HCL.HR

Najsramotnija glazbala

  • 14 Odgovora
  • 2129 Hitova
Najsramotnija glazbala
« : 25. Veljača, 2010., 06:24 »
Dakle, topik o instrumentima na koje niste ponosni što ih znate svirati.

Hmmm...

Za mene bi to bili:

Truba - preglomazna je, neelegantna + smiješna i smiješno zvuči, ako nije dio nekog orkestra.

Harmonika - ne znam, čak mi nekad okej zvuči, ali ono... Čim staviš to na prsa izgledaš k'o neki jeftini Srbin.

Ja osobno ne znam ništa svirat', ali volio bih znati malo baratat' s klavirom i gitarom...
Često čujem da netko kaže kako je gitara retardirana, ali što može biti više kul nego kad u nekom dućanu instrumentima kežualno "isprobaš" koju, dok se ostali ljudi okreću i dive?
Priznao to i'ko ili ne, gitare povećavaju bar trostruko sveukupno kulnoću.


Ili u slučaju klavira, kako išta može nadmašit' to zadovoljstvo kad ste recimo u gostima i sve ostale iznenadite svojih vještinama.

Najbolje je onako kad fejkate skromnost i tvrdite da znate tek nešto malo, kad odjednom krenete s nekom dobro poznatom i keči stvari, recimo Beat it od Michaela Jacksona koja zvuči super na bilo čemu.

Šta da se kaže, savršenstvo.

*

Zapi

  • Gost
Odg: Najsramotnija glazbala
« Odgovori #1 : 25. Veljača, 2010., 06:32 »
najsramotnije glazbalo je tvoj premali penis.

*

n00b

  • ****
  • 1663
Odg: Najsramotnija glazbala
« Odgovori #2 : 25. Veljača, 2010., 10:01 »

Odg: Najsramotnija glazbala
« Odgovori #3 : 25. Veljača, 2010., 10:05 »
Dakle, topik o instrumentima na koje niste ponosni što ih znate svirati.

najsramotnije glazbalo je tvoj premali penis.

 :hiha:

Inače, ne znam ništa svirati :(
Ja sam definitivno najveći racio svih vremena.

*

dibek

  • ******
  • 5634
  • You put the stone in the case?
Odg: Najsramotnija glazbala
« Odgovori #4 : 25. Veljača, 2010., 10:35 »
Sviram klavir malo (al bas malo lol), + nisam svirao pecto. Razmisljam opet pocet ucit nesto jerry lee lewis style i biti kul :hiha:

Al truba? Onak, prekul instrument. Harmonika aj, dobro, al truba je megakul. Trombon jos vise.

Odg: Najsramotnija glazbala
« Odgovori #5 : 25. Veljača, 2010., 10:54 »
bar nebi bio laf da sviram harmoniku i pjevam ljubomorci nedjeljka bajića baje, a kad razvalim harmonika solo stotine eura samo lete na mene jer sam kralj harmonikaša.

nedjeljko bajić baja - ljubomorci

i truba isto rula. ne postoji baš mnogo neugodnih instrumenata. možda ono ogromno puhačko govno u koje praktički uđeš koliko je veliko. neznam kako se zove :<

*

Zapi

  • Gost
Odg: Najsramotnija glazbala
« Odgovori #6 : 25. Veljača, 2010., 14:18 »
Dakle, topik o instrumentima na koje niste ponosni što ih znate svirati.

najsramotnije glazbalo je tvoj premali penis.

 :hiha:

jebemti boga savršeno :wildboy:

Odg: Najsramotnija glazbala
« Odgovori #7 : 25. Veljača, 2010., 14:20 »
Nisam skužio foru.

Ti Zapi jedi govna i prestani me maltretirati.  :chair:

*

Zapi

  • Gost
Odg: Najsramotnija glazbala
« Odgovori #8 : 25. Veljača, 2010., 14:24 »
to je za tvoje dobro. jednog dana ćeš popizdit, maknut se s mrtvog kompa i animea, sjest na vlak il brod il šta već ima u smrdljivoj slavoniji i doć ovdje pokupit batina.

kad te fak apam ko edward norton onog pederka iz emo benda, postaćeš pravi muškarac, pokušavajući postati jači od mene nebili me u posljednjem kolosalnom okršaju pokušao poraziti te osvetit fak apanje face i genitalija.


edit
[...] ,mali japan vonabi eunuše.


zaboravih svepristunu uvredu koja nas približava konačnom cilju.
« Zadnja izmjena: 25. Veljača, 2010., 14:26 Zapi »

Odg: Najsramotnija glazbala
« Odgovori #9 : 25. Veljača, 2010., 14:36 »
najsramotnije glazbalo je tvoj premali penis.

 :thumbs: :thumbs: :loludara: :loludara: :loludara:

Odg: Najsramotnija glazbala
« Odgovori #10 : 25. Veljača, 2010., 14:38 »
to je za tvoje dobro. jednog dana ćeš popizdit, maknut se s mrtvog kompa i animea, sjest na vlak il brod il šta već ima u smrdljivoj slavoniji i doć ovdje pokupit batina.

kad te fak apam ko edward norton onog pederka iz emo benda, postaćeš pravi muškarac, pokušavajući postati jači od mene nebili me u posljednjem kolosalnom okršaju pokušao poraziti te osvetit fak apanje face i genitalija.


edit
[...] ,mali japan vonabi eunuše.


zaboravih svepristunu uvredu koja nas približava konačnom cilju.
A šta ću ti ja, sam si si kriv što odgovaraš na tako jeftine provokacije čisto da bi se dokazao pred ekipom ovdje. Oprosti.  :(

*

Zapi

  • Gost
Odg: Najsramotnija glazbala
« Odgovori #11 : 25. Veljača, 2010., 14:40 »
sviđa mi se kako si parafraziro Yokurashi iz KTTRTa, epizoda 473.

*

presveti

  • ****
  • 1179
  • sanjam samo pobjede...
Odg: Najsramotnija glazbala
« Odgovori #12 : 25. Veljača, 2010., 14:53 »
harmonika je super. ona velika eli. svirali su mi je i did i ćaća, onda je nestala u ratu, više je nema. al mislim je naučiti u životu svirati. jednog dana.
Ali tko može pouzdano znati vjeruje li u nešto ili ne vjeruje?...Koliko puta varljiv osjećaj ili grešku razuma smatramo uvjerenjem! Ja najradije u sve sumnjam - ta sklonost uma ne smeta odlučnosti karaktera; naprotiv, što se mene tiče, uvijek odvažnije idem naprijed kad neznam što me očekuje. Jer ništa me gore od smrti ne može snaći - a smrti ne možeš umaknuti!

*

Calavera

  • *****
  • 2135
  • Sultan
    • http://www.google.com
Odg: Najsramotnija glazbala
« Odgovori #13 : 25. Veljača, 2010., 15:00 »
Ajme koji random beef. :D

Zakej bi bio neponosan na nekaj kaj znam svirat, zakaj bi to onda počeo učit in the first place. Osim toga svaki instrument je kul na svoj način.

Inače sviram gitaru i nenormalno sam kul zbog toga. :hiha:

Odg: Najsramotnija glazbala
« Odgovori #14 : 28. Veljača, 2010., 18:55 »
sviđa mi se kako si parafraziro Yokurashi iz KTTRTa, epizoda 473.
:ave: :ave: :ave: :ave: :ave: :ave: Ojebote, morao sam.

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9