HCL.HR

wii sensor bar problem

  • 8 Odgovora
  • 4933 Hitova
wii sensor bar problem
« : 08. Prosinac, 2011., 22:12 »
ljudi neznam dali je tocno mjesto za otvorit ovu temu, znaci ja imam 2 skocimisa doma i ponekad ih pustimd a mi trckaraju okolo po radnom stolu medu tim danas sam primjetiod a su mi izgrizli kabal od sensor bara  :banging: :banging: :banging: pokusao sam spojit ta 2 kabla, jedan je crveni jedan narancasti i unutra ima kao neke vune, vate neznam niti ja sam staje to tocno ali kako god spojio nist nula bodova ne reagira, jeli znate mozda sta bi trebao ili sta bi mogao napravit?

Odg: wii sensor bar problem
« Odgovori #1 : 08. Prosinac, 2011., 22:17 »
Najvjerojatnije kupiti novi. A dok kupiš novi poslužit će ti svijeće. Zapali dvije svijeće i stavi ih u razmaku koliko je razmaknut jedan kraj sensor bara od drugog i tako ćeš moći igrati dok ne nabaviš novi. Ovo je mogućnost ako mu nema popravka, a ako ima čekaj nekog drugog tko zna da ti odgovori.

Odg: wii sensor bar problem
« Odgovori #2 : 08. Prosinac, 2011., 22:21 »
da tu foru sa svijecama sam znao, ili sam mislio otvorit sensor bar i spojit kabal preko usb tako da mu daje struju komp, jer i onako je uvijek upaljen :)

Odg: wii sensor bar problem
« Odgovori #3 : 08. Prosinac, 2011., 22:23 »
Pokušaj. Nisam ni sam pametan. Da znam pomogao bi ti.

Odg: wii sensor bar problem
« Odgovori #4 : 17. Prosinac, 2011., 18:57 »
malo kasnim ali nek se zna: postoje bežićni senzor bari
..:e-ČitanjE:…

"Because my spelling is Wobbly. It's good spelling but it Wobbles, and the letters get in the wrong places."

http://myanimelist.net/profile/_Anarchist

Odg: wii sensor bar problem
« Odgovori #5 : 18. Prosinac, 2011., 17:54 »
malo kasnim ali nek se zna: postoje bežićni senzor bari
znam na baterije ali mi s ene svidajuoni niti malo

Odg: wii sensor bar problem
« Odgovori #6 : 18. Prosinac, 2011., 18:16 »
senzor radi čist ok, jedino su baterije problem. Navodno postoje punjivi sensori ili kupiš punjive baterije.
..:e-ČitanjE:…

"Because my spelling is Wobbly. It's good spelling but it Wobbles, and the letters get in the wrong places."

http://myanimelist.net/profile/_Anarchist

Odg: wii sensor bar problem
« Odgovori #7 : 06. Veljača, 2012., 17:29 »
malo kasnim ali nek se zna: postoje bežićni senzor bari
znam na baterije ali mi s ene svidajuoni niti malo

Da provjerio sam taj senzor bar, košta 100 kuna ( po meni je to jefino ) ali nažalost koristi 4 AA baterije.

Odg: wii sensor bar problem
« Odgovori #8 : 10. Veljača, 2012., 21:39 »
naso sam rijesenje vec danih dana samo sam zab na ovaj topic  :ementaler: kako god to treba samo zalemit i tjt jer oni kablovi imaju kao zastitnu foliju gore tj kao nekugumu/ plastiku i treba ju malo spalit i tjt  problem je rijesen :)

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9