HCL.HR

Nadolazeći 3DS naslovi

  • 3 Odgovora
  • 1801 Hitova
Nadolazeći 3DS naslovi
« : 21. Prosinac, 2011., 12:53 »
Činilo mi se da ovakva tema fali, pa evo...

Dakle, 17. veljače 2012. u Europi izlazi Tekken3D Prime Edition, ili Tejken, kako mnogi u nas ovaj serijal nazivaju:). Znamo o čemu se radi- brzoj, buttonsmash tabačini ovaj put s dodatkom Tekken filmića za nabrijavanje i Wi-Fi podrškom za sučeljavanje sa gnomovima preko net-a

*

Ementaler

  • Administrator
  • *********
  • 38936
  • Embrace the mountain
    • HCL.hr
Odg: Nadolazeći 3DS naslovi
« Odgovori #1 : 21. Prosinac, 2011., 13:06 »
Dobra tema, baš falila.

Evo jedne povezane vijesti; Nintendo je standardno izdao listu datuma izlaska igara za svoje platforme prije par dana.

VIJEST: Nintendo 3DS, DS i Wii datumi izlaska za sljedeću godinu

Ima par točnih, ali i dosta okvirnih datuma, a najviše toga je upravo za 3DS, koji jako guraju, pogotovo u zadnje vrijeme.

Meni najzanimljiviji je Resident Evil: Revelations koji stiže 27. siječnja (zajedno s Circle Pad Pro dodatkom).

Osim toga, značajnije ime je i Kid Icarus: Uprising koji stiže u EU negdje u 3. mjesecu, a MGS: Snake Eater 3D dolazi na "zimu".

Odg: Nadolazeći 3DS naslovi
« Odgovori #2 : 21. Prosinac, 2011., 14:52 »
Da. Na listi za 3DS je dosta onih malih igara, tipa što ih je na iPhoneu sijaset pa će me zanimati cijenovna politika Nintenda što se tih igara tiče.  Ali eto, nakon što je večini vlasnika u 2011. 3DS sve do kraja godine skupljao prašinu izgleda da sadržaj napokon stiže. Okrenuo se Nintendo napokon i snažnijoj podršci third-partyja bez koje ne ide, što dokazuje i ova suradnja s Namco-Bandai oko izdavanja Tekkena na europsko tržište.
« Zadnja izmjena: 21. Prosinac, 2011., 14:54 bombajstampa »

Odg: Nadolazeći 3DS naslovi
« Odgovori #3 : 30. Svibanj, 2012., 11:36 »
Shin Megami Tensei 4 najavljen za 3DS
http://andriasang.com/con173/megaten4_3ds/

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9