HCL.HR

Sony Ericsson Xperia X1

  • 22 Odgovora
  • 7032 Hitova
Sony Ericsson Xperia X1
« : 05. Studeni, 2008., 20:15 »
Trebam novi mobitel, pa se ne mogu odlučit.
HTC Diamond mi je presuper, jedino što mu se memorija ne može proširit.
iPhone ne želim.

Al htio bih neki ovaj touchscreen mobitel. Fensi su i kul.

Uglavnom, kakva je ova Xperia? Gledo sam malo reviewove po netu i izgleda super. Zapravo, apsolutno sve na mobitelu mi se sviđa.
Jedino što ne znam koliko je memorija proširiva. Prima micro SD kartice, al nigdje ne mogu nać kakve i kolike.
Kolka je najveća obična microSD kartica? 8 GB? To valjda onda ide u Xperiu.
Al ne bi bilo loše da ima podršku za micro SD HC.  :ementaler:

Syzy, imal' mobitel koju gadnu manu il nešt da ja ne primjećujem?

*

Facaa

  • ******
  • 4455
  • Full of Stars
    • www.shuma.org
Re: Sony Ericsson Xperia X1
« Odgovori #1 : 05. Studeni, 2008., 20:24 »
Ima vindovse.  :wildboy:

Ostalo jebenica.  \:D/
I'm teaching myself to live without sleeping cause i don't trust my dreams.

*

snowblind

  • Suradnik
  • ******
  • 9339
Re: Sony Ericsson Xperia X1
« Odgovori #2 : 05. Studeni, 2008., 20:41 »
ja se dvoumim između x1 i touchpro, čekam da vidim neki rivju i kolika će bit cijena kod nas

*

noda

  • *****
  • 3184
Re: Sony Ericsson Xperia X1
« Odgovori #3 : 05. Studeni, 2008., 21:38 »
Ima vindovse.  :wildboy:

Ostalo jebenica.  \:D/

kaj je tu lose?

Kak sam vec prije u nekolicini postova naveo, cekam MDA Vario i compacta IV, tj. HTC raphaela (touch pro) i HTC diamonda, jer mi dizajnom pwnaju, a o mogucnostima da ne pricam.

Re: Sony Ericsson Xperia X1
« Odgovori #4 : 05. Studeni, 2008., 21:51 »
Ima vindovse.  :wildboy:


Windows XP/Vista/neki =/= Windows Mobile
Ne miješati.

Win Mobile je mnogo kul. A Touch Flo 3D jednostavno posjeduje apsolutno sva sučelja na mobitelima ikad.

noda, mogućnosti svih koje si naveo su gotovo identične mogućnostima Xperie. A Xperia ima WVGA ekran, kao i HTC Touch HD. Oujea.
I našao sam na jutjubu usporedni test Touch Proa i Xperie, ali samo u domeni brzine okretanja prikaza na ekranu. Znači, koliko se brzo prikaz prebaci kad otvoriš/zatvoriš tipkovnicu. U popriličnom dijelu su gotovo jednaki, no Xperia je ipak nešto sitno brža. Ponekad puno brža, jer se Touch Pro zna zblesirati i treba mu gotovo dvije sekunde da okrene prikaz.

*

snowblind

  • Suradnik
  • ******
  • 9339
Re: Sony Ericsson Xperia X1
« Odgovori #5 : 05. Studeni, 2008., 22:06 »
noda ti cekas touch pro u nekim paketima ili?

Re: Sony Ericsson Xperia X1
« Odgovori #6 : 05. Studeni, 2008., 22:09 »
E da. Iskoristit ću ovu priliku da Vipu stavim topli penis u usta. ;D

Retardirani su.
Imam ugovor kod njih i isteko mi je. I sad kao mogu neke mobitele kupit jeftinije i tako.
I onak, ne vjerujem. Do Diamonda, imaju sve HTC-ove modele u ponudi. Samo ne ove najnovije (znači ni Diamond).  :tired:
Već bih ga kupio kod njih da je... došao.

Očekujem da će se Xperia odmah nać na listi, budući da im SE-i i Nokije najredovitije i najbrže stižu.

Al ne bi se čudio da ne dođe.

*

snowblind

  • Suradnik
  • ******
  • 9339
Re: Sony Ericsson Xperia X1
« Odgovori #7 : 05. Studeni, 2008., 22:18 »
jel planiraju u vipu uopće dobit tač pro il x1?

*

Syzygy

  • *****
  • 1867
  • čvarkuša
Re: Sony Ericsson Xperia X1
« Odgovori #8 : 05. Studeni, 2008., 23:03 »
Normalno da misle, to su novi top modeli i moraju konkurirati t-mobileovom iPhoneu.

@ixy, nazalost nemam nikakvog iskustva s xperiom, tako da od mene ne mos dobit nista vise nego od google-a :(

*

noda

  • *****
  • 3184
Re: Sony Ericsson Xperia X1
« Odgovori #9 : 05. Studeni, 2008., 23:17 »
@ixy i slowblind

Planiram uzeti htc-a preko pretplate u t-mobile, a sumnjam da ce xperia doc u t-mobile, jer bi i sam najradije uzeo SE-a.

*

sheep

  • ***
  • 687
  • Why so serious???
Re: Sony Ericsson Xperia X1
« Odgovori #10 : 06. Studeni, 2008., 08:35 »
koliko $??

Re: Sony Ericsson Xperia X1
« Odgovori #11 : 07. Studeni, 2008., 08:46 »
Mobitel je u VB nekih 600 ojra.

Kao što rekoh, Vip iz nekog razloga nema nove HTC-ove modele. Al kao što je syzy reko, morali bi sad bar imat da pariraju ajfonu.

EDIT:
Da, primijetio sam da nema akcelerometar. Malo neobično, al budući da ima tipkovnicu, nije problem...
Al ono što sam uočio što mi se čini kao problem je sporost. Dobro, još nitko nema baš pravi telefon u rukama, sve su neke razvojne verzije, ali opet...
« Zadnja izmjena: 07. Studeni, 2008., 09:44 Ixy »

*

snowblind

  • Suradnik
  • ******
  • 9339
Re: Sony Ericsson Xperia X1
« Odgovori #12 : 07. Studeni, 2008., 10:15 »
u bug-u predviđaju cijenu od nekih 4500 što i nije tak previše

*

--HS--

  • ****
  • 1078
  • :tired:
Re: Sony Ericsson Xperia X1
« Odgovori #13 : 07. Studeni, 2008., 10:19 »
Normalno da misle, to su novi top modeli i moraju konkurirati t-mobileovom iPhoneu.

@ixy, nazalost nemam nikakvog iskustva s xperiom, tako da od mene ne mos dobit nista vise nego od google-a :(

ne trabunjaj.. To ti kurca ne znaci.. Dal ce imat Touch Pro ili barem staroga je pitanje jer ako do sad nisu dobili dimanonda vejrojatno ni nece.. Mozda Touch Pro ali ne vjerujem.. T-Mobile isto nema Touch Pro ni Diamonda dok ih u njemačkoj imaju od početka. nemoj se nadati bas previse ixy ;)
easy-forex-basics.blogspot.com

Re: Sony Ericsson Xperia X1
« Odgovori #14 : 07. Studeni, 2008., 10:26 »
Ne nadam se previše, nit mislim uzet bilo koji HTC-ov model, osim eventualno Diamond (ako piknem neku dobru ponudu, a to neće bit kod Vipa).

Ali Xperia bi trebala doći jako brzo. Prilično često uzmem taj Vipov popis mobitela za produženje pretplate i kao što rekoh - Nokije i SE-i dolaze svi high end modeli. Tak da se nadam Xperiji. Kad jednom uopće dođe.  :(

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9