HCL.HR

Switch memory card

  • 2 Odgovora
  • 3747 Hitova
*

lahvos

  • *
  • 147
  • End discrimination - Hate everyone!
Switch memory card
« : 25. Siječanj, 2018., 18:10 »
Dakle kupujem Switch, i htio bih kupit odmah memory card za njega, no nisam upoznat sto je dobro, pa ako moze koja preporuka sa cijenama, nekakav best buy itd...
''Parameters in real life and in net games are directly inversed. The strongest players in games, in reality are those useless person with the most time in their hands. That's very common. When a legendary hunter appears, that's also when the legendary useless bum appears."

Odg: Switch memory card
« Odgovori #1 : 26. Siječanj, 2018., 13:17 »
Nintendo preporučuje UHS-I micro sd kartice (ultra high speed) pa možeš koju god želiš ali da je UHS-I :) Osobno koristim SanDiskovu od 64 gb i radi sve bez problema. Nemam potrebe za većim kapacitetom jer Nintendove digitalne igre kupujem samo ako ne postoji bolja opcija (budući da su pre skupe u odnosu na card verzije koje se naknadno mogu dobro prodati ukoliko ih ne želiš).  :thumbs:

http://card.psnprofiles.com/1/tane666.png
Steam: tanelorn666, PSN: tane666, XBLA: tanelornius, Origin: tanelorn666
Never have I encountered such corrupt and foul-minded perversity! Have you ever considered a career in the church?!
-Bishop of Bath and Wells, Blackadder II

Odg: Switch memory card
« Odgovori #2 : 12. Veljača, 2018., 21:05 »
Yep, ja isto imam sandiskovu od 128gb, cijena je bila 450kn. Što se tiće veličine, preporučio bih ti odmah da kupiš bar 128gb. Ja sam na početku kupio 32 gb i brzo se ispunilo. Iako od samog nintenda igra nisu velike (oko 4-5gb) opet računaj da će i takvih 5-6 igara ispuniti prostor brzo. Neke igra zauzimaju preko 20gb (npr. RE:Revelations 2, NBA etc..) tako da če ti free space brzo otići. Čak iako neplaniraš (sad) kupovati neke takve igre s vremenom će možda i neka nintendova igra zauzimati više prostora (MP4), tako da je bolje biti spreman. Uglavnom moja preporuka je bar 128gb, ako ti je to previše onda 64gb ali ispod toga ti se neisplati.

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9