HCL.HR

Autorska glazba, potražujem

  • 18 Odgovora
  • 2119 Hitova
*

n00b

  • ****
  • 1663
Autorska glazba, potražujem
« : 18. Studeni, 2010., 19:23 »
Bok.

Moguće da ću nešto raditi uskoro pa me zanima bavi li se itko od vas stvaranjem glazbe?

Klavijature mega poželjne, al može i bilo što drugo. Enivej, za taj kratki film bi tematski zadao što bi htio pa ako dotični ispuni očekivanja dobije...pa, po dogovoru.
Nije komercijalni projekt pa ne obećajem pare, al ako dotična osoba dobro odradi posao dajem honorar bez greške. I za CV nije loše. I tak.

Zasad idem ovako poluinterno, ak se posloži stvar-dvije-tri kako treba, onda možda uposlim nekoga, al DAJMO. SVIMA. ŠANSU.


*

Wildboy

  • ******
  • 7551
Odg: Autorska glazba, potražujem
« Odgovori #1 : 18. Studeni, 2010., 19:25 »
Presveti radi odličnu glazbu.

*

duksy

  • ******
  • 10253
    • hcl
Odg: Autorska glazba, potražujem
« Odgovori #2 : 18. Studeni, 2010., 19:30 »
Ja malo po klavijaturama prčkam, imam par svojih nikad dovršenih stvari. Ali nemam sad baš neki prevelik skill. Stari moj doduše sklada baš, rado bi njega upilao da ti napravi nešto u slobodno vrijeme, ali osnovni problem je šta klavijature nisu povezane s pc-om, a iz par razloga ih je teško povezat. Meh. :(

Odg: Autorska glazba, potražujem
« Odgovori #3 : 18. Studeni, 2010., 21:07 »
Sjećam se jednom na crotakuu je jedan momak, EvilDragon radio muziku tog tipa, čak je za neku igru rendom nešto bio radio i skroz je ok bilo, pa ako oš, mogu ti dati kontakt ili ako ti se da nešto smišljati dalje s tim. :solidus:
Ja sam definitivno najveći racio svih vremena.

*

Syzygy

  • *****
  • 1867
  • čvarkuša
Odg: Autorska glazba, potražujem
« Odgovori #4 : 18. Studeni, 2010., 22:26 »
Bok.

Moguće da ću nešto raditi uskoro pa me zanima bavi li se itko od vas stvaranjem glazbe?

Klavijature mega poželjne, al može i bilo što drugo. Enivej, za taj kratki film bi tematski zadao što bi htio pa ako dotični ispuni očekivanja dobije...pa, po dogovoru.
Nije komercijalni projekt pa ne obećajem pare, al ako dotična osoba dobro odradi posao dajem honorar bez greške. I za CV nije loše. I tak.

Zasad idem ovako poluinterno, ak se posloži stvar-dvije-tri kako treba, onda možda uposlim nekoga, al DAJMO. SVIMA. ŠANSU.

(Klikni za pregled slike.)

Nemoj uzimat nikog, ali apsolutno nikog u hrvatskoj, zapravo na balkanu.

Naplatit će ti masno, a dobit ćeš površne rezultate.

Imaš hrpu servisa koji prodaju sampleove ili gotove stvari, čak i ekipu koja po želji snima vokale i svira instrumentale za max 10$
Na sve imaš autorska prava i te pizdematerine.

U većini slučajeva ćeš nać nekog, reć mu "e aj mi odsviraj to to i to", on će otić na tracksourc i sl, kupit stvar za 2$, izrezat, poslat ti i naplatit 500kn

Ne znam, ne volim ovu našu ekipu jer su svi redom fejkeri, zato to govorim ;(

http://www.dmoz.org/Arts/Music/Sound_Files/Samples_and_Loops/
www.beatport.com
www.traxsource.com
http://www.sheetmusicplus.com/

itd

*

n00b

  • ****
  • 1663
Odg: Autorska glazba, potražujem
« Odgovori #5 : 18. Studeni, 2010., 22:52 »
Znam. Sve što kažeš. Ali ima ekipe koja ok radi, znam iz prve ruke. Ako zagusti to mi je zadnja solucija, ali već sad imam 4-5 varijanti koje ću probati.
Radije probat, ljudi vole ovakve pizdarije pa se nerijetko potrude i više nego bi htjeli. :))

*

Dragster

  • ******
  • 7719
  • OKO SOKOLOVO xD
Odg: Autorska glazba, potražujem
« Odgovori #6 : 18. Studeni, 2010., 22:55 »
Ali hej, svi su fejkeri.

 :tired:


"There is great strength in numbers, but there is great power in one, for the strength of the will of one may gather numbers to it. There is strength not only in *knowing* the self, but *knowing* how to bring it forth in others."

tl;dr pušite mi kurac xD

*

n00b

  • ****
  • 1663
Odg: Autorska glazba, potražujem
« Odgovori #7 : 18. Studeni, 2010., 22:59 »
A gle, ima istine u tome što kaže. Ima jako puno ljudi koji su strašno jaki na riječima a kad dođe do konkretnog, ispostavi se da su manji od zrna. Makovog.

3D animatori, grafičari, montažeri, glazbenici, snimatelji - ekipa si tek tako prišije neki naziv. Ne znam, mene je sram tako nešto reći jer smatram da sramotim struku.
Al šta god, zadnji put me par ljudi isto tako ugodno iznenadilo, pa ono, možda se opet potrefi. :]

*

Dragster

  • ******
  • 7719
  • OKO SOKOLOVO xD
Odg: Autorska glazba, potražujem
« Odgovori #8 : 18. Studeni, 2010., 23:02 »
U redu, ali napisao je da su svi redom fejkeri.

Nisu.  :(


"There is great strength in numbers, but there is great power in one, for the strength of the will of one may gather numbers to it. There is strength not only in *knowing* the self, but *knowing* how to bring it forth in others."

tl;dr pušite mi kurac xD

*

xarabas

  • *
  • 107
  • It's just a ride
Odg: Autorska glazba, potražujem
« Odgovori #9 : 18. Studeni, 2010., 23:30 »
A gle, ima istine u tome što kaže. Ima jako puno ljudi koji su strašno jaki na riječima a kad dođe do konkretnog, ispostavi se da su manji od zrna. Makovog.

3D animatori, grafičari, montažeri, glazbenici, snimatelji - ekipa si tek tako prišije neki naziv. Ne znam, mene je sram tako nešto reći jer smatram da sramotim struku.
Al šta god, zadnji put me par ljudi isto tako ugodno iznenadilo, pa ono, možda se opet potrefi. :]
http://www.youtube.com/watch?v=RJY2vG5T5ls
Jel ti se svidja nesto ovog tipa, dobar sam s navedenim artistom pa ga mogu kontaktirati ako si za neku suradnju, nesto blaargh
Radio je vec glazbu za par filmova tak da ima iskustva

*

Syzygy

  • *****
  • 1867
  • čvarkuša
Odg: Autorska glazba, potražujem
« Odgovori #10 : 18. Studeni, 2010., 23:32 »
Dragy ajde lagano odjebi od mene, može? Ideš mi malo na kurac zadnje vrijeme  :wildboy: još mi sam fali ulet od psajdaka ili depresije da se sve zaokruži.

Pretpostavljam da nemaš apsolutno nikakve veze s gore nabrojanim i čisto pokušavaš isfurat redoviti flejm.

Kao što je već Mile rekao, 3D animatori, grafičari, montažeri, glazbenici, snimatelji, dizajneri, programeri i sva ta ekipa, više ima fejkera nego onih koji stvarno sjednu i odrade posao.
Čisto primjera radi, onaj frajer iz "bolesne braće" je rekao da je danas ful lagano napraviti spot jer platiš lokalnog klinca da ti skine neki template s neta, preuredi ga i uz tvoje materijale ti napravi spot koji se moze vrtit na mtv-u. Cijena? 20$ za template/tutorial i 200kn klincu da si kupi novog miša.

Naravno, možeš me sad u djelove kvotat, podcrtavat i ispravljat kako sam rekao da su svi redom fejkeri, možda sam i u krivu, ali 95% "današnjih radnika" radi na gore opisanom principu.

Da li je to loše? Nikako, svako zarađuje na svoj način. Samo sam Miletu dao koji prijedlog kako da si ostavi koju kintu sastrane.

bok


Odg: Autorska glazba, potražujem
« Odgovori #11 : 18. Studeni, 2010., 23:40 »
DJ SYZYGY



on zna znanje :pimp:
Ja sam definitivno najveći racio svih vremena.

*

HaZz

  • **
  • 475
  • \o/
Odg: Autorska glazba, potražujem
« Odgovori #12 : 19. Studeni, 2010., 00:10 »

Odg: Autorska glazba, potražujem
« Odgovori #13 : 19. Studeni, 2010., 00:12 »
Dosta.  :hiha2:
Aj nemojte spemat previše. Nije rendom topik.  :(

*

Facaa

  • ******
  • 4455
  • Full of Stars
    • www.shuma.org
Odg: Autorska glazba, potražujem
« Odgovori #14 : 19. Studeni, 2010., 00:16 »
UUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUU


Oću sudjelovat. Nekako. S nečim. Barem da gledam. :wildboy:
I'm teaching myself to live without sleeping cause i don't trust my dreams.

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9