HCL.HR

Nintendo Direct video prezentacije

  • 182 Odgovora
  • 109139 Hitova
*

Mario007_HR

  • n00b
  • 4
Odg: Nintendo Direct video prezentacije
« Odgovori #120 : 09. Kolovoz, 2013., 21:41 »
Zašto? Zato jer ga ekipa diljem interneta slavi i hvali na sva usta?



Danas igrao kod frenda demo, mogu da kažem da ga sa pravom hvale..!




Igra je jebeno govno, u jednom svijetu NSMB-a ima više raznolikosti nego u čitavoj ovoj igri.



Tu si totalno u krivu, igra je jebeno odlična, da imam Wii U to bi prvo kupio!
Nisam fan, igram sa na PC, igram samo M.P. B.f. i slično, ali znam kad je nešto dobro, baš zato,
jer sam fan M.P. A bome mogu da kažem da je Wii U odlična konzola, ma što god netko reko...






*

Ementaler

  • Administrator
  • *********
  • 38936
  • Embrace the mountain
    • HCL.hr
Odg: Nintendo Direct video prezentacije
« Odgovori #121 : 10. Kolovoz, 2013., 08:51 »
Bok Mario, dobrodošao ti nama na forum - ali daj samo koristi citate (imaš gore desno uz svaki post opciju citiranja), da se lakše razumijemo.

I mislim da si malo pomiješao - Rayman Origins nije isto što i Rayman Legends. Momci na prošloj stranici teme tvrde da je prethodnik Origins bio dosadan... ja se isto ne slažem s time baš, ali isto tako nije mi baš ni najdraži platformer ikada. Ni blizu jednog Donkey Kong Country Returnsa primjerice. Legends doduše izgleda dosta zanimljivije, a i na primjeru Rayman Legends Challenges Appa koji igram na Wii U sam vidio da ima neke jako dobro riješene, skillerske mehanike platformiranja - primjetiš koliko je to dobro riješeno tek u takvim izazovima gdje moraš hvatati milisekunde za što bolji plasman na kraju.

Inače, skinuo mi se Wonderful 101 demo napokon (samo ~900MB, ali download je bio dosta spor)... pa idem to napokon malo odigrati :ementaler:

*

Mario007_HR

  • n00b
  • 4
Odg: Nintendo Direct video prezentacije
« Odgovori #122 : 10. Kolovoz, 2013., 12:17 »
Bok Mario, dobrodošao ti nama na forum - ali daj samo koristi citate (imaš gore desno uz svaki post opciju citiranja), da se lakše razumijemo.

I mislim da si malo pomiješao - Rayman Origins nije isto što i Rayman Legends. Momci na prošloj stranici teme tvrde da je prethodnik Origins bio dosadan... ja se isto ne slažem s time baš, ali isto tako nije mi baš ni najdraži platformer ikada. Ni blizu jednog Donkey Kong Country Returnsa primjerice. Legends doduše izgleda dosta zanimljivije, a i na primjeru Rayman Legends Challenges Appa koji igram na Wii U sam vidio da ima neke jako dobro riješene, skillerske mehanike platformiranja - primjetiš koliko je to dobro riješeno tek u takvim izazovima gdje moraš hvatati milisekunde za što bolji plasman na kraju.

Inače, skinuo mi se Wonderful 101 demo napokon (samo ~900MB, ali download je bio dosta spor)... pa idem to napokon malo odigrati :ementaler:





1. Ja mislim na Rayman Legends, fantastično iskustvo u dvoje, jedan na touch ekran Wii U, a drugi na gempadu, odlično...
2.  Wonderful 101, hmmm, izgleda zanimljivo, ali dali je tako...? 

*

Ementaler

  • Administrator
  • *********
  • 38936
  • Embrace the mountain
    • HCL.hr
Odg: Nintendo Direct video prezentacije
« Odgovori #123 : 10. Kolovoz, 2013., 12:27 »
Igrao si Rayman Legends? Jer kažeš to kao da govoriš iz iskustva.

Wonderful 101 demo sam maloprije odigrao - već standardno za Platinum, demo je malo zbunjujuć jer se kontrole i osnovne mehanike malo loše objašnjavaju... nađeš se usred cirkusa cijelog s hrpom nekakvih neprijatelja na ekranu, a ne znaš ni što bi zapravo trebao raditi... ali ajde - brzo se navikneš i onda igra počne biti jako zanimljiva. Čini mi se doduše da nije baš 60fps kako su govorili... daleko od toga da nije fluidna, ali nekako mi ne djeluje to kao 60fps u praksi.

*

Mario007_HR

  • n00b
  • 4
Odg: Nintendo Direct video prezentacije
« Odgovori #124 : 10. Kolovoz, 2013., 14:29 »
Rayman Legends igrao demo...

Nije toliko ni bitno tih 60 fps ako igra radi dobro, i izgleda odlično..

Odg: Nintendo Direct video prezentacije
« Odgovori #125 : 03. Rujan, 2013., 15:40 »


13h kod nas.

*

Ementaler

  • Administrator
  • *********
  • 38936
  • Embrace the mountain
    • HCL.hr
Odg: Nintendo Direct video prezentacije
« Odgovori #126 : 03. Rujan, 2013., 17:36 »
kako su stavili logo Nintendo 2DS-a gore :)

Nego, evo i linka za stream da se ne morate "mučit" :ementaler:

http://www.nintendo.co.uk/Misc-/Nintendo-Direct/Latest-Nintendo-Direct/Nintendo-Direct-698557.html

Odg: Nintendo Direct video prezentacije
« Odgovori #127 : 04. Rujan, 2013., 12:07 »
Hoho, mogucnost prijenosa pokemona iz B/W i B/W2 u X/Y sa samo jednim 3DS-om :clap:
Izgleda da ce naplatit tu uslugu :hiha2:

Osim novih startera,  moci ce se izabrati i starter iz prve generacije, svaki sa svojom mega evolucijom.
« Zadnja izmjena: 04. Rujan, 2013., 12:13 Worthaur »

*

CyberTigerCro

  • *
  • 55
  • I hate 2 kinds of people: racists and niggas
Odg: Nintendo Direct video prezentacije
« Odgovori #128 : 06. Rujan, 2013., 21:37 »
Hoho, mogucnost prijenosa pokemona iz B/W i B/W2 u X/Y sa samo jednim 3DS-om :clap:
Izgleda da ce naplatit tu uslugu :hiha2:

Osim novih startera,  moci ce se izabrati i starter iz prve generacije, svaki sa svojom mega evolucijom.
Ako sam dobro shvatio ima trial period
"Death is a solution to all problems" - Joseph Vissarionovich Dzughasvili "Stalin"

..:e-ČitanjE:…

"Because my spelling is Wobbly. It's good spelling but it Wobbles, and the letters get in the wrong places."

http://myanimelist.net/profile/_Anarchist

*

Ementaler

  • Administrator
  • *********
  • 38936
  • Embrace the mountain
    • HCL.hr
Odg: Nintendo Direct video prezentacije
« Odgovori #130 : 18. Rujan, 2013., 15:29 »
Directly :)))

Our bodies are ready :))

Znaju se ljudi šalit sa sobom. Nego, ne zanima me Wii Fit U inače, ali da - moglo bi to prodat koju konzolu više pa je generalno dobra stvar.

Odg: Nintendo Direct video prezentacije
« Odgovori #131 : 18. Rujan, 2013., 16:40 »
Wii Fit uzimam bez razmišljanja... tj ono malo čudo za 20 funtića. Za mene je to super softver. Pomogao mi je skinut kila i pomaže u održavanju kilaže. Jutarnje vaganje kao borba protiv prežderavanja ili barem nabijanja grižnje savjesti. Jest da to možeš sa svakom vagom, ali za sklerozne ljenčine poput mene najbolja je ona koja ti kaže u facu kolika je razlika u kilaži između danas ujutro i jučer.

Inače, gledam na ovaj direct kao nekakav pomak napred; minimalni, ali ipak pomak. Počeli su istraživat neke nove modele poslovanja, rade igre sve u 16 itd. Možda je ta slaba prodaja baš bila potrebna da ih malo drmne. Daleko su oni još od neke "Steam" razine, ali aj, bar nešto.
..:e-ČitanjE:…

"Because my spelling is Wobbly. It's good spelling but it Wobbles, and the letters get in the wrong places."

http://myanimelist.net/profile/_Anarchist

*

Ementaler

  • Administrator
  • *********
  • 38936
  • Embrace the mountain
    • HCL.hr
Odg: Nintendo Direct video prezentacije
« Odgovori #132 : 30. Rujan, 2013., 11:00 »
Sutra je novi Nintendo Direct za nadolazeće Wii U i 3DS naslove. Šanse su da će se spomenuti i onaj zakašnjeli Wii U system update.

Direct će krenuti sutra u 16h po našem vremenu:
http://www.nintendo.co.uk/Misc-/Nintendo-Direct/Latest-Nintendo-Direct/Nintendo-Direct-698557.html


*

Keby

  • *
  • 17
Odg: Nintendo Direct video prezentacije
« Odgovori #133 : 02. Listopad, 2013., 12:17 »
iako nije ovdje ta tema molio bih za pomoc da mi se netko javi imam snes igrica tocnije 22 igre...ima tu pravih dragulja..stavio sam na njuskalo i nudi mi se lijep novac..pa ako se netko kuzi u vrijednost tih igrica da mi se javi da neispadnem glup pa dobijem premalo novca za njih..hvala unaprijed..moze sms na 0981609171 ili ovdje..pozz

*

Ementaler

  • Administrator
  • *********
  • 38936
  • Embrace the mountain
    • HCL.hr
Odg: Nintendo Direct video prezentacije
« Odgovori #134 : 02. Listopad, 2013., 12:43 »

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9