HCL.HR

Što igrate na Wii U?

  • 39 Odgovora
  • 25037 Hitova
*

lahvos

  • *
  • 147
  • End discrimination - Hate everyone!
Odg: Što igrate na Wii U?
« Odgovori #15 : 16. Veljača, 2013., 19:01 »
Da malo double-postam. Skinuo Tank Tank Tank kad je već free-to-play... i ne znam - užasna igra.

The Cave se igra po drugi put inače... i opet je zanimljiva (s drugim likovima jel).

Eh, i ja sam isprobao tank tank tank i takodjer ne znam sto da mislim o toj igri, nema mi smisla, samo d pad i jedna tipka, automatski nisani, ono samo buttom mashing, vise kao nesto za malu djecu samo da nabijaju po kontroleru.....
''Parameters in real life and in net games are directly inversed. The strongest players in games, in reality are those useless person with the most time in their hands. That's very common. When a legendary hunter appears, that's also when the legendary useless bum appears."

*

Ementaler

  • Administrator
  • *********
  • 38936
  • Embrace the mountain
    • HCL.hr
Odg: Što igrate na Wii U?
« Odgovori #16 : 16. Veljača, 2013., 19:21 »
Na Gamescomu sam to igrao nekih 10 minuta (zanimljivo mi je bilo probat tu igru jer si jedno na toj igri mogao isprobati Wii U kontroler bez ogromnih redova:))... i kao da se sjećam da nije bila tako blesava i jednostavna. Mislim, bila je loša - ali ako se sjećam dobro imala je nišanjenje s desnim analogom, a i neka alternativna oružja. Mah, ne znam - nije neka sreća od igre u svakom slučaju.

*

CyberTigerCro

  • *
  • 55
  • I hate 2 kinds of people: racists and niggas
Odg: Što igrate na Wii U?
« Odgovori #17 : 17. Veljača, 2013., 01:10 »
Ja sam kupio Plants vs. Zombies stol za Zen Pinball 2 i pokušavam nać sve Riddlerove trofeje u Arkham City-ju. Probo sam ovaj Tank Tank Tank i mogu samo reć da mu fali online multiplayer
"Death is a solution to all problems" - Joseph Vissarionovich Dzughasvili "Stalin"

*

CyberTigerCro

  • *
  • 55
  • I hate 2 kinds of people: racists and niggas
Odg: Što igrate na Wii U?
« Odgovori #18 : 24. Ožujak, 2013., 21:19 »
Sry doule-postam samo sam htio reći da sam dns igrao AC3 na 3D televizoru i da izgleda predobro! Definitivna preporuka!
"Death is a solution to all problems" - Joseph Vissarionovich Dzughasvili "Stalin"

Odg: Što igrate na Wii U?
« Odgovori #19 : 17. Travanj, 2013., 07:15 »
Trine 2.

Inače skinuo Tank Tank T. i uopće nisam znao kako ju pokrenuti. Nakon par minuta odustao i obrisao.
..:e-ČitanjE:…

"Because my spelling is Wobbly. It's good spelling but it Wobbles, and the letters get in the wrong places."

http://myanimelist.net/profile/_Anarchist

Odg: Što igrate na Wii U?
« Odgovori #20 : 26. Travanj, 2013., 21:01 »
Ac3,lego city undercover

*

Ementaler

  • Administrator
  • *********
  • 38936
  • Embrace the mountain
    • HCL.hr
Odg: Što igrate na Wii U?
« Odgovori #21 : 27. Lipanj, 2013., 11:33 »
Da malo bumpam temu - trenuto se igra Darksiders 2, LEGO City Undercover stoji sa strane - nisam imao vremena za njega previše, i onda mi je dosadio malo u međuvremenu. Ali vratit ću mu se ovih dana.

I usput, sada uzeo Assassin's Creed 3 preko Game.co.uk, imaju ga na popustu trenutno za Wii u po cijeni od 13 funti - znači nekih 110kn ili tako nešto. Evo još dobrih ponuda na Gameu:
http://www.game.co.uk/en/games/wii-u/?attributeName1=Price%20Range_EN_GB&sortColumn=popular&sortTypeStr=DESC&inStockOnly=false&listerOnly=true&attributeValue1=7

Osim toga, Shopto.net ima popust na Batman Arkham City Armored Edition za Wii U - trenutno je 12.85 funti:
http://www.shopto.net/video%20games/wiiu/WIIUBA01-batman-arkham-city-armored-edition

*

L35kO

  • *
  • 13
Odg: Što igrate na Wii U?
« Odgovori #22 : 27. Lipanj, 2013., 17:21 »
Da malo bumpam temu - trenuto se igra Darksiders 2, LEGO City Undercover stoji sa strane - nisam imao vremena za njega previše, i onda mi je dosadio malo u međuvremenu. Ali vratit ću mu se ovih dana.

I usput, sada uzeo Assassin's Creed 3 preko Game.co.uk, imaju ga na popustu trenutno za Wii u po cijeni od 13 funti - znači nekih 110kn ili tako nešto. Evo još dobrih ponuda na Gameu:
http://www.game.co.uk/en/games/wii-u/?attributeName1=Price%20Range_EN_GB&sortColumn=popular&sortTypeStr=DESC&inStockOnly=false&listerOnly=true&attributeValue1=7

Osim toga, Shopto.net ima popust na Batman Arkham City Armored Edition za Wii U - trenutno je 12.85 funti:
http://www.shopto.net/video%20games/wiiu/WIIUBA01-batman-arkham-city-armored-edition

Hvala na dojavi, kupljen Batman Arkham City ;)

Mene je izašlo cca 15£, no uzeo sam dostavu bez trackinga.
« Zadnja izmjena: 28. Lipanj, 2013., 07:08 L35kO »

Odg: Što igrate na Wii U?
« Odgovori #23 : 27. Lipanj, 2013., 22:47 »
Da malo bumpam temu - trenuto se igra Darksiders 2, LEGO City Undercover stoji sa strane - nisam imao vremena za njega previše, i onda mi je dosadio malo u međuvremenu. Ali vratit ću mu se ovih dana.

I usput, sada uzeo Assassin's Creed 3 preko Game.co.uk, imaju ga na popustu trenutno za Wii u po cijeni od 13 funti - znači nekih 110kn ili tako nešto. Evo još dobrih ponuda na Gameu:
http://www.game.co.uk/en/games/wii-u/?attributeName1=Price%20Range_EN_GB&sortColumn=popular&sortTypeStr=DESC&inStockOnly=false&listerOnly=true&attributeValue1=7

Osim toga, Shopto.net ima popust na Batman Arkham City Armored Edition za Wii U - trenutno je 12.85 funti:
http://www.shopto.net/video%20games/wiiu/WIIUBA01-batman-arkham-city-armored-edition
treba pazit na cijenu dostave. Betmen je na shopto jeftiniji, ali sa dostavom te košta ko na zaviiu ili game-u. (dostave su, koliko me sjećanje služi,: 5f za shop.to, 3-4f za game i 1f za zavii)

EDIT 5 funti vraga

 Subtotal     =     £12.85
 Points value ( Points: 0 )     =     - £0.00
 Weight     =     0.2KG
 Shipping     =     £7.54
Total amount     =     £20.39
« Zadnja izmjena: 27. Lipanj, 2013., 22:50 MrJones »
..:e-ČitanjE:…

"Because my spelling is Wobbly. It's good spelling but it Wobbles, and the letters get in the wrong places."

http://myanimelist.net/profile/_Anarchist

Odg: Što igrate na Wii U?
« Odgovori #24 : 28. Lipanj, 2013., 07:40 »
To je ako uzimas tracking opciju, bez tog je na shopto dostava 3 funte, isto tolko na game, na zavvi je besplatna

*

MaTolic

  • n00b
  • 1
Odg: Što igrate na Wii U?
« Odgovori #25 : 24. Rujan, 2013., 10:58 »
Pozdrav!
Igram New Super Mario Bros U ( posjedujem fizički),  Cave i Pikmin 3 (skinuo sam sa e-shop-a).

Odg: Što igrate na Wii U?
« Odgovori #26 : 27. Listopad, 2013., 13:21 »
Trenutno igram New Super Mario Bros. U skinuo sam Zen Pinball 2 jedino što sam očekivao da će bar doć jedna ploča gratis ovako se mislim dali da je maknem. Mislim da ću se prebilježit za The Legend of Zelda HD ili za Donkey Kong Country: Tropical Freeze. Čudi me da nema još nikakve najave za Metroid.

*

CyberTigerCro

  • *
  • 55
  • I hate 2 kinds of people: racists and niggas
Odg: Što igrate na Wii U?
« Odgovori #27 : 01. Prosinac, 2013., 18:21 »
Eto čekam Super Mario 3D World kojeg sam prednaručio sa shopto.net i jučer naručio Assassin's Creed IV Bucaneer Edition sa Game.co.uk. Samo da vam javim shopto.net ima Rayman Legends za 17 funti, ja uzo
"Death is a solution to all problems" - Joseph Vissarionovich Dzughasvili "Stalin"

Odg: Što igrate na Wii U?
« Odgovori #28 : 01. Prosinac, 2013., 18:33 »
Znači ipak je jeftinije kupit preko weba nego preko nintento store-a. Mogu li se prednaručit kakvi naslovi da bude jeftinije ?

*

CyberTigerCro

  • *
  • 55
  • I hate 2 kinds of people: racists and niggas
Odg: Što igrate na Wii U?
« Odgovori #29 : 01. Prosinac, 2013., 19:34 »
Znači ipak je jeftinije kupit preko weba nego preko nintento store-a. Mogu li se prednaručit kakvi naslovi da bude jeftinije ?
Uglavnom je. Ako prednarućiš sa Shopto garantiraju ti 20% popusta i ne moraš platit igru dok ju ne pošalju a možeš ju i odmah platit. Uglavnom šalju par dana prije izlaska igre (ja sam prednaručio SM3DW i poslali su ga u utorak (još nije stigao al za to krivim hrvatsku poštu))
"Death is a solution to all problems" - Joseph Vissarionovich Dzughasvili "Stalin"

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9