HCL.HR

Samsung Galaxy mini(Noviji model)Problem

  • 23 Odgovora
  • 10964 Hitova
*

eQee

  • *
  • 46
  • Gaming
Samsung Galaxy mini(Noviji model)Problem
« : 28. Lipanj, 2013., 16:54 »
ovako mobitel počeo štekat i postao je usporen ali to je normalno kad se mobitel napuni..to sam riješio tako da sam obrisao neke viškove...ali pocelo mi se događati to da mi se mobitel počinje sam iskljucivat i ukljucivat (Restartat) pokusao sam skinuti masku mislio sam da je do (Power tipke) ali nije mobitel je potpuno nov star je samo 1 godinu..sve je radilo super i samo je najednom počeo tako zezati...ako znade tko kako to da riješim neka mi pomogne

*

Cole

  • ******
  • 13453
    • CroSimRacing
Odg: Samsung Galaxy mini(Noviji model)Problem
« Odgovori #1 : 28. Lipanj, 2013., 19:13 »
Kako mobitel godinu dana star moze biti potpuno nov? :hihi:
Odnesi na servis, pa imas garanciju.

*

eQee

  • *
  • 46
  • Gaming
Odg: Samsung Galaxy mini(Noviji model)Problem
« Odgovori #2 : 29. Lipanj, 2013., 09:19 »
nema garancju istekla je prije 2 tjedna...a u srevisu ce mi naplatit..tako da ako netko znade kak to da slozim nek mi kaze jer neznam koliko ce mi napralit u servisu

*

disc0

  • *****
  • 3274
Odg: Samsung Galaxy mini(Noviji model)Problem
« Odgovori #3 : 29. Lipanj, 2013., 09:27 »
nema garancju istekla je prije 2 tjedna...a u srevisu ce mi naplatit..tako da ako netko znade kak to da slozim nek mi kaze jer neznam koliko ce mi napralit u servisu
znaci da je nov samo preko dvije godine...:fpalm:
3DS FC: 4768-7805-4966
PSN: DiSkAcH

*

Dragster

  • ******
  • 7719
  • OKO SOKOLOVO xD
Odg: Samsung Galaxy mini(Noviji model)Problem
« Odgovori #4 : 29. Lipanj, 2013., 10:22 »
da sam na tvom mjestu, rootao bih ga i instalirao kakav custom ROM (ako nisi do sad)


"There is great strength in numbers, but there is great power in one, for the strength of the will of one may gather numbers to it. There is strength not only in *knowing* the self, but *knowing* how to bring it forth in others."

tl;dr pušite mi kurac xD

*

Cole

  • ******
  • 13453
    • CroSimRacing
Odg: Samsung Galaxy mini(Noviji model)Problem
« Odgovori #5 : 29. Lipanj, 2013., 12:05 »
+1

*

eQee

  • *
  • 46
  • Gaming
Odg: Samsung Galaxy mini(Noviji model)Problem
« Odgovori #6 : 30. Lipanj, 2013., 08:34 »
Citat:
da sam na tvom mjestu, rootao bih ga i instalirao kakav custom ROM (ako nisi do sad)
Pokusao jesam ali nemogu jer se mobitel stalno iskljucuje i ukljucuje

*

Dragster

  • ******
  • 7719
  • OKO SOKOLOVO xD
Odg: Samsung Galaxy mini(Noviji model)Problem
« Odgovori #7 : 30. Lipanj, 2013., 09:12 »
jel stigneš tvornički reset napraviti?

ne znam, ovako mi pada na pamet problem s baterijom ili nešto slično, pad napona


"There is great strength in numbers, but there is great power in one, for the strength of the will of one may gather numbers to it. There is strength not only in *knowing* the self, but *knowing* how to bring it forth in others."

tl;dr pušite mi kurac xD

*

eQee

  • *
  • 46
  • Gaming
Odg: Samsung Galaxy mini(Noviji model)Problem
« Odgovori #8 : 01. Srpanj, 2013., 07:46 »
Moram pokusat napravit reset..nije do baterije jer sam probao i na punjacu imati mobitel i opet isti problem

*

Dragster

  • ******
  • 7719
  • OKO SOKOLOVO xD
Odg: Samsung Galaxy mini(Noviji model)Problem
« Odgovori #9 : 01. Srpanj, 2013., 10:01 »
pa ne nužno baterija, možda i onaj modul koji kontrolira cuclanje baterije di su i senzori (fantaziram)

probaj factory reset složit, to bi trebalo eliminirati moguće softverske probleme


"There is great strength in numbers, but there is great power in one, for the strength of the will of one may gather numbers to it. There is strength not only in *knowing* the self, but *knowing* how to bring it forth in others."

tl;dr pušite mi kurac xD

*

eQee

  • *
  • 46
  • Gaming
Odg: Samsung Galaxy mini(Noviji model)Problem
« Odgovori #10 : 05. Srpanj, 2013., 09:16 »
Uspio sam napravit Restart cijelog mobitela ali se je opet ugasio i vise se uopce nece ukljucit na Power tipku kad izvadim i ponovo stavim bateriju pocinje se sam ukljucivat bez da sam pritisnuo Power tipku i ugasi se ne reagira vise na tipke na nista

*

Dragster

  • ******
  • 7719
  • OKO SOKOLOVO xD
Odg: Samsung Galaxy mini(Noviji model)Problem
« Odgovori #11 : 05. Srpanj, 2013., 09:50 »
;(
Nemam pojma, pokušaj u servisu pitati otprilike o čemu se radi pa vidi jel ti se isplati servisirati ga...nešto je prdnulo, a sumnjam da mogu išta napraviti što nije zamjena matične (što i košta)


"There is great strength in numbers, but there is great power in one, for the strength of the will of one may gather numbers to it. There is strength not only in *knowing* the self, but *knowing* how to bring it forth in others."

tl;dr pušite mi kurac xD

*

eQee

  • *
  • 46
  • Gaming
Odg: Samsung Galaxy mini(Noviji model)Problem
« Odgovori #12 : 05. Srpanj, 2013., 16:50 »
Koliko bi od prilike doslo mjenjane maticne

Odg: Samsung Galaxy mini(Noviji model)Problem
« Odgovori #13 : 15. Prosinac, 2013., 17:44 »
Ovako,imam Samsung Galaxy S3 Mini,i desilo mi se to da ne mogu otvoriti Google Play. Svaki put kada pokušam, izbaci mi: Google Play prodavnica je zaustavljen.
Neko ima riješenje?

*

Me666

  • ******
  • 5556
  • Snaketicus Murphy Jr.
Odg: Samsung Galaxy mini(Noviji model)Problem
« Odgovori #14 : 15. Prosinac, 2013., 17:45 »
Događa se i mojoj curi na ZTE Grand X Pro

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9