HCL.HR

New Super Mario Bros. U & New Super Luigi U (problem postanja na Miiverse)

  • 6 Odgovora
  • 4999 Hitova
Dakle nedavno sam kupio premium deluxe wii U paket koji je uključivao i igru

New Super Mario Bros. U & New Super Luigi U (na jednom cdu).

Problem je nastao kada sam pokušao postati na Miiverse preko te igre (dakle nakon prelaska nivoa bez ikakvog damagea)
Nakon što sam odabrao opciju 'Post to Miiverse' pojavio mi se  ovakav oblačić s textom:



Molim vas pomozite ako ikako možete. Stvarno mi se sviđa ta mogućnost i šteta da ju nemogu koristiti.

Tnx
Nintendo network ID = danielbjelan
PSN = AtomicPlayboy

*

Ementaler

  • Administrator
  • *********
  • 38936
  • Embrace the mountain
    • HCL.hr
Inače ti Miiverse izvan te igre uredno radi? Baš kad odeš na Miiverse kao zasebnu aplikaciju?

Naravno, provjeri prije svega ako imaš posljednji update firmwarera za konzolu (u  settingsima to nađeš), a igra bi se trebala sama updateati na posljednju verziju kada ju prvi put upališ, ali moguće je da si to preskočio - mislim da se može preskočiti. Pa ako je tako, obavezno updateaj i igru kada ti se ponovno pojavi opcija da ju updateaš sada ili poslije.

Trenutno nisam u mogućnosti provjeriti, ali 99,99% sam siguran da je sve upadateano ( i igra i wii u konzola).
Inače, Miiverse mi radi bez greške (sve 5)....

Gledao sam malo i po drugim forumima i ljudi kazu da je jedino logično objašnjenje to što ta igrica NSMBU + NSLU (na istom cdu) nema svoj community pa se nema na kaj postati (valjda je svaka igra vezana za svoj community) i to uzrokuje problem no meni je opet čudno to da Nintendo već nije napravo pišljivi community za popularnu igru a i čudno mi je to što opet ja u igri na mapi vidim tuđe postove tako da mi nije jasno kako oni mogu pisati ako nema communitya
Nintendo network ID = danielbjelan
PSN = AtomicPlayboy

*

Glogy

  • *
  • 70
Trenutno nisam u mogućnosti provjeriti, ali 99,99% sam siguran da je sve upadateano ( i igra i wii u konzola).
Inače, Miiverse mi radi bez greške (sve 5)....

Gledao sam malo i po drugim forumima i ljudi kazu da je jedino logično objašnjenje to što ta igrica NSMBU + NSLU (na istom cdu) nema svoj community pa se nema na kaj postati (valjda je svaka igra vezana za svoj community) i to uzrokuje problem no meni je opet čudno to da Nintendo već nije napravo pišljivi community za popularnu igru a i čudno mi je to što opet ja u igri na mapi vidim tuđe postove tako da mi nije jasno kako oni mogu pisati ako nema communitya

Ja imam taj CD i normalno posta bilo za luigia ili maria, očito je neki drugi problem, možda internet veza puca što u trenutku postanja? (iak bi bilo čudno da baš svaki put pukne kad se oće postat :D )

*

Glogy

  • *
  • 70
Trenutno nisam u mogućnosti provjeriti, ali 99,99% sam siguran da je sve upadateano ( i igra i wii u konzola).
Inače, Miiverse mi radi bez greške (sve 5)....

Gledao sam malo i po drugim forumima i ljudi kazu da je jedino logično objašnjenje to što ta igrica NSMBU + NSLU (na istom cdu) nema svoj community pa se nema na kaj postati (valjda je svaka igra vezana za svoj community) i to uzrokuje problem no meni je opet čudno to da Nintendo već nije napravo pišljivi community za popularnu igru a i čudno mi je to što opet ja u igri na mapi vidim tuđe postove tako da mi nije jasno kako oni mogu pisati ako nema communitya

Ja imam taj CD i normalno posta bilo za luigia ili maria, očito je neki drugi problem, možda internet veza puca u trenutku postanja? (iak bi bilo čudno da baš svaki put pukne kad se oće postat :D )

Ok ekipa, budem probo opet cim dobim sansu pa cu javit tu kakva je situacija. Sve u svemu puno vam hvala na brzom replyu :D
Nintendo network ID = danielbjelan
PSN = AtomicPlayboy

Evo ljudi probao sam ponovno postati i sad sve super radi izgleda da je bilo do lose net veze. Ali imam jos jedno pitanje kada ja postam neki text za odredeni nivo, da li je uobicajeno da je ne vidim vlastite postove ili?
Nintendo network ID = danielbjelan
PSN = AtomicPlayboy

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9