HCL.HR

Igra za SNES ili Wii - Dajte mi savjet

  • 11 Odgovora
  • 31476 Hitova
Igra za SNES ili Wii - Dajte mi savjet
« : 16. Rujan, 2012., 09:47 »
Imam 14 godina i obožavam nintendo.Nisam neki hardcore gamer ali volim i teške igrice.Posjedujem wii i super nintendo koji je najbolja konzola koja postoji.Nisam cmizdravac koji roditelje prosi za pare nego kupujem s onim što zaradim.Najviše mi je žao što nemogu naći dvije legendarne igrice za snes to su Super mario rpg:Legend of the seven stars i final fantasy 3(6).Ne igram radnim danima toliko no vikendom nakupujem sebi grickalica i sokova zavalim se na krevet upalim snes ili wii i igram.Molio bih vas da mi preporučite neku igricu po mogućnosti za snes a može i za wii.Usput ako ima neko jednu od one dvije igrice i ako je željan prodati jednu neka mi se javi.

EDIT by admin: Samo sam malo promijenio naslov teme da bude jasniji.
« Zadnja izmjena: 16. Rujan, 2012., 09:49 Ementaler »

*

Dragster

  • ******
  • 7719
  • OKO SOKOLOVO xD
Odg: Igra za SNES ili Wii - Dajte mi savjet
« Odgovori #1 : 16. Rujan, 2012., 12:38 »
I jednu i drugu igru imaš na Virtual Console na Wii-u


"There is great strength in numbers, but there is great power in one, for the strength of the will of one may gather numbers to it. There is strength not only in *knowing* the self, but *knowing* how to bring it forth in others."

tl;dr pušite mi kurac xD

Odg: Igra za SNES ili Wii - Dajte mi savjet
« Odgovori #2 : 16. Rujan, 2012., 12:49 »
Nemojte mi pisat o Virtual Consoleu jer nemam wii shop poena ako ću trošit novac trošit ću na orginale.
« Zadnja izmjena: 16. Rujan, 2012., 13:30 SnesMaster »

Odg: Igra za SNES ili Wii - Dajte mi savjet
« Odgovori #3 : 16. Rujan, 2012., 13:13 »
Ajde se prestani preseravati i muzi lovu od roditelja kao i svi ostali posteni 14ogodisnjaci (a i stariji)...

Originali?

Ne znam, zakasnio si, lajk, 30 - 40 godina?

Imas po netu romova i emulatora, nece ti policija doci na vrata, ne brini.

Odg: Igra za SNES ili Wii - Dajte mi savjet
« Odgovori #4 : 16. Rujan, 2012., 13:21 »
Hahahahah zakasnio cijeli pik.ba pun je tih igrica ja ne muzem lovu ja prodajem svoje stare pc igrice koje mi više ne trebaju,pravim strujne krugove,radim zadaće,šapćem na kontrolnima onima koji nisu učili i oni mi dadnu za to novca romovi i emulatori su sjajni no nije to to onaj osjećaj snes džojstika je nezamjeniv možeš igrati satim da ti se ruke ne ukoče od njega a ne kao u ps3 igraš dva tri sata i imaš osjećaj kao da si cijeli dan kopao.

*

Dragster

  • ******
  • 7719
  • OKO SOKOLOVO xD
Odg: Igra za SNES ili Wii - Dajte mi savjet
« Odgovori #5 : 16. Rujan, 2012., 16:27 »
Počni štedjeti i ulaži u nešto. Bogat si do 23. godine života  :wildboy:

mislim, ako ti je toliko stalo do originala i igranja na prastarim kontrolerima, onda ideš kontra toka i jesi hardcore gamer.  :hiha:

Super Mario RPG: Legend of the Seven Stars

FINAL FANTASY 3 III, SNES



"There is great strength in numbers, but there is great power in one, for the strength of the will of one may gather numbers to it. There is strength not only in *knowing* the self, but *knowing* how to bring it forth in others."

tl;dr pušite mi kurac xD

Odg: Igra za SNES ili Wii - Dajte mi savjet
« Odgovori #6 : 16. Rujan, 2012., 16:59 »
To su američke verzije europske su znatno skuplje oko 100 eura

*

Dragster

  • ******
  • 7719
  • OKO SOKOLOVO xD


"There is great strength in numbers, but there is great power in one, for the strength of the will of one may gather numbers to it. There is strength not only in *knowing* the self, but *knowing* how to bring it forth in others."

tl;dr pušite mi kurac xD

*

Đester

  • *****
  • 2126
  • OSOBNI TEKST
Odg: Igra za SNES ili Wii - Dajte mi savjet
« Odgovori #8 : 16. Rujan, 2012., 19:14 »
Cuando puedo ni siquiera el tabaco, por lo menos voy a ser oblejan,,,,

*

PhSxX!

  • ***
  • 871
  • You see
Odg: Igra za SNES ili Wii - Dajte mi savjet
« Odgovori #9 : 27. Rujan, 2012., 18:47 »
bas je simpa ovaj lik :) biznismen. ja sam jelly jer nisam nikad imao n64, a mario party rulla ono...
If the brain were so simple we could understand it, we would be so simple we couldn't.

Odg: Igra za SNES ili Wii - Dajte mi savjet
« Odgovori #10 : 27. Rujan, 2012., 18:56 »
PhSxX! hvala.N64 možeš lagano naći,mario party malo teže ali eto.Ako nabaviš preporučio bih ti da igraš s nekom kopijom n64 džojstika kao ovaj http://www.pik.ba/artikal/4145178/mako-pad-64-za-n64/

Šteta je razvaljivat orginalima analog što ova igrica sigurno radi.

*

PhSxX!

  • ***
  • 871
  • You see
Odg: Igra za SNES ili Wii - Dajte mi savjet
« Odgovori #11 : 28. Rujan, 2012., 15:02 »
ahahhahah da, jer realno, kad vuces ono uze nitko ne koristi prste nego dlan  :hihi:
If the brain were so simple we could understand it, we would be so simple we couldn't.

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9