HCL.HR

Pomoć oko kupovine Nintendo konzole

  • 8 Odgovora
  • 34594 Hitova
Pomoć oko kupovine Nintendo konzole
« : 05. Prosinac, 2013., 11:42 »
Pozz gejmeri ;)

Kako se blize blagdani poceo sam razmisljati da kupim Nintendo konzolu za mlađeg brata, ali pošto ima previše Nintendo konzola ( Wii, Wii U, DS, 3DS ) a ja sam oduvijek bio pc gamer ne znam što da odaberem. Koje su od navedenih najbolje po preformansi te za koje ima najveći izbor igrica. Uglavnom uzimam zbog Super Mario igrica, tako da me zanima kvaliteta tih igrica za određenu konzolu. Kad već uzimam da uzmem nešto di ce se cijela obitelj moć zabaviti :)
« Zadnja izmjena: 06. Prosinac, 2013., 14:46 snowblind »

Odg: Trebam pomoć :)
« Odgovori #1 : 05. Prosinac, 2013., 11:46 »
...

*

Me666

  • ******
  • 5556
  • Snaketicus Murphy Jr.
Odg: Trebam pomoć :)
« Odgovori #2 : 05. Prosinac, 2013., 12:00 »
Neće ti nitko odgovoriti u 4 minute, nema smisla bumpati tako brzo, ili uopće.
Osim toga, temu si mogao postaviti u specijalizirani Nintendo podforum gdje se mota ekipica koja zna najviše o Nintendo igrama i konzolama http://www.hcl.hr/forum/nintendo-gaming/
Ali ajde, malo da napravimo neko razlikovanje i educiramo te

Wii i Wii U su kućne konzole - fiksne za tv, ne može nigdje s njima dakle igranje doma
DS i 3DS su handheld konzole - može igrat svugdje koliko god mu baterije traju

Wii i DS su last gen konzole - s tim da:
je Wii izašao DAVNE 2006. godine - to znači da za njega postoji masa igara, da je jeftin, ali i da su sve igre grafički dosta zastarjele + moraš znati da ga je pred kraj životnog vijeka izbjegavalo gotovo svo društvo third party devova. Uz to je Wii konzola kojom se može upravljati pokretima tako da je to ok za rekreaciju i postoji dosta igara koje koriste tu funkciju konzole. Ako želiš proći što jeftinije dobra je odluka nabaviti Wii Mini, ali moraš znati da toj verziji Wii konzole fali masa funkcija, ali za singleplayer može poslužiti.
DS postoji u Nintendo DS / DS Lite / DSi / DSi XL verzijama, sve ovisi o veličini ekrana i nekim funkcijama, izašao kad i PSP, puno igara, ali se igre za njega više u pravilu ne proizvode

3DS i Wii U su next gen konzole - s tim da:
Wii U ima zgodan tablet GamePad koji se može relativno daleko maknuti od konzole te se na njemu mogu igrati igre (primjerice na WC-u he he), a dok si blizu TV-a on ima svoje neke funkcije, različite kod svake igre i ok je inovacija. Malo ga izbjegavaju Third party devovi, ali ponuda first party igara je ok.
3DS je s nama nako vrijeme, ima 3D prikaz slike (ili u slučaju 2DS-a ga nema). Dolazi u Nintendo 3DS, Nintendo 3DS XL i Nintendo 2DS verzijama ima zanimljive i popularne igre pa uopće nije loša handheld konzolica - IMHO najbolje što Nintendo trenutno nudi



EDIT: Ima tu još masa toga za reći, a kako ja nemam niti sam ikad imao Nintendo konzolu znam samo reći ono što sam pročitao. Najbolje je da ako imaš više upita pitaš dečke iz prije spomenutog Nintendo podforuma jer će oni znati puno više

Odg: Trebam pomoć :)
« Odgovori #3 : 05. Prosinac, 2013., 12:00 »
...a gle.
Ako kupuješ isključivo zbog Maria, mislim da je tak' svejedno što ćeš uzeti. Ja sam dugo posjedovao DS i bio sam prezadovoljan s njime, prvenstveno jer sam RPG fan (a DS ima velik broj RPG-a). Sad imam 3DS koji još nije došao do izražaja (čitaj: nisam baš nabavljao igre za njega), ali to će se uskoro promijeniti.

Da pitaš mene, idealan poklon za Božić bi bio 3DS i Zelda: Link Between Worlds. Nema veze koliko ti brat ima godina, sa Zeldom treba krenuti od ''malih nogu''.

S druge strane, DS ima nekoliko funkcionalnih linkera, Wii se može modificirati... pa ako ne misliš puno love trošiti na igre, nešto od toga dvoje bi bilo dobar izbor.

*

Ementaler

  • Administrator
  • *********
  • 38936
  • Embrace the mountain
    • HCL.hr
Odg: Trebam pomoć :)
« Odgovori #4 : 05. Prosinac, 2013., 12:06 »
Ali ako već ideš na to da se zabavi cijela obitelj, Wii ili Wii U je ono na što trebaš ciljati.

Wii U ima već dosta takvih obiteljskih igara, a jedna od takvih je donkle i novi Super Mario 3D World - koji je odlična Super Mario igra sam po sebi, a i prva 3D Mario igra koja omogućuje igranje za do četiri igrača odjednom.

Odg: Trebam pomoć :)
« Odgovori #5 : 05. Prosinac, 2013., 13:13 »
Evo danas sam napravio account na HCL, tako da ne znam još gdje što trebam pisati. Nisam ni imao vremena pregledati sve, jer sam u nekoj žurbi al ok. Uglavnom baš neam pojma o ovim novim nintendo konzolama ni o igricama koje izlaze. Zato hvala svima koji odluče pomoći :)

Odg: Trebam pomoć :)
« Odgovori #6 : 05. Prosinac, 2013., 13:14 »
Neće ti nitko odgovoriti u 4 minute, nema smisla bumpati tako brzo, ili uopće.
Osim toga, temu si mogao postaviti u specijalizirani Nintendo podforum gdje se mota ekipica koja zna najviše o Nintendo igrama i konzolama http://www.hcl.hr/forum/nintendo-gaming/
Ali ajde, malo da napravimo neko razlikovanje i educiramo te

Wii i Wii U su kućne konzole - fiksne za tv, ne može nigdje s njima dakle igranje doma
DS i 3DS su handheld konzole - može igrat svugdje koliko god mu baterije traju

Wii i DS su last gen konzole - s tim da:
je Wii izašao DAVNE 2006. godine - to znači da za njega postoji masa igara, da je jeftin, ali i da su sve igre grafički dosta zastarjele + moraš znati da ga je pred kraj životnog vijeka izbjegavalo gotovo svo društvo third party devova. Uz to je Wii konzola kojom se može upravljati pokretima tako da je to ok za rekreaciju i postoji dosta igara koje koriste tu funkciju konzole. Ako želiš proći što jeftinije dobra je odluka nabaviti Wii Mini, ali moraš znati da toj verziji Wii konzole fali masa funkcija, ali za singleplayer može poslužiti.
DS postoji u Nintendo DS / DS Lite / DSi / DSi XL verzijama, sve ovisi o veličini ekrana i nekim funkcijama, izašao kad i PSP, puno igara, ali se igre za njega više u pravilu ne proizvode

3DS i Wii U su next gen konzole - s tim da:
Wii U ima zgodan tablet GamePad koji se može relativno daleko maknuti od konzole te se na njemu mogu igrati igre (primjerice na WC-u he he), a dok si blizu TV-a on ima svoje neke funkcije, različite kod svake igre i ok je inovacija. Malo ga izbjegavaju Third party devovi, ali ponuda first party igara je ok.
3DS je s nama nako vrijeme, ima 3D prikaz slike (ili u slučaju 2DS-a ga nema). Dolazi u Nintendo 3DS, Nintendo 3DS XL i Nintendo 2DS verzijama ima zanimljive i popularne igre pa uopće nije loša handheld konzolica - IMHO najbolje što Nintendo trenutno nudi



EDIT: Ima tu još masa toga za reći, a kako ja nemam niti sam ikad imao Nintendo konzolu znam samo reći ono što sam pročitao. Najbolje je da ako imaš više upita pitaš dečke iz prije spomenutog Nintendo podforuma jer će oni znati puno više

Hvala ti pomogao si puno.

btw. nisam bumpao nego sam neku glupost napisao koja nema veze sa vezom pa sam editao i stavio 3 tockice :D

*

amrlji

  • n00b
  • 1
Odg: Pomoć oko kupovine Nintendo konzole
« Odgovori #7 : 19. Svibanj, 2015., 16:53 »
Gdje je najboja cijena wii u mario kart bundle?Vraćam se korjenima gaminga....Nintendo.

*

Flea

  • **
  • 494
    • http://www.frusciante.hrhosting.net
Odg: Pomoć oko kupovine Nintendo konzole
« Odgovori #8 : 20. Svibanj, 2015., 08:25 »
U Trstu i Grazu. Imaš bus jeftino za shopping izlet pa Odi ako si u blizini...

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9