HCL.HR

Prey (2017)

  • 135 Odgovora
  • 43788 Hitova
*

WEAPONX

  • *****
  • 2209
  • Doom-driven
Prey (2017)
« : 05. Kolovoz, 2016., 13:39 »
Novi Prey najavljen je na ovogodišnjem E3 sajmu i nema apsolutno nikakve veze sa istoimenom igrom iz 2006. godine čiji nastavak nakon raznih hoće/neće biti objava nikada nismo dočekali. Developeri su Arkane Studios, tvorci Dishonoreda. Datum izlaska za PC i konzole je negdje u 2017. godini. Radnja se odvija na svemirskoj postaji Talos 1 koju ćemo istraživati u nekakvom metroidvania stilu.

http://youtu.be/LNHZ9WAertc

Ljigavi alieni sa pipcima jej.

[Vezane HCL vijesti]
Lijepo je biti važan, ali je važnije biti lijep.    PREĐENE IGRE | PLAYLISTA | IKONE

*

Wyzard

  • Administrator
  • *******
  • 16146
    • HCL.hr
Odg: Prey (2017)
« Odgovori #1 : 05. Kolovoz, 2016., 13:47 »
Raduje me što Avelone radi na priči, moglo bi bit interesantno.

Samo sam skeptičan oko toga može li Arkane Studio izbaciti dvije igre u razmaku godine dana, a da kvaliteta njihova ne pati zbog toga.

Odg: Prey (2017)
« Odgovori #2 : 05. Kolovoz, 2016., 15:01 »
Meni izgleda zanimljivo,Arkane studios me iznenadio Dishonoredom jako ugodno pa se nadam da ce i ovaj naslov bit vrhunski.

*

snowblind

  • Suradnik
  • ******
  • 9339
Odg: Prey (2017)
« Odgovori #3 : 05. Kolovoz, 2016., 15:09 »
Nisam igrao prvi Prey, ali ovo mi se čini kao da bi moglo biti dosta dobro. Na trenutak me je atmosfera podsjetila i na SS2.

Odg: Prey (2017)
« Odgovori #4 : 05. Kolovoz, 2016., 15:58 »
Meni izgleda jako zanimljivo

Odg: Prey (2017)
« Odgovori #5 : 05. Kolovoz, 2016., 16:09 »
Ma bit će sigurno nešto od ove igre :)

*

metalni

  • ****
  • 1762
  • Seoski mudrac
    • My Art Gallery
Odg: Prey (2017)
« Odgovori #6 : 05. Kolovoz, 2016., 16:38 »
Meni nikako ne izgleda dobro- pogotovo jer mi se prvi dio, iliti original baš svidio sa svim onim uvrnutim setingom, ali i svakako glavnim likom koji je u to vrijeme bio skoro identična kopija mene, sve zajedno sa rokericom, francuskim ključem i onom kafanom sa početka igre. :D

Odg: Prey (2017)
« Odgovori #7 : 05. Kolovoz, 2016., 16:57 »
sviđa mi se,baš me zanima kako ce Arkane napraviti ovo posto sa stealth action zanra prelaze na nesto sto lici hororu

*

Wyzard

  • Administrator
  • *******
  • 16146
    • HCL.hr
Odg: Prey (2017)
« Odgovori #8 : 05. Kolovoz, 2016., 17:04 »
Meni nikako ne izgleda dobro- pogotovo jer mi se prvi dio, iliti original baš svidio sa svim onim uvrnutim setingom, ali i svakako glavnim likom koji je u to vrijeme bio skoro identična kopija mene, sve zajedno sa rokericom, francuskim ključem i onom kafanom sa početka igre. :D

Nadam se da ti se ženska nije dobila noge dinosaura i dva topa sa strane da si ju morao rješit francuskim ključem.

*

WEAPONX

  • *****
  • 2209
  • Doom-driven
Odg: Prey (2017)
« Odgovori #9 : 05. Kolovoz, 2016., 19:32 »
Točno sam znao kroz cijelu igru da će se nešto tako dogodit.  :hihi:
Lijepo je biti važan, ali je važnije biti lijep.    PREĐENE IGRE | PLAYLISTA | IKONE

*

Deadwalker

  • *****
  • 2495
  • All the pieces matter
    • HCL
Odg: Prey (2017)
« Odgovori #10 : 06. Kolovoz, 2016., 12:35 »
Raduje me što Avelone radi na priči, moglo bi bit interesantno.

Samo sam skeptičan oko toga može li Arkane Studio izbaciti dvije igre u razmaku godine dana, a da kvaliteta njihova ne pati zbog toga.

+1

Treba igre uvijek promatrati kao projekte koji se rade u fazama, s time da su se vjerojatno pojačali novim kadrom kako bi se sve stiglo odraditi u zacrtanim rokovima.
The greatest teacher, failure is.

*

doktor1

  • ****
  • 1407
Odg: Prey (2017)
« Odgovori #11 : 06. Kolovoz, 2016., 13:14 »
Samo sam skeptičan oko toga može li Arkane Studio izbaciti dvije igre u razmaku godine dana, a da kvaliteta njihova ne pati zbog toga.

Mislim da je D2 već od davno u završnoj fazi...

*

Wyzard

  • Administrator
  • *******
  • 16146
    • HCL.hr
Odg: Prey (2017)
« Odgovori #12 : 06. Kolovoz, 2016., 14:12 »
Mislim da je D2 već od davno u završnoj fazi...

A je da, samo što ne daju taj dojam baš; tri mjeseca do izlaska igre i još nije javno dostupan nijedan gameplay video.

*

Cole

  • ******
  • 13453
    • CroSimRacing
Odg: Prey (2017)
« Odgovori #13 : 08. Kolovoz, 2016., 12:15 »
Ajde neka mi neko suvislo objasni, zašto ova igra ima naziv Prey, kada nema nikakve veze s originalnim Preyom.
Čak ni spiritualno. Ono nema nikakvog smisla ili marketinškog trika. Nije da je Prey bio vrhunski AAA naslov pa će sada to osigurat prodaju ove igre.
Majke mi, ne berem nimalo zašto ne rade igru pod drugim nazivom...

Odg: Prey (2017)
« Odgovori #14 : 08. Kolovoz, 2016., 14:27 »
 :piva:
Ajde neka mi neko suvislo objasni, zašto ova igra ima naziv Prey, kada nema nikakve veze s originalnim Preyom.
Čak ni spiritualno. Ono nema nikakvog smisla ili marketinškog trika. Nije da je Prey bio vrhunski AAA naslov pa će sada to osigurat prodaju ove igre.
Majke mi, ne berem nimalo zašto ne rade igru pod drugim nazivom...
Pase im ime igre i kao dobro se uklapa u svijet koji su zamislili,iako kao sto kazes nema nikakve veze s starim Preyom.
Slazem se totalna glupost al eto vlasnik fransize je bethesda pa mogu ime Prey ljepit di god hoce :)

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9