HCL.HR

Što se trenutno igra na Wii-u?

  • 181 Odgovora
  • 75139 Hitova
*

Dragster

  • ******
  • 7719
  • OKO SOKOLOVO xD
Odg: Što se trenutno igra na Wii-u?
« Odgovori #15 : 11. Prosinac, 2011., 13:31 »
Nisam lol  :wildboy:

Prešao sam Lost Winds (WiiWare), SMG2 (htio još pohvatati sve comet coins, ali izgubio sam živce na onim eventima s ograničenim vremenom  :fpalm:), Resident Evil 4 sam pred krajem tamo kod onih kriplova što se obnavljaju i imaju neke bakterije u trbuhu, razočarala me igra apsolutno pa mi se stvarno ne da. Početak je bio odličan, čak malo i strašan, ali ovo je sad presmiješno... od mini napoleona nadalje lol  :fpalm: A da ne spominjem onu jebljivu glupaču... zadnji put sam prestao igrat čim sam čuo nju negdje u podrumu kako se dere LEEEOOOOON ! help me Leon..  :( Ne znam čemu to. Preiritantno je.  :wildboy:

E i Order Up, najbolja igra ikada.  :hiha: I punchout za wii al to je gotovo u roku par sati

još sam prešao Super Mario Bros prvi, Adventure Island od retro stvari...

To je to  :wildboy:

Igram pun kurac igara parelelno pa ti se možda čini da gejmam ko cole.  :hiha: Ubodem možda 3-4 sata preko tjedna, za vikend ubijem jedno popodne bar, il prijepodne

Iskreno, ne želim znat kako to izgleda na ps3u il xboxu, jer ja i na Wiiju već sad imam 20ak igara koje čekaju prolaz  :wildboy: Drugim riječima, nije da se nema što igrati na Wiiju.

Možda ne bi bilo loše da nabrojim što sve igram  :hiha:

prema učestalosti nekoj, jel

Boom Blox Bash Party
New Super Mario Bros
Geometry Wars Galaxies
Donkey Kong Country Returns
Rayman Origins
Sonic Colours
Zelda Skyward Sword
Wario Land Shake Dimension
Endless Ocean 2
Lego Harry Potter

to je to Dragster. najbolji predstavnik pnc avanture po mnogima, na wii-u, nemre bolje!

Tražim još pnc avantura... wiimote je valjda savršen za takve igre

Zack & Wiki: Quest For Barbaros mi je iznenađujuće loša igra. Iziritiralo me nešto na početku pa sam odustao nikako mi ne leži.

Uglavnom mogu se sve Scumm avanture igrati preko ScummVM-a, a i ovaj zadnji Monkey Island je na WiiWare, al to sam prešo pa nezz. Nema niš novog

« Zadnja izmjena: 11. Prosinac, 2011., 13:36 Dragster »


"There is great strength in numbers, but there is great power in one, for the strength of the will of one may gather numbers to it. There is strength not only in *knowing* the self, but *knowing* how to bring it forth in others."

tl;dr pušite mi kurac xD

*

black_out

  • ******
  • 4118
  • #IgračVrata
Odg: Što se trenutno igra na Wii-u?
« Odgovori #16 : 11. Prosinac, 2011., 14:09 »
Imaš još i:
- Sam & Max
- Back To The Future
- Secret Files: Tunguska
- Trauma Center: Second Opinion
- Another Code: R – A Journey into Lost Memories

Baci oko i na Muramasa: The Demon Blade. 2D akcijska avantura.

hardcore gamer | rapist | nerd | cis scum | misogynist |

*

Dragster

  • ******
  • 7719
  • OKO SOKOLOVO xD
Odg: Što se trenutno igra na Wii-u?
« Odgovori #17 : 11. Prosinac, 2011., 14:16 »
 :hug

Jesi li ti neki stalker?  :hiha2:


"There is great strength in numbers, but there is great power in one, for the strength of the will of one may gather numbers to it. There is strength not only in *knowing* the self, but *knowing* how to bring it forth in others."

tl;dr pušite mi kurac xD

*

black_out

  • ******
  • 4118
  • #IgračVrata
Odg: Što se trenutno igra na Wii-u?
« Odgovori #18 : 11. Prosinac, 2011., 14:20 »
Naravno.  :hiha:

Zaboravio sam spomenuti još jedan serijal koji je zapravo ne-baš-dobra konverzija sa NDS-a, ali ga se isplati odigrati zbog njegove NEOBIČNOSTI i ORGINALNOSTI:

Phoenix Wright: Ace Attorney
Phoenix Wright: Ace Attorney - Justice For All
Phoenix Wright: Ace Attorney - Trials and Tribulations

Osobno sam prešao samo prvi, i iako je igra ponekad prelinearna i krcata japanskom ČUDNOŠĆU, bila je poprilično kul.
hardcore gamer | rapist | nerd | cis scum | misogynist |

Odg: Što se trenutno igra na Wii-u?
« Odgovori #19 : 11. Prosinac, 2011., 14:26 »
Rula Phoenix Wright. ;(
Bar na DS-u, za Wii ne znam. Vjerojatno je dosta lošije.

*

Dragster

  • ******
  • 7719
  • OKO SOKOLOVO xD
Odg: Što se trenutno igra na Wii-u?
« Odgovori #20 : 13. Prosinac, 2011., 01:31 »
Prešo NFS:The Run. Ovako sramotno lošu igru nisam u životu igrao. Rejpanje franšize u pravom smislu tog čina. Pljujem na EA.

Imam za učiti pa eto.

Prekratko (što je ovdje dobra stvar) smeće, apsolutno ništa nema smisla u igri. Ne razumijem čemu wipeout setting u igri gdje se voze auti. Žalostan pokušaj imanja varijacija misija... Cilj svake je. Voziti. Do kraja. Ne može se "umrijeti", ne može se fejlati, reseta odmah na licu mjesta i ajde opet. U jednoj misiji treba ući u prikolicu kamiona. Kamion je ispred igrača i vozi 300 km/h non stop. Htio sam plakati kad sam to vidio. I onda, kad vrijeme ističe, igra kaže. Hej, uđi u kamion.  :hiha: Slijedi mini igra sa strelicama.  :hiha:

Mini igre su vraški besmislene.

I da, ima priču. Sreća, može se prekinuti klikom na B.

Grafika je kriminalno loša. Zbilja, kriminalno. Modeli su katastrofa. Wii kao platforma nije isprika za to. Najlošija i najnedefiniranija grafika ikada.

Vozni model. Ne postoji. Wipeout, Burnout, neki usrani mix posran i ispovraćan.

Najlošija igra ikada.

 :fpalm:


"There is great strength in numbers, but there is great power in one, for the strength of the will of one may gather numbers to it. There is strength not only in *knowing* the self, but *knowing* how to bring it forth in others."

tl;dr pušite mi kurac xD

*

Ementaler

  • Administrator
  • *********
  • 38936
  • Embrace the mountain
    • HCL.hr
Odg: Što se trenutno igra na Wii-u?
« Odgovori #21 : 13. Prosinac, 2011., 10:09 »
Da, Wii verzija je preloša, nisam probao al čuo. Nije ni verzija za PC, PS3 i X360 puno bolja, ali nije ni tako loša zapravo.

*

Dragster

  • ******
  • 7719
  • OKO SOKOLOVO xD
Odg: Što se trenutno igra na Wii-u?
« Odgovori #22 : 13. Prosinac, 2011., 14:52 »
igrao sam na PC-u isto, osim grafike i cut scena koje su same po sebi super, ali IMO apsolutno nepotrebne u NFS-u (što ću, ne mogu se pomiriti da mi je jedan od najdražih serijala zasran), sve ostalo je tu negdje po shittynesu.

glupe i besmislene igre. zašto to?


"There is great strength in numbers, but there is great power in one, for the strength of the will of one may gather numbers to it. There is strength not only in *knowing* the self, but *knowing* how to bring it forth in others."

tl;dr pušite mi kurac xD

*

black_out

  • ******
  • 4118
  • #IgračVrata
Odg: Što se trenutno igra na Wii-u?
« Odgovori #23 : 13. Prosinac, 2011., 20:07 »
HEJ, baš super što igraš tražiš preporuke P'n'C avantura, a onda igraš mrljava govna. Bravo!

P.S. sjetih se još jedne igre pod nazivom Shadow Tower. Simpatična 2D avanturica/platformer koji stil podsjeća na Team ICO igre.
hardcore gamer | rapist | nerd | cis scum | misogynist |

Odg: Što se trenutno igra na Wii-u?
« Odgovori #24 : 13. Prosinac, 2011., 20:08 »
Najlošija igra ikada.

 :fpalm:

Očito nisi igrao prethodnika, jer onda bi znao da je ovo korak naprijed :mrgreen:
..:e-ČitanjE:…

"Because my spelling is Wobbly. It's good spelling but it Wobbles, and the letters get in the wrong places."

http://myanimelist.net/profile/_Anarchist

*

Dragster

  • ******
  • 7719
  • OKO SOKOLOVO xD
Odg: Što se trenutno igra na Wii-u?
« Odgovori #25 : 13. Prosinac, 2011., 20:54 »
HEJ, baš super što igraš tražiš preporuke P'n'C avantura, a onda igraš mrljava govna. Bravo!

P.S. sjetih se još jedne igre pod nazivom Shadow Tower. Simpatična 2D avanturica/platformer koji stil podsjeća na Team ICO igre.

Poliži mi čmar, kralju  :D

NFS je bio gotov u jednom šutu, avanture se teže nabavljaju, odnosno, sporije ako me bereš. Ionako ne mislim igrat išta što valja do Božića


"There is great strength in numbers, but there is great power in one, for the strength of the will of one may gather numbers to it. There is strength not only in *knowing* the self, but *knowing* how to bring it forth in others."

tl;dr pušite mi kurac xD

*

Dragster

  • ******
  • 7719
  • OKO SOKOLOVO xD
Odg: Što se trenutno igra na Wii-u?
« Odgovori #26 : 17. Prosinac, 2011., 18:29 »
odigrao donkey konga i new super mario bros, ostalo mi 3 stejđa u donkey kongu, 4 u Mariu.

donkey kong iznenađujuće lagan :\

super mario  :tired: kriste, pojeo sam si živce. nekih 20ak života sam spušio u zadnjem dvorcu i na glupog bowsera  :fpalm:

odmor do božića


"There is great strength in numbers, but there is great power in one, for the strength of the will of one may gather numbers to it. There is strength not only in *knowing* the self, but *knowing* how to bring it forth in others."

tl;dr pušite mi kurac xD

Odg: Što se trenutno igra na Wii-u?
« Odgovori #27 : 17. Prosinac, 2011., 18:54 »
koji donkey? ovaj returns? zanimljivo, ti si prvi koji je rekao kako je lagan.

OT igram Kirby-a i guštam
..:e-ČitanjE:…

"Because my spelling is Wobbly. It's good spelling but it Wobbles, and the letters get in the wrong places."

http://myanimelist.net/profile/_Anarchist

*

Dragster

  • ******
  • 7719
  • OKO SOKOLOVO xD
Odg: Što se trenutno igra na Wii-u?
« Odgovori #28 : 17. Prosinac, 2011., 19:08 »
krivo se izrazih nisam mislio reć da je lagan, zadnji level i boss su lagani. bossovi općenito su prelagani i rendom

igra sama po sebi definitivno nije lagana, inače očistio sam prvi "svijet" i onaj 1-K level je fantastičan. baš sam uživao u njemu, nadam se da su i ostali K leveli tako dobro pogođeni težinom i fora fintama

edit: drugim riječima, ekipa masovno govori da je donkey teži od marija. nije mi to jasno  :wildboy:


"There is great strength in numbers, but there is great power in one, for the strength of the will of one may gather numbers to it. There is strength not only in *knowing* the self, but *knowing* how to bring it forth in others."

tl;dr pušite mi kurac xD

*

black_out

  • ******
  • 4118
  • #IgračVrata
Odg: Što se trenutno igra na Wii-u?
« Odgovori #29 : 17. Prosinac, 2011., 19:20 »
Nakon što igru dovršiš otvara se novi mod sa zrcalnim stazama i umanjenim zdravljem (ubija te, kao i u klasičnim DK igrama, samo jedan dodir).
hardcore gamer | rapist | nerd | cis scum | misogynist |

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9