HCL.HR

Xperia Play

  • 14 Odgovora
  • 3790 Hitova
*

Ementaler

  • Administrator
  • *********
  • 38936
  • Embrace the mountain
    • HCL.hr
Xperia Play
« : 07. Prosinac, 2011., 18:43 »
Imamo staru PlayStation Phone temu poniže, ali toliko je stara i nerelevantna više da to više nema smisla dizat ponovno.

Pa eto nove Xperia Play teme, sada kada znamo kako se stvar zapravo zove i sad kad je već dosta dugo na tržištu. Play je, kao što neki znaju, na testu kod nas već neko vrijeme; ja se osobno igram s njime i za sad sam jako zadovoljan s većinom onoga što nudi, iako sam prvotno bio dosta skeptičan prema cijelom konceptu.

Recenzija uređaja se piše, a prije nje izbacili smo već tri videa (treći stigao upravo na YouTube kanal), pa da vam ih stavim i ovdje:

XPERIA PLAY UNBOXING
Sony Ericsson Xperia Play unboxing | HCL.hr

XPERIA PLAY PREGLED HARDVERA
Xperia Play pregled hardvera | HCL.hr

XPERIA PLAY GAMING
Xperia Play gaming pregled - PSX, Android igre i emulatori | HCL.hr

EDIT: Objavili smo i potpunu recenziju, pratite link.

RECENZIJA: Sony Ericsson Xperia Play

Kako se vama čini za sada? Jeste ga imali priliku negdje isprobati? Imate kakva pitanja dok je još kod mene? Samo pitajte...

Diskusija  :hug
« Zadnja izmjena: 15. Prosinac, 2011., 13:15 Ementaler »

*

Dragster

  • ******
  • 7719
  • OKO SOKOLOVO xD
Odg: Xperia Play
« Odgovori #1 : 07. Prosinac, 2011., 19:56 »
Odlični filmići... izgleda mi kao nešto što bih volio imati  :hiha:

Iznenađen sam baterijom. Očekivao sam nešto veći kapacitet (zbog namjene, a i grbe na poleđini), al očito je dovoljno, dan i pol normalnog korištenja, sasvim OK


"There is great strength in numbers, but there is great power in one, for the strength of the will of one may gather numbers to it. There is strength not only in *knowing* the self, but *knowing* how to bring it forth in others."

tl;dr pušite mi kurac xD

*

Cole

  • ******
  • 13453
    • CroSimRacing
Odg: Xperia Play
« Odgovori #2 : 07. Prosinac, 2011., 23:37 »
Razmišljam uzet ovo čudo, jer postoji u kakvim ponudama?  :ementaler:

Odg: Xperia Play
« Odgovori #3 : 07. Prosinac, 2011., 23:57 »
Filmići su odlični.  :piva:

Mobitel mi se jako sviđa. Kao što pita Cole, ima li ga u kakvoj ponudi? Da možeš birati između iPhonea i Xperia Play (uzmimo u obzir da je ista cijena) za što biš se odlučio? PSP vs. Play?


*

Cole

  • ******
  • 13453
    • CroSimRacing
Odg: Xperia Play
« Odgovori #4 : 08. Prosinac, 2011., 00:01 »
Specifikacije su mi  :wildboy:

1GHz proc i manje od 500 rama.  :(

*

Ementaler

  • Administrator
  • *********
  • 38936
  • Embrace the mountain
    • HCL.hr
Odg: Xperia Play
« Odgovori #5 : 08. Prosinac, 2011., 00:17 »
Ma solidne su specifikacije, proc je 1 GHz Scorpion (Qualcomm MSM8255 Snapdragon), a i Adreno 205 GPU je tu isto, a i 512MB RAM-a je tu, nije "manje". A i specifikacije su u rangu sa cijenom, dual-core uređaji su skuplji. Cijena otključanog je oko 2900kn. Te specifikacije su dovoljne za ugodno Android iskustvo, a u smislu igara tu je taj program Xperia Play optimiziranih igara, tako da se igre na njemu uvijek dobro vrte, pa ima smisla.

*

Cole

  • ******
  • 13453
    • CroSimRacing
Odg: Xperia Play
« Odgovori #6 : 08. Prosinac, 2011., 00:27 »
Htiob znat kako se ponaša android u odnosu na desire, jel dosta fluidniji? Da li se može sve staviti na SD karticu?

*

Ementaler

  • Administrator
  • *********
  • 38936
  • Embrace the mountain
    • HCL.hr
Odg: Xperia Play
« Odgovori #7 : 08. Prosinac, 2011., 09:02 »
A ima procesor nešto novije generacije, isto tako i GPU, pa iako se specifikacije cine slicnima, zapravo je malo brzi. Doduše s Desireom imam malo iskustva, a ono malo što sam nedavno vidio - uglavnom slični su u toj fluidnosti. Na SD karticu možeš prebacit stvari da, neznam šta misliš pod "sve" :(

*

Cole

  • ******
  • 13453
    • CroSimRacing
Odg: Xperia Play
« Odgovori #8 : 08. Prosinac, 2011., 09:14 »
Desire nemože većinu stvari prebacit na SD nego samo određene, barem dok se mobitel na roota. Bitno mi je da ako bi prelazio na novi mobitel da mi radi dosta fluidnije od Desirea.

*

Dragster

  • ******
  • 7719
  • OKO SOKOLOVO xD
Odg: Xperia Play
« Odgovori #9 : 08. Prosinac, 2011., 13:48 »
bar svaki mobitel danas nije potrebno rootat da ga se da koristit kako spada  :wildboy:


"There is great strength in numbers, but there is great power in one, for the strength of the will of one may gather numbers to it. There is strength not only in *knowing* the self, but *knowing* how to bring it forth in others."

tl;dr pušite mi kurac xD

*

Cole

  • ******
  • 13453
    • CroSimRacing
Odg: Xperia Play
« Odgovori #10 : 08. Prosinac, 2011., 15:41 »
Pitanje koje mi je mozda i najbitnije? Baterija uz koristenje koliko traje. Nadam se da nije ko desireovih 9 sati tragicnih.  :wildboy:

Odg: Xperia Play
« Odgovori #11 : 08. Prosinac, 2011., 16:20 »
Imaš u drugom videu, 6:20 koliko baterija cca traje.  :)

*

Ementaler

  • Administrator
  • *********
  • 38936
  • Embrace the mountain
    • HCL.hr
Odg: Xperia Play
« Odgovori #12 : 08. Prosinac, 2011., 16:32 »
Evo zadnja dva dana ne igram ništa na njemu, pa traje oko dva dana. Ali i koristim malo, oko 20 minuta poziva dnevno obavim, par poruka i malo Twittera/browswera. U smislu baterije se nećeš preporodit usporedno s Desireom, ali da je bolja malo - je. Tj, trebala bi biti, nisam Desirea imao ovliko dugo da baš točno usporedim.

*

Ementaler

  • Administrator
  • *********
  • 38936
  • Embrace the mountain
    • HCL.hr
Odg: Xperia Play
« Odgovori #13 : 15. Prosinac, 2011., 13:17 »
Bump teme poradi linkanja upravo objavljene recenzije Playa.  :piva:

RECENZIJA: Sony Ericsson Xperia Play

Nisam se fokusirao previše na sam "mobitel" dio, ipak smo gaming portal, a oko gaming segmenta sam se već više raspisao. Nema ni tako puno slika uređaja, samo nekoliko bitnijih, jer ipak tu su tri HD videa koji ga pokazuju sa svih strana.

Odg: Xperia Play
« Odgovori #14 : 03. Siječanj, 2012., 15:28 »
Ak neko misli kupit, preporučam. Ja ju imam i oduševljen sam. Cole što se tiče desirea razlika u gejmingu je osjetna, a u ostalom ovisi. Radit će ti fluidno ak ne nasereš puno gluposti na nju npr neke launčere itd. Baterija je bolja no ak se puno igraš morat češ ju punit 2 puta na dan. A ovak inače traje dosta dugo meni je jednom potrošila samo 20% u danu no tad se nisam uopce igro, samo malo surfo. Ak neko ima nekakva pitanja rado ću pokušat odgovorit :D
When I get sad, I stop being sad, and be awesome instead... True story !

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9