HCL.HR

Wii U u HCL-u, imate pitanja?

  • 75 Odgovora
  • 37365 Hitova
*

Ementaler

  • Administrator
  • *********
  • 38936
  • Embrace the mountain
    • HCL.hr
Odg: Wii U u HCL-u, imate pitanja?
« Odgovori #15 : 05. Prosinac, 2012., 09:42 »
Evo samo da malo javim - jučer navečer mi je eShop bio nedostupan, samo da bi me ujutro dočekao novi system update koji traje oko sat vremena. Prema Nintendu, novi system update je tu da poveća stabilnost i doda neke manja poboljšanja performansama sustava. Ja nisam imao problema s OS-om ni prije, ali čujem da je nekima bio malo bugovit, s error porukama tu i tamo povezanima uz online servise poput eShopa ili Miiversea. Ono što definitivno nije ispravljeno, a trebalo je biti, jesu spora loading vremena - ne u igrama, nego u OS-u. Dobrih 10-15 sekundi treba čekati čak i za banalne stvari kao ulazak u System options. Što je jako, jako iritantno.

*

Cole

  • ******
  • 13453
    • CroSimRacing
Odg: Wii U u HCL-u, imate pitanja?
« Odgovori #16 : 05. Prosinac, 2012., 13:33 »
Uf to je dosta iritantno. A kakva su učitavanja u igrama?
Da li je brže nego na PS3/X360 konzolama?

*

Ementaler

  • Administrator
  • *********
  • 38936
  • Embrace the mountain
    • HCL.hr
Odg: Wii U u HCL-u, imate pitanja?
« Odgovori #17 : 05. Prosinac, 2012., 14:00 »
Ne mogu to direktno usporediti, igrao sam samo ekskluzive za sada, ali tehnički Wii U bi trebao imati brža učitavanja u igrama od X360/PS3. Flash memorija je brza, a i brzina čitanja diskova je superiorna. Samo eto, to se za sada ne pokazuje baš u igrama, a pogotovo ne u OS-u.

*

lahvos

  • *
  • 147
  • End discrimination - Hate everyone!
Odg: Wii U u HCL-u, imate pitanja?
« Odgovori #18 : 17. Prosinac, 2012., 10:04 »
Bok, jedno pitanje u vezi eshopa,  kada smo na wii konzoli koristili shop nismo mogli stavit pod zemlju hrvatska jer bi onda bio nedostupan, nego smo stavljali uk ili nesto slicno, zanima me kako je to kod Wii U, dali ovdje mozete staviti hrvatsku pod zemlju?

Takodjer vidio sam na netu da se ljudi zale na nekakvo smrzavanje konzole, ono usred igre, u miiverseu ili bilo gdje konzola se smrzne i samo pomaze istekavanje kabla iz struje, dali se to vama koji put dogodilo?

Hvala na odgovorima, pozz
''Parameters in real life and in net games are directly inversed. The strongest players in games, in reality are those useless person with the most time in their hands. That's very common. When a legendary hunter appears, that's also when the legendary useless bum appears."

*

disc0

  • *****
  • 3274
Odg: Wii U u HCL-u, imate pitanja?
« Odgovori #19 : 17. Prosinac, 2012., 10:06 »
Sto se smrzavanja tice to je bio problem i sa 3ds-om u pocetku, a sad kad su ispeglali firmware nema sanse da se to vise desi, tako ce i sa WiiU isto, samo se treba strpit...
3DS FC: 4768-7805-4966
PSN: DiSkAcH

*

Ementaler

  • Administrator
  • *********
  • 38936
  • Embrace the mountain
    • HCL.hr
Odg: Wii U u HCL-u, imate pitanja?
« Odgovori #20 : 17. Prosinac, 2012., 10:57 »
Bok, jedno pitanje u vezi eshopa,  kada smo na wii konzoli koristili shop nismo mogli stavit pod zemlju hrvatska jer bi onda bio nedostupan, nego smo stavljali uk ili nesto slicno, zanima me kako je to kod Wii U, dali ovdje mozete staviti hrvatsku pod zemlju?

Takodjer vidio sam na netu da se ljudi zale na nekakvo smrzavanje konzole, ono usred igre, u miiverseu ili bilo gdje konzola se smrzne i samo pomaze istekavanje kabla iz struje, dali se to vama koji put dogodilo?

Hvala na odgovorima, pozz

Što se eShopa tiče, nisam ni probao staviti Hrvatsku, ali šanse su da bi imao istu situaciju kao i na 3DS-u. Jednostavno moraš staviti zemlju koja je podržana da bi eShop zapravo radio.

Što se smrzavanja tiče, prvi put mi se to desilo upravo jučer. ZombiU se smrznuo odmah na pokretanju igre. Prije toga niti jedan sličan problem nisam imao, a imam konzolu već evo skoro 20 dana.

Odg: Wii U u HCL-u, imate pitanja?
« Odgovori #21 : 20. Prosinac, 2012., 11:19 »
E ljudi ja se zameracio da kupim PS3 al kad vido neke igre za Wii U reko dal je bolje platiti vise pa kupiti wii U?! Inace sestra ce onda da me ubije jer ona oce PS3 da bi igrala najnovijeg Naruta Storm... :) tako da sta mi predlazete super slim ps3 ili ovo cudo?! Stim sto vidim ima razlike u kontroleru a ja ne znam kako cu da prezivim a da jos nisam igrao Uncharted 3 TAKO DA MOLIM VAS OPRAVITE ME pravio sam neke nove teme al mnogo mi malo pomazete samo me u jos vecu nedoumice dovodite :D :chair:

*

lahvos

  • *
  • 147
  • End discrimination - Hate everyone!
Odg: Wii U u HCL-u, imate pitanja?
« Odgovori #22 : 20. Prosinac, 2012., 11:31 »
E ljudi ja se zameracio da kupim PS3 al kad vido neke igre za Wii U reko dal je bolje platiti vise pa kupiti wii U?! Inace sestra ce onda da me ubije jer ona oce PS3 da bi igrala najnovijeg Naruta Storm... :) tako da sta mi predlazete super slim ps3 ili ovo cudo?! Stim sto vidim ima razlike u kontroleru a ja ne znam kako cu da prezivim a da jos nisam igrao Uncharted 3 TAKO DA MOLIM VAS OPRAVITE ME pravio sam neke nove teme al mnogo mi malo pomazete samo me u jos vecu nedoumice dovodite :D :chair:

Pa gledaj, po meni je bolje Wii U.., istina ps3 ima vise igara kao sto i treba jer je ipak konzola stara 6 godina, ali to je i konzola ciji nasljednik ce vjerojatno kroz godinu dana doci, a bilo je potvrdjeno da na ps4 nece raditi ps3 igre, dok kad kupis Wii U bit ces bar sljedecih 5 godina miran sto se tice novih igara itd., a usto dobijes i sve Nintendo ekskluzive....  Osobno bas zbog toga nebi kupovao ps3, makar je super konzola ali je na isteku svog zivota......
''Parameters in real life and in net games are directly inversed. The strongest players in games, in reality are those useless person with the most time in their hands. That's very common. When a legendary hunter appears, that's also when the legendary useless bum appears."

*

Dragster

  • ******
  • 7719
  • OKO SOKOLOVO xD
Odg: Wii U u HCL-u, imate pitanja?
« Odgovori #23 : 20. Prosinac, 2012., 11:35 »
Kupi polovni PS3 i čekaj. Nije da Wii U blista s izborom igara trenutačno da trebaš navrat nanos u dućan. Neće nigdje pobjeći kroz koju godinu, em će bit jeftiniji, em će (valjda) biti respektabilnih naslova za igrat.


"There is great strength in numbers, but there is great power in one, for the strength of the will of one may gather numbers to it. There is strength not only in *knowing* the self, but *knowing* how to bring it forth in others."

tl;dr pušite mi kurac xD

*

Ementaler

  • Administrator
  • *********
  • 38936
  • Embrace the mountain
    • HCL.hr
Odg: Wii U u HCL-u, imate pitanja?
« Odgovori #24 : 20. Prosinac, 2012., 11:37 »
Pa čini mi se da si zapeo za neke PS3 eksluzive, pa iako je dugoročno gledano Wii U možda čak i pametnija kupnja iz razloga koje je lahvos gore naveo, sa PS3 ćeš isto tako sigurno biti zadovoljan. Možda čak i zadovoljniji budući da te Naruto i Uncharted zanimaju.

Možda ne bi čak bilo loše ni kupiti PS3 sada i prodati ga za godinu-dvije i onda kupiti Wii U. Tada će Wii U imati više igara, a ti ćeš u međuvremenu odigrati većinu onoga što si htio na PS3 konzoli.

Odg: Wii U u HCL-u, imate pitanja?
« Odgovori #25 : 20. Prosinac, 2012., 11:40 »
Doduse neki kazu da ce za 2 godine stici PS4 sto je i realnije... a sto se tice WII U meni jedino ne odgovara skupeee igre jer AC3 kosta 8 hiljada dinara u Srbiji sto znaci negde oko 70 evra?!

Odg: Wii U u HCL-u, imate pitanja?
« Odgovori #26 : 20. Prosinac, 2012., 11:45 »
Ementaler BEZ TEBE SE NE MOZE! Svaka cast na odgovoru ovo je odgovor a ne ono u stilu... pa kupi sta se tebi svidi, pa kupi ovo ali realno bolje ti je ono itd... :D
Pozdrav za tebe isto razmisljamo tako sam i ja razmisljao pogotovo me ohrabrilo kada sam skoro procitao informaciju koju su objavili iz Playstationa  da prosle godine 600 hiljada kupljenih za novogodisnje praznike Playstation dvojke da dobro ste procitali dvojke! To je za konzolu staru 12 godina kolko ja razumem puno. Zbog toga cu kupiti upravo tako ovo pa kad izigram i kupim nesto drugo a ovo prodam (doduse tu igra dosta ulogu i GTA V koji je najavljen za ps3)
A sta mislite o igri ZOMBI U nisam cuo komentare?!

*

Ementaler

  • Administrator
  • *********
  • 38936
  • Embrace the mountain
    • HCL.hr
Odg: Wii U u HCL-u, imate pitanja?
« Odgovori #27 : 20. Prosinac, 2012., 11:55 »
Za ZombiU imamo posebnu temu:
http://www.hcl.hr/forum/nintendo-wii-u/zombiu/

Ja ju igram trenutno, priprema se i recenzija, a u toj temi sam napisao par malih komentara o igri pa si to pročitaj. Ako te još što zanima o toj igri, pitaj tamo u temi... ova ovdje tema je više namijenjena generalnim pitanjima o Wii U konzoli.

Odg: Wii U u HCL-u, imate pitanja?
« Odgovori #28 : 20. Prosinac, 2012., 12:02 »
Ok samo nisam cuo neke komentare o igri a ovako mi deluje kao hitic...

*

lahvos

  • *
  • 147
  • End discrimination - Hate everyone!
Odg: Wii U u HCL-u, imate pitanja?
« Odgovori #29 : 20. Prosinac, 2012., 12:05 »
Pitanje vezano za gamepad, sad kad je proslo malo vise vremena otkad ste ga na hclu nabavili, kako se snalazite sa baterijom, dali vam je dovoljna za jedno ''sjedenje'' ili vam je gamepad stalno spojen kablom u struju? Nekak mi se cini da ce meni to bit najvjerojatniji nacin upotrebe....

Btw nintendo je priznao problem na sporom osu i rade na rijesenju, bilo u zadnjem japanese directu....
''Parameters in real life and in net games are directly inversed. The strongest players in games, in reality are those useless person with the most time in their hands. That's very common. When a legendary hunter appears, that's also when the legendary useless bum appears."

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9