HCL.HR

Spužvice za slušalice

  • 8 Odgovora
  • 6697 Hitova
*

seymour

  • ****
  • 1445
Spužvice za slušalice
« : 07. Travanj, 2013., 00:37 »
Dakle imam sennheiser HD 465. sluške.

Imam ih već pecto godina i skroz su mi "otišle" spužvice,tako da mi već nakon 20-30 minuta bude neugodno ih nosit jer se plastika zareže u uho ;(

Jel ima igdje kupit tih spužvica ? U ofilš dučanu traže 250kn što mi je malo previše,a trenutno mi se ne da solo to radit i zajebavati se s tim .
Di ćemo večeras, pusti prazne priče<br />Di ćemo večeras da se ubijemo pićen<br />Di cemo večeras, da bude luda kuća<br />Tu su Kuzma i Shaka Zulu, doktori puknuća


*

Cole

  • ******
  • 13453
    • CroSimRacing
Odg: Spužvice za slušalice
« Odgovori #2 : 07. Travanj, 2013., 12:44 »
Formatiranje linkova | 2013 :hiha2:

*

Syzygy

  • *****
  • 1867
  • čvarkuša
Odg: Spužvice za slušalice
« Odgovori #3 : 07. Travanj, 2013., 13:33 »
Formatiraj si ga sam :mrs:

*

seymour

  • ****
  • 1445
Odg: Spužvice za slušalice
« Odgovori #4 : 07. Travanj, 2013., 23:54 »
:hiha2:

Nije to to,al svejedno hvala syzygy ;)

Di ćemo večeras, pusti prazne priče<br />Di ćemo večeras da se ubijemo pićen<br />Di cemo večeras, da bude luda kuća<br />Tu su Kuzma i Shaka Zulu, doktori puknuća

*

Syzygy

  • *****
  • 1867
  • čvarkuša
Odg: Spužvice za slušalice
« Odgovori #5 : 08. Travanj, 2013., 00:09 »
Ček, kak nije, pa to tražiš, ne? Ear pads?

Ili na što misliš kad kažeš "spužvice za slušalice"?

*

Freddy

  • ******
  • 5994
  • Briljantin.
Odg: Spužvice za slušalice
« Odgovori #6 : 08. Travanj, 2013., 00:22 »
Vjerojatno ono što je doslovno preko sluške. Kad skineš earpadove imaš onu ko mrežicu spužvastu preko sluške.

*

seymour

  • ****
  • 1445
Odg: Spužvice za slušalice
« Odgovori #7 : 08. Travanj, 2013., 00:28 »
Yep,to . Ta unutra spužvica se skorz "stanjila" ,neki dan sam je izvadio i mrvila se na dodir ;( . Sad je samo ostala preko zvučnika tanka tkanina,koja nije dovoljno debela pa me dosta bode plastika ;(

Enivej našao nešto na netu, http://www.custom-cable.co.uk/official-sennheiser-replacement-hd465-earpads-black.html

Naručio,valjda će valajt .
Di ćemo večeras, pusti prazne priče<br />Di ćemo večeras da se ubijemo pićen<br />Di cemo večeras, da bude luda kuća<br />Tu su Kuzma i Shaka Zulu, doktori puknuća

*

Syzygy

  • *****
  • 1867
  • čvarkuša
Odg: Spužvice za slušalice
« Odgovori #8 : 08. Travanj, 2013., 01:48 »
To je najčešće jedan dio (spojen s vanjskim). Dakle po defaultu ti dolazi ta spužva iz vana + ta spužva iznutra zajedno, zato sam linko ono gore, ali nemam te slušalice tako da ne znam fo sho. Bitno da si našao.


 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9