HCL.HR

Što se trenutno igra na Wii-u?

  • 181 Odgovora
  • 75109 Hitova
*

Shimmy

  • ***
  • 894
  • konjsko drvo
Odg: Što se trenutno igra na Wii-u?
« Odgovori #90 : 29. Prosinac, 2012., 12:44 »
Dvojka me cak iritirala sa svojom tezinom.. Bas se sjecam tog perioda kad su svi ti drugi nastavci neceg bili losi, Halo 2 i MP2 bas su bili njah... al trojka mi je super bila, idealan balans svega na normalnoj tezini, plus kontrole koje su wow i grafika koja je bila skoro pa rana xb360 igra, a kasnije ako zelis malo vise izazova imas vise tezine i taman

Meni je isto dvojka najlošija, ali daleko od toga da je loša. I da, bossevi su bili jako teški :wildboy:

Mario galaxy 1, igra je jednostavno genijalna!


apsolutno :thumbs:

Odg: Što se trenutno igra na Wii-u?
« Odgovori #91 : 01. Siječanj, 2013., 13:46 »
Super Mario Galaxy
Maštovito i originalno, ne prestaje iznenađivati, a sati samo prolaze :D

Odg: Što se trenutno igra na Wii-u?
« Odgovori #92 : 01. Siječanj, 2013., 17:05 »
Ima taj štih Malog Princa kojim je dizajn i jako inspiriran, valjda. Meni je poslije Marija 64 najjača. Od 3D Marija nisam jedino igra Galaxy 2.

Odg: Što se trenutno igra na Wii-u?
« Odgovori #93 : 05. Siječanj, 2013., 17:51 »
Muramasa: The Demon Blade
- vizualni stil je užitak za oči, a i igrivost je vrlo zabavna

Odg: Što se trenutno igra na Wii-u?
« Odgovori #94 : 10. Siječanj, 2013., 13:44 »
Zack & Wiki: Quest for Barbaros' Treasure
- dugo nisam igrao neku poštenu avanturu, tako da je ovo pravi zgoditak, a još upakirano u zgodne, stilizirane vizuale

Odg: Što se trenutno igra na Wii-u?
« Odgovori #95 : 20. Siječanj, 2013., 14:16 »
MadWorld
-ultra-nasilno, ali jako dobro stilizirano.

*

Ementaler

  • Administrator
  • *********
  • 38936
  • Embrace the mountain
    • HCL.hr
Odg: Što se trenutno igra na Wii-u?
« Odgovori #96 : 21. Siječanj, 2013., 10:33 »
Igram zapravo na Wii U, ali nvm - Metroid Prime 3 ponovno počeo malo. Jednom krenuo, igrao dva sata i onda mi malo dosadio... ali ova tema me zapravo malo potaknula da ga opet ubacim:

http://www.hcl.hr/forum/nintendo-gaming/metroid-prime/


*

disc0

  • *****
  • 3274
Odg: Što se trenutno igra na Wii-u?
« Odgovori #97 : 21. Siječanj, 2013., 12:03 »
Igram zapravo na Wii U, ali nvm - Metroid Prime 3 ponovno počeo malo. Jednom krenuo, igrao dva sata i onda mi malo dosadio... ali ova tema me zapravo malo potaknula da ga opet ubacim:

http://www.hcl.hr/forum/nintendo-gaming/metroid-prime/



Ixiy-eva pljuvacnica :D I ja mu se pridruzio :ementaler:

Ja igram rogue squadron 2 i jos uvijek nemogu vjerovat da GC launch igra moze izgledat bolje ( a i biti bolja) od valjda 90% wii igara.
3DS FC: 4768-7805-4966
PSN: DiSkAcH

Odg: Što se trenutno igra na Wii-u?
« Odgovori #98 : 22. Siječanj, 2013., 01:50 »
A je. U to vrijeme sam se pitao jel to može izgledat bolje:D: "Ko u filmu!", bili su komentari. Pa one usporedbe filma i screenshota iz igre...
« Zadnja izmjena: 22. Siječanj, 2013., 01:54 bombajstampa »

*

Zael

  • *
  • 25
Odg: Što se trenutno igra na Wii-u?
« Odgovori #99 : 22. Siječanj, 2013., 03:25 »
Zack & Wiki: Quest for Barbaros' Treasure
- dugo nisam igrao neku poštenu avanturu, tako da je ovo pravi zgoditak, a još upakirano u zgodne, stilizirane vizuale

koliko je duga igra? moram nabavit to i little kings story...
Balancing on the edge of a knife.

Odg: Što se trenutno igra na Wii-u?
« Odgovori #100 : 26. Siječanj, 2013., 19:06 »
Zack & Wiki: Quest for Barbaros' Treasure
- dugo nisam igrao neku poštenu avanturu, tako da je ovo pravi zgoditak, a još upakirano u zgodne, stilizirane vizuale

koliko je duga igra? moram nabavit to i little kings story...

Meni je trajalo oko 18 sati.

Inače, sad igram Pandora's Tower.

*

Zael

  • *
  • 25
Odg: Što se trenutno igra na Wii-u?
« Odgovori #101 : 27. Siječanj, 2013., 00:26 »
ajde pliz javi kakav je pandoras tower, meni igra izgleda prekrasno i dobar gameplay ovo sta sam vidija na youtubeu ali reviewovi kažu da nije nešto... :(
trenutno igram the last story po drugi put :)

inače, di kupuješ wii igre densetsu??
Balancing on the edge of a knife.

Odg: Što se trenutno igra na Wii-u?
« Odgovori #102 : 27. Siječanj, 2013., 11:43 »
ajde pliz javi kakav je pandoras tower, meni igra izgleda prekrasno i dobar gameplay ovo sta sam vidija na youtubeu ali reviewovi kažu da nije nešto... :(
trenutno igram the last story po drugi put :)

inače, di kupuješ wii igre densetsu??

Pandora's Tower je zanimljiv naslov, preporučujem ti da ga odigraš. Grafika baš i nije posebno kvalitetna, ali sami tornjevi u kojima se odvija veći dio igre su sasvim zgodno dizajnirani. Ne mogu se baš mjeriti sa Zeldom, pod čijim su utjecajem, ali ipak su dobro osmišljeni. Sad sam trenutno u četvrtom tornju i dobro je što kako dalje napreduješ, postaju sve kompleksniji, iako ništa prezahtjevno. Ima i RPG elemenata u vidu kreiranja i kupnje itema i bildanja oružja, a level-up lika je automatski. Borba je isto zanimljiva, ponajviše zbog lanca, a kako napreduješ tako dobivaš i nove poteze. Uglavnom, kao što rekoh, preporučujem da odigraš igru.

Wii igre baš i ne kupujem, ako me razumiješ. Što mogu, teško ih je i na forumima naći.

Odg: Što se trenutno igra na Wii-u?
« Odgovori #103 : 02. Veljača, 2013., 15:37 »
Super Mario Galaxy 2 - jednako oduševljava kao i prethodnik, uopće nema dojma recikliranja. Nintendu po mašti doista nema premca.

Odg: Što se trenutno igra na Wii-u?
« Odgovori #104 : 02. Veljača, 2013., 22:56 »
Igra je doslovno ista. :wildboy:

Al prva je bila odlična pa iskreno nije tribalo baš puno minjat. Manje impresivno jer je sve viđeno al svejedno ok.
CSadria - Kupovi, LANovi, intervjui i izvještaji s događanja iz Balkan/Adriatic regije.
Web - Facebook - Twitch - Youtube

[/url

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9