HCL.HR

Tele2

  • 9 Odgovora
  • 3355 Hitova
*

Blaster32

  • ******
  • 6492
  • RIP HRVY ;(
Tele2
« : 05. Svibanj, 2010., 17:47 »
Ukratko:

Na T-com-u sam vec godinama (valjda vec 7-8 godina) i sad ima neka akcija na Tele2 da se prebacis na njih uz par pogodnosti..

Zanima me kolike su cijene i koju tarifu se isplati uzet. Imam to na bonove i mjesecno potrosim 50kn..
Nedam više  :approve


Ja sam s godinama shvatio da postoje samo dva ukusa. Moj. I pogrešan. -  Weky
Moji djecacki snovi jesu moj zivot. Nikad ne radim i puno jebem. -  Rider on the Storm
Da za 18. rođendan dobijem strip od svog dečka mislim da bi si na rođendanskom tulumu našla nekog crnca da me pred njim brutalno izjebe. jebem te mrtvog. - Beaver Hunter

*

Syzygy

  • *****
  • 1867
  • čvarkuša
Odg: Tele2
« Odgovori #1 : 05. Svibanj, 2010., 18:27 »
ne znam fakat..nije da na sajtu nemaju sve cijene i tarife :(

*

Dragster

  • ******
  • 7719
  • OKO SOKOLOVO xD
Odg: Tele2
« Odgovori #2 : 05. Svibanj, 2010., 18:32 »
ja imam neku defaultnu i rula t-mobileove mnogostruko


"There is great strength in numbers, but there is great power in one, for the strength of the will of one may gather numbers to it. There is strength not only in *knowing* the self, but *knowing* how to bring it forth in others."

tl;dr pušite mi kurac xD

*

Yuri

  • *****
  • 1958
  • Feeeeejk
Odg: Tele2
« Odgovori #3 : 05. Svibanj, 2010., 18:34 »
Eh. Na papiru je sve to super sto nude.
Ali ima jedna mala cakica koja dosta ljudi sjebe.
Naime, Tele2 unajmljuje odasiljace od T-Mobilea i ima par skrivenih sranja cak i za krajnje korisnike zbog toga.
Ukratko, unajmljuju odasiljace, ali skrtare na tome(ili im T-Mobile masno naplacuje pa ne mogu priustiti, svejedno) pa ponekad zna doci do zagusenja signala bas na njihovoj mrezi. U takvim trenutcima se prebacujes na T-Mobile signal. Gdje placas dosta "razlicite" cijene razgovora. Nemam pojma koliko je po minuti u tom slucaju, ali znam da su se ljudi jebeno neugodno iznenadili kad bi im stigli racuni od 500+ kn zbog takvih sranja.
Usput, prije su unajmljivali odasiljace od Vipa, nemam pojma zasto su se prebacili. Mozda Vip naplacivao jos masnije.

I ne volim njihov marketing opcenito. Makar kulno igraju na ljudsku glupost. Ima ona neka tarifa koja ti daje uberjeftine razgovore prema svim mrezama.
20-ak lipa ili koliko vec, nisam zapamtio tocno. Samo sto je limit na tome 25 kn mjesecno. Tj. imas dostupno 25 kn po toj minutazi, a onda nakon sto potrosis taj iznos ide drukcija cijena razgovora. Pa ono, istina, imaju el' cheapo cijene razgovora. Ali nigdje nisu rekli da je to stalno tako.  :ementaler:

I ono sto mi je bilo fascinantno kad sam poceo raditi u T-Mobileu - cinjenica da je Tele2 zapravo vise marketinska agencija nego telekomunikacijska firma.
Ulete na neko trziste, zakupe ili iznajme infrastrukturu od postojecih operatera. Posluju tako neko vrijeme, u debelom gubitku i nakon nekog vremena jednostavno prodaju firmu i udio operateru koji ih zeli. I dalje posluju kao Tele2 u vecini slucajeva dalje u tim drzavama, nesto poput Iskon/T-Com odnosa.
I ove reklame sto imaju kod nas? Mafijozi & shit, jel. Koriste tu reklamu u vise drzava. Rusija jedna od drzava s kojima djelimo reklame. Prikladno mi.  :ementaler:

*

Blaster32

  • ******
  • 6492
  • RIP HRVY ;(
Odg: Tele2
« Odgovori #4 : 05. Svibanj, 2010., 19:41 »
ne znam fakat..nije da na sajtu nemaju sve cijene i tarife :(

Jest. Sve piše al u biti ne piše ništ.
Ja sam s godinama shvatio da postoje samo dva ukusa. Moj. I pogrešan. -  Weky
Moji djecacki snovi jesu moj zivot. Nikad ne radim i puno jebem. -  Rider on the Storm
Da za 18. rođendan dobijem strip od svog dečka mislim da bi si na rođendanskom tulumu našla nekog crnca da me pred njim brutalno izjebe. jebem te mrtvog. - Beaver Hunter

Odg: Tele2
« Odgovori #5 : 05. Svibanj, 2010., 23:38 »
I ove reklame sto imaju kod nas? Mafijozi & shit, jel. Koriste tu reklamu u vise drzava. Rusija jedna od drzava s kojima djelimo reklame. Prikladno mi.  :ementaler:

Dobro ono, to se iz aviona vidi da je sinkronizirano i sve.  :wildboy:

*

Facaa

  • ******
  • 4455
  • Full of Stars
    • www.shuma.org
Odg: Tele2
« Odgovori #6 : 06. Svibanj, 2010., 14:49 »
Namjerno je loše sinkronizirano.
I'm teaching myself to live without sleeping cause i don't trust my dreams.

*

Yuri

  • *****
  • 1958
  • Feeeeejk
Odg: Tele2
« Odgovori #7 : 06. Svibanj, 2010., 17:51 »
I ove reklame sto imaju kod nas? Mafijozi & shit, jel. Koriste tu reklamu u vise drzava. Rusija jedna od drzava s kojima djelimo reklame. Prikladno mi.  :ementaler:

Dobro ono, to se iz aviona vidi da je sinkronizirano i sve.  :wildboy:

I u Rusiji je sinkronizirano. Talijani radili u originalu.

Odg: Tele2
« Odgovori #8 : 06. Svibanj, 2010., 21:58 »
Jel se još kome događa da ne može birat Tomato broj? To jest, treba par desetaka puta probat da bi uspjelo. Čuje se samo neki bip i poklopi se slušalica kao.
Why is your...

*

duksy

  • ******
  • 10253
    • hcl
Odg: Tele2
« Odgovori #9 : 06. Svibanj, 2010., 22:08 »
ane, to mi je prijatelj pričao. ne vole se :(

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9