HCL.HR

Mario Kart 8 HCL turnir

  • 55 Odgovora
  • 21352 Hitova
Mario Kart 8 HCL turnir
« : 29. Lipanj, 2014., 18:54 »
Mislio sam da smo imali svi dosta vremena da se ispraksiramo sa MK8 od kada je izasao, pa mislim da bi bilo vrijeme da se dogovorimo za prvi hcl turnir.

Bilo bi lijepo da svi koji zele sudjelovat da se jave tu pa da se dogovorimo koji dan i u koliko sati, na vecer oko 23 mislim da bi pasalo svima tako da mogu sudjelovati i oni koji rade do kasno :ementaler:

EDIT: Turnir je otvoren!

Kod za upad u turnir: 9402-8036-5338
(u igri odete u Online za jednog igrača, onda u Tournaments i tamo upišete gornji kod da nađete ovaj turnir).

PRAVILA TURNIRA:
150 cc
svatko za sebe
sva vozila su dopustena
16 utrka
cpu na medium
sve itemi su dopusteni 

Turnir traje od  01/07/2014  (od 23.00 sati) do 31/07/2014.
« Zadnja izmjena: 03. Srpanj, 2014., 08:55 Ementaler »

Odg: Mario kart 8 hcl turnir
« Odgovori #1 : 29. Lipanj, 2014., 20:45 »
Meni 23:00 odgovara....a sad neka se jave i ostali..pozz

*

Glogy

  • *
  • 70
Odg: Mario kart 8 hcl turnir
« Odgovori #2 : 29. Lipanj, 2014., 21:41 »
Meni isto 23:00 paše. BIlo bi poželjno da netko otvori turnir za "balkansku regiju" (mogu i ja), da nas se skupi značajna brojka pa da je otvoren od cca 12:00 do 2:00h na daily bazi. Jedini problem je razglasit da nas se priključi što više s područija Srbije, BiH, Crne Gore, Makedonije, Hrvatske, Slovenije, pa ako ko ima kakvu ideju, kako, zašto, za koga :D (forumi, facebook, mii???)

*

Ementaler

  • Administrator
  • *********
  • 38936
  • Embrace the mountain
    • HCL.hr
Odg: Mario kart 8 hcl turnir
« Odgovori #3 : 29. Lipanj, 2014., 21:58 »
Oko 23 sata i meni odgovara, većinu dana barem. Pa bi se mogao tu i tamo pridružiti.

Glogy ima dobru ideju - otvori se turnir pa se dogovorimo ovdje u temi o tome kada dolazimo igrati. A eto, čini se da smo se već oko toga dogovorili - svaki dan oko 23 sata tko god može nek navrati?

I mogu ja to baciti na naš Facebook ako bude trebalo razglasiti malo.

Odg: Mario kart 8 hcl turnir
« Odgovori #4 : 29. Lipanj, 2014., 22:37 »
napravio sam turnir pa tko zeli neka udje, popravit cu svoj prvi post i napisat cu sve informacije uvezi turnira :)

Odg: Mario kart 8 hcl turnir
« Odgovori #5 : 02. Srpanj, 2014., 10:34 »
Jučer nas je bilo troje, s tim da sam se ja pokupio nakon par utrki. se situacija razvijala?
..:e-ČitanjE:…

"Because my spelling is Wobbly. It's good spelling but it Wobbles, and the letters get in the wrong places."

http://myanimelist.net/profile/_Anarchist

Odg: Mario kart 8 hcl turnir
« Odgovori #6 : 02. Srpanj, 2014., 11:23 »
Ma nije se nista popravilo. Ostali jos ja i Denis i odigrali jos koju partiju i otisli i mi.

Odg: Mario kart 8 hcl turnir
« Odgovori #7 : 02. Srpanj, 2014., 11:27 »
Ajmo večeras se skupit svi i odigrati par staza :) tko će moći neka se javi tu na forumu

*

Glogy

  • *
  • 70
Odg: Mario kart 8 hcl turnir
« Odgovori #8 : 02. Srpanj, 2014., 13:16 »
Dodem ja u 23

Odg: Mario kart 8 hcl turnir
« Odgovori #9 : 02. Srpanj, 2014., 18:08 »
Dođem sigurno ali možda malo zakasnim...no budem probao već u 11. Jučer samo nas troje, bilo je ok ali ipak fali barem još toliko da bude zanimljivo.

Odg: Mario kart 8 hcl turnir
« Odgovori #10 : 02. Srpanj, 2014., 22:56 »
Koja glupost...okupimo se četvorica i nakon dvije utrke meni igra kaže da sam skupio max broj utrka i da mi se neće bodovi računat ili tako nešto. To sa dovoljnim brojem bodova ok, jer sam jučer odigrao dosta sa icanicom ali kad sam htio nastavit turnir stavi me posebno samo sa commiem. Izađem ponovno van i nađem opciju da se priključim jednom igraču i vrati me ponovno sa ostatkom ekipe i to nas je bilo 7 igrača ali commie nigdje...tak da. ak bude se igralo ovako..uvijek će nekog izbacit radi dovoljnog broja bodova. Ali evo došlo je 8 ljudi i to je bila ludnica.

Odg: Mario kart 8 hcl turnir
« Odgovori #11 : 02. Srpanj, 2014., 23:02 »
Ma nije meni bas nesto ovaj turnir mode i zivcira me strava sto nema nekakav normalni chat ili nesto. Ono sve kao nijemi film :(


Sent from my iPhone using Tapatalk

*

Glogy

  • *
  • 70
Odg: Mario kart 8 hcl turnir
« Odgovori #12 : 02. Srpanj, 2014., 23:41 »
Valjda bu neki dlc (update) da se može koristiti mic ili ubace neku vrstu chata. Meni je bzvz kaj prvo moraš izabrat stazu da bi stisnuo "shall we wait for more players" i počne odbrojavat do početka game, super im je logika. Općenito taj način komuniciranja, stisneš A na biranje staze da bi imao mogućnost reć čovjeku "Bye" jer je rekao da ide off, kad ono igra starta, facepalm. Ima takvih sitnica koje bi bilo poželjno sredit da online bude online :)

*

popaj7

  • n00b
  • 4
Odg: Mario kart 8 hcl turnir
« Odgovori #13 : 02. Srpanj, 2014., 23:49 »
Super je bilo, ja katastrofa...

Odg: Mario kart 8 hcl turnir
« Odgovori #14 : 02. Srpanj, 2014., 23:52 »
Glogy koji set si koristio...imao sam osječaj da nemam nikakve šanse..samo odletiš.

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9