HCL.HR

3ds zelje :)

  • 4 Odgovora
  • 1917 Hitova
3ds zelje :)
« : 19. Prosinac, 2011., 22:39 »
evo ljudi otvaram ovu temu jer  mi se cinila fora i jer ju nigjde nisam naso :)))) koje igrice biste htjeli vidjet na vas 3ds??
ja iskreno vecina igrica sa gamecuba bi htjeo ali 2 pogotovo neki marrio shunshine sa novim misijama i  zelda wind waker, ah obavezno isto ff christal chronicles za gc ali da s emoze igrat u multy player online *.*  :Q_____

*

Ementaler

  • Administrator
  • *********
  • 38936
  • Embrace the mountain
    • HCL.hr
Odg: 3ds zelje :)
« Odgovori #1 : 20. Prosinac, 2011., 00:53 »
Ma u principu, prerade su zadnje što želim vidjeti (iako MGS3 planiram ubost pod obavezno :ementaler:). Nova, friška, svježa iskustva posebno napravljena za 3DS... i to od nekoga tko nije sam Nintendo. Nešto kao RE: Revelations

Odg: 3ds zelje :)
« Odgovori #2 : 21. Prosinac, 2011., 12:37 »
U pravu si, prerade posljednje. I previše ih je, previše je tuče para na njima, osobito kad se uzme u obzir da koštaju kao svjež proizvod. Ali ovaj princip, kao u Crystal Chroniclesa bi savršeno funkcionirao na 3DS-u
« Zadnja izmjena: 21. Prosinac, 2011., 12:40 bombajstampa »

Odg: 3ds zelje :)
« Odgovori #3 : 21. Prosinac, 2011., 19:28 »
ma meni iskreno da naprave  ffcc da se moze multiplayer normalno online ili preko wirlessa i monster hunter 3g online ufffff :Q_____

Odg: 3ds zelje :)
« Odgovori #4 : 30. Prosinac, 2011., 02:23 »
zapravo bih najviše volio da napokon uvedu SNES igre na Virtual Console.   Što se tiče svega ostalog, daj šta daš, bitno da je friško i kvalitetno   (jedva čekam Tekken btw)

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9