HCL.HR

50 Cent

  • 375 Odgovora
  • 43348 Hitova
*

black_out

  • ******
  • 4118
  • #IgračVrata
Re: 50 Cent
« Odgovori #165 : 08. Kolovoz, 2006., 05:08 »
50 lipa, G(ay) Unit i sve te slične gluposti nisu vidjeli od umjetnika ili približno tome da rokaju.

Radi se o običnnim trash, komercijalnim pjesmama koje su uz to loše, a jedino što ljude privlači je njegova retardirana obleka, nabijanje zike (ne znam kako se to sad zove niti me zanima) koja "kul" zvuči u autima i za mrdanje guzice u nekom discu.

E pa to je ok, znači može se poslušati bez da se izbljuješ, ali bilo kakva rasprava o tome kako su odlični ne vodi nigdje, jerbo činjenice govore upravo suprotno.

 :wave:
hardcore gamer | rapist | nerd | cis scum | misogynist |

Re: 50 Cent
« Odgovori #166 : 08. Kolovoz, 2006., 15:35 »
hm, jel ti to protiv mog idola?

kako ne kužite? fifty je najbolji reper ikad. jednostavno postoji previše činjenica koje to potvrđuju.
Svaka drolja zna da ja sam taj
mator pravi nabildovan kao drevni zmaj


Mobilni fontele mi zvoni mala šipu, haklam soni.

*

black_out

  • ******
  • 4118
  • #IgračVrata
Re: 50 Cent
« Odgovori #167 : 08. Kolovoz, 2006., 16:21 »
kako ne kužite? fifty je najbolji reper ikad. jednostavno postoji previše činjenica koje to potvrđuju.

U kojem pararelnom univerzumu?  :tired:
hardcore gamer | rapist | nerd | cis scum | misogynist |

Re: 50 Cent
« Odgovori #168 : 08. Kolovoz, 2006., 16:23 »
tu se varaš.

ja samo kažem činjenice
Svaka drolja zna da ja sam taj
mator pravi nabildovan kao drevni zmaj


Mobilni fontele mi zvoni mala šipu, haklam soni.

*

black_out

  • ******
  • 4118
  • #IgračVrata
Re: 50 Cent
« Odgovori #169 : 08. Kolovoz, 2006., 16:24 »
tu se varaš.

ja samo kažem činjenice

Znam da su to činjenice u tvom malo zamišljenom svijetu, apsolutno ti vjerujem.  :winknkiss:
hardcore gamer | rapist | nerd | cis scum | misogynist |

*

beaver hunter

  • ******
  • 7243
  • I <3 trance
    • Vatreni App
Re: 50 Cent
« Odgovori #170 : 08. Kolovoz, 2006., 16:25 »
50 cent je najbolji reper samo zato što ima veći kurac od ostalih. to ga čini boljim  :-(


inače gledajući saksa
Skini besplatnu smartphone aplikaciju --> Vatreni
InPublic.hr - check it out!
Personalna himna - Beaver Hunter

*

black_out

  • ******
  • 4118
  • #IgračVrata
Re: 50 Cent
« Odgovori #171 : 08. Kolovoz, 2006., 16:28 »
50 cent je najbolji reper samo zato što ima veći kurac od ostalih. to ga čini boljim  :-(

Sad si se otkrio, znači karao si se sa svim reperima, ju bič.  :naughty:
hardcore gamer | rapist | nerd | cis scum | misogynist |

*

beaver hunter

  • ******
  • 7243
  • I <3 trance
    • Vatreni App
Re: 50 Cent
« Odgovori #172 : 08. Kolovoz, 2006., 22:55 »
 :naughty:

nisam  :naughty:
Skini besplatnu smartphone aplikaciju --> Vatreni
InPublic.hr - check it out!
Personalna himna - Beaver Hunter

Re: 50 Cent
« Odgovori #173 : 09. Kolovoz, 2006., 00:09 »
jesi :((8
Svaka drolja zna da ja sam taj
mator pravi nabildovan kao drevni zmaj


Mobilni fontele mi zvoni mala šipu, haklam soni.

*

Dragster

  • ******
  • 7719
  • OKO SOKOLOVO xD
Re: 50 Cent
« Odgovori #174 : 09. Kolovoz, 2006., 14:28 »
50 lipa, G(ay) Unit i sve te slične gluposti nisu vidjeli od umjetnika ili približno tome da rokaju.

Radi se o običnnim trash, komercijalnim pjesmama koje su uz to loše, a jedino što ljude privlači je njegova retardirana obleka, nabijanje zike (ne znam kako se to sad zove niti me zanima) koja "kul" zvuči u autima i za mrdanje guzice u nekom discu.

E pa to je ok, znači može se poslušati bez da se izbljuješ, ali bilo kakva rasprava o tome kako su odlični ne vodi nigdje, jerbo činjenice govore upravo suprotno.

 :wave:

A jesi ti čuo za nešto što se zove... GLAZBENI UKUS?  :tired: Pametuješ previše, vrijeđaš bezveze i trebao bi ohladiti glavu! Pusti ljude da slušaju što hoće, neki ljudi jednostavno vole komercijalu, dobru zvučnost u autu i tako dalje... Jednostavno im to znači više od dobrih lyricsa, neznam kakve umjetnosti u sklapanju melodije itd.


"There is great strength in numbers, but there is great power in one, for the strength of the will of one may gather numbers to it. There is strength not only in *knowing* the self, but *knowing* how to bring it forth in others."

tl;dr pušite mi kurac xD

Re: 50 Cent
« Odgovori #175 : 09. Kolovoz, 2006., 20:39 »
fakat

ček ti meni kažeš da bi dok se riiiiidaš gradom bolje zvučala neka dalmatinska šansona (neznam što slušaš, pa sam eto, nagađao :tired:) neg fifty? dont think so.
Svaka drolja zna da ja sam taj
mator pravi nabildovan kao drevni zmaj


Mobilni fontele mi zvoni mala šipu, haklam soni.

*

black_out

  • ******
  • 4118
  • #IgračVrata
Odg: 50 Cent
« Odgovori #176 : 10. Kolovoz, 2006., 00:07 »
@mr_solidus - bijedno šte su ubacuješ ovdje, na tuðe argumente, a ne znaš svoje mišljenje izaraziti kako treba  :alright:

@Patkica - opet ti kažem, nemam tolerancije prema drukèijim mišljenjima ukoliko nisu argumentirana  :tired:

Voliš komercijalu, dobru zvuènost u autu i tako dalje... na to ti se svodi glazbeni ukus?! Pa nemam ništa protiv, nabijaj muziku i slušaj ju do iznemoglosti, naravno pod uvjetom da ne kršiš kuæni red. Piši šta slušaš, stavljaj linkove za dl i šta god hoæeš, ponavljam, nemam apsolutno ništa protiv.

Ali ako misliš govoriti kako je takav šrot od glazbe (da, lyricsi i umjetnost u sklapanju su važniji od beatova i kvazi-kul pjevaèa) najbolji i time podcjenjivati druge pjevaèe/grupe/skladatelje onda æu ti ja uletiti sa svojim mišljenjem koje æe bar biti argumentirano (što vidim ne volite, više volite da netko kaže da je to njegovo mišljenje i da se povuèe).

Uostalom, to sam rekao u postu koji si quota-o, tako da ni sam ne znam šta ti pokušavam objasniti.

Lyricsi i matematièka usklaðenost su vžani svima sa mozgom, ja tebi ništa ne govorim, svatko može birati šta æe izabrati.
 :wave:

hardcore gamer | rapist | nerd | cis scum | misogynist |

*

Dragster

  • ******
  • 7719
  • OKO SOKOLOVO xD
Re: Odg: 50 Cent
« Odgovori #177 : 10. Kolovoz, 2006., 11:39 »
@Patkica - opet ti kažem, nemam tolerancije prema drukèijim mišljenjima ukoliko nisu argumentirana  :tired:

Ovako :tired:

Drugačija mišljenja koja nisu politička su tu da se bezuvjetno toleriraju, jer su subjektivna i ovise od pojedinca
do pojedinca, što znači da si ti zatucana budala koja se obožava upletati drugim ljudima u živote i njihove prioritete, konkretno, u glazbi... pusti argumente sa strane ako se radi o ljudskim dojmovima... Čovjek, onak, može biti drugačije raspoložen kroz razdoblja života, ili samo kroz jedan dan... Meni osobno glazba predstavlja lijek i sredstvo koje me opušta, nabrije, ili uspava, ovisi po potrebi... Znači opuštanje je neki soft rap tipa 2Pac i slično gdje se može uživati u genijalnim lyricsima, ili klasična glazba koja mene potiče na učenje... za nabrijavanje žešći rap tipa dmx, ice cube pogotovo (on i je legenda jer je AGRESIVAN (barem dok pjeva) i time ispunjava ono što se od njega očekuje, dakle... nije LAME  :tired: )

Jedina vrsta muzike na koju ja nemam tolerancije su narodnjaci jer su mi jednostavno jadni i zato što znam desetak ljudi koji slušaju to i prema kojima ja osjećam stopostotno odbijanje, ne želim biti ništa slično njima, dakle izbjegavam sve što ima veze s njima (još jedan primjer one subjektivnosti).. a ono što je najbitnije je da ne serem javno po narodnjacima kao što ti sereš po "lošem" rapu, nego lijepo kažem svoje mišljenje i začepim, ali ti si uporan do bola  :alright:

Opet, naglasit ću da različiti ljudi imaju različite prioritete i da, nekima je važniji beat od lyricsa. Govoriš mi da ti nađem neke argumente, ali ne vjerujem da se to može naći, ljudska ćud je prešarena i ne možeš suditi o nekoj vrsti glazbe zato što ju ti i tvoja ekipa prezirete... da slušaš rap od malih nogu vidio bih te... rap owna :dancing: i kao u svemu, i u rapu postoje klošari... ali Ice Cube, 50Cent itd to NISU! Dobro, možda jesu, ali tebi i istomišljenicima. Ali ne možeš jednostavno reći da ne valjaju...

Matematičku usklađenost volim ostaviti za vrijeme nastave, matematička gimnazija i tako... nedamise baš razmišljat o pravilnostima u melodiji... pa ti sad slobodno reci da sam glup :tired: ... ali kao što ti ne mjeriš gustoću govana dok sereš tako ni ja ne mjerim visinu tona i tih pizdarija u glazbi koju slušam nego se opustim i pustim da svira...  :wave:

e i još nešto, o kojim ti činjenicama pričaš da Ice Cube ne valja?  :ave: :tired:
« Zadnja izmjena: 10. Kolovoz, 2006., 11:47 Patkica »


"There is great strength in numbers, but there is great power in one, for the strength of the will of one may gather numbers to it. There is strength not only in *knowing* the self, but *knowing* how to bring it forth in others."

tl;dr pušite mi kurac xD

*

black_out

  • ******
  • 4118
  • #IgračVrata
Odg: 50 Cent
« Odgovori #178 : 10. Kolovoz, 2006., 13:37 »
Lijepo i kul sroèeno, ali di sam ja rekao da ja prezirem RAP? Oèito ne znaš èitati. A ono iznesi svoje mišljenje i ušuti je bijedno ko kurac. Znaè li ti èemu uopæe služe forumi? Služe za raspravljanje, a ne za prosto iznošenje mišljenja, to se može iznositi na obiènoj anketi davanjem glasa odreðenoj skupini (grupi) koja je tebi zanimljiva. Tako i pisanjem recenzija, najava, vijesti i kolumni, a ne forumom. Na forumu ti iznosiš svoje mišljenje i stavove, a samim time i raspravljaš sa drugim osobama. Ako je tebi kul iæi linijom lakšeg otpora i nikad se suoèiti sa tuðim mišljenjem, oke, ali meni nije. A oèito nije ni tebi, ni drugima, jer kad sam iznio svoje mišljenje o 50 Cent u ovom topicu (da, u ovom, neæu otvarati poseban di æe iæi samo loši komentari) solidus se obratio meni sa time da je on najbolji reper. A kasnije i ti kad sam tvrdio da je loš. E isto kao što vama smeta kad kažem da je loš, meni smeta kad kažete da je najbolji.

Kad si govorio ono o trenutnom raspoloženju; pa je sam ja rekao da me boli briga šta netko sluša? Ili ni to nisi shvatio? Svatko nek sa svojim životom radi šta hoæe, ali samim time što netko javno govori (aka postanje na forumu) da je ta grupa dobra/loša znaèi da nameæe svoje mišljenje, i to bez argumenata, a ako æe tako razgovarati nek lijepo ode u birc, a ne na forum.

Drukèija mišljenja koja nisu politièka se toleriraju? LMAO, mogu tolerirati da je tebi pizza bolja od æevapa, vanilija od èokolade ili šta ti ja znam, ali glazba (pogotovo RAP) nisu samo puki zvuci, nego u velikoj veæini upravo iznošenje iskustava i mišljenja (pozitivnih i negativnih), a ako netko to može zanemariti onda stvarno nema ni inteligencije ni empatije.

Spominjao si da 50Cent nije klošar? Pa ne znam šta shvaæaš pod klošar, ali ja opæenito gledam upravo na lyricse. A tu je klošarèina i pol, a nije daleko ni po stilu, samo ajmo reæi bogati klošar. Samo mi nemoj reæi da pod klošare podrazumijevaš osobe koje su financijski socijalni sluèaj, jer onda stvarno nemam zašto razgovarati ni raspravljati sa tobom, jasno mi je kakva si osoba. A tih "klošara" ima hrpu koji pjevaju par puta bolje od 50 Centa, o Lyricsima neæu ni razgovarati.

Usporeðuješ moje sranje i glazbu? Pa oèito da te moje sranje vrlo zanima kad si toliko zainteresiran i za glazbu. :naughty:

Na matematièku usklaðenost nisam mislio na note niti išta slièno, nego ponajprije na uklapanje tonova, tako reæi ritmiènost, te rimu u (pametnim i pouènim) tekstovima koji se javljaju u RAP-u.

ICe Cube je kao glumac neuvjerljiv, nema dozu osobnosti za taj posao, i slabo se ufurava u ulogu. Njegove muzikalne sposobnosti me ne zanimaju jer ne znam šta pjeva (probably sam i èuo koju pjesmu), ali ukoliko je na razini 50 Centa...





hardcore gamer | rapist | nerd | cis scum | misogynist |

*

Dragster

  • ******
  • 7719
  • OKO SOKOLOVO xD
Re: Odg: 50 Cent
« Odgovori #179 : 10. Kolovoz, 2006., 20:30 »
ufff što ga kompliciraš... vrtimo se u krug... negdje si gore napisao da je 50Cent klošarčina i pol, opet vrijeđaš... Meni je tip ok, ali nije klošar.. ako je tebi on klošar ja ću slobodno reći da je Azra kurva... sretan sada?  :tired:

I iznesi svoje mišljenje i ušuti je vrlo pametno (KAD SE RADI O GLAZBI) zato što time dokazuješ da te boli briga šta ostali slušaju i šta misle o tome, a ne da sereš sto na sat, kao da ih pokušavaš nagovoriti da to ne slušaju.. ili da im bude bed jer slušaju... lame

kako mi se ne daju čitati zajedljivi komentari poput "očito neznaš čitati", "e onda stvarno nemam zašto razgovarati ni raspravljati sa tobom, jasno mi je kakva si osoba" , soljenju pameti itd. ne da mi se više diskutirati, ja sam svoje rekao i držim se toga... pusti ljude da slušaju šta hoće i ne vrijeđaj, ne miješaj se i sve pet

poz
« Zadnja izmjena: 10. Kolovoz, 2006., 20:32 Patkica »


"There is great strength in numbers, but there is great power in one, for the strength of the will of one may gather numbers to it. There is strength not only in *knowing* the self, but *knowing* how to bring it forth in others."

tl;dr pušite mi kurac xD

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9