HCL.HR

Grooveshark

  • 14 Odgovora
  • 1680 Hitova
*

Bazen21

  • *
  • 78
  • Osobni tekst
Grooveshark
« : 13. Srpanj, 2010., 10:51 »
Grooveshark je stranica na netu na kojoj je moguce preslusavati pjesmu koja se vama svida, koju ste negdje culi, koju trazite...i to potpuno BESPLATNO...stranica sadrzi oko milijun (ako ne i vise) pjesama te se iz dana u dan ta brojka povecava...Na pitanje skidanja pjesama...ne nije moguce skidati pjesme sa stranice..ali i cemu...pjesme preslusavate tako sto ih streamate...a da bi se cijela pjesma streamala treba nekoliko sekundi...vrlo brzo....Grooveshark ima odlicnu trazilicu pomocu koje mozete pretrazivati pjesme prema grupi, albumu itd..Registracija na stranici je potpuno besplatna te njome dobivate mogucnost kreiranja vlastitih Playlista, te ste u mogucnosti uploadati bilokoju pjesmu s vaseg racunala....Naravno na stranici se nalaze jako poznate cajke...tako da ima za svakog po nesto....Vrlo zanimljiva i korisna stranica koju bih preporucio svima koji redovno slusaju muziku i oni koji jednostavno nemogu bez nje.....
 
http://listen.grooveshark.com/

EDIT:

Kao sto je Ixy rekao...postoji takozvani "Radio" koji nakon sto vi postavite par pjesama u playlistu te kliknete na radio...sam pronade slicne pjesme kao sto su one u vaj playlisti...
« Zadnja izmjena: 13. Srpanj, 2010., 11:04 Bazen21 »
America:
"We have George Bush, Stevie Wonder, Bob Hope and Johnny Cash."

Croatia:
"We have Ivo Sanader, no wonder, no hope and no cash."

Odg: Grooveshark
« Odgovori #1 : 13. Srpanj, 2010., 10:54 »
Rula. Zadnjih par mjeseci uglavnom slušam preko gruvšarka. Ne da mi se više skidat novu glazbu i radit neke plejliste u winampu. Samo u gruvšark nabacam par pjesama koje trenutno želim čuti i stisnem radio, pa on sam nabacuje slične pjesme. Rula.

*

presveti

  • ****
  • 1179
  • sanjam samo pobjede...
Odg: Grooveshark
« Odgovori #2 : 13. Srpanj, 2010., 10:56 »
fino!
Ali tko može pouzdano znati vjeruje li u nešto ili ne vjeruje?...Koliko puta varljiv osjećaj ili grešku razuma smatramo uvjerenjem! Ja najradije u sve sumnjam - ta sklonost uma ne smeta odlučnosti karaktera; naprotiv, što se mene tiče, uvijek odvažnije idem naprijed kad neznam što me očekuje. Jer ništa me gore od smrti ne može snaći - a smrti ne možeš umaknuti!

*

Wyzard

  • Administrator
  • *******
  • 16146
    • HCL.hr
Odg: Grooveshark
« Odgovori #3 : 13. Srpanj, 2010., 11:20 »
u favoritima mi već neko vrijeme. jednostavno i praktično.

*

Blaster32

  • ******
  • 6492
  • RIP HRVY ;(
Odg: Grooveshark
« Odgovori #4 : 13. Srpanj, 2010., 14:43 »
Jel se mogu nekak izlistat pjesme po žanrovima?

btw. postoji DOWNLOAD button, samo što vas preusmjeri na itunes ili amazon mp3
« Zadnja izmjena: 13. Srpanj, 2010., 14:49 Blaster32 »
Ja sam s godinama shvatio da postoje samo dva ukusa. Moj. I pogrešan. -  Weky
Moji djecacki snovi jesu moj zivot. Nikad ne radim i puno jebem. -  Rider on the Storm
Da za 18. rođendan dobijem strip od svog dečka mislim da bi si na rođendanskom tulumu našla nekog crnca da me pred njim brutalno izjebe. jebem te mrtvog. - Beaver Hunter

*

Bazen21

  • *
  • 78
  • Osobni tekst
Odg: Grooveshark
« Odgovori #5 : 13. Srpanj, 2010., 20:58 »
Jel se mogu nekak izlistat pjesme po žanrovima?


Ne izlista ti se konkretno pjesme po zanrovima, ali jedina mogucnost ti je da ako vec zelis samo neke zanr onda upisi u trazlici npr Heavy Metal pa odi na tab Playlists...tamo ces pronaci playliste pjesama koje imaju naziv Heavy Metal i vjv se u njima nalaze pjesme toga zanra...drugi nacin nepostoji..tj bar ga na nepoznajem...
America:
"We have George Bush, Stevie Wonder, Bob Hope and Johnny Cash."

Croatia:
"We have Ivo Sanader, no wonder, no hope and no cash."

*

Blaster32

  • ******
  • 6492
  • RIP HRVY ;(
Odg: Grooveshark
« Odgovori #6 : 01. Rujan, 2010., 16:13 »
Uploadao sam neki album i nakon par dana grooveshark ga je regao i sad se moze nac preko searcha.
Zanima me da li se moze sad dodavat cover albuma, ili neki podaci o artistu i te stvari?
Ja sam s godinama shvatio da postoje samo dva ukusa. Moj. I pogrešan. -  Weky
Moji djecacki snovi jesu moj zivot. Nikad ne radim i puno jebem. -  Rider on the Storm
Da za 18. rođendan dobijem strip od svog dečka mislim da bi si na rođendanskom tulumu našla nekog crnca da me pred njim brutalno izjebe. jebem te mrtvog. - Beaver Hunter

*

Mr.T

  • ******
  • 5604
Odg: Grooveshark
« Odgovori #7 : 01. Rujan, 2010., 18:23 »
fantastična stranica :hug

Odg: Grooveshark
« Odgovori #8 : 01. Rujan, 2010., 19:59 »
Ne skrobla na Last.fm.  :solidus:

*

seymour

  • ****
  • 1445
Odg: Grooveshark
« Odgovori #9 : 01. Rujan, 2010., 20:04 »
Al hej muzika se sluša samo zato da se skrobla na lastfm-u i da se ima što više plejeva  :tired:
Di ćemo večeras, pusti prazne priče<br />Di ćemo večeras da se ubijemo pićen<br />Di cemo večeras, da bude luda kuća<br />Tu su Kuzma i Shaka Zulu, doktori puknuća

Odg: Grooveshark
« Odgovori #10 : 01. Rujan, 2010., 20:08 »
Nego?
Da je ne znam kako savršena stvar, ako se nemre tagat', brišem, u biti ni ne slušam.

*

seymour

  • ****
  • 1445
Odg: Grooveshark
« Odgovori #11 : 01. Rujan, 2010., 20:12 »
 :wildboy: :wildboy:
Di ćemo večeras, pusti prazne priče<br />Di ćemo večeras da se ubijemo pićen<br />Di cemo večeras, da bude luda kuća<br />Tu su Kuzma i Shaka Zulu, doktori puknuća

*

Yuri

  • *****
  • 1958
  • Feeeeejk
Odg: Grooveshark
« Odgovori #12 : 02. Rujan, 2010., 09:27 »
Picke statisticarske. Scrobbla na last.fm ako se subscribate.

Makar, grooveshark koristim cisto kad hocu naci nove mjuze za slusat.

Odg: Grooveshark
« Odgovori #13 : 02. Rujan, 2010., 09:56 »
Još uvijek nisam skužio zapravo čemu koristit last.fm  :wildboy:
Previše mi rula gruvšark. Totalno sam se ulijenio sa skidanjem nove glazbe. Samo upalim gruvšark, složim si par pjesama i stisnem radio. \o/

Odg: Grooveshark
« Odgovori #14 : 02. Rujan, 2010., 10:13 »
Pa zato da imaš više skroblanih pjesama.


 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9