HCL.HR

Lajk otkad je Eminem svetac?

  • 16 Odgovora
  • 2612 Hitova
Lajk otkad je Eminem svetac?
« : 15. Studeni, 2012., 17:25 »
Znam samo da je bijelac, malo se sjećam spota gdje kopa grob ili nešto tako, i da su ga hejtali slušatelji pravog hip-hopa.

I da mu se Borat skoro usrao u usta - doslovno.

Sad vidim da više nije dio nekih sekti i iluminata kao Rihanna, Beyonce i Nicki Minaj s reptilskim okom (ipak, jebob).
Kao je neki prorok, ne znam.


*

Đester

  • *****
  • 2126
  • OSOBNI TEKST
Odg: Lajk otkad je Eminem svetac?
« Odgovori #1 : 15. Studeni, 2012., 22:02 »
 :hiha:
Cuando puedo ni siquiera el tabaco, por lo menos voy a ser oblejan,,,,

*

Freddy

  • ******
  • 5994
  • Briljantin.
Odg: Lajk otkad je Eminem svetac?
« Odgovori #2 : 15. Studeni, 2012., 22:28 »
e, al baš.... BAŠ!

Odg: Lajk otkad je Eminem svetac?
« Odgovori #3 : 24. Studeni, 2012., 17:30 »
Znam samo da je bijelac, malo se sjećam spota gdje kopa grob ili nešto tako, i da su ga hejtali slušatelji pravog hip-hopa.

I da mu se Borat skoro usrao u usta - doslovno.

Sad vidim da više nije dio nekih sekti i iluminata kao Rihanna, Beyonce i Nicki Minaj s reptilskim okom (ipak, jebob).
Kao je neki prorok, ne znam.



1. Bijelac je, i spot u kojem kopa grob se zove "3. am"
2. Borat (Sascha Baron Cohen) i on su se dogovorili za taj skeč, tako da je sve bilo isplanirano samo zato jer se Eminemu nije dalo biti na tim nekim dodjelama (kakav kralj ahah), ali morao je doći zbog sponzora štajaznam čega već.
3. Nije više član Illiuminatija (to čak i spominje u pjesmi 25 to life, ali ne direktno nego kao metafore itd)

jel sad znaš sve? inače imao si i wikipediu i blogove i svakakva sranja ali ti si se obratio ovdje  :fpalm:  :kava:
They say they want heaven; They say they want god. I say I have heaven, I say I am god.


Odg: Lajk otkad je Eminem svetac?
« Odgovori #4 : 26. Studeni, 2012., 13:25 »
Ja sam definitivno najveći racio svih vremena.

Odg: Lajk otkad je Eminem svetac?
« Odgovori #5 : 26. Studeni, 2012., 22:33 »
 :crazy:
They say they want heaven; They say they want god. I say I have heaven, I say I am god.


Odg: Lajk otkad je Eminem svetac?
« Odgovori #6 : 26. Studeni, 2012., 22:46 »
E ja ne znam. :wildboy: Mislim da nije potrebno dokazivati koliko poglupiš od toga.
Nez, ja sam ZA IGRICE i u tim godinama sam i ja imao otprilike toliko sati gejmanja vjerojatno, ali na otprilike 100 različitih igrica. :wildboy:
Ja sam definitivno najveći racio svih vremena.

*

progabbeing-jadran

  • ******
  • 5293
  • abrah cadabrah
Odg: Lajk otkad je Eminem svetac?
« Odgovori #7 : 26. Studeni, 2012., 22:46 »
vau.

mislim nez :hihi: ak mu je gušt igrat cod umjesto milijun igrica. :wildboy:
Bowie je definitivno najveći umjetnik svih vremena.

Support your local gamers >>> Pro GABBEing Klan

Odg: Lajk otkad je Eminem svetac?
« Odgovori #8 : 26. Studeni, 2012., 22:48 »
Ne kralju, 100 dana provedenih igrajući COD2 nije nešto retardirano. :hiha: :hiha: :hiha: :hiha: :hiha: :hiha: :hiha: :hiha: :hiha: :hiha: :hiha:
Ja sam definitivno najveći racio svih vremena.

*

progabbeing-jadran

  • ******
  • 5293
  • abrah cadabrah
Odg: Lajk otkad je Eminem svetac?
« Odgovori #9 : 26. Studeni, 2012., 22:50 »
pa retardirano je ako je retardirano 100 dana igrat bilo kakve igrice. nije da ćeš se OPAMETIT od ijedne.
i ono neš ti skupit tolko. sat dva dnevno, pol sata, pa jebote ta igra je izašla pred milijun godina.
Bowie je definitivno najveći umjetnik svih vremena.

Support your local gamers >>> Pro GABBEing Klan

*

Radim247

  • *****
  • 2274
  • I ♥ kurac
Odg: Lajk otkad je Eminem svetac?
« Odgovori #10 : 26. Studeni, 2012., 22:55 »
Zašto je razlika 100 dana 50 igara ili jedna? Čak je i "bolje" po meni jednu igru igrat toliko jer znaš svaki kurac u dušu i postane tvoj nastavak nekako....izađeš iz "fun" okvira i pređeš u "kompetitivni", bla.
Nebi bas reko,živim u Zagrebu i evo jedne situacije:Znači tuku se,imaju 12 godina otprilike i prolaze razni likovi i niko nista,cak je jedan u sali reko Koji je pobjedio..

Odg: Lajk otkad je Eminem svetac?
« Odgovori #11 : 26. Studeni, 2012., 22:58 »
Da, jer jednostavno ne kužite divnu umjetničku vrijednost igre Ni No Kuni: Chi Cho Mai. ;_;

*

presveti

  • ****
  • 1179
  • sanjam samo pobjede...
Odg: Lajk otkad je Eminem svetac?
« Odgovori #12 : 26. Studeni, 2012., 23:00 »
ja igram tetris zadnje 2ipo godine svakodnevno i imam ugrubo 20, 20 nešto dana igranja. :solidus:
Ali tko može pouzdano znati vjeruje li u nešto ili ne vjeruje?...Koliko puta varljiv osjećaj ili grešku razuma smatramo uvjerenjem! Ja najradije u sve sumnjam - ta sklonost uma ne smeta odlučnosti karaktera; naprotiv, što se mene tiče, uvijek odvažnije idem naprijed kad neznam što me očekuje. Jer ništa me gore od smrti ne može snaći - a smrti ne možeš umaknuti!

*

Me666

  • ******
  • 5556
  • Snaketicus Murphy Jr.
Odg: Lajk otkad je Eminem svetac?
« Odgovori #13 : 26. Studeni, 2012., 23:01 »
Realno, tu satnicu je nabio tako što je ostavio COD upaljen preko noći (više noći za redom, jel)

Odg: Lajk otkad je Eminem svetac?
« Odgovori #14 : 26. Studeni, 2012., 23:01 »
@jadran
Editirao si tamo gore i nadodao još jednu rečenicu pa ok. :hiha:

Nije da ćeš se OPAMETIT u smislu ZNAN BOLJE MATEMATIKU BRTE ali sigurno će barem jedna od tih xy igrica osim CODa ostaviti nekakav impakt na tebe. :wildboy: Ko da kažeš nezz, da je pogledati Predatora 100 puta (koji rula dakako) isto ko i pogledati 100 različitih dobrih filmova.

Natko, Ixy, nezz, mislim da različito gledamo na ovaj >>>problem<<<. Naravno da ćeš se posvetiti nekoj MP igri više, tipa PES, COD i nezz, al ja govorim za IGRANJE IGRICA XD općenito.
Ja sam definitivno najveći racio svih vremena.

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9