HCL.HR

Steam

  • 1044 Odgovora
  • 371183 Hitova
Odg: STEAM - komentari, pitanja i odgovori
« Odgovori #420 : 14. Siječanj, 2015., 16:55 »
Pa i jesam, mogu dokazati da je kartica s kojom su igre kupljene moja ali odgovor cu cekati 29 dana, kao i prosli put.
Sto se logina tice i tog koda, da, kad sam se loginovao na laptopu trazilo mi je kod koji sam uzeo sa svog maila....
Steam Support i have faith in you :ave:

Odg: STEAM - komentari, pitanja i odgovori
« Odgovori #421 : 14. Siječanj, 2015., 22:00 »
Imam problem: Na Steamu mi se pojavi error  kada idem na add friend i pise ovo "some features of the steam community become available once ypu have games in your steam account" , jel to neki bug, ali čitao sam na steam supportu kao da moram kupiti neku igru preko steama. Ja imam na Steamu CS:GO, ali sam ga kupio preko G2A sa paysafe cardom, te sam dobio kod i upisao sam ga na steamu da dobijem igru u libraryu. Pa jel moram kupiti igricu bas Steama npr. preko paypala da bih mogao dodavati prijateljei tako to. Molim pomozite !
::         ::            
     ^         HCL !  <3
  !-----!

*

Mzehn

  • ****
  • 1493
  • kakaroto
    • PCGN
Odg: STEAM - komentari, pitanja i odgovori
« Odgovori #422 : 14. Siječanj, 2015., 22:22 »
Moguće da ti je to zbog tvog steam levela. Svakim levelom dobiješ još 10 (mislim) friend "slotova", pa ako si malen level a imaš puno friends možda nemaš mjesta za nove.

Ovo preko steama ili paypala nebi trebalo imat veze s time, dok got je steam key u igri.

Odg: STEAM - komentari, pitanja i odgovori
« Odgovori #423 : 14. Siječanj, 2015., 22:32 »
Steam level sam nula :mrgreen: ,a imam 13 prijatelja.
Kako dobiti veci steam level ?
::         ::            
     ^         HCL !  <3
  !-----!

*

Mzehn

  • ****
  • 1493
  • kakaroto
    • PCGN
Odg: STEAM - komentari, pitanja i odgovori
« Odgovori #424 : 14. Siječanj, 2015., 22:38 »
Ima puno načina, a tu ih je večina pojašnjena

LINK

*

snowblind

  • Suradnik
  • ******
  • 9339
Odg: STEAM - komentari, pitanja i odgovori
« Odgovori #425 : 14. Siječanj, 2015., 23:47 »
Moguće da ti je to zbog tvog steam levela. Svakim levelom dobiješ još 10 (mislim) friend "slotova", pa ako si malen level a imaš puno friends možda nemaš mjesta za nove.

Ovo preko steama ili paypala nebi trebalo imat veze s time, dok got je steam key u igri.

Odakle ti ova informacija? Prije bi rekao da ne može dodavati prijatelje zato što nema niti jednu igru kupljenu na Steamu. Ista stvar ti je ako hoćeš prodavati, trejdat il slično, moraš kupiti barem jednu igru putem Steama u godinu dana. Ključeve koje uneseš ništa ne znače.

*

Mzehn

  • ****
  • 1493
  • kakaroto
    • PCGN
Odg: STEAM - komentari, pitanja i odgovori
« Odgovori #426 : 15. Siječanj, 2015., 00:00 »
Sad vidim da u ovom guidu piše da za svakih 10 lvl-a dobiješ 5 friend slotova, tako da izgleda nije do toga jer onda nebi imalo smisla baš grajndat te levele da bi dodao još par ljudi na listu.

Mislim da čak ne trebaš kupit igru na steamu nego bilo što iz marketa. Sjećam se prije par godina kad sam htio proširit inventory u TF2 pa sam kupio samo onaj crate za 3 centa i dobio taj apgrejdani "premium"  account, možda je s ovim ista fora (pošto i CS:GO ima hrpetinu itema u marketu).

Ako nije do tog, imaš neke igre koje koštaju manje od 1 € na steamu, pa probaj tako nez. U svakom slučaju ja bi na tvom mjestu kontaktirao njihov helpdesk da budem sto posto siguran.

ured: sad sam našao ovaj info na googlu

By default, you have a limit of 250 people for your friends list and every level adds another 5 slots - which means that you get 50 slots per milestone (10, 20, etc).

Trebao bi provjerit to s valveom da budeš siguran, možda je neki random bug nez ...
« Zadnja izmjena: 15. Siječanj, 2015., 00:05 Mzehn »

Odg: STEAM - komentari, pitanja i odgovori
« Odgovori #427 : 15. Siječanj, 2015., 22:53 »
Hvala na pomoći !
::         ::            
     ^         HCL !  <3
  !-----!

Odg: STEAM - komentari, pitanja i odgovori
« Odgovori #428 : 20. Siječanj, 2015., 20:15 »
Dali se na Steamu kupuju igre samo za PC ili?

Sent from my AT92D using Tapatalk 2


*

snowblind

  • Suradnik
  • ******
  • 9339
Odg: STEAM - komentari, pitanja i odgovori
« Odgovori #429 : 20. Siječanj, 2015., 20:59 »
PC, Mac, Linux.

*

Hrv4tin4

  • Gost
Odg: STEAM - komentari, pitanja i odgovori
« Odgovori #430 : 24. Siječanj, 2015., 12:22 »
Ekipa jel tko rabi Broadcast?

Probao sam se spojiti na neke frendove, ali nemaju stabilan bitrate pa ne mogu niti gledati dok ga ne podese...

Kakva je situacija kod Vas? Ja normalno sve broadcastam

*

Mzehn

  • ****
  • 1493
  • kakaroto
    • PCGN
Odg: STEAM - komentari, pitanja i odgovori
« Odgovori #431 : 24. Siječanj, 2015., 13:27 »
Gledao sam par frendova i nije bilo nikakvih problema. Kod mene je štekalo jer mi je bilo narihtano na 1080p, sad sam ovako podesio pa bi trebalo biti ok.

Jel bi bilo bolje smanjit ili povećat taj Maximum Bitrate da ne trza meni i ljudima koji gledaju? pretpostavljam smanjit

*

Hrv4tin4

  • Gost
Odg: STEAM - komentari, pitanja i odgovori
« Odgovori #432 : 24. Siječanj, 2015., 13:32 »
Koliki ti je upload?

Kod nas je neki prosjek (ako nisi na VDSL2 ili optici) 1Mb/s ili 1000kb/s

Ako imaš veći upload onda narihtaš više, ovisi o visini tvog uploada.

Ja sam jučer dobio (ušao u testnu fazu) VDSL2 i ima 7,5 Mb/s upload pa ga stavim na max

*

Mzehn

  • ****
  • 1493
  • kakaroto
    • PCGN
Odg: STEAM - komentari, pitanja i odgovori
« Odgovori #433 : 24. Siječanj, 2015., 13:35 »
Oko 1Mb/s da.


*

Hrv4tin4

  • Gost
Odg: STEAM - komentari, pitanja i odgovori
« Odgovori #434 : 24. Siječanj, 2015., 13:36 »
Onda stavi na 720p i na 1000kb/s i trebalo bi sve letit


A što su napravili s tom VDSL2 tehnologijom... Sa starim bakrenim paricama imam super brinu, pogotovo upload.

Prije mi je brzina bila 13/0,74Mb/s a sada...

« Zadnja izmjena: 24. Siječanj, 2015., 13:42 Hrv4tin4 »

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9