HCL.HR

Nintendo Wii U - općenita rasprava

  • 525 Odgovora
  • 186122 Hitova
*

Ementaler

  • Administrator
  • *********
  • 38936
  • Embrace the mountain
    • HCL.hr
Odg: Nintendo Wii U - općenita rasprava
« Odgovori #30 : 05. Ožujak, 2012., 16:24 »
Da, to za 20% sam čuo... a budući da nije velik postatak u pitanju to bi moglo značiti da će multiplatform igre izgledati uglavnom isto na sve tri nove platforme (tj. da će Wii U malo "rušiti tržište" u smislu grafike). Eventualno će PS4/X720 ekskluzive izgledati nešto impresivnije na tim konzolama. Pretpostavke čisto, naravno.

A što se E3 line-upa tiče, to zvuči odlično - samo što mislim da će dobar dio igara biti igre koje će biti multiplatform za PS3 i X360 isto. Svejedno, dobro da imaju jaku postavu igara, a Wii U posebnosti u tim igrama će sigurno biti.

Odg: Nintendo Wii U - općenita rasprava
« Odgovori #31 : 05. Ožujak, 2012., 16:27 »
Upravo tako i ja razmišljam. A još cijena od navodnih 300 nečega, i eto ga!

Čitav koncept Wii U-a mi se na početku činio kao promašaj, ali je posrijedi, izgleda, ponovno vizionarska genijalnost nintendovih ljudi. Iako je koncept doživio određene preinake, osluškujući reakcije na isti.

Nintendo je izjavio da je koncept sa tabletom nastao godinama prije pojave i popularizacije iPad-a i slićnih dronova...
« Zadnja izmjena: 16. Ožujak, 2012., 14:14 bombajstampa »

Odg: Nintendo Wii U - općenita rasprava
« Odgovori #32 : 21. Ožujak, 2012., 00:36 »
Prema insider dojavi, jedan od launch naslova ove jeseni za Wii U će biti i online-rpg World of Warcraft!! Tako barem prema magazinu Dual Pixels. Ipak, navedeno je da se takve informacije uzmu sa rezervom.

Na navodnoj listi launch naslova, ili naslova koji bi trebali slijediti nakon launcha, između mnoštva se nalaze Crysis, Couter Strike:GO, kao i DotA 2, što bi značilo i prvo pojavljivanje Valve-ovih naslova na nekoj Nintendo platformi.
« Zadnja izmjena: 21. Ožujak, 2012., 00:50 bombajstampa »

*

Ementaler

  • Administrator
  • *********
  • 38936
  • Embrace the mountain
    • HCL.hr
Odg: Nintendo Wii U - općenita rasprava
« Odgovori #33 : 21. Ožujak, 2012., 07:50 »
Da, ma vidio sam to jučer - prenavučeno mi je malo. Volio bi da se desi, ali nekako teško da hoće.

Odg: Nintendo Wii U - općenita rasprava
« Odgovori #34 : 21. Ožujak, 2012., 11:54 »
Uglavnom, neki moving je u tijeku:) Sigurno je da je koncept zaintrigirao kreatore WoW-a, ali hoće li, i kad doživjeti realizaciju...Živi bili pa vidjeli.
« Zadnja izmjena: 21. Ožujak, 2012., 12:01 bombajstampa »

*

Ementaler

  • Administrator
  • *********
  • 38936
  • Embrace the mountain
    • HCL.hr
Odg: Nintendo Wii U - općenita rasprava
« Odgovori #35 : 06. Travanj, 2012., 16:12 »
Toliko se priča u zadnje vrijeme o snazi Wii U-a da je to strašno. Jedni kažu jedno, drugi kažu potpuno drugu stvar, a Nintendo ne kaže ništa konkretno na kraju.

Evo posljednje vijesti:

VIJEST: Koliko je zapravo snažan Nintendo Wii U?

Funcom ako se dobro sjećam, kaže kako je to konačno konzola s kojom će biti moguće prave MMORPG igre. Gearbox kaže kako je Wii U "most" do nove generacije konzola, onda ovi anonimci iz linkane vijesti kažu kako je slabija od PS3 i X360. Mda... jedno je sigurno, Nintendo će imati najzanimljiviju E3 konferenciju. Stvarno ne znam što bi Sony i MS mogli izvest da imaju nešto zanimljivije od detaljnog otkrivanja nove kućne konzole. Bila ona next-gen ili ne. S time da Sony i MS ne misle otkrivati ništa novo na E3-u, kako su rekli. Možda nas vuču za nos radi faktora iznenađenja (nama kao publici, ali i Nintendu).

Mišljenja o svemu ovome? Koliko vam je zapravo bitno da Wii U bude high-end u smislu grafičkih mogućnosti?

*

disc0

  • *****
  • 3274
Odg: Nintendo Wii U - općenita rasprava
« Odgovori #36 : 06. Travanj, 2012., 21:14 »
A kolko bitno moze bit nama koji smo kupili wii kraj ps3 i x360 :ementaler:
3DS FC: 4768-7805-4966
PSN: DiSkAcH

Odg: Nintendo Wii U - općenita rasprava
« Odgovori #37 : 07. Travanj, 2012., 11:34 »
Čitao sam baš na neogaf forumu kako je Wii U doista snažniji od postojećih konzola za neka 2-3 puta i više i da sve ovisi o samoj optimizaciji ( no shit sherlock). uglavnom da kao ovi developeri koji su se javili da je slabiji imaju zapravo problema sa optimizacijom enginena kod portanja ps3 xb360 igara zbog drugacije strukture koju je nintendo stvorio sa amdom i ibmom kako bi ona isla u korist ovom dual screen principu. Al kada se optimizira da igre izgledaju jako next genovske, zahvaljujuci i ugradenim algoritmima za neke efekte pa se developeri ne moraju zezati sa tim stvarima.
Ugl e3 je jedini spas. ovo je tolko nagadanja da ono  boli glava

Odg: Nintendo Wii U - općenita rasprava
« Odgovori #38 : 07. Travanj, 2012., 13:57 »
To što Nintendo ne želi o specifikacijama Wii U-a nešto govori. Negdje prije na forumu sam napisao da se Nintendova startegija u ovom trenutku ipak čini racionalnijom- daljnim inovacijama u samom načinu igranja umjesto bildanja snage. Tome u prilog govori i to da mnogi vlasnici X360/PS3 ( ne samo vlasnici nego i developeri ( a vjerujem i poneki platform holder (Sony)) ) nisu spremni na novu generaciju istih ni 2014., kada bi se trebale, opet, prema glasinama, uprizoriti.

Uglavnom, previše glasina i nepotvrđenih informacija.
« Zadnja izmjena: 07. Travanj, 2012., 14:10 bombajstampa »

Odg: Nintendo Wii U - općenita rasprava
« Odgovori #39 : 20. Svibanj, 2012., 09:54 »
http://gonintendo.com/?mode=viewstory&id=177550

OP! leakan je navodni finalni izgled kontrolora. Ček it aut.

Da se nadovezen na ovo, gearbox sef u intervjuu za Gamespot je izjavio kako je Wii U  kontroler najbolji konzolaski joystick za FPSove koje je do sad imao u rukama i da Wii uistinu jest next gen po pitanju moc pa je koliko toliko smirio duhove. Plus! JOS 15 DANA DO E3 OMFG

*

Ementaler

  • Administrator
  • *********
  • 38936
  • Embrace the mountain
    • HCL.hr
Odg: Nintendo Wii U - općenita rasprava
« Odgovori #40 : 20. Svibanj, 2012., 10:25 »
http://www.hcl.hr/vijesti-slika-redizajniranog-wii-u-kontrolera-procurila-na-internet-6543-18.html

Eto i vijesti kod nas, išao sam u malo više detalja u vidu promjena. Nekako mi se čini i tanji, ali ono - baziram to na ničemu zapravo.



Odg: Nintendo Wii U - općenita rasprava
« Odgovori #41 : 22. Svibanj, 2012., 15:32 »
Btw nevezano za temu ali opet vezano, lik je dobio otkaz u TTgames i moguće je da će biti tužen od strane Nintenda :hiha2:

A sto se tice kontrolera, navodno je ona kockica na donjoj desnoj strani zapravo NFC kontakt nista drugo. bilo je rijeci da je trackpad u pitanju ala blackberry.. al tko zna

Odg: Nintendo Wii U - općenita rasprava
« Odgovori #42 : 28. Svibanj, 2012., 10:53 »
Jos 8 dana \:D/

Odg: Nintendo Wii U - općenita rasprava
« Odgovori #43 : 02. Lipanj, 2012., 23:01 »
Sutra oko ponoci nintendo direct... Prve informacije  o wiiu
http://www.nintendo.co.jp/nintendo_direct_pre_e3_2012/en/index.html

*

Ementaler

  • Administrator
  • *********
  • 38936
  • Embrace the mountain
    • HCL.hr
Odg: Nintendo Wii U - općenita rasprava
« Odgovori #44 : 03. Lipanj, 2012., 08:17 »
Fino je to, pratim obavezno. Iskoristiti ćemo naravno temu za praćenje Nintendove E3 konferencije i za taj Direct... ili bi se mogla otvoriti nova samo za njega. Vidjet ćemo još do ponoći :) U svakom slučaju, neke E3-related stvari postaj u E3 podforum ;)

http://www.hcl.hr/forum/index.php?board=136.0

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9