HCL.HR

Origin

  • 247 Odgovora
  • 137007 Hitova
Odg: Origin - komentari, pitanja i odgovori
« Odgovori #135 : 08. Prosinac, 2015., 11:07 »
može neko da mi kaže kako da izbrišem igru sa orgina iz my games, ali da ne ode u hiddens games?

*

Hrv4tin4

  • Gost
Odg: Origin - komentari, pitanja i odgovori
« Odgovori #136 : 08. Prosinac, 2015., 11:18 »
Znači želiš igru koju imaš izbrisati zauvijek i ako ćeš ju ponovno željeti igrati - morati ćeš ju ponovno kupiti.
Ako je tako onda kontaktiraš origin support. Oni imaju chat pa samo im to kažeš i odgovoriš na svoje sigurnosno pitanje. Oni će sve što treba obaviti.

Odg: Origin - komentari, pitanja i odgovori
« Odgovori #137 : 08. Prosinac, 2015., 11:25 »
Znači želiš igru koju imaš izbrisati zauvijek i ako ćeš ju ponovno željeti igrati - morati ćeš ju ponovno kupiti.
Ako je tako onda kontaktiraš origin support. Oni imaju chat pa samo im to kažeš i odgovoriš na svoje sigurnosno pitanje. Oni će sve što treba obaviti.


a možeš li mi još samo reci hocu kupiti fifu 16 preko orgina, kada je skinem i instaliram da li je to to mogu igrati ultimate time odma i sve ostalo, ili kad udjem u igru se moram još negdje ulogovati da bi pokrenuo ultimate time.

*

Hrv4tin4

  • Gost
Odg: Origin - komentari, pitanja i odgovori
« Odgovori #138 : 08. Prosinac, 2015., 11:37 »
Ako kupiš igru onda je ona registrirana na tvoj acc. I kada pokreneš igru samo kreneš igrati FUT ili koji god mod želiš.
A tvoj username na originu će biti i tvoje ime u igri.

Odg: Origin - komentari, pitanja i odgovori
« Odgovori #139 : 19. Siječanj, 2016., 00:20 »
Ej bok narode imam jedno pitanje

Kupio sam Mass Effect trilogiju fizički cd i dobiješ serial number koji iskoristiš za instalaciju sva tri dijela prvi i drugi dio instaliram normalno i treći neće traži serial nuber a piše da koristi isti ko preva dva dijela , znači pokrenem cd i pita opet serial number i ako ima neko riješenje neka se javi biti ću mu zahvalan

Odg: Origin - komentari, pitanja i odgovori
« Odgovori #140 : 22. Siječanj, 2016., 15:40 »
Zasto ja nemogu da pravim Skillove u FIFA 14?Imam SBOX kontroler imam drivere-e ali RS dugme kao da je za sutanje ja okrenem u krug RS dugme ono moj lik sutne.Sta da radim?

Odg: Origin - komentari, pitanja i odgovori
« Odgovori #141 : 22. Siječanj, 2016., 17:58 »
Ocito ti je namjesten manual shot sa stickom ili manualno dodavanje, ne sjecam se vise kako je bilo u F14. Pogledaj malo po postavkama kontrolera u igri i promjeni si buttone.
CASE: NZXT H440 || CPU: INTEL Core i7 4790K 4.0 GHZ - 4.4 Ghz Boost || MBO: ASUS Maximus VII Hero || RAM: CORSAIR Dominator Platinum 16GB DD3-2400 Mhz || GPU: 2x PALIT GTX970 4GB - SLI || HDD: 2x WD Black 1TB || SSD: SAMSUNG EVO 840 Basic 128GB || POWER: CORSAIR HX1000i || TRIPLE SCREEN: 3x TV 42" Sony KDL-42W705 || WHEEL: Fanatec CSW + BMW rim + F1 rim + Rally rim + CSP V2 Pedals + DSD Seq. Shifter + Handbrake

Odg: Origin - komentari, pitanja i odgovori
« Odgovori #142 : 02. Veljača, 2016., 13:10 »
pozdrav,

kupio sam igru za origin i dosao je kod i sve... ali kada upisem taj kod na originu izbaci mi poruku "this code has already been used"  :wildboy: da li je moguce ovo ikako rjesiti ili jednostavno uzalud :(

hvala....

*

metalni

  • ****
  • 1762
  • Seoski mudrac
    • My Art Gallery
Odg: Origin - komentari, pitanja i odgovori
« Odgovori #143 : 02. Veljača, 2016., 13:16 »
Jesi kupio igru na Originu ili negdje drugdje?
Prvo pogledaj da li ukucavaš kod pogrešno... Ako misliš da je sve u redu, onda im jednostavno pošalji mail.

Odg: Origin - komentari, pitanja i odgovori
« Odgovori #144 : 02. Veljača, 2016., 13:18 »
Jesi kupio igru na Originu ili negdje drugdje?
Prvo pogledaj da li ukucavaš kod pogrešno... Ako misliš da je sve u redu, onda im jednostavno pošalji mail.

ne nisam kupio an originu kupio sam drugdje...

*

metalni

  • ****
  • 1762
  • Seoski mudrac
    • My Art Gallery
Odg: Origin - komentari, pitanja i odgovori
« Odgovori #145 : 02. Veljača, 2016., 13:28 »
Ok, zna se desiti- zato recimo na G2P ima osiguranje u slučaju da je ključ već iskorišten.
Pošalji onda mail korisničkoj službi di si to kupio i traži novi ključ, nema druge.

Odg: Origin - komentari, pitanja i odgovori
« Odgovori #146 : 03. Veljača, 2016., 02:08 »
Ljudi meni se čini da je besplatan Most Wanted 2012 na originu provjerite! :clap:

*

hrv4tin4

  • Gost
Odg: Origin - komentari, pitanja i odgovori
« Odgovori #147 : 03. Veljača, 2016., 06:50 »
Ljudi meni se čini da je besplatan Most Wanted 2012 na originu provjerite! :clap:


Da, besplatna je igra. To je već duža tradicija na Originu i svako malo izbace besplatnu stariju igru.


Isto tako nije bilo potrebe za otvaranjem nove teme pa sam ovu spojio. Molim te ubudućene otvaraj novu temu nego nađi odgovarajuću gdje ćeš napisati vijest.

Odg: Origin - komentari, pitanja i odgovori
« Odgovori #148 : 25. Ožujak, 2016., 09:21 »
Prije par mjeseci sam na Steamu kupio igru Alice: Madness Returns. Instalirao sam igru i pokrenuo je, te mi se pojavio neki prozor i morao sam upisati product key. To sam sve uredno napravio. Kasnije sam skontao da sam očito igru povezao sa novim Origin accountom koji se tada napravio. Jučer sam odlučio reda radi probati product key aktivirati na mom originalnom Origin accountu koji inače koristim i vidi čuda - key je radio, te je igra aktivirana i na mom pravom accountu.
 
Više puta sam provjerio i riječ je o istom product keyu na 2 accounta. Znači nije mi jasno kako 1 isti product key može vrijediti za 2 različita Origin accounta?
Pitao sam vezi ovoga i na EA stranici (Answer HQ English), ali zasad nema odgovora.
« Zadnja izmjena: 25. Ožujak, 2016., 09:24 Raskoljnikov »

*

hrv4tin4

  • Gost
Odg: Origin - komentari, pitanja i odgovori
« Odgovori #149 : 25. Ožujak, 2016., 10:09 »
Kada te je tražio za upisati CD-Key on nikako nije mogao otvoriti "novi" acc. To program sam ne može napraviti i igra mora biti povezana s mailom.
Ako si već imao Origin instaliran i ako je zapamtio tvoje podatke za automatski login onda si igru aktivirao na svom acc.
Nikako ti se nije mogao stvoriti novi acc kad za njega trebaš i novi email i pass i još neke podatke.
Vjerojatno si nov u kupnji igara, pogotovo, onih koje su povezane na više DRMova tipa Steam i Uplay ili Steam i Origin.


Inače EA ima i live chat pa si ih mogao to isto i tamo pitati pa bi odgovor dobio odmah, a ovako ćeš se načekati.

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9