HCL.HR

Mafia III

  • 254 Odgovora
  • 101218 Hitova
*

Tomina

  • **
  • 235
Odg: Mafia III
« Odgovori #180 : 10. Listopad, 2016., 10:23 »
I sve kužim, glitchevi, bugovi postoje, uvijek nešto promakne.

Ali kako pobogu može promaknuti ovaj glithc sa rasvjetom? Kukuleleleee

*

Cole

  • ******
  • 13453
    • CroSimRacing
Odg: Mafia III
« Odgovori #181 : 10. Listopad, 2016., 17:22 »

*

general98

  • ***
  • 850
  • “Always trust computer games.”
Odg: Mafia III
« Odgovori #182 : 10. Listopad, 2016., 17:40 »
Zaigrao,živi užaš.
Neznam stavrno,jedina igra koju sam zaista čekao ove godine me totalno razočarala.
Užasna grafika i optimizacija za početak,pa dovraga ni na low ne radi kako treba,a Far Cry Primal sam vrtio na ultra sa 50-60 FPS.
Očekujem neki novi update da bar malo riješi taj problem,pa da mogu zapravo igrati.
"If you have everything under control,you're not moving fast enough!"

Odg: Mafia III
« Odgovori #183 : 10. Listopad, 2016., 18:07 »
Konzolaši, kakvo je stanje?

Odg: Mafia III
« Odgovori #184 : 10. Listopad, 2016., 18:49 »
Odlično mi sad izgleda s ovim.

Mafia III: Nyclix's Offical Colour Correction / Blur (Patch 1.01) - YouTube

Je, odlično je... samo što steam overlay ne radi kad se stavi sweetfx :(
Steam Profile badge: Get your our own Steam Signature at SteamProfile.com

*

Cole

  • ******
  • 13453
    • CroSimRacing
Odg: Mafia III
« Odgovori #185 : 10. Listopad, 2016., 20:37 »
Ova scena/misija...



 :ave:

*

trulex

  • **
  • 169
Odg: Mafia III
« Odgovori #186 : 10. Listopad, 2016., 22:03 »
Evo uputio sam se na ovu temu da štogoda svoga mišljenja izbacim. Naime, svi vidimo šta se to dešava sa Mafiom 3. Mafia 3 je jedna od brend igara što se gaminga tiče, ali što se to desilo sa Mafiom 3? Treba dobro razmisliti o ovome što se dešava na gaming sceni, ovo je veliki nered šta se danas dešava. Hajd vidjeli smo taj no mans sky kako je očajno, ali sad ovo sa Mafiom je također katastrofa, naravno ne možemo tu katastrofu poredit sa no mans skyom, ali oboje možemo strpati u isti koš i upitati se šta je sve ovo danas? Mafia 3 je jako loša. Priča je vrhunska, ali treba imati i gameplay da bi to sve dobro ispalo. Mafia 3 nam nudi smotan AI, na youtube se već može naći more i more AI bugova, o policiji koja te ne primjeti jer joj ćućiš pred očima dalje da ne nabrajam jer je katastrofalno ( na kraju ću navesti par youtube linkova da vidite kolaps). Mafia 3 se nikako ne može porediti sa Mafiom 2 ni u kojem pogledu, jer 2 dio je jednostavno prejak u svakom pogledu, sjetite se samo uvoda Let it Snow i onaj snijeg pa jbt hej. Dok ovaj dio prvo zakljucan bio na 30fps, sa razlogom developer zakljuco jer su znali da je neoptimizirano, sad kad su otkljucali sve smo vidjeli. Mislim kako može biti problem implementirati otključane frejmove odmah u startu? ma daj me ne zezaj to je namjerno učinjeno, sve je to jedna velika politika. Pa kako je PS3 mogao vrtiti mafiju 2 koja je grafički inferiornija od mafije 3? Zašto Mafiju 3 nisu stavili na ps3? Vizuelno sam uvjeren da to ps3 može vrtiti, ali njihov nerad oko optimizacije sigurno ne može ni ultra PC iz NASA-e pokrenuti.

Sjetimo se igara npr. ps2 koje je bilo zlatno doba za gaming kulturu, sve te igre i hit do hita gdje su se igre izbacivale i nema mogućnosti za pečovanje. Pa taj ps2/xbox generacija je bilo vrhunac svega izgleda. Dođe i ps3/x360 prvi put počinje rast korisnika online, mislim da tu počinje užas, jel smo mi spojeni odma nam svašta mogu slati, to najviše mislim na njihovu( developerovu ) mogućnost pečanja. Naravno nema ništa loše u pečevima, ali prema pečevima se developeri ponašaju "dobar sluga, lošeg gospodara". Gotovo ga koriste da izbace proizvod koji ćemo mi /prvi kupci/ testirati da bi mi onda se njima požalili i hop... oni pečiraju. A da ne govorim o ljudima koji preorderaju igre pa to još i podrže.
Što se sad ovdje da zaključiti: da li gaming ide nizbrdo; da li je ovo kolaps gaminga; da li su potrebne nove ideje; da li gaming može napredovat kako vizuelno tako i u mehanici kao nekada?
Video prilozi:
https://youtu.be/ixlszwKVVP0
https://youtu.be/JZokdmzvDGA
« Zadnja izmjena: 10. Listopad, 2016., 22:09 trulex »

Odg: Mafia III
« Odgovori #187 : 11. Listopad, 2016., 02:34 »
Prvi dojmovi...

Muzika - fantastična
Likovi - fantastični
Voice acting - vrhunski
Vožnja - vrlo dobra
Likovi - mnogo poligona sa odličnim facijalnim animacijama
Vrhunsko kretanje našeg lika

Poping auta i ljudi; jako mali view distance....

Vidjet ćemo dalje....







ove tri slike od doktora mi izgledaju kao watch dogs skoro pa isto čak i retrovizor onaj :D
aj dobro HUD je drugačiji malo
Lista odigranih:2015,2016,2017,2018,

*

Tomina

  • **
  • 235
Odg: Mafia III
« Odgovori #188 : 11. Listopad, 2016., 11:46 »
Što više igram, to više imam osjećaj da nije to to. Nedorađeno u svakom smislu.

Mislim da sam istu zgradu dva puta istu našao, koliko se sječam nije ista lokacija, ali ista zgrada sa istim neprijateljima.

A ovo koliko je Al banalno napravljen - katastrofa. Stavio sam na hard, i jedino me srede u pucnjavi.

U stealth ko da su svi sljepi, znači tipu ispred nosa kako mjenjaš zaklon on te ne vidi jer očito si u sceni mjenjanja zakona, a netko je loše isprogramirao sve to i ispada da kad mjenjaš zaklon - nitko te nemože vidjeti.
A recimo samo se odljepiš od zaklona, već te vide.

Također ovo sa fučkanjem i klanjem svih iza "čoška", jedna tip gleda cca igrinih 5m u kut, drugi ide i zakoljem ga - izađem van kuta sigurno 1m, ali ovaj ne vidi.
Isto kad nekome fučneš, a usput mu je mrtav kolega - ne vidi ga.

Ali neznam, nešto me stalno tjera da radim free roaming, kradem pare i trpam u sef, ko da će mi pomoći :D

*

general98

  • ***
  • 850
  • “Always trust computer games.”
Odg: Mafia III
« Odgovori #189 : 11. Listopad, 2016., 14:31 »
Nakon 3 sata igranja i dalje su mi podjeljeni dojmovi.
AI je katastrofalan i ima hrpu bugova,u stealthu su muhe bez glave...
Igri fali opcija u odnosu na prethodne igre iz serijale,pa čak je i prva Mafija imala više mogućnosti nego ova.
Imam neki dojam da ponovno igram Godfather 2,samo dođi,ubij (osvoji) i vrati se.
"If you have everything under control,you're not moving fast enough!"

*

doktor1

  • ****
  • 1407
Odg: Mafia III
« Odgovori #190 : 11. Listopad, 2016., 17:19 »
ove tri slike od doktora mi izgledaju kao watch dogs skoro pa isto čak i retrovizor onaj :D
aj dobro HUD je drugačiji malo

Ma igra može izgleda zbilja odlično; šteta šta to tehnički nisu ispolirali!!








[email protected]
« Odgovori #191 : 15. Listopad, 2016., 15:09 »
Gledao malo walktrough i slucajno zapazio jednog lika i odmah mi smjesak na licu:
Joe je živ!
« Zadnja izmjena: 15. Listopad, 2016., 15:14 KiX777 »

Odg: Mafia III
« Odgovori #192 : 15. Listopad, 2016., 18:02 »
Sviđa mi se igra i definitivno cu je odigrati kada budem imao vremena,necu moci skoro pa nista igrati do 6-og meseca zbog drzavne mature

*

c0bra123

  • ****
  • 1306
Odg: Mafia III
« Odgovori #193 : 15. Listopad, 2016., 18:11 »
I meni je igra VRH!!! Samo tražim di je vožnja, gameplay prikazan, jer neću da spoiler izleti negdje.

Zanima me priča, pošto je Mafia, a dosad su imali extra priču u prijašnjim nastavcim! :kava:



I am a gamer. Not because I don't have a life - I choose to have many.

*

fila4

  • *
  • 138
Odg: Mafia III
« Odgovori #194 : 16. Listopad, 2016., 18:26 »
« Zadnja izmjena: 16. Listopad, 2016., 18:41 Ementaler »

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9