HCL.HR

Steam

  • 1044 Odgovora
  • 372297 Hitova
*

PhSxX!

  • ***
  • 871
  • You see
Odg: STEAM - komentari, pitanja i odgovori
« Odgovori #390 : 01. Studeni, 2014., 20:21 »
Ne moze se od nikud sa psc kupovati ista na steamu, tako da nazalost od toga nemas koristi :/

Probaj nac nekog tko ima paypal pa se mjenjaj, on tebi uplati na paypalu a ti njemu daj psc, njega mozes koristiti na LoLu koji je najpopularniji pa ono, naci ces nekoga valjda. Ja bih to sigurno napravio, ali ovako mi je visok rizik nikakva nagrada pa ono :(
If the brain were so simple we could understand it, we would be so simple we couldn't.

*

medo_o

  • ***
  • 737
Odg: STEAM - komentari, pitanja i odgovori
« Odgovori #391 : 01. Studeni, 2014., 23:22 »
eh valja sad naci nekoga za 'zamjenu', eh da imam nekog pouzdanog iz druge zemlje da mu dam psc kod i kupi mi iteme koje zelim i trejda mi ih....al jbg nemam :P
jel postoji stranica di se moze kupit onda steam wallet gift? znam da ima na g2a kao 20 dolara i to no porezi neki kad lupe to ispadne 23 dolara, a neda mi se kupovat psc od 200 kn za to :P

Odg: STEAM - komentari, pitanja i odgovori
« Odgovori #392 : 01. Studeni, 2014., 23:30 »
eh valja sad naci nekoga za 'zamjenu', eh da imam nekog pouzdanog iz druge zemlje da mu dam psc kod i kupi mi iteme koje zelim i trejda mi ih....al jbg nemam :P
jel postoji stranica di se moze kupit onda steam wallet gift? znam da ima na g2a kao 20 dolara i to no porezi neki kad lupe to ispadne 23 dolara, a neda mi se kupovat psc od 200 kn za to :P
Postoji šema sa proxy-em,ja sam imao isti problem mogu ti copy&paste poruku od lika koji mi je pokušao objasnit,ja sam se danas dogovorio sa frendom koji ima paypal,kupili smo lijepo igre,probaj naci nekog iz rl sigurno ce netko  imati.

Odg: STEAM - komentari, pitanja i odgovori
« Odgovori #393 : 03. Studeni, 2014., 12:28 »
Imam pitanje kada se join na steam trazi mi access code,a ja zaboravio sa kojim e-mailom sam pravio steam acc? Kako mogu da udjem nazad? (na steam)
bye bye odoh sa foruma (tacnije sa celog hcl.hr)

*

skipp

  • **
  • 432
    • NuttyGamer
Odg: STEAM - komentari, pitanja i odgovori
« Odgovori #394 : 03. Studeni, 2014., 12:36 »
Pa koliko mailova imaš u životu da ne možeš provjeriti na koji mail ti je došo key? :mrgreen:

Inače, ako se ne varam - imaš u klijentu (ne preko weba) opciju u izborniku za restore accounta

*

9mlg9

  • Gost
Odg: STEAM - komentari, pitanja i odgovori
« Odgovori #395 : 10. Studeni, 2014., 19:53 »
http://prntscr.com/550wol

Dakle, kupio ključ na G2A, weekly sale koji je siguran i plaća se paypalom, dakle ključ nije ukraden ili što već. Instalirao sam igru tijekom bete, sve radilo, vidi se da sam i igrao. Odem je sada upaliti da mi se updatea, kad mi izbaci da je moram kupiti ponovno. Ima netko nekakvih rješenja?

*

Me666

  • ******
  • 5556
  • Snaketicus Murphy Jr.
Odg: STEAM - komentari, pitanja i odgovori
« Odgovori #396 : 10. Studeni, 2014., 20:13 »
Možda si kupio review ključ... znam da je meni Stronghold Crusader 2 nestao nakon nekog vremena sa Steama na ovaj način jer je bio review ključ

*

Mzehn

  • ****
  • 1493
  • kakaroto
    • PCGN
Odg: STEAM - komentari, pitanja i odgovori
« Odgovori #397 : 10. Studeni, 2014., 20:21 »
Probaj ovo + reinstall steama, meni je pomoglo prije koju godinu

Go into your common folder in you steam installation and see if the game folder is still there.

Exit Steam, then find and rename your ClientRegistry.blob file. Restart steam, sign back in and see if you library is correct once again.


Ako ti se nakon toga igra pojavi u library a ne želi uć u nju, probaj "verify game cache integrity" (d klik na igru - properies - local files - verify game cache)

*

9mlg9

  • Gost
Odg: STEAM - komentari, pitanja i odgovori
« Odgovori #398 : 10. Studeni, 2014., 20:27 »
Problem riješen. DAKLE - g2a.com, od njih sam dobio jedan set ključeva. To smo i frend i ja utipkali i sve je radilo ok. Njegov fm i dalje radi, moj se zblesirao kako je gore vidljivo. Međutim, ja sam od keye.pl dobio e-mail (valjda su mi oni prodali ključeve preko g2a.com) s druga 2 ključa. Sad sam utipkao jedan i fm mi opet radi najnormalnije. Samo mi fakat nije jasno zašto sam ja na kraju dobio 4 ključa za fm2015, od kojeg 1 ne radi, 2 rade sigurno, a četvrti me strah isprobat ak se frendu zblesira da imamo back up. Sve u svemu - zbunjujuće.

Odg: STEAM - komentari, pitanja i odgovori
« Odgovori #399 : 16. Studeni, 2014., 20:47 »
Navodno da postoji opcija na Steamu da se doda igra s Uplaya kao shortcut. Mene zanima hoće li ljudi koje imam dodano na Steamu vidjeti da ja posjedujem tu igru i hoće li se brojati sati na Steamu? Stvarno ne volim Uplay i radije neću kupiti igru nego da je pokrećem preko njega, a igra (konkretno Far Cry 4) na Steamu stoji 60€, dok je preko nekih drugih stranica mogu dobiti za 30ak, ali za Uplay. :solidus:
Bought a new boomerang. Can't throw away my old one.

*

Cole

  • ******
  • 13453
    • CroSimRacing
Odg: STEAM - komentari, pitanja i odgovori
« Odgovori #400 : 16. Studeni, 2014., 23:11 »
Osim što je servis osakaćen što te točno nervira kod Uplaya?
Čisto okej servis sa isto rendom problemima kao i Steam. Dosta bolji i stabilniji od recimo Origina.

Odg: STEAM - komentari, pitanja i odgovori
« Odgovori #401 : 16. Studeni, 2014., 23:46 »
Osim što je servis osakaćen što te točno nervira kod Uplaya?
Čisto okej servis sa isto rendom problemima kao i Steam. Dosta bolji i stabilniji od recimo Origina.

Nisam rekao da me nervira (iako nije daleko od toga) nego da ga ne volim. Zbog toga što je ograničen na Ubisoftove igre koje su komotno mogle biti na Steamu, što je slabije korišten i manje eksponiran. Do sada sam ga uspješno izbjegavao, pa ću radije preskočit i FC4 ili pričekat dok mu ne padne cijena na Steamu nego otvarat Uplay račun zbog jedne igre. :)   
Bought a new boomerang. Can't throw away my old one.

*

Cole

  • ******
  • 13453
    • CroSimRacing
Odg: STEAM - komentari, pitanja i odgovori
« Odgovori #402 : 16. Studeni, 2014., 23:59 »
Nakon jedne igre, dođe još jedna, pa još jedna. :ementaler:

Nezz, čudan razlog. Svatko želi ubrat dio svojeg kolača i imat svoj servis i akcije.
Zašto bi davali Steamu novce kada mogu i sami imat svoj servis koji poprilično dobro funkcionira.
Ja ti uvijek npr. gledam stranice poput g2playa gdje kupujem origin, uplay i steam keyove i igre za te servise i nikad nije problema bilo.

A cijene su izvrsne. Recimo GTA V sam naručio za 200,00 HRK, igre poput Thiefa sa svim DLC-ima za 180 kn, za preorder naslov.
Što je izuzetno nisko. A često su stariji naslovi bagatela poput recimo Steam salea.

*

skipp

  • **
  • 432
    • NuttyGamer
Odg: STEAM - komentari, pitanja i odgovori
« Odgovori #403 : 17. Studeni, 2014., 00:14 »
Na steam moš dodat što hoćeš. Ljevo u kutu imaš "Add a game" i odabereš "Non-steam game". Brojat će ti se sati, ali ti se ništa sa steama neće primjenjivati. Steam ignorira sve što nije kupljeno ili aktivirano kroz steam. Znači achievementi i slične stvari zaboravi.

*

medo_o

  • ***
  • 737
Odg: STEAM - komentari, pitanja i odgovori
« Odgovori #404 : 23. Studeni, 2014., 14:03 »
Evo jucer mi je steam nekako uzet,neznam jesam li otisao na neki phising link i prodao svoje podatke ili nesto no znam da nemogu uci vec dva dana u steam.
Preko ip adrese sam doznao tko je znaci neki Borna Glavnik,klinac 12-13 godina, iz Varaždina. Imam mu broj mobitela tako da cu ga malo zajebavat dok ne rijesim situaciju sa supportom.
Pokusavam ostat smiren u ovoj situaciji iako sam ljut i tužan u isto vrijeme :wildboy:

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9