HCL.HR

Događanja u klubu Močvara

  • 18 Odgovora
  • 2737 Hitova
Događanja u klubu Močvara
« : 11. Veljača, 2013., 18:21 »
PETAK 15.02 • MOČVARA • VRATA 22:00 • UPAD 20 KN
DIRTY DANCING - 80's SMASH HIT PARTY
DJ DAVID HASSELHOFF   (Zagreb)
www.mochvara.hr/dirtydancing
www.facebook.com/dirtydancingparty
+ uz 80's hitove puštamo i projekcije 80's videospotova.

Vrti se Madonna, Michael Jackson, Kim Wilde, Rick Astley, Cindy Lauper, Duran Duran, Samantha Fox, Bonnie Tyler, Ace Of Base,Snap!, Culture Beat, Dr. Alban, Haddaway, La Bouche,...

Više Facebook



*

Đester

  • *****
  • 2126
  • OSOBNI TEKST
Odg: Događanja u klubu Močvara
« Odgovori #1 : 11. Veljača, 2013., 18:22 »
Jesi ovo ti na slici?
Cuando puedo ni siquiera el tabaco, por lo menos voy a ser oblejan,,,,

Odg: Događanja u klubu Močvara
« Odgovori #2 : 11. Veljača, 2013., 18:24 »
nisam;)

*

Đester

  • *****
  • 2126
  • OSOBNI TEKST
Odg: Događanja u klubu Močvara
« Odgovori #3 : 11. Veljača, 2013., 18:25 »
Onda niš, pozz
Cuando puedo ni siquiera el tabaco, por lo menos voy a ser oblejan,,,,

*

presveti

  • ****
  • 1179
  • sanjam samo pobjede...
Odg: Događanja u klubu Močvara
« Odgovori #4 : 11. Veljača, 2013., 18:26 »
nisam nikad bia u te močvare

al čujem da je to za klošare XD

eh da, i možeš mi objasnit čemu tako vulgaran naziv za jedan event nekidan, "Funk te Jebo"?
Ali tko može pouzdano znati vjeruje li u nešto ili ne vjeruje?...Koliko puta varljiv osjećaj ili grešku razuma smatramo uvjerenjem! Ja najradije u sve sumnjam - ta sklonost uma ne smeta odlučnosti karaktera; naprotiv, što se mene tiče, uvijek odvažnije idem naprijed kad neznam što me očekuje. Jer ništa me gore od smrti ne može snaći - a smrti ne možeš umaknuti!

Odg: Događanja u klubu Močvara
« Odgovori #5 : 11. Veljača, 2013., 18:28 »
Funk te jebo DJ-i imaju još jedan program: ROCK TE JEBO. Jedan od organizatora je ranije imao program "Funky situation" pa smo spojili dva imena :)

Odg: Događanja u klubu Močvara
« Odgovori #6 : 11. Veljača, 2013., 18:29 »
SUBOTA 16.02 • MOČVARA • VRATA 22:00 • UPAD 20 KN DO PONOĆI, 25 KN NAKON PONOĆI
[SIZE=18]PURE ELECTRO & MUSICA OBSCURA PARTY[/SIZE]
EBM, dark electro, futurepop, industrial, dark wave, synthpop party na dva floora.
Special edition: Combichirst Vs Aesthetic Perfection party!

Jeste li za pravu hard core zabavu koja će vas ugrijati u ove hladne zimske dane ???
Povratak Pure Electro teama na veliki floor vam donosi i novi, veliki battle COMBICHRIST vs AESTHETIC PERFECTION! Puštat ćemo vam NAJBOLJE hitove ova dva mega benda, koji svi vrlo rado slušate i na koje plešete u vašoj i našoj Močvari.

Sigurni smo da će vas stvari poput "Get Out Of My Head", "This Shit Will Fuck You Up", "All Pain Is Gone", s jedne strane, "I The siren", "Living the wasted life" ili "The Devil’s In The Details", s druge strane, dobro oznojiti na danceflooru i da ćete se vrhunski zabaviti!

Na mali floori vraća se Musica Obscura team koji će vas nabrijavati standardnom playlistom, od Depeche Mode-a, Bauhaus-a, Joy Division-a do Nitzer Ebb-a, Spetsnaza i Front 242.
Ujedinjeni Pure Electro & Musica Obscura team ovaj put vas zabavlja u sastavu:
DJane Redlilly (oldschool EBM / dark electro / futurepop / synthpop)
DJ End (industrial / EBM)
DJ Kalle (electropop / new wave / EBM / industrial metal)

Preporučeni dress code: EBM, cyber, gothic, military, fetish, medicine, 80´s…. (sky is the limit) !
Ukoliko želite čuti hitove koji vam se sviđaju, svakako nam ih pošaljite mailom ili na naš Facebook:
[email protected]
www.facebook.com/groups/pureelectro
www.facebook.com/pages/Musica-Obscura-party/130100480396588
Posjetite nas svakako i na našoj stranici: www.pure-electro.com

Više Facebook



*

presveti

  • ****
  • 1179
  • sanjam samo pobjede...
Odg: Događanja u klubu Močvara
« Odgovori #7 : 11. Veljača, 2013., 18:30 »
Funk te jebo DJ-i imaju još jedan program: ROCK TE JEBO. Jedan od organizatora je ranije imao program "Funky situation" pa smo spojili dva imena :)

pa dobro, al čemu psovke?

u meni ste stvorili dojam klošarluka time.
:hiha:
Ali tko može pouzdano znati vjeruje li u nešto ili ne vjeruje?...Koliko puta varljiv osjećaj ili grešku razuma smatramo uvjerenjem! Ja najradije u sve sumnjam - ta sklonost uma ne smeta odlučnosti karaktera; naprotiv, što se mene tiče, uvijek odvažnije idem naprijed kad neznam što me očekuje. Jer ništa me gore od smrti ne može snaći - a smrti ne možeš umaknuti!

Odg: Događanja u klubu Močvara
« Odgovori #8 : 11. Veljača, 2013., 18:33 »
to je samo ime partya ;)

vidi slike ekipe s Dirty Dancing partya -> https://www.facebook.com/dirtydancingparty/photos_albums

*

Me666

  • ******
  • 5556
  • Snaketicus Murphy Jr.
Odg: Događanja u klubu Močvara
« Odgovori #9 : 11. Veljača, 2013., 18:34 »
Zašto ste tako vulgarni, pa zar s time želite privući ljude... jadno :wildboy:

Odg: Događanja u klubu Močvara
« Odgovori #10 : 11. Veljača, 2013., 20:04 »
ZAŠTO PSOVATE!

Kad ćete pustit u prodaju karte za Muškarce?  :hiha:

Odg: Događanja u klubu Močvara
« Odgovori #11 : 11. Veljača, 2013., 20:20 »
Muškarci?

MEN?

Kao onaj bend s ljubičastim album coverom?
CSadria - Kupovi, LANovi, intervjui i izvještaji s događanja iz Balkan/Adriatic regije.
Web - Facebook - Twitch - Youtube

[/url

Odg: Događanja u klubu Močvara
« Odgovori #12 : 11. Veljača, 2013., 21:57 »
Océ biti pićaka?????
majstor za vodovodne instalacije i rješava bazene i ostalo

Odg: Događanja u klubu Močvara
« Odgovori #13 : 11. Veljača, 2013., 22:30 »
Muškarci?

MEN?

Kao onaj bend s ljubičastim album coverom?

Ae.
Dođi, bit će Carrabatichhievih prijatelja koji će zbog imena misliti da su to neke flambojantne pederčuge.

A to su samo vulgaris pederčuge.  :ave: :ave: :ave:

Odg: Događanja u klubu Močvara
« Odgovori #14 : 20. Veljača, 2013., 14:33 »
ČETVRTAK 21.02 • MOČVARA • VRATA 20:00 • POČETAK 21:00 • UPAD 15 KN
ZAČARANA MOČVARA PREDSTAVLJA
MARINADA (Rijeka) - art klapa, romantičari bez premca, alternativni scrcolomci ili The Modern Lovers novog vijeka promoviraju svoj posljednji vinil singl "Čista ljubav" (samoizdanjeMRND001) te CD album "Marinada za crne tipke i bijele zube" (Slušaj najglasnije!), a najavit će i budući LP vinil "Marinada na dobrom glasu".
ANTE PERKOVIĆ (Zagreb) - britak kritičar, novinar, spisatelj, tata i glazbenik, kompletan "estradnjak" sa stažom servirat će vam nezaboravni koloplet svojih najboljih pjesama.
MIKI SOLUS (Zagreb) - mladić koji slikovite i ironične ideje kao da izvlači iz uvrnutog stripa, a i sam kaže da mu je Huljić uzor, salve smijeha zagarantirane.

Više Facebook





PETAK 22.02 • MOČVARA • VRATA 23:00 • POČETAK 23:00 • KRAJ 06:00 • UPAD 30 KN
MINISTARSTVO PSIHODELIJE
Trance party. Forestdelic floor: DHAR MHAR Live! (Slovenija), DARKO KALA (Slovenija), SKOKNIPALOKNI (Slovenija), TIANN (Slovenija), DECO BY LUNAR (Makedonija). Minidelic floor: PIPAL (Ministarstvo Psihodelije, Zagreb), BROGY (Močvara, Samobor). Plešemo od 23 do 06. Informirajte se na www.forestdelic.com

Više Facebook





SUBOTA 23.02 • MOČVARA • VRATA 22:00 • POČETAK 22:00 • UPAD 15 KN ZA MASKIRANE, 25 KN ZA NEMASKIRANE
MAŠKARE U MOČVARI - ŠTALA by DJ MARIO KOVAČ
Neki se maskiraju kako bi se prikrili ili sakrili od opasnosti, neki kako bi se uljepšali, neki iz obijesti a oni koji dolaze na maškare u Močvaru uglavnom to rade iz zabave i želje da nasmiju ostale. Općepoznati najbolji fašnički tulum u Zagrebu i ostatku galaksije vam ove subote nudi standardno prokušani zvučno-vizualni koktel jeftinih cijena na šanku, suludo šarene ekipe na plesnom podiju i velikog meštra sviju hulja za DJ pultom! DJ Mario Kovač pušta svoje sulude nadrealne i uglavnom nespojive kombinacije zbog kojih se drugo jutro budite sa glavoboljom i pitanjem: Jel me to pamćenje vara ili su fakat sinoć Maideni bili između Mozarta i Tajči?
Chekirajte fotke s Halloween partya.

Više Facebook





NEDJELJA 24.02 • MOČVARA • 11:00-18:00 • UPAD 0 KN
13. MOČVARIN SAJAM PLOČA I STRIPOVA
Sajam ploča, stripova, ali i drugih zanimljivosti vezanih uz kulturu glazbe i stripa. Trajanje: 11:00 - 18:00. 

Više Facebook

« Zadnja izmjena: 20. Veljača, 2013., 14:39 wyzard »

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9