HCL.HR

SE v640 ili k800

  • 23 Odgovora
  • 7441 Hitova
*

pilip

  • ******
  • 4442
SE v640 ili k800
« : 13. Siječanj, 2008., 23:19 »
Unistio svoj k750 tako da moram nes novo uzet. :wildboy: Uglavnom, oba moba sam vidio uzivo i oba su mi se svidjeli.
Ali sad me zanima dal se k800 kvari brzo... frend ga ima i celo vreme sere da mu jostick oso u kurac, da nekad tipke znaju stekat itd. To mi je najvaznije jer ako uzmem takav mob moracu ga 2 godine barem zadrzat i bice bed ak se u tom razdoblju pokvari.
I za kraj, zanima me kakva je relacija u cijeni izmedu v640 i k800. Ono, dal za soma i nesto kuna kolko platim v640 dobim vise nego ako uzmem k800 za dve some i nes sitno... Koji se vise isplati?

I kad sam vec tu, jel se moze koji mob(po mogucnosti SE) do soma i nesto kuna preporucit.
Prvenstvo dojem mobitelu sa boljom kamerom i boljim preformansama sta se zike i same memorije tice.
Hacker (1994.-2005.) R.I.P.

Ja volim:
Facuuuu, Gr4gu, CMC program i Rengurzica

*

Under

  • *****
  • 2399
  • Bwaaaah!
    • SH Memories
Re: SE v640 ili k800
« Odgovori #1 : 13. Siječanj, 2008., 23:56 »
Uvik mi je bilo fascinantno kako se nekim ljudima SE-ovi kvare, đojstik, ovo-ono. Dok se meni ni jedan od zadnja 3 koja sam imao nikad nije pokvario, zbloko ni ništa. Đojstik da ni ne spominjem.

Što se mene tiče, preporučujem K800i, zbog veće memorije, bolje kamere i općenito - kulnes faktora.  :ementaler:

v640 ima samo bolju bateriju koja na papiru omogućuje do 100 sati više razgovora.

Razlika u cijeni ti je oko 200-300 kn. Pa ono, ti uzmi što procjeniš da ti je bolje (povoljnije).
Konzolasi njet gameri!

Svatko tko ima snage igrati s gamepadom cijelo vrijeme, ili nije čuo za miš, ili mu ne treba. 100% igara koje trebaju mozga, a gameri ih vole toliko da se identificiraju s njima, trebaju miš, tj. fini sustav preciznog upravljanja. Gamepad je podlozan samo casual igracima, ali nikako ne nama, gamerima.

*

Syzygy

  • *****
  • 1867
  • čvarkuša
Re: SE v640 ili k800
« Odgovori #2 : 14. Siječanj, 2008., 14:35 »
ne znam zasto si uzeo ta dva modela, tu se radi o jednom mid end i jednom high end mobitelu, kako god okrenes vise ti se isplati uzet k800, em sto se tice bolje kamere, veceg i boljeg ekrana, te bolji soft i brzi procesor, sto se tice baterije, jedino mozes dobit 2h vise talk time-a na v640, sto ti ne znaci nista.


kod SE-ovih modela je stvar jednostavna, ako si dobio neki model, taj model ce se razjebat u roku od godinu dana, ako se razjebe u tom roku, imas garanciju, ako se ne razjebe, nece mu bit nista sljedecih 3g, istina, je da mnogi ljudi preferiraju mobitele bez joysticka, bas zbog tih stvari, ali ej, kupi u trgovini i miran si.

a i uostalom kolko vidim k800 je sad po 800kn na produzenju ugovora, sto se dost isplati uzet,



*

pilip

  • ******
  • 4442
Re: SE v640 ili k800
« Odgovori #3 : 14. Siječanj, 2008., 14:56 »
ne znam zasto si uzeo ta dva modela, tu se radi o jednom mid end i jednom high end mobitelu, kako god okrenes vise ti se isplati uzet k800, em sto se tice bolje kamere, veceg i boljeg ekrana, te bolji soft i brzi procesor, sto se tice baterije, jedino mozes dobit 2h vise talk time-a na v640, sto ti ne znaci nista.


kod SE-ovih modela je stvar jednostavna, ako si dobio neki model, taj model ce se razjebat u roku od godinu dana, ako se razjebe u tom roku, imas garanciju, ako se ne razjebe, nece mu bit nista sljedecih 3g, istina, je da mnogi ljudi preferiraju mobitele bez joysticka, bas zbog tih stvari, ali ej, kupi u trgovini i miran si.

a i uostalom kolko vidim k800 je sad po 800kn na produzenju ugovora, sto se dost isplati uzet,


VIP?
Hacker (1994.-2005.) R.I.P.

Ja volim:
Facuuuu, Gr4gu, CMC program i Rengurzica

*

Syzygy

  • *****
  • 1867
  • čvarkuša
Re: SE v640 ili k800
« Odgovori #4 : 14. Siječanj, 2008., 18:24 »
dunno gdje, sam  znam da sam spusio 3k kuna na toj akciji

*

pilip

  • ******
  • 4442
Re: SE v640 ili k800
« Odgovori #5 : 15. Siječanj, 2008., 14:18 »


Har har uzeo ga. Na produljenje ugovora 791kn. :mrgreen:
Kasnije cu napisat kak ide. :D
Hacker (1994.-2005.) R.I.P.

Ja volim:
Facuuuu, Gr4gu, CMC program i Rengurzica

*

Syzygy

  • *****
  • 1867
  • čvarkuša
Re: SE v640 ili k800
« Odgovori #6 : 15. Siječanj, 2008., 14:53 »
Har har uzeo ga. Na produljenje ugovora 791kn. :mrgreen:

sam reko

*

Under

  • *****
  • 2399
  • Bwaaaah!
    • SH Memories
Re: SE v640 ili k800
« Odgovori #7 : 15. Siječanj, 2008., 14:56 »
Sad si možemo slati intimne slikice.  :wildboy:
Konzolasi njet gameri!

Svatko tko ima snage igrati s gamepadom cijelo vrijeme, ili nije čuo za miš, ili mu ne treba. 100% igara koje trebaju mozga, a gameri ih vole toliko da se identificiraju s njima, trebaju miš, tj. fini sustav preciznog upravljanja. Gamepad je podlozan samo casual igracima, ali nikako ne nama, gamerima.

*

pilip

  • ******
  • 4442
Re: SE v640 ili k800
« Odgovori #8 : 15. Siječanj, 2008., 22:14 »
Igrao se s mobacom malo danas, do sad stavljao pjesme i tako... Mislim da se nema nista posebno za rec oko ovog no ukratko cu bar malo opisat za one koje mozda zanima mobac.
Uglavnom, k800 je jedan od novijih modela SE-a (jel) te svim svojim karakteristikama upucuje na to. Kamera, koja je izvan standarda prosjecnih ali i nekih drugih iz visih klasa ima 3.2mpx sta se stvarno vidi na fotografijama. Ne nos bzvz i mob ime cybershot. Sam smisao toga je da je to nes tipa mob-fotic.
Kvaliteta zvuka je ljepa, cista... barem kolko sam ja sad preslusao pjesmi na njemu. Memorija od 64MB je cisto zadovoljavajuca, a ako to nekima nije dosta tu je i mem. kartica cija cjena je u danasnje vrijeme stvarno smjesna tolko da si ju svako moze priustit.
Tipkovnica je solidna. Nista posebno, ali bogami nije nit nespretna. Tipke su fine, nisu trapavo poslozene, a gumbi za kretanje po meniju, za otvaranje datoteka etc su dobromjerno odmaknuti tako da nema slucajnih stiskanja krivog gumba.
Da, tu je i jostick koji neki vole, a neki mrze. Kak sam vec od dosta ljudi cuo da se bas upravo jostick najcesce kvari (uz tipke) kod SE-a postao sam skeptican oko kupnje. Ali kad uzmem u obzir da su zadnja dva moba bili SE (k630 i k750) koji su super funkcionirali, bez ikakvog kvara, trganja i slicno, a iako su i onda govorili da se kvare cesto, uzeo sam k800 bas zbog toga. Ne bacam mobitele, dosta pazim na njih, a valjda ce i zato potrajat. A ako ce se bas sam pokvarit tu je garancija od 2g. Sam jostick je ugodan, nije prevelik da drka dizajn, a nije nit premali da ga nemos pomaknut, za one sa zdepastim prsticima.

Nisam siguran sta drugo da drkam vise, karakteristike mi se neda kopirat jer ih ima svigde crno na belo pa nije problem pogledat onima koji se kuze brojke i ostale pizdarije. Tu sam samo ispricao ono sta se moze probat jedino u praksi.
Eto, nadam se da ce mob drzat dugo, bar 2g i da ga ko k750 nece svaki sljam na cesti imat za jednog godinu dana ili manje.

Poosa
Hacker (1994.-2005.) R.I.P.

Ja volim:
Facuuuu, Gr4gu, CMC program i Rengurzica

*

Syzygy

  • *****
  • 1867
  • čvarkuša
Re: SE v640 ili k800
« Odgovori #9 : 16. Siječanj, 2008., 22:53 »
Eto, nadam se da ce mob drzat dugo, bar 2g i da ga ko k750 nece svaki sljam na cesti imat za jednog godinu dana ili manje.
Poosa


nisi u toku :)
tj nisi jedini koji ga je uzeo na toj akciji, pun qrac ljudi ga je uzelo :)
zato i ne volim se-ove

meni su tipke cudne, puno lakse tipkam na nokia-ma, a i nema se sta vise rec za taj mob, odnos ulozeno-dobiveno je odlican

*

pilip

  • ******
  • 4442
Re: SE v640 ili k800
« Odgovori #10 : 16. Siječanj, 2008., 23:35 »
Malo ljudi ima taj mob u gradu. :ementaler:
Nego, kupio za 100kn:

Hacker (1994.-2005.) R.I.P.

Ja volim:
Facuuuu, Gr4gu, CMC program i Rengurzica

*

Ementaler

  • Administrator
  • *********
  • 38936
  • Embrace the mountain
    • HCL.hr
Re: SE v640 ili k800
« Odgovori #11 : 16. Siječanj, 2008., 23:39 »
Ah te iste ja dobio uz svoj v630 besplatno... Onak zaš si potrošio 100kn na to?

*

pilip

  • ******
  • 4442
Re: SE v640 ili k800
« Odgovori #12 : 16. Siječanj, 2008., 23:40 »
 :(
Hacker (1994.-2005.) R.I.P.

Ja volim:
Facuuuu, Gr4gu, CMC program i Rengurzica

Re: SE v640 ili k800
« Odgovori #13 : 17. Siječanj, 2008., 00:08 »
nema love pa mu puno dat 100 kn.  :tired:

...spoji crnu i bijelu nam boju
siva je slika svijeta, zar ne?

*

Ementaler

  • Administrator
  • *********
  • 38936
  • Embrace the mountain
    • HCL.hr
Re: SE v640 ili k800
« Odgovori #14 : 17. Siječanj, 2008., 00:17 »
Ma u biti moje pitanje je bilo više tipa "zašto si to uopće uzeo?", jer po meni i nema svrhe neke...

Doduše bilo je kul kad sam igrao neke igrice spojit malo i zvučnike ... bude fino bolji zvuk i to.. al da su glasni dovoljno za išta, nisu.

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9