HCL.HR

Wii U hakiran? - WiikeU

  • 11 Odgovora
  • 7543 Hitova
*

disc0

  • *****
  • 3274
Wii U hakiran? - WiikeU
« : 01. Svibanj, 2013., 07:36 »
Wii U navodno probijen, evo detalji sa Eurogamera:
LINK
« Zadnja izmjena: 02. Svibanj, 2013., 08:27 Ementaler »
3DS FC: 4768-7805-4966
PSN: DiSkAcH

*

Ementaler

  • Administrator
  • *********
  • 38936
  • Embrace the mountain
    • HCL.hr
Odg: WiikeU
« Odgovori #1 : 01. Svibanj, 2013., 08:17 »
Ako su ga probili, a kažu da jesu - sada je valjda pitanje vremena kada će napraviti nešto konkretno (softverski ili možda hardverski) što će omogućiti igranje piratskih igara, homebrew softver itd.

Ali ovo je u principu ključno teoretiziranje u vezi toga:

"In theory, the firmware on the drive can be rewritten with a new, secured version via a Wii U system update and thus nullify the device, but the question is how the Wiikey team reverse-engineered the system in the first place. Unless Nintendo re-secures whatever exploit was used, the pirates could issue a system update for their own hardware and the piracy will continue with barely a pause."

S jedne strane imaš Nintendo koji radi sistemska ažuriranja za Wii U kako bi onemogućio takva softverska/hardverska rješenja, a s druge strane imaš hakere koji rade updateove za ta ista rješenja. Pitanje je hoće li Nintendo naći način da napravi takav update da ga se ne može ponovno hakirati. Valjda su razmišljali o tome unaprijed. Sumnjivo mi je da su tako brzo uspjeli probiti konzolu, a da Nintendu to nije zapravo bilo u nekakvom planu.

Mislim, 3DS još nisu probili kako spada, a konzola je popularnija od Wii U.


*

disc0

  • *****
  • 3274
Odg: Wii U hakiran? - WiikeU
« Odgovori #2 : 03. Svibanj, 2013., 14:49 »
Evo jos malo, poceli prvi dumpovi, ovaj put link sa GBAtemp foruma:

LINK

Po svemu izgleda da bi moglo bit nesto od ovoga, a onda bi naravno i ja mogao uzet Wii U (basic u Ita kosta 199€na to 11% poreza dole, tako da na kraju ispadne cca 1350kn sto je OK cjena) :mrgreen:
« Zadnja izmjena: 03. Svibanj, 2013., 14:51 Disc0 »
3DS FC: 4768-7805-4966
PSN: DiSkAcH


Odg: Wii U hakiran? - WiikeU
« Odgovori #4 : 24. Veljača, 2014., 12:52 »

*

MEGATAMA

  • *
  • 56
  • Gamer oduvjek zauvjek.
Odg: Wii U hakiran? - WiikeU
« Odgovori #5 : 24. Veljača, 2014., 14:43 »
Na kraju ce to bit moj second gaming sistem a ps4 tek treci po redu :)
Gamer oduvjek i zauvjek.

*

Dragster

  • ******
  • 7719
  • OKO SOKOLOVO xD
Odg: Wii U hakiran? - WiikeU
« Odgovori #6 : 24. Veljača, 2014., 16:58 »
ima nade ipak :hiha:


"There is great strength in numbers, but there is great power in one, for the strength of the will of one may gather numbers to it. There is strength not only in *knowing* the self, but *knowing* how to bring it forth in others."

tl;dr pušite mi kurac xD

Odg: Wii U hakiran? - WiikeU
« Odgovori #7 : 24. Veljača, 2014., 19:08 »
Nikakva piraterija od toga...

Glavno da su počeli oni postovi "hakers & pajrets ruin evriting"



Sent from my ZTE Blade V using Tapatalk

..:e-ČitanjE:…

"Because my spelling is Wobbly. It's good spelling but it Wobbles, and the letters get in the wrong places."

http://myanimelist.net/profile/_Anarchist

*

disc0

  • *****
  • 3274
Odg: Wii U hakiran? - WiikeU
« Odgovori #8 : 25. Veljača, 2014., 07:17 »
Ako ga probiju kako treba, kao Wii, onda kupujem :mrgreen:
3DS FC: 4768-7805-4966
PSN: DiSkAcH

Odg: Wii U hakiran? - WiikeU
« Odgovori #9 : 25. Veljača, 2014., 15:05 »
Načekat češ se. Samo su dumpali bootrom; priče o homebrewu i exploitu je neko zmislil.
..:e-ČitanjE:…

"Because my spelling is Wobbly. It's good spelling but it Wobbles, and the letters get in the wrong places."

http://myanimelist.net/profile/_Anarchist

*

disc0

  • *****
  • 3274
Odg: Wii U hakiran? - WiikeU
« Odgovori #10 : 25. Veljača, 2014., 16:20 »
Načekat češ se. Samo su dumpali bootrom; priče o homebrewu i exploitu je neko zmislil.

Nije da ja to cekam, nego ako bude sta, kupujem, ako ne, nista :thumbs:
3DS FC: 4768-7805-4966
PSN: DiSkAcH

Odg: Wii U hakiran? - WiikeU
« Odgovori #11 : 26. Veljača, 2014., 04:03 »
 Kad bi probili wii u prodaja bi sigurno konzole narasla.... bilo bi pametno od nintenda da puste da se konzola hackira, da ljudi kupe wii u konzole, razni developeri vidjeli bi da bi lijepo mogli prodavati  njihove naslove, vratili se radit naslove za wii u zatim nintendo bi izbacio obavezni updejt koji bi bio na novim igricama  ( u slucaju da nemate net doma) ili da se konzola automatski azurira pri prvom spajanju i eto uspjeha :P

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9