HCL.HR

Wii U eShop pitanja, preporuke i novosti

  • 85 Odgovora
  • 37044 Hitova
*

Ementaler

  • Administrator
  • *********
  • 38936
  • Embrace the mountain
    • HCL.hr
Odg: Wii U eShop pitanja, preporuke i novosti
« Odgovori #15 : 29. Siječanj, 2013., 16:25 »
Nintendo je objavio točan datum izlaska Virtual Console igara koje će biti u ovoj 0.30p promociji:

February 20: F-Zero (SNES)
March 20: Punch-Out!!! Featuring Mr. Dream (NES)
April 17: Kirby's Adventure (NES)
May 15: Super Metroid (SNES)
June 12: Yoshi (NES)
July 15: Donkey Kong (NES)

Računajte da je moguće da neće biti baš na taj dan, nego na dan nakon - svi ovi datumi su srijede, a kod nas se update eShopa vidi četvrtkom popodne obično.

Osim toga, na eShopu za Wii U bi se uskoro trebala pojaviti prva free-to-play igra - Zen Pinball gdje ćemo za dodatne fliper stolove plaćati oko 2€ ako se ne varam.

*

CyberTigerCro

  • *
  • 55
  • I hate 2 kinds of people: racists and niggas
Odg: Wii U eShop pitanja, preporuke i novosti
« Odgovori #16 : 02. Veljača, 2013., 20:01 »
Jel radi Visa na eShop-u. Mislim mopgu kupit igrice s Visom (mislim da je PBZ ak je to bitno)?
"Death is a solution to all problems" - Joseph Vissarionovich Dzughasvili "Stalin"

*

Ementaler

  • Administrator
  • *********
  • 38936
  • Embrace the mountain
    • HCL.hr
Odg: Wii U eShop pitanja, preporuke i novosti
« Odgovori #17 : 02. Veljača, 2013., 20:02 »
Jup, radi najnormalnije.

*

CyberTigerCro

  • *
  • 55
  • I hate 2 kinds of people: racists and niggas
Odg: Wii U eShop pitanja, preporuke i novosti
« Odgovori #18 : 02. Veljača, 2013., 20:04 »
Hvala na brzom odgovoru. Mislio sam kupit stol za Zen Pinball. Ako je iko probo kak vcam se sviđa?
"Death is a solution to all problems" - Joseph Vissarionovich Dzughasvili "Stalin"

Odg: Wii U eShop pitanja, preporuke i novosti
« Odgovori #19 : 18. Veljača, 2013., 10:39 »
Zna li itko kakav je odnos cijena euro-funta u eshopu.

Inače, sve je to preskupo.
..:e-ČitanjE:…

"Because my spelling is Wobbly. It's good spelling but it Wobbles, and the letters get in the wrong places."

http://myanimelist.net/profile/_Anarchist

*

Ementaler

  • Administrator
  • *********
  • 38936
  • Embrace the mountain
    • HCL.hr
Odg: Wii U eShop pitanja, preporuke i novosti
« Odgovori #20 : 18. Veljača, 2013., 10:44 »
Bome je skupo... a što se odnosa tiče, probao sam napraviti drugi Nintendo Network ID, pa ga postaviti na drugu zemlju (na UK mi je glavni NNID), ali nije išlo baš... ne sjećam se točno detalja. Netko još probao?

Znam da sam na 3DS eshopu stavio na Irsku i cijene su bile u eurima... i to mrvicu jeftinije ispadne nego u funtama na UK. Ništa značajno doduše. Ne znam ako je na Wii U ista situacija, ali trebala bi biti. U svakom slučaju nije lako promjeniti regiju kao na 3DS-u.

*

CyberTigerCro

  • *
  • 55
  • I hate 2 kinds of people: racists and niggas
Odg: Wii U eShop pitanja, preporuke i novosti
« Odgovori #21 : 18. Veljača, 2013., 22:23 »
Probao sam promijeniti regiju i više nisam mogao koristiti User Account dok nisam vratio regiju. Mislim da su cijene iste osim male razlike u centima jer uvijek mora završavat na 9 cijena
"Death is a solution to all problems" - Joseph Vissarionovich Dzughasvili "Stalin"

*

disc0

  • *****
  • 3274
Odg: Wii U eShop pitanja, preporuke i novosti
« Odgovori #22 : 19. Veljača, 2013., 08:59 »
Razlike u 3ds igrama su cca 10%, tj vecina je u eurima jeftinija za toliko. Dok sam naletio i na obrnut slucaj kod virtue's last reward, ali to ionako cekam fizicko izdanje (kod nas kolko vidim nema a u Italiji stalno pomicu datum izlaska, bice super kad napokon izadje i bude podrzavao samo talijanski jezik :hiha: ).
3DS FC: 4768-7805-4966
PSN: DiSkAcH

Odg: Wii U eShop pitanja, preporuke i novosti
« Odgovori #23 : 19. Veljača, 2013., 17:16 »
Nisam baš istraživao, ali sad kad razmišljam kaj nismo dva puta birali regiju: jednom za konzolu, a drugi puta za NNID?

Ak se regija nemre mjenjati kaj bi se dogodilo da sam odabrao rvacku. Zapeo bi s tim zauvijek ili what?
..:e-ČitanjE:…

"Because my spelling is Wobbly. It's good spelling but it Wobbles, and the letters get in the wrong places."

http://myanimelist.net/profile/_Anarchist

*

Ementaler

  • Administrator
  • *********
  • 38936
  • Embrace the mountain
    • HCL.hr
Odg: Wii U eShop pitanja, preporuke i novosti
« Odgovori #24 : 19. Veljača, 2013., 17:23 »
Tako bi trebalo biti, da. Što je katastrofa - jer zamisli koliko ljudi ne zna za "foru" s UK.  Doduše, treba to provjeriti malo, a i znamo da Nintendo može sve što je potrebno napraviti s tvojim računom ako ih nazoveš. Ali treba ih nazvati, a telefon nije besplatan.

I da - mislim da se može drugi acc jednostavno napraviti s drugom regijom.

*

Ementaler

  • Administrator
  • *********
  • 38936
  • Embrace the mountain
    • HCL.hr
Odg: Wii U eShop pitanja, preporuke i novosti
« Odgovori #25 : 22. Veljača, 2013., 09:03 »
Monster Hunter 3 demo stigao na eShop za Wii U. Probao to jučer, ako zažmiriš na jedno oko grafika čak izgleda dobro :)

I da, stigal je druga '30 centa' igra u Virtual Console promociji - F-Zero za SNES.

Osim toga, Trine 2 ima popust i dobio je demo.

Odg: Wii U eShop pitanja, preporuke i novosti
« Odgovori #26 : 22. Veljača, 2013., 10:19 »
Probao MH na 3DSu i WiiUu. Veći ekran je za ovu igru win. inače protiv grafe nemam niš; glavno da je "čisto". Zamuljane teksture i ostalo me ne smeta; samo da više nema onog nazubljujućeg efekta sa wii-a i black box-ova.

Kontrole malo nerviraju. Mislim da bi attack bolje pasao negdje iza, da mogu kamerom šalabajzat istovremeno, ali iskusnijim hunterima to valjda ne smeta.
..:e-ČitanjE:…

"Because my spelling is Wobbly. It's good spelling but it Wobbles, and the letters get in the wrong places."

http://myanimelist.net/profile/_Anarchist

*

lahvos

  • *
  • 147
  • End discrimination - Hate everyone!
Odg: Wii U eShop pitanja, preporuke i novosti
« Odgovori #27 : 25. Veljača, 2013., 12:39 »
Probao monster hunter demo, ne znam, cini mi se kao ok igra, dosta zanimljive klase, zatukao i zeca i onog plesiotha sa cekicem, odlicna stvar :) E sad, nadam se da je onaj limit od 20 minuta samo u demou, jer ono hrpa tih mapica, otoka sto vec, no ako zelim zatuc zvijer moram trcat na nju i ignorirat sve ostalo, tak da nemam vremena na istrazivanje.  Takodjer, uzas iritantna stvar, tuces se sa npr. onim zecom, zbrise na drugu mapu, ti za njim, kad tamo on te jedanput udari i pukne te natrag u prolaz za proslu lokaciju i onda loadanje :(
''Parameters in real life and in net games are directly inversed. The strongest players in games, in reality are those useless person with the most time in their hands. That's very common. When a legendary hunter appears, that's also when the legendary useless bum appears."

*

Ementaler

  • Administrator
  • *********
  • 38936
  • Embrace the mountain
    • HCL.hr
Odg: Wii U eShop pitanja, preporuke i novosti
« Odgovori #28 : 25. Veljača, 2013., 12:46 »
Probao monster hunter demo, ne znam, cini mi se kao ok igra, dosta zanimljive klase, zatukao i zeca i onog plesiotha sa cekicem, odlicna stvar :) E sad, nadam se da je onaj limit od 20 minuta samo u demou, jer ono hrpa tih mapica, otoka sto vec, no ako zelim zatuc zvijer moram trcat na nju i ignorirat sve ostalo, tak da nemam vremena na istrazivanje.  Takodjer, uzas iritantna stvar, tuces se sa npr. onim zecom, zbrise na drugu mapu, ti za njim, kad tamo on te jedanput udari i pukne te natrag u prolaz za proslu lokaciju i onda loadanje :(

Meni prvi susret s Monster Hunterom općenito... i utisci su doslovno identični - zanimljivo, ali smeta taj limit od 20 minuta, i to prebacivanje iz jednog u drugi segment mape je užasnio iritantno. I kontrole su malo smotane. Desni analog ne vrti kameru analogno, ste primjetili? Iako je funkcija okretanja kamere mapirana na desni analog, sama kontrola je zapravo digitalna. Kamera se okreće tek kada do kraja gurneš analog.

Isto tako je površina iskoristiva na touchscreenu u nekom 4:3 omjeru pa se ne iskorištava puni ekran na Wii U GamePadu. I to i ova zamjerka vezana za analog kontrolu su u biti tu zbog direktnog prebacivanja s 3DS-a koji ima takav omjer ekrana i koji ima digitalne kontrole za okretanje kamere.

Odg: Wii U eShop pitanja, preporuke i novosti
« Odgovori #29 : 25. Veljača, 2013., 15:00 »
meni je bolje sjela kad sam 'zel klasicni kontroler za wii, no svejedno jos nism zatukel zeca. nakon deset minuta mi je bilo dosta. ipak mi se cini da za igru treba malo iskustva da bi se uzivalo; kad te ubaci ovako in medias res nije bas najbolje rijesenje... za pocetnike
..:e-ČitanjE:…

"Because my spelling is Wobbly. It's good spelling but it Wobbles, and the letters get in the wrong places."

http://myanimelist.net/profile/_Anarchist

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9