HCL.HR

50 Cent

  • 375 Odgovora
  • 43383 Hitova
*

black_out

  • ******
  • 4118
  • #IgračVrata
Odg: 50 Cent
« Odgovori #180 : 10. Kolovoz, 2006., 22:30 »
Èek, jesi ti glup? Azra je kurva? Pa prvo to je grupa, a Johnny B. Štuliæ je umišljena debilèina što se moglo vidjeti iz razgovora koju je iznio na TV-u. Happy now? i slušam ih bez obzira na to, zbog dobre glazbe i kul lyricsa.

Oèito ne znaš èitati, ili oæeš da ti kažem da sereš i da mi prevræeš rijeèi? Kako ti je draže, ako je ovo drugo onda æu tako razgovarati sa tobom. A što se tièe onoga o tome kakva si osoba, pa ako gledaš pjevaèe po njihovom materijalnom stanju si kurac i gnjida od osobe, i ne govorim tebi nego svima koji tako razmišljaju.

Kažeš da je najpametnije reæi svoje mišljenje i ušutiti pametno? Pa šta mi vrijedi tvoje mišljenje ako mi ne kažeš na temelju èega se ono temelji jebote? Èemu onda forum opet te pitam, pa nisam došao tražiti samo istomišljenike, došao sam nauèiti o novim stvarima (na ovom forumu prvenstveno o igrama) na temelju tuðih argumentiranih mišljenja, tj. da mi objasne po èemu je neka igra dobra ili loša, a ne da samo kažu "valja" ili "ne valja". Te da mi pokažu bolje i kvalitetnije igre od onih koje ja znam, i obrnuto. Nisam tvrdoglav da mi netko ne može promijeniti mišljenje (za razliku od nekih ovdje).

Kad netko posta u topic "šta sad slušate" nikad ne quotam i raspravljam o tome, upitam gdje mogu naæi DL i stavljam svoje stvari itd. Ali kad vidim topic (a on služi za raspravu i iznošenje pozitivnih/negativnih mišljenja o trenutnoj temi, tko bi rekao jel?) onda u njemu mislim iznijeti svoje mišljenje i najvažnije razlog zašto tako razmišljam, a to oèekujem i od svojih sugovornika (a mr_solidus je u topicu 50x rekao kako mu je 50 Cent najbolji i to ponavlja ko papiga, zašto njega ne napadaš, možda zato što nije rekao ništa pametno i ima isto mišljenje kao ti?!).

Da, ponavljam opet, došao sam promijeniti i tuða i svoje mišljenje (ili barem potaknuti na razmišljanje ako ništa drugo) na temelju nekih èinjenica i uvida, a ne da samo zatupljeno tvrdim svoje. Kužiš ti da se cijeli jebeni svemir i sve što se u njemu dogaða, dogaða zbog Razloga i Povoda, što znaèi da moraš imati razlog zašto ti se nešto sviða (a posebno ako za nešto tvrdiš da je najbolje, a nisi èuo ni približno sve ostale izvoðaèe i pjesme iz istog žanra), a ne samo da kažeš: "Zato što mi je takav ukus ili mi se jednostavno sviða ili u takvom sam raspoloženju".

ÈITAJ: Ne smeta me što slušaš neku grupu, ali smeta me ako tupiš da je netko najbolji (i onda ti smeta kad netko tvrdi drukèije WTF), i to ne tebi nego se povlaèiš za èinjenice (kao solidus "tu se varaš.ja samo kažem èinjenice", a onda ne iznosi te èinjenice.

Ajd poz, neda mi se diskutirati sa nekim tko je sam rekao da ne može promijeniti mišljenje (wtf :?).

TEquillA Partay. Keep it real, gangsta boy

hardcore gamer | rapist | nerd | cis scum | misogynist |

*

Dragster

  • ******
  • 7719
  • OKO SOKOLOVO xD
Re: 50 Cent
« Odgovori #181 : 11. Kolovoz, 2006., 09:18 »
a očito imamo drugačija gledišta na glazbu i izražavanja stavova oko iste, uzbuđuješ se previše.. pwnao si me, blesav sam i čudan ktnxbye  :wave:

Citat:
pa ako gledaš pjevaèe po njihovom materijalnom stanju si kurac i gnjida od osobe, i ne govorim tebi nego svima koji tako razmišljaju

priznao ti to ili ne, bogate osobe su kul i svi žele biti bogati... ako ti ne želiš biti bogat i živjeti ko car, svaka ti čast  :alright: ja bih bio presretan da imam para ko 50Cent recimo  :dancing: zato mi je on kul, a i ruku na srce, muzika mu je originalna i ima svoj prepoznatljivi beat pa makar on pjevao o parama, svom maseratiju i trebama, znači nije čisti lamer,..

Kužiš, opusti se... neznam zašto sam se uvlačio u ovo uopće kad me čisto boli kita tko šta sluša... oćemo natrag na topic sada  :tired:
« Zadnja izmjena: 11. Kolovoz, 2006., 09:22 Patkica »


"There is great strength in numbers, but there is great power in one, for the strength of the will of one may gather numbers to it. There is strength not only in *knowing* the self, but *knowing* how to bring it forth in others."

tl;dr pušite mi kurac xD

*

black_out

  • ******
  • 4118
  • #IgračVrata
Odg: 50 Cent
« Odgovori #182 : 11. Kolovoz, 2006., 21:03 »
Kul, opet kažem da saka kao pjevaè i lirièar, ali je moram priznati dobar biznismen, jer upravo to i radi, muziku za prodavanje i odlièno mu ide  :ave:
hardcore gamer | rapist | nerd | cis scum | misogynist |

*

T.N.T.

  • ******
  • 6256
    • http://www.last.fm/user/8th_Method/
Re: Odg: 50 Cent
« Odgovori #183 : 11. Kolovoz, 2006., 21:05 »
I jesmo li napokon shvatili da je 50 Cent najmoćnije stvorenje ikad?

*

black_out

  • ******
  • 4118
  • #IgračVrata
Odg: Re: Odg: 50 Cent
« Odgovori #184 : 11. Kolovoz, 2006., 21:06 »
I jesmo li napokon shvatili da je 50 Cent najmoænije stvorenje ikad?

Može!















































Ne.  :lol:
hardcore gamer | rapist | nerd | cis scum | misogynist |

Re: 50 Cent
« Odgovori #185 : 11. Kolovoz, 2006., 21:12 »
kad tad ces da pokleknes :naughty:

treba znat zaradivat, upravo tome pop i sluzi

*

black_out

  • ******
  • 4118
  • #IgračVrata
Odg: Re: 50 Cent
« Odgovori #186 : 11. Kolovoz, 2006., 21:16 »
kad tad ces da pokleknes :naughty:

treba znat zaradivat, upravo tome pop i sluzi

Jeste, al POP nije muzika :nekikulbananasmajli:
hardcore gamer | rapist | nerd | cis scum | misogynist |

*

T.N.T.

  • ******
  • 6256
    • http://www.last.fm/user/8th_Method/
Re: Odg: Re: 50 Cent
« Odgovori #187 : 11. Kolovoz, 2006., 21:22 »
slušaj ove riječi, postoji li išta bolje:

I take you to the candy shop
I'll let you lick the lollypop
Go 'head girl, don't you stop
Keep going 'til you hit the spot

No one can do it better!!!!11

*

black_out

  • ******
  • 4118
  • #IgračVrata
Odg: 50 Cent
« Odgovori #188 : 11. Kolovoz, 2006., 21:28 »
Tako je, slažem se sa tobom, potpuno sma se otpustio danas, slušam kul muziku, i svi me vole, od frendova do svih cura koje vidim u prolazu.

Hvala na savjetima!  :dancing:
hardcore gamer | rapist | nerd | cis scum | misogynist |

*

T.N.T.

  • ******
  • 6256
    • http://www.last.fm/user/8th_Method/
Re: Odg: 50 Cent
« Odgovori #189 : 11. Kolovoz, 2006., 21:29 »
Tako je, slažem se sa tobom, potpuno sma se otpustio danas, slušam kul muziku, i svi me vole, od frendova do svih cura koje vidim u prolazu.

Hvala na savjetima!  :dancing:
np, ovdje smo da te učinimo sretnim...  :dancing:

*

black_out

  • ******
  • 4118
  • #IgračVrata
Odg: Re: Odg: 50 Cent
« Odgovori #190 : 11. Kolovoz, 2006., 21:33 »
Tako je, slažem se sa tobom, potpuno sma se otpustio danas, slušam kul muziku, i svi me vole, od frendova do svih cura koje vidim u prolazu.

Hvala na savjetima!  :dancing:
np, ovdje smo da te uèinimo sretnim...  :dancing:

Hvala, život mi je puno sretniji,
piæe koje pijem puno kvalitetnije,
tugu dijelim sa svima,
a ne samo sa svojima!

OMG imam novi hit, idem prodat Dancing Bearu. Nazvat æu se 50 lipa a pjesmu æu posvetiti cijelom CG-u.  :dancing:
hardcore gamer | rapist | nerd | cis scum | misogynist |

*

T.N.T.

  • ******
  • 6256
    • http://www.last.fm/user/8th_Method/
Re: Odg: Re: Odg: 50 Cent
« Odgovori #191 : 11. Kolovoz, 2006., 21:34 »
Tako je, slažem se sa tobom, potpuno sma se otpustio danas, slušam kul muziku, i svi me vole, od frendova do svih cura koje vidim u prolazu.

Hvala na savjetima!  :dancing:
np, ovdje smo da te uèinimo sretnim...  :dancing:

Hvala, život mi je puno sretniji,
piæe koje pijem puno kvalitetnije,
tugu dijelim sa svima,
a ne samo sa svojima!

OMG imam novi hit, idem prodat Dancing Bearu. Nazvat æu se 50 lipa a pjesmu æu posvetiti cijelom CG-u.  :dancing:

dogovori se sa Kingom oko lyricsa... :dancing: :dancing: :dancing:

*

dibek

  • ******
  • 5634
  • You put the stone in the case?
Odg: 50 Cent
« Odgovori #192 : 12. Kolovoz, 2006., 00:38 »
Citat:
ja æu slobodno reæi da je Azra kurva... sretan sada?  :tired:

Jako sam sretna :dancing: E a kolko trazi (Azra) :naughty:


Re: Odg: Re: Odg: 50 Cent
« Odgovori #193 : 12. Kolovoz, 2006., 05:27 »
Tako je, slažem se sa tobom, potpuno sma se otpustio danas, slušam kul muziku, i svi me vole, od frendova do svih cura koje vidim u prolazu.

Hvala na savjetima!  :dancing:
np, ovdje smo da te uèinimo sretnim...  :dancing:

Hvala, život mi je puno sretniji,
piæe koje pijem puno kvalitetnije,
tugu dijelim sa svima,
a ne samo sa svojima!

OMG imam novi hit, idem prodat Dancing Bearu. Nazvat æu se 50 lipa a pjesmu æu posvetiti cijelom CG-u.  :dancing:

dogovori se sa Kingom oko lyricsa... :dancing: :dancing: :dancing:
sad bi stavio uglatu zagradu i burns voice, al ne znma di je to na ovoj usranoj talijanskoj tipkovnici
'vako
meni 40%
moze? :naughty:
pocet cemo tour




yes, yessss, i'm gonna be rich :riding:

*

black_out

  • ******
  • 4118
  • #IgračVrata
Odg: 50 Cent
« Odgovori #194 : 12. Kolovoz, 2006., 05:45 »
Idem ja sebe namazat katranom i lanac od psa pofarbat zlatnim sprejom!   :ave:

Bit æu bad mader faking niger! Jea, kip it ril!  :dancing:

hardcore gamer | rapist | nerd | cis scum | misogynist |

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9