HCL.HR

Wii U eShop pitanja, preporuke i novosti

  • 85 Odgovora
  • 36963 Hitova
Odg: Wii U eShop pitanja, preporuke i novosti
« Odgovori #60 : 29. Listopad, 2013., 21:56 »
bilo bu nekih popusta ovaj četvrtak

Wii U Virtual Console

Super Castlevania IV (Konami, €7.99 / £5.49) — Now this is a perfect Halloween game, and some would argue — against some fierce opposition — that it's the peak of the Castlevania franchise. This Super NES title is held in particularly high esteem for good reason, and is sure to tempt some downloads on the spookiest night of the year. You can see what we thought in our Wii Virtual Console Super Castlevania IV review until we summon the bravery to tackle it all over again. This is the US version of the game.

Wii U Retail Download

Wii Fit U (Nintendo, free trial) — Arriving on 1st November, you can download a free 31-day trial of the full Wii Fit U software, giving you early access if you also have Wii Balance Board. This could be a far cheaper option than buying the sets coming to retail, as you just need to buy and sync a Fit Metre (available at retail in various colours from the same date as this download) to extend the trial indefinitely. We'll do some stretches and warm up for a review.

Wii U eShop Retail Download Temporary Discounts

Trine 2: Director's Cut (Frozenbyte, €6.79 / £5.49 until 14th November, normally €16.99 / £13.99)

Wii U eShop Retail Temporary Discounts

Assassin's Creed III (Ubisoft, €14.99 / £11.99 until 7th November, normally €69.99 / £54.99)

Marvel Avengers: Battle for Earth (Ubisoft, €14.99 / £11.99 until 7th November, normally €29.99 / £23.99)

ZombiU (Ubisoft, €14.99 / £11.99 until 7th November, normally €29.99 / £23.99)

Resident Evil Revelations (Capcom, €29.99 / £23.99 until 14th November, normally €49.99 / £39.99)

Rabbids Land (Ubisoft, €14.99 / £11.99 until 7th November, normally €29.99 / £23.99)

Sports Connection (Ubisoft, €14.99 / £11.99 until 7th November, normally €29.99 / £23.99)

Your Shape: Fitness Evolved 2013 (Ubisoft, €14.99 / £11.99 until 7th November, normally €29.99 / £23.99)

..:e-ČitanjE:…

"Because my spelling is Wobbly. It's good spelling but it Wobbles, and the letters get in the wrong places."

http://myanimelist.net/profile/_Anarchist

Odg: Wii U eShop pitanja, preporuke i novosti
« Odgovori #61 : 19. Svibanj, 2014., 13:04 »
poz,u naredni par dana dobijam Wii U pa bi da pitam,s obzirom da se prvi put susrecem sa e-shopom (vec par god pucam softmodani Wii)...
dakle,procitao sam da konzolu namjestim na UK,a pitanje glasi,kako da kupujem,tj.kako da stavim novac odn bodove na racun kako bi mogao kupiti igricu? da li se u banci uplacuje preko racuna ili...?
i da potvrdim,svaku kupljenu igricam downloadujem i ona se skida na konzolu (narucena premium),ta igrica mi ostaje na konzoli,a ako kojim slucajem izbrisem,da li mi pamti acc kupljenu igricu'
sorry ako glupo zvuci pitanje,al ipak sam novi.

*

pass

  • Suradnik
  • *
  • 84
Odg: Wii U eShop pitanja, preporuke i novosti
« Odgovori #62 : 19. Svibanj, 2014., 18:52 »
Moja preporuka je da staviš na Irsku, čak i ako nisi riđobradi pivopija s djetelinom u kosi, jer će ti cijene bit u Eurima umjesto u GBP, i ako se ne varam-čak te malo jeftinije izađe (i dalje ti je sve na engleskom, nemaš problema da će ti sat bježat/kasnit, sve ti je po defaultu namješteno na PAL regiju)
Najjednostavniji način kupovanja bi bio direktno preko kartice: odabereš igru, daš podatke od kartice i Wii U će ti skinuti točno onaj iznos koliko odabrana igra košta. Ponovno, moja preporuka bi bio nekakav Prepaid račun ako si sumnjičav oko kreditnih kartica i slično
(pročitaj moj predzadnji post u temi ovdje, najidealnija, najjeftinija, najjednostavnija i najsigurnija stvar za online kupovanje:
http://www.hcl.hr/forum/gaming-kultura/online-kupovina-igara/new/#new )

Igre koje kupiš možeš ponovno downloadati na konzolu ako ih izbrišeš primjerice radi nedostatka prostora na HDD-u, nisu vezane za profil.
« Zadnja izmjena: 19. Svibanj, 2014., 18:56 pass »
“Everything not saved will be lost"
― Nintendo Quit Screen

Odg: Wii U eShop pitanja, preporuke i novosti
« Odgovori #63 : 20. Svibanj, 2014., 07:19 »
Hvala na odg.zvuci jako jednostavno i samo još jedno pitanje u vezi kartice...je li uplatis u dom.valuti pa ti autom.preračuna u euro ili pak moraš razmijeniti pa uplatiti na karticu u eurima?

Sent from my GT-I9001 using Tapatalk


*

pass

  • Suradnik
  • *
  • 84
Odg: Wii U eShop pitanja, preporuke i novosti
« Odgovori #64 : 20. Svibanj, 2014., 16:54 »
samo kune, automatski ti je sve, nemaš brige i ne moraš imat devizni račun, koju god opciju plaćanja da koristiš :Master (kreditna) Visa (kartica tekućeg), Visa Prepaid
“Everything not saved will be lost"
― Nintendo Quit Screen

Odg: Wii U eShop pitanja, preporuke i novosti
« Odgovori #65 : 20. Svibanj, 2014., 17:14 »
Hvalaaaa puno na brzom odg javim večeras id...Nintendo je legao :)

Sent from my GT-I9001 using Tapatalk


*

pass

  • Suradnik
  • *
  • 84
Odg: Wii U eShop pitanja, preporuke i novosti
« Odgovori #66 : 20. Svibanj, 2014., 17:31 »
Np, super-javi dojmove i postaj NN id u pripadajućoj temi ;)

nego, htjedoh svima preporučitit Scram Kitty and his Buddy on Rails. Puno bolje utrošena lova nego recimo na NES Remix 2 (nije da ne volim NES igre same po sebi, ali ova kompilacija isječaka mi jednostavno nije neki pretjerano dobar doživljaj, bolje mi je to čak bilo u Wario Ware igrama).
“Everything not saved will be lost"
― Nintendo Quit Screen

*

Ex39

  • *
  • 75
Odg: Wii U eShop pitanja, preporuke i novosti
« Odgovori #67 : 17. Srpanj, 2014., 17:45 »
Ima di kakvih akcija za igre?

*

CyberTigerCro

  • *
  • 55
  • I hate 2 kinds of people: racists and niggas
Odg: Wii U eShop pitanja, preporuke i novosti
« Odgovori #68 : 18. Srpanj, 2014., 21:22 »
Ima di kakvih akcija za igre?
Na ShopTo.net i Zavvi imaš svako malo neke akcije i popuste. Ne znam dal još ima al ti je bio Mass Effect 3 za 6 funti i Rayman Legends za 12
EDIRT. još ti traje za oboje
« Zadnja izmjena: 18. Srpanj, 2014., 21:51 CyberTigerCro »
"Death is a solution to all problems" - Joseph Vissarionovich Dzughasvili "Stalin"

*

mNik

  • *
  • 35
Odg: Wii U eShop pitanja, preporuke i novosti
« Odgovori #69 : 25. Prosinac, 2014., 18:03 »
Imate na eshopu akciju povodom Božića

http://nintendoreview.co.uk/2014/12/nintendo-eshop-downloads-25th-december-europe/?utm_source=twitterfeed&utm_medium=twitter

Npr ja sam uzeo Raymana za 12 funti, i Blacklist za 6.50 funti.

Odg: Wii U eShop pitanja, preporuke i novosti
« Odgovori #70 : 25. Prosinac, 2014., 21:08 »
Mario 3d bi rado ugrabio ali ništa od toga. Dosta toga sam kupio ove godine, treba znati stat. Sad evo vidim origin popuste i to je akcija a ne ovo. Rayman je odličan ali i sa popustom mislim da je previše, jedino child of light cijena mi je i više nego ok.

*

Glogy

  • *
  • 70
Odg: Wii U eShop pitanja, preporuke i novosti
« Odgovori #71 : 25. Prosinac, 2014., 22:20 »
Mario 3d bi rado ugrabio ali ništa od toga. Dosta toga sam kupio ove godine, treba znati stat.

Ovo =D>  Ima na akciji par igara koje bi uzeo, Mario pogotovo, al stvarno sam več love utuko, treba znat stat kak je Argulian reko.

*

Ementaler

  • Administrator
  • *********
  • 38936
  • Embrace the mountain
    • HCL.hr
Odg: Wii U eShop pitanja, preporuke i novosti
« Odgovori #72 : 25. Prosinac, 2014., 23:16 »
E nemojte zaboraviti da Nintendo Network Premium promocija traje do 31.12.2014. znači manje od tjedan dana. Pa ako planirate nešto kupiti, mogli bi to obaviti ovih dana radije nego kasnije. Ako kupite prije 31-og, dobivate Premium bodove za tu kupnju, a aktivacijski kod koji dobijete zbog tih kodova možete kasnije iskoristiti za popust za kupnju igara i kroz 2015-tu godinu.


Odg: Wii U eShop pitanja, preporuke i novosti
« Odgovori #73 : 26. Prosinac, 2014., 00:09 »
Ma računao sam i te premium bodove, npr uzmem maria za 34 funte i taman dobijem još 5 funti preko bodova s kojim uzmem i child of light ali opet 34 funte?? Ovaj put ne. Sa smashom završavam ovu godinu i odmaram do proljeća. ha ha.

Odg: Wii U eShop pitanja, preporuke i novosti
« Odgovori #74 : 26. Prosinac, 2014., 13:14 »
Ja uzeo child of light i steamworlddig.

Rayaman je od svih igara najprimamljiviji ali radije cu uzet retail

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9