HCL.HR

Albumi koje slušate u zadnje vrijeme, preporuke novih itd...

  • 3988 Odgovora
  • 406085 Hitova
*

prijatelj

  • *
  • 92
  • fps games
Odg: Albumi koje slušate u zadnje vrijeme, preporuke novih itd...
« Odgovori #3870 : 27. Rujan, 2013., 19:33 »
a nisam očekivao ni od jednih ništa lol jer ono žene vokali durrrrrrrrrrrrrrrr lol, ali mi se svidilo šta da radim, nije išta OZBILJNO U SVIJETU GLAZBE, samo šteta što nije izašlo u šestom mjesecu da barim pičokice s tim, jebiga sad u desetom tko će zbarit s tim, nitko ne puši bon ivera više jelda

Odg: Albumi koje slušate u zadnje vrijeme, preporuke novih itd...
« Odgovori #3871 : 27. Rujan, 2013., 19:59 »
impliciranje da ti ikad bariš išta

*

prijatelj

  • *
  • 92
  • fps games
Odg: Albumi koje slušate u zadnje vrijeme, preporuke novih itd...
« Odgovori #3872 : 28. Rujan, 2013., 08:30 »
hipotetski pričam glupane

*

presveti

  • ****
  • 1179
  • sanjam samo pobjede...
Odg: Albumi koje slušate u zadnje vrijeme, preporuke novih itd...
« Odgovori #3873 : 28. Rujan, 2013., 09:37 »
što nema pičkica u 10. misecu? :solidus:
Ali tko može pouzdano znati vjeruje li u nešto ili ne vjeruje?...Koliko puta varljiv osjećaj ili grešku razuma smatramo uvjerenjem! Ja najradije u sve sumnjam - ta sklonost uma ne smeta odlučnosti karaktera; naprotiv, što se mene tiče, uvijek odvažnije idem naprijed kad neznam što me očekuje. Jer ništa me gore od smrti ne može snaći - a smrti ne možeš umaknuti!

Odg: Albumi koje slušate u zadnje vrijeme, preporuke novih itd...
« Odgovori #3874 : 29. Rujan, 2013., 14:57 »
nisu loši lorde, skidam album. i lorde capi je bolja deset puta od čvrčes capi.
Pratite službeni F1 portal za Hrvatsku - GP1

*

Pajko

  • *****
  • 3090
  • REEEEEEEEEEEEEEEEEEEE
Odg: Albumi koje slušate u zadnje vrijeme, preporuke novih itd...
« Odgovori #3875 : 30. Rujan, 2013., 10:02 »


Haim - Days Are Gone

Napokon, prvi album Haima.
Realno, dobar je, ali očekivao sam malo više. 45 minuta i 11 pjesama, od kojih su 4 s prijašnjih EP-eva, tako da ostaje 7 novih pjesama.
Indie pop/rock bez pretjeranih izdrkavanja, zvuči dosta melodično i keči, nema nijednog višeminutnog dubokoumnog smećastog drkanja po insturmentima, veselo i keči.
Od novih pjesama The Wire je baš jebeno savršena, My Song 5 ima taj neki prljavi badass štih, Honey & I je kjut nekako.
Album je dosta dobar, ali eto, očekivao sam nešto malo više u odnosu na prijašenje EP-eve i singlove. U svakom slučaju, dosta je zabavan album i lako uđe u uho.

8/10



Lil B - 100% Gutta

Okej, frajer je prošle godine izbacio 17 mixtapea i dva albuma :-( God's Father je stvarno bio odličan unatoč tome što je trajao dva sata i trebalo je pun kurac da ga se presluša.
100% Gutta ima 34 pjesme, traje nešto manje od dva sata. Jebemti.
Nije ni toliko loš, ali ni toliko dobar mixtape. Mislim dosta pjesama uz malo više truda su mogle biti dosta dobre, ali ajde, možda treba malo više poslušat mixtape.
Cumin Up je dosta dobra tvrda pjesma, 4 Me je parodiranje Rihanne i nezz, toliko trash i epično istovremeno. Do My Job je poprilično okej.
Eto, ništa posebno, prosječan mixtape, ali jebiga, čeka se 05 Fuck Em, frajer je najavio 60+ pjesama na albumu, šašavo.

6/10
P.S. Napisano je velikim tiskanim slovima jer stvarno vičem. Najozbiljnije.

*

prijatelj

  • *
  • 92
  • fps games
Odg: Albumi koje slušate u zadnje vrijeme, preporuke novih itd...
« Odgovori #3876 : 02. Listopad, 2013., 14:16 »


Pusha T - My Name is My Name

Užasan hajp me tukao oko ovog albuma, sve pjesme koje je izbacivao su bile vrhunske, plus konstantno odgađanje. I jučer kralj streama album na jebenom myspaceu :fpalm::fpalm::fpalm: i uglavnom, krenuli su užasni ripovi, malo se tražilo okolo ovo ono, i eto, poslušalo se dosta puta i nije razočaralo ni u kojem pogledu. Prvo, Pushin flow je vrhunski kao i uvijek, plus još uvijek ima milijun vrhunskih kokainskih metafora i tobogana riječima, to je očekivano od njega i jebeno je dostavio. Beatovi su veličanstveni, fantastično uho ima za beatove, od numbers on the board, koja ima beat godine, a i sama po sebi je pjesma godine, pa do nosetalgia (ehehehhhhhheheh) koja ima demonski ton gitare kroz cijelu pjesmu, jednostavno vrhunski, vrhunski beatovi, čak i joaquin phoenix je napravio beat za king push, i opet, prejeben beat. Svaka pjesma na albumu jednostavno je slušljiva, svaka se razlikuje od druge, nema utapanja u jednoličnosti kao kod doris, featovi su isto tako odlično pogođeni, od rick rossa na hold on, koji nakon ne znam koliko vremena pokazuje zašto je jedno vrijeme bio u vrhu igre, pa do the-dreama koji ima hook godine na 40 acres, pa čak i chrisa browna koji je apsolutno neprepoznatljiv, očekivao sam govnasto kmečanje, ali je apsolutno uništio, daje tu dodatnu mračnu dimenziju pushinom flowu. Jedino bih prigovorio 2 Chainzu i Big Seanu na Who I Am, koja je zbog njih jedina lošija pjesma na albumu. Inače obožavam 2 Chainza i stvarno ga je gušt slušati kad uleti na traku i baca savršeno debilne rime, ali ovdje mi se činio kao da je preko kurca to odradio, nisam osjetio da mu je pretjerano stalo, što je šteta stvarno. A Big Sean kao i uvijek je govno, nije mi stvarno jasno kako je taj tip došao do ovog statusa, jebiga.

Uglavnom, zasad uz Yeezusa rap album godine imho, jednostavno fantastično ostvarenje. Još uvijek nije nadmašio Hell Hath No Fury, ali je došao jako blizu i to bez Malicea, što je nevjerojatno ostvarenje samo po sebi. Čvrstih 9/10

Odg: Albumi koje slušate u zadnje vrijeme, preporuke novih itd...
« Odgovori #3877 : 02. Listopad, 2013., 14:20 »
Nisam još baš predetaljno preslušao, al solidan mi je,.,..,
Ali ne baš toliko dobar!

Poz'

Odg: Albumi koje slušate u zadnje vrijeme, preporuke novih itd...
« Odgovori #3878 : 02. Listopad, 2013., 14:39 »
E, poslušao CHVRCHES, rula.
CSadria - Kupovi, LANovi, intervjui i izvještaji s događanja iz Balkan/Adriatic regije.
Web - Facebook - Twitch - Youtube

[/url

*

prijatelj

  • *
  • 92
  • fps games
Odg: Albumi koje slušate u zadnje vrijeme, preporuke novih itd...
« Odgovori #3879 : 02. Listopad, 2013., 15:08 »
naravno da rula lol, samo što je pjevačica počela izdrkavat i pisat članke kako joj smeta objektiviziranje žena...... bkt -100/10

*

Pajko

  • *****
  • 3090
  • REEEEEEEEEEEEEEEEEEEE
Odg: Albumi koje slušate u zadnje vrijeme, preporuke novih itd...
« Odgovori #3880 : 04. Listopad, 2013., 10:17 »


CHVRCHES - The Bones Of What You Believe

Dosta dobar album glavna picica. Hehe.
Baš je keči i veselo synth pop iskustvo,, iako nije baš nešto posebno samo za sebe.
Sve pjesme su više manje okej, nema nečeg iznad ni ispodprosječnog, Tether je kul pjesma, Mother We Share isto i Lies nije loša =)
Mislim dosta dobar je album, ali stalno sam imao filing da sam to sve već negde čuo, sve me na nešto podsjeća.
Ali dosta mi se svidio album, veselo pjevanje s veselim synth izdrkavanjima, baš paše lijepo =)

8/10



Placebo - Meds

Mene je ovim otac stalno "mučio" dok sam bio malen i nikad nisam previše volio Placebo jer su bili onako, depresivni lol.
Pjesme o drogama, alkoholu i ta sranja, nije mi se tad svidjelo. Ali eto, sjetio sam se odjednom albuma prije koji dan i baš mi je došla želja da ga poslušam i jednostavno je savršeno sve.
Od početka do kraja, imam filing da bi svaku pjesmu mogao slušati na ripitu beskonačno, Brianov glas je baš lijep, gitare su kul, kaver je tumblr slike kul :=)
Baš opsesivno slušam album, jednostavno savršeno. #pajkosmisaoživota

10/10

P.S. Napisano je velikim tiskanim slovima jer stvarno vičem. Najozbiljnije.

*

Freddy

  • ******
  • 5994
  • Briljantin.
Odg: Albumi koje slušate u zadnje vrijeme, preporuke novih itd...
« Odgovori #3881 : 04. Listopad, 2013., 13:31 »
Ti očevi koji guraju muziku djeci u facu. :(

*

duksy

  • ******
  • 10253
    • hcl
Odg: Albumi koje slušate u zadnje vrijeme, preporuke novih itd...
« Odgovori #3882 : 04. Listopad, 2013., 14:02 »
sad mi je jasno zašto je pajko ispao ovakav ;(

*

Pajko

  • *****
  • 3090
  • REEEEEEEEEEEEEEEEEEEE
Odg: Albumi koje slušate u zadnje vrijeme, preporuke novih itd...
« Odgovori #3883 : 04. Listopad, 2013., 17:58 »
Ti očevi koji guraju muziku djeci u facu. :(

ma nije toliko gurao muziku u facu, al eto, njemu je taj album bio dosta dobar pa ga je vrtio u autu do besvijesti :hiha2:
P.S. Napisano je velikim tiskanim slovima jer stvarno vičem. Najozbiljnije.

*

Me666

  • ******
  • 5556
  • Snaketicus Murphy Jr.
Odg: Albumi koje slušate u zadnje vrijeme, preporuke novih itd...
« Odgovori #3884 : 04. Listopad, 2013., 18:04 »
U biti, suđeno ti je da slušaš cajke kad uđeš u onu buntovnu fazu :hiha:

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9