HCL.HR

Samsung sm-t535 4 tab WI-FI i bluetooth ne rade!

  • 6 Odgovora
  • 10135 Hitova
Samsung sm-t535 4 tab WI-FI i bluetooth ne rade!
« : 30. Rujan, 2017., 08:49 »
Bit cu brz.
Kada stisnem na Wi-Fi ili Bluetooth tipku, niti jedno se  ne zeli upaliti. Evo da ne objašnjavam previše kratki video problema:

https://www.youtube.com/watch?v=q4zWr2ZAF2g 

Isto se događa kao što je prikazano na videu. Čuo sam da puno ljudi ima sličan ili isti problem, pa je svaka pomoć dobrodošla  :clap:

*

hrv4tin4

  • Gost
Odg: Samsung sm-t535 4 tab WI-FI i bluetooth ne rade!
« Odgovori #1 : 30. Rujan, 2017., 08:55 »
Ako ti je ekipa čak napisala da ne radi ni hard reset, factory restore, čak su probali i ROM ponovno stvaiti originalni...
Onda mi se čini da imaš samo 2 riješenja:


1. naću custom ROM i flasati uređaj
2. Odnesi ga na servis


Ako je pod garancijom onda ni u ludilu raditi 1. korak jer ti neće priznati garanciju.

Odg: Samsung sm-t535 4 tab WI-FI i bluetooth ne rade!
« Odgovori #2 : 30. Rujan, 2017., 10:03 »
Ako ti je ekipa čak napisala da ne radi ni hard reset, factory restore, čak su probali i ROM ponovno stvaiti originalni...




Problem je što nemogu napraviti hard reset jer power button ne reagira, volume i home reagiraju ali samo koristeci ta 2 ne mogu napraviti hard reset. Također, tablet je bio na servisu zbog ne reagirajuceg touch screena, jos ima 3 mjeseca garancije (od tog servisa), no sluzbena garancija mu je istekla. Ne znam jer dobivam garanciju od servisa za bilo koji problem ili samo ako bi mi touch screen opet prestao raditi (isti problem zbog kojeg je servisiran). Tako da sam prvo htio pokusati rijesit problem sam a ako neuspijem odnjeti ga na servis (osim ako servisna garancija vrijedi i za druge probleme), a pošto power button neradi, neznam dal mogu

*

hrv4tin4

  • Gost
Odg: Samsung sm-t535 4 tab WI-FI i bluetooth ne rade!
« Odgovori #3 : 30. Rujan, 2017., 10:22 »
Brkaš pojam garancije na uređaj i garancije na dijelove.


1. Garancija na uređaj
- daje ju proizvođač
- garancija vrijedi za sve dijelove uređaja
- garancija ne vrijedi za fizička oštećenja i oštećenja koja su nastala nepravilnim/nepažljivim rukovanjem
- jedino ju možeš "iskorisiti" u ovlaštenom servisu na način da odneseš/pošalješ uređaj tamo ili ga odneseš u dućan gdje si ga kupio
- ukoliko je uređaj bio na popravku za vrijeme garantnog roka, garancija se produžuje za broj dana provedenih na servisu.


2. Garancija na rad i dijelove
- daje ju servis na npr. zamijenjen touchscreen.
- garancija vrijedi samo u tom servisu gdje je servis i napravljen
- garancija vrijedi samo za to što je zamijeno, ne na kompletan uređaj


Dakle ako si strgao ekran onda sigurno nisi bio u ovlaštenom servisu jer ti ne bi priznali to pod garanciju.
Realno uređaj si dobro sribao i prije ovog problema, a sad je teško reći jsu li i ta sva oštećenja dovela i do ovog problema (iako ne vrjerujem, jer dosta ljudi se žali, ali nije nemoguće).


Konkretnije pomoći nema...


Onda probaj naći custom ROM za njega i vidi radi li, no ako ne možeš koristiti power button - nećeš ni to moći napraviti jer za imalo naprednije funkcije moraš ući u menu s tim gumbom...


Odg: Samsung sm-t535 4 tab WI-FI i bluetooth ne rade!
« Odgovori #4 : 01. Listopad, 2017., 07:09 »
Hocu li moci factory resetat tablet ako nemam pristup power button-u? Imam tipku za factory reset ( u settingsima) ali ako usred reseta moram ugasiti tablet ili tako nešto, necu moc dovrsit reset

*

hrv4tin4

  • Gost
Odg: Samsung sm-t535 4 tab WI-FI i bluetooth ne rade!
« Odgovori #5 : 01. Listopad, 2017., 07:41 »
Factory reset možeš bez tog gumba, ali ništa drugo nažalost...
No kažem - ne vjerujem da će ti to išta pomoći.

Odg: Samsung sm-t535 4 tab WI-FI i bluetooth ne rade!
« Odgovori #6 : 01. Listopad, 2017., 08:06 »
Hm, dok sam pisao odgovor tablet se sam od sebe resetirao i WiFi+Bluetooth mreža se vratila... Moguće da je bilo do mog rutera/interneta... Eto ako neko bude imao slican problem u buducnosti, trajalo je 2 dana i tako zavrsilo.  :piva: zanimljivo.

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9