HCL.HR

PES 2018

  • 310 Odgovora
  • 97828 Hitova
*

c0bra123

  • ****
  • 1306
PES 2018
« : 17. Svibanj, 2017., 17:16 »
                                           
                                                                                                         KO'nami ispuni obećanja!

             
Citat:
Na polju gameplayja PES 2018 će uvesti novo “strateško driblanje”, Real Touch+ sustav i dodatne oblike izvođenja slobodnih udaraca. Igra će navodno biti fluidnija, a ritam bliži stvarnom nogometu. Na polju modova uvodi se novi online co-op (2v2 i 3v3) što znači da ćemo sada imati više opcija igranja u paru. Potvrđeni su još i 11v11 mečevi. Vraća nam se Random Selection Match, integrira se PES League , a Master liga dobiva turnire prije početka sezone, unaprjeđen sustav transfera te intervjue prije utakmica.


                                             

-Poslije velikog Hype s moje strane kad je najavljen PES 17 očekivao sam nešto puno više, čisto radi njihovih obećanja na verziji PC pokupili su samo hejt od igrača i "užasnog" PS3 port-a (ponavljam, meni ne smeta  :hihi:), sudeći po govoru Adam Bhatti-a, hejt će se povećat, pogotovo u ostalom dijelu svijeta:


Citat:
Njegov odgovor jednom fanu koji je pitao mogu li PC igrači ove godine očekivati grafički jednaku verziju igre kao na konzolama. Bhatti je na to odgovorio: “Obećavate li da ove godine nećete piratizirati igru?”

Bahato brate. Nemam baš neka uzbuđenja- Trailer najavljen 13.06.2017. Okey.


                                             



                                             


Sa službene FB stranice:

         Gameplay masterclass ✅
         Presentation overhaul ✅
         PES League integration ✅
         Online co-op (2v2 and 3v3) ✅
         New modes & features (including random selection match) ✅
         Enhanced visual reality ✅
         Significant PC improvements ✅



                                             


Hoće li' se nać balans golmana? do 2017 nisu ni znali branit, a sad SuperStar golmani brane ne moguće.

Da li' će se "oživit" igra? Mislim na Master Ligu, dosad nakon jedne sezone, sve si novosti pročitao i nije više zanimljivo, ni napeto. Završio sam jednu sezonu prvi da nisam baš obraća veliku pažnju. Bilo mi je samo IGRA, IGRAT jer eto štaš drugo radit, a ne igrat?

I jako se radujem novom MENI-u, samo da ne bude komplicirano kao do sad. Najmrže mi je dosad bilo otić do "EXIT GAME", majke mi.

To su moja pitanja koja su mi prva pala na pamet.
« Zadnja izmjena: 17. Svibanj, 2017., 17:37 c0bra123 »



I am a gamer. Not because I don't have a life - I choose to have many.

Odg: PES 2018
« Odgovori #1 : 17. Svibanj, 2017., 19:59 »
PES 2018 Teaser Trailer

http://youtu.be/eVrW0Azrcn4
 :D
« Zadnja izmjena: 17. Svibanj, 2017., 20:05 Hrv4tin4 »

Odg: PES 2018
« Odgovori #2 : 17. Svibanj, 2017., 21:04 »
samo hocu da pc verzija bude jednaka ps4 i XONE verzijama, nista vise, ne zelim ps3 port, ako opet bude necu cak ni piratizirati posto ne vredi toga vremena

*

Bembo

  • *
  • 96
Odg: PES 2018
« Odgovori #3 : 18. Svibanj, 2017., 12:33 »
Po ovom teaseru vec vidin da to nece bit ni blizu prezentacije ko u fifi. Bit ce to ista igra ko pes 17 . Necu kupit ni pes ni fifu. Neznam sta da kazem o pesu , u fifi mi igraci lebde dok se okrecu oko svoje osi tako da je to smijesno , isto tako igra je ping pong dok pes opet ima igrace koji stoje na zemlji ali nekako se isto krecu nerealno u nekim situacijama tj robotski dobro nezz kako bi to drugacije opisa. A od igre zelim bolju prezentaciju bolju travu na nekim stadionima jer je to isto smijesno i da jos jedna stvar koju nmg razumit dakle kad igran po danu tekmu sve mi je odlicno a cim na tom stadionu igram po mraku sve je drugacije od trave pa do cijele atmosfere . Jednostavno nakon toga ugasim igru jer mi se zgadi.
« Zadnja izmjena: 18. Svibanj, 2017., 12:38 Bembo »

Odg: PES 2018
« Odgovori #4 : 22. Svibanj, 2017., 22:06 »
Ja sam definitivno igrač Fife.
Draža mi je, već jako dugo mi bolje odgovara njen gameplay- ne znam zašto.
Možda mi je zbog puno godina igranja meni normalniji i prirodniji ali definitivno zaslužujem bolje.
Da li je to PES? E pa, 17ica nije bila. Mislim da je to uz PES 06 najbolji PES nastavak a Konami zna tu
i tamo pogoditi neke stvari no od 2012. godine je Fifa igra koju smatram boljom.
Gameplay je stvarno tu negdje, možda mi treba 10ak minuta da se prebacim sa jednog
na drugi između tih igara ali obje igre su prema svim ostalim igrama koje izlaze loše.
Kada pogledam NBA igre (kojih nisam fan) dođe mi da plačem. Mi imamo loše animacije, nedoraslu
fiziku, loše net modove, loše anti-cheat kodove, skriptiranost... ma ne da mi se nabrajati više.

PES svake godine izbaci OK demo i stvarno uživam u njemu ali kada dođe Fifin demo to mi je ko
drugi svijet, bolji svijet. Realno, ne mogu reći koja je igra bolja a ovdje to niti ne pokušavam niti želim.
Fifa ima daleko veću bazu igrača. Ima kvalitetne online modove, to se mora reći.
E sada, što to PESu treba da bude bolji? Ne znam. Znam da mi je 17ica bila daleko najbolji PES
unazad nekoliko godina. Čak ima puno stvari u gameplayu koje su bolje od Fife. Animacije, dodavanja i
te stvari koje su ipak važne. Sitnice ali kada ih je puno mijenjaju mišljenje o samoj jezgri igre.
18ica treba ne samo nastaviti istim tempom nego ubaciti u višu brzinu. Uopće me nije briga što
je prošlogodišnja igra ocjenjena bolje od Fife, to je čista glupost. Ove godine PES ima priliku stvarno biti
bolja igra. Iskreno od Fife ne očekujem niti dva milimetra pomaka. Od PESa očekujem puno toga.
Počeli su popravljati online (nije da ga igram, makar imam pristup PESu na PCu) ali pratim te igre
i baš se vidi napredak. Gameplay je jako dobar, to se mora priznati.
Ono što definitivno trebamo su ISS 2 komentatori. Baš sam nedavno gledao video neki na youtubeu iz
fore i to je nešto što jako fali ovoj igri. Grafički taj pokretač mora puno više. Animacije? Već su sada bolje
nego na Fifi ali fizika im i nije nešto.

Stvarno bi se želio vratiti ovoj igri koja je godinama kasnila za Fifom, bez obzira da li to netko
priznaje ili ne ali prošle godine su bile skoro izjednačene. EA jednostavno ima više love no ako
Konami stavi malo više resursa u PES mislim da bi i oni mogli početi zarađivati pa da napokon dobijemo
igru bez skripti (koje su na Fifi očitije), sa animacijama koje nisu robotske i imaju prijelaze, sa fizikom
igrača i lopte koja ne izgleda drveno nego kako treba.
Fifa je krenulo dobrim putem kada su počeli raditi igru na temelju barcine škole. Izgleda da je PES
napokon krenuo tim putem i to mi je drago. Ne zato jer volim barcu, ja navijam za AC Milan a Real mi je
recimo 3. klub (Dinamo je No2) nego zato jer je Barca nekada imala igru kojima je derala protivnike.
Ova sranja u novoj Fifi gdje je AI obrane važniji od igrača koji ga kontrolira me tjeraju na povraćanje.
Tamo se samo opustiš, pritisneš L2 tipku i ama baš sve što treba ti radi AI. To mi se ne sviđa niti malo.
PES će ove godine biti jako dobra igra, uopće ne sumnjam. Da li ću ga kupiti? Samo ako Fifa
neće (meni) i šestu godinu zaredom biti klasu iznad :D

*

c0bra123

  • ****
  • 1306
Odg: PES 2018
« Odgovori #5 : 13. Lipanj, 2017., 11:30 »
službeni Trailer i od PES 18 je tu!
! No longer available

Dobar izgleda trailer, počeli su ljepše igrači na dodire drugih igrača reagirat u deualima, sad ima smisla, pošto u PES 17 je bzvze izgledalo,odnosno nelogična fizika bila u duelima.

Napokon su i gledatelje i navijače našmikali i redare, sad liči na čovjeka, a ne na stalak.



I am a gamer. Not because I don't have a life - I choose to have many.

Odg: PES 2018
« Odgovori #6 : 13. Lipanj, 2017., 14:10 »
Fifa ima bolju animaciju i kretnje igrača, prirodnije, ali upravo zbog toga imaš osjećaj manje kontrole i simulacije, više kao da je arkada, zato mi je PES uvijek bio draži.

*

Adam Jensen

  • *****
  • 2025
  • i didn't ASK fOr this
Odg: PES 2018
« Odgovori #7 : 13. Lipanj, 2017., 21:16 »
Evo i sirovog gameplaya:

! No longer available
izgleda zadovoljavajuće

*

c0bra123

  • ****
  • 1306
Odg: PES 2018
« Odgovori #8 : 13. Lipanj, 2017., 21:48 »
Nije loše za sad.
Nego smeta mi to kad nije ni govora o faulu, a igrač mi i dalje na podu i ljuti se na sudiju. koliko mi se to puta desilou u 2017, da je mogao uzet loptu da nije izvodio grimase. A koliko vidim nisu to popravili, dobro jest kazneni, ali brate mili.

I osjeti se neki neugodan lagg nije opasan.  :thumbs: :piva:



I am a gamer. Not because I don't have a life - I choose to have many.

Odg: PES 2018
« Odgovori #9 : 13. Lipanj, 2017., 22:46 »
Daleko do toga da sam zadovoljan prikazanim primjetio sam jako puno stvari koje
su me impresionirale u ovom gameplayu.
Rekao bih- Fifa 16 sa poboljšanim građenjem igrača ali sa manje više istim svim drugim stvarima.

BTW, ovaj lik što je igrao sa Barcom igra jako dobro.

*

Bembo

  • *
  • 96
Odg: PES 2018
« Odgovori #10 : 13. Lipanj, 2017., 23:15 »
smece na kvadrat ko i fifa
da u 2017 godini nemogu napravit normalnu igricu za najpopularniji sport nije mi jasno
ovi pokreti igraca su smijesni , ko da ima je netko ruke zaljepio za tijelo . smijesno
bitno da nba i madden nece razocarat hehe

Odg: PES 2018
« Odgovori #11 : 02. Srpanj, 2017., 09:08 »
Prva dva videa iz Milana, uskoro i treći gejmplej video full manual vs assisted. U deskripciji videa ima kratka impresija.








http://youtu.be/f1UtV8fKV4g
« Zadnja izmjena: 02. Srpanj, 2017., 13:48 Hrv4tin4 »

*

Wyzard

  • Administrator
  • *******
  • 16146
    • HCL.hr
Odg: PES 2018
« Odgovori #12 : 02. Srpanj, 2017., 13:52 »
Moram priznati da mi se sviđa.

Odg: PES 2018
« Odgovori #13 : 02. Srpanj, 2017., 13:57 »
Inače zexsim će ići i na gamescom, pa će najbolje videti koliko su unapredili verziju koju je igrao u Milanu.

A Adam je ovo upravo tvituo, znaci igra se pegla svaki dan:

@Adam_Bhatti
Just popped into the office to check up on latest version of PES code. Blimey, the team have been busy 😳 phenomenal stuff going on in Tokyo!

@Adam_Bhatti
Loads of new animations for dribbling, passing, crossing, shooting and set piece taking. Also game is getting polished, looking super sharp

Edit:
Još jedan gejmplej iz Milana, sniman kamerom...
http://youtu.be/fu2nug4cl2Y
« Zadnja izmjena: 03. Srpanj, 2017., 15:09 maremas »

Odg: PES 2018
« Odgovori #14 : 09. Srpanj, 2017., 20:05 »
Kod ovog lika na profilu ima preko 300 gifova gde je izdvajao najinteresantnije situacije iz PES 2018 gejmpleja, stvarno neke su  :ave:

https://twitter.com/KurosakiCarlos2

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9