HCL.HR

Albumi koje slušate u zadnje vrijeme, preporuke novih itd...

  • 3988 Odgovora
  • 407478 Hitova
Odg: Albumi koje slušate u zadnje vrijeme, preporuke novih itd...
« Odgovori #3780 : 13. Lipanj, 2013., 08:40 »
Duje priča o muževnosti, a svi znamo da sluša sve one glupe bendove koji budu na kraju epizode Grey's Anatomy. :hiha:

*

presveti

  • ****
  • 1179
  • sanjam samo pobjede...
Odg: Albumi koje slušate u zadnje vrijeme, preporuke novih itd...
« Odgovori #3781 : 13. Lipanj, 2013., 10:39 »
ovom nationalu su sve pisme iste

počne neko šuštanje i javi se mumljajući glas koji uvijek pjeva ovako:

bla blablaal....(mala stanka)....ha
lbal blalbalba ..... ....                   ah
blablalala ..... ....                       uh

:bonk:
Ali tko može pouzdano znati vjeruje li u nešto ili ne vjeruje?...Koliko puta varljiv osjećaj ili grešku razuma smatramo uvjerenjem! Ja najradije u sve sumnjam - ta sklonost uma ne smeta odlučnosti karaktera; naprotiv, što se mene tiče, uvijek odvažnije idem naprijed kad neznam što me očekuje. Jer ništa me gore od smrti ne može snaći - a smrti ne možeš umaknuti!

*

Seengeer

  • ******
  • 4945
  • ︻デ═一 not srs
Odg: Albumi koje slušate u zadnje vrijeme, preporuke novih itd...
« Odgovori #3782 : 13. Lipanj, 2013., 11:11 »
Citat:
Zamjerka je kratkoća.


to bi trebala bit pozitivna strana ;)   nezz, baš su smor :hiha2:

Odg: Albumi koje slušate u zadnje vrijeme, preporuke novih itd...
« Odgovori #3783 : 13. Lipanj, 2013., 12:26 »
:hihi: jebem ti
Ja sam definitivno najveći racio svih vremena.

*

duksy

  • ******
  • 10253
    • hcl
Odg: Albumi koje slušate u zadnje vrijeme, preporuke novih itd...
« Odgovori #3784 : 13. Lipanj, 2013., 13:20 »
Duje priča o muževnosti, a svi znamo da sluša sve one glupe bendove koji budu na kraju epizode Grey's Anatomy. :hiha:
Volia sam prije te Snow Patrolove i slično, sad SAMO MUŽEVNE STVARI POZZ ;))

*

Seengeer

  • ******
  • 4945
  • ︻デ═一 not srs
Odg: Albumi koje slušate u zadnje vrijeme, preporuke novih itd...
« Odgovori #3785 : 13. Lipanj, 2013., 19:42 »
o kakvom dnu pričaš? Nekom životnom ili? :hiha:

*

Pajko

  • *****
  • 3090
  • REEEEEEEEEEEEEEEEEEEE
Odg: Albumi koje slušate u zadnje vrijeme, preporuke novih itd...
« Odgovori #3786 : 26. Lipanj, 2013., 08:28 »


Frank Ocean - nostalgia, ULTRA

Meni je ovaj mixtape bolji od channel orangea :(
Nekako je laganica šema, par obrada pjesma, kratki 20sekundni uleti NEČEGA i sve to lijepo ukomponirano u 40 minuta.
Nature Feels je jebeno skinuta pjesma, American Wedding ima taj neki Frank Ocean epske višeminutne pjesme štih, ostatak također zadovoljavajuć.

8/10



She & Him - Volume 3

Totalno ljeto album!
Gitarica, lagano klavir u pozadini, Zooeyin glas. Par obrada starih pjesma (recimo Sunday Girl od Blondie), ali ipak su self-writed pjesme najbolje durr.
Turn To White je spora laganica, I Could've Been Your Girl ljubavna pjesma sa simpa spotom i kul gitarskom solažicom Warda.
Preporuka za vruće ljetne dane.

9/10
P.S. Napisano je velikim tiskanim slovima jer stvarno vičem. Najozbiljnije.

*

progabbeing-jadran

  • ******
  • 5293
  • abrah cadabrah
Odg: Albumi koje slušate u zadnje vrijeme, preporuke novih itd...
« Odgovori #3787 : 13. Srpanj, 2013., 01:42 »
:hiha:



Nez tako nekakav passe zvuk koji se pokušava uvalit kao neki new age kurac. mislim nisam slušao prijašnje albume al kolko mogu iz singlova vidit vidi se razlika dosta od prije, negativna.
jedina dobra stvar mi je beyond uz naravno savršeni get lucky.

2/5



jedan od onih albuma koje skineš rendom i baš svaka pjesma je POZNATA i znaš je. rula, jako je pumpajuće sve skupa iako ima par odvratnih eurodance zvućajućih stvari.

4/5



Slušanje ovog albuma stvara najrazličitije osjećaje,,, al većinski sam dosta zadovoljan, ima neki linearni flow album, nemoguće mi je slušat kao rendom PJESME, mogu ili cijeli album ili ništa. Ugl rula.

3/5



E ono kao volim guettu po nekom PRINCIPU al kako brzo ZASTARJEVAJU te njegove pjesme to je čudno jedno. Baš neslušive posteju, iritantne užasno. Ney kao fast food muzika koja dosadi nakon x slušanja pa shvatiš kakvo je jeftino govno. Tipa kad već slušam x puta neku pjesmu onda počnem obraćat pažnju na lirike i sve i po pjesmi jedno 10ak puta cringeam od neugode. nez. nemoguće slušat igdje osim u kafiću na plaži dok pijem nulericu.

1/5

« Zadnja izmjena: 13. Srpanj, 2013., 02:00 [proGABBEing] Jadran »
Bowie je definitivno najveći umjetnik svih vremena.

Support your local gamers >>> Pro GABBEing Klan

Odg: Albumi koje slušate u zadnje vrijeme, preporuke novih itd...
« Odgovori #3788 : 13. Srpanj, 2013., 11:13 »
I Need Your Love je najjeftinije eurodance govno ikad, nez. Baš ono, najrednom ATB pjesma il nešto. :hiha:

Odg: Albumi koje slušate u zadnje vrijeme, preporuke novih itd...
« Odgovori #3789 : 13. Srpanj, 2013., 12:17 »
Odvratna pjesma skroz, kad sam to prvi put čua mislia sam da je neki domaći pokušaj MODERNE ELEKTRO GLAZBE, ko franka batelić - s onim on fire sranjem.
CSadria - Kupovi, LANovi, intervjui i izvještaji s događanja iz Balkan/Adriatic regije.
Web - Facebook - Twitch - Youtube

[/url

*

Freddy

  • ******
  • 5994
  • Briljantin.
Odg: Albumi koje slušate u zadnje vrijeme, preporuke novih itd...
« Odgovori #3790 : 23. Srpanj, 2013., 14:20 »
ZAZ "Recto Verso"



Slušam ga već dugo, ima mjesec i pol dana vjerojatno. Na prvu sam mislio da će mi bolje sjest, ali ipak mi je još uvijek lošiji od prvog ZAZA. Mislim, prvi album se zvao ZAZ. nez.

Ok je, nije nužno lošiji, ali je malo više otišla u pop, što je potencijalno jako dobar potez, ali je mogla to bolje odraditi. Zaz mi je jednostavno draži iako kad malo razmislim nisu baš toliko usporedivi. Lakše mi ga je nekako usporedit s Alizeeinim ovogodišnjim 5 (isto jako dobro ime za album, jebem ti mater), jer je isto pop - i u tom slučaju mi je 5 bolji. Kao franc.pop album, jel.

Ovome jednostavno fali ta vrckavost francuske šansone, iako ima par dosta dobrih primjera toga. U tome ustvari i je problem, ima par super numera nakon ili prije kojih su neke ozbiljnije s potpuno drugačijim moodom i tempom.

Naravno, unatoč svemu i dalje potpuno #freddiemousique i imam ga na CD-u za ić u teretanu.

OCJENA ALBUMA z.k. koga boli kurac: 7,6/10
OCJENA POSTA:  :hiha: :hiha: :hiha: :hiha: :hiha2:

*

presveti

  • ****
  • 1179
  • sanjam samo pobjede...
Odg: Albumi koje slušate u zadnje vrijeme, preporuke novih itd...
« Odgovori #3791 : 23. Srpanj, 2013., 15:09 »
ZAZ,,,,jesi ti neka kućanica? :hiha:
Ali tko može pouzdano znati vjeruje li u nešto ili ne vjeruje?...Koliko puta varljiv osjećaj ili grešku razuma smatramo uvjerenjem! Ja najradije u sve sumnjam - ta sklonost uma ne smeta odlučnosti karaktera; naprotiv, što se mene tiče, uvijek odvažnije idem naprijed kad neznam što me očekuje. Jer ništa me gore od smrti ne može snaći - a smrti ne možeš umaknuti!

*

Freddy

  • ******
  • 5994
  • Briljantin.
Odg: Albumi koje slušate u zadnje vrijeme, preporuke novih itd...
« Odgovori #3792 : 23. Srpanj, 2013., 17:41 »
Jesam :hiha2:

Odg: Albumi koje slušate u zadnje vrijeme, preporuke novih itd...
« Odgovori #3793 : 31. Srpanj, 2013., 12:17 »

Roky Erickson with Okkerivil River - True Love Cast Out All Evil

Odlično. Roky je jedan od najpocjenjenijih glazbenika ikada te jedan od najboljih gitarista. Album je lagan i taman za ovo ljeto. Meni vuče na neku mješavinu rema i bob dylana. Jedina mana bi bila što su pjesme možda prekratke (ne sve, al dobar dio je).
Najbolja pjesma s albuma je definitivno istoimena pjesma albuma.

9/10
Pratite službeni F1 portal za Hrvatsku - GP1

Odg: Albumi koje slušate u zadnje vrijeme, preporuke novih itd...
« Odgovori #3794 : 02. Kolovoz, 2013., 10:23 »

The Marshmallow Notebooks - The Marshmallow Notebooks

Matija Habijanec je autor ovog albuma, a ono što je odlično što sve radi sam i besplatno. Dakle, independent. Album možete skinuti na njegovoj stranici u mp3 ili flac formatu.
Osim toga, što je za svaku pohvalu, također je i album za svaku pohvalu. Pjesme obiluju pozitivnom energiju i melodičnošću. Gitara je u svakoj pjesmi na prvom mjestu, onako Jake Buggovski. Tekstovi su također lijepi - većinom o ljubavi, braći i sestrama.

8.5/10

isprike zbog velike slike, nisam našao manju, a ne znam je smanjiti.
Pratite službeni F1 portal za Hrvatsku - GP1

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9