HCL.HR

Steam

  • 1044 Odgovora
  • 371173 Hitova
*

Hackey

  • *
  • 128
Odg: STEAM - komentari, pitanja i odgovori
« Odgovori #450 : 15. Ožujak, 2015., 10:36 »
Ako si dobio CD key iz Europe ne bi trebalo biti problema. Kod giftova smo isto podijeljeni u regije tako da ako kupiš iz svoje/naše EU2 regije, možda i EU1 ne bi trebalo biti apsolutno nikakvih problema ni po pitanju CD-Keya i po pitanju giftova.
Ok, hvala ti na informaciji :thumbs:

*

Anchy

  • *
  • 25
Odg: STEAM - komentari, pitanja i odgovori
« Odgovori #451 : 19. Ožujak, 2015., 21:10 »
Baguje li vam steam ovih dana?

*

IvanHR

  • **
  • 225
Odg: STEAM - komentari, pitanja i odgovori
« Odgovori #452 : 06. Travanj, 2015., 21:27 »
Steam Prevaranti,sve više ima phishing-a prevare kod treade-a itd....
Phishing Wiki
http://hr.wikipedia.org/wiki/Phishing 
Sve više Scam-era a kako to rade ovako...
Pošalju vam zahtjev za prijateljstvom pod porukom za se hoće trade-ati onda vam u chet pošalju 'i want to trade with you' i u poruci
link pod porukom da je taj link slika a zapravo je druga stvar je taj link maskiran u drugi link koji vodi do neke datoteke na ekstenzijom
scr recimo datoteka.scr NIKAD nemojte prihvatiti te linkove niti OTVARATI te likove to su sve malware datoteke a kako znate da je neko scamer 1.profil je privatan 2. najčešće su level 0 i sličnim stvarima,blokirajte ih i prijavte ih.
ako slučajno padnete na to čim prije napravite
Steam Self Locking System
https://support.steampowered.com/kb_article.php?ref=6416-FHVM-3982
ima još načina kako žele izvući informacije
službene 'official' su samo
www.steampowered.com
www.steamcommunity.com
ima raznih 'kreativih' načina kao www.steamommunity.com na prvi pogled je isto ali nije DOBRO POGLEDAJTE domenu
Mora biti i zelena pločica di piše Valve Corp.
Ako znate još šta napišite :D
« Zadnja izmjena: 11. Lipanj, 2016., 11:46 ivan21 »
Victory loves preparation

Odg: STEAM - komentari, pitanja i odgovori
« Odgovori #453 : 07. Travanj, 2015., 18:02 »
Ja sam pao na sličnu foru s tim da sam dodao nekog lika i kliknuo na poruku. Nisam prihvatio trejd ni išta slično nego samo usao u chat window i u roku keks su mi nestali svi itemi kaj bar nekaj vrijede na steamu i u doti 2. (onak sve zajedno 10 eura lol al ajd)

ak stvarno netko bude glup kao ja preporučam: odma promijenit sve šifre, maknut sve kartice i podatke, kreirati što prije zasebni acc na steam supportu (ili ga imati i prije) i otvooriti novi upit s detaljnim opisom prijevare i sa pokojim skrinom kao dokazom.
Strpljenje.
U roku tjedan dva vrlo vjerovatno ćete dobiti odgovor od Valvea i vaše iteme.
Meni srećom uspjelo.

:piva:
« Zadnja izmjena: 07. Travanj, 2015., 21:53 MaliMicek »
Lista odigranih:2015,2016,2017,2018,

*

Richy

  • *
  • 25
Odg: STEAM - komentari, pitanja i odgovori
« Odgovori #454 : 07. Travanj, 2015., 20:15 »
Dobro odradeno :D :clap:


*

skipp

  • **
  • 432
    • NuttyGamer
Odg: STEAM - komentari, pitanja i odgovori
« Odgovori #455 : 08. Travanj, 2015., 10:16 »
Ja sam nedavno dobio istovremeno friend request od jedno 5-6 usera. Svi su uredno bili lv0. Tako da je i to prvi znak. Iako imam uvik naviku provjeravati profile usera prije ikakve interakcije.

isto tako, ako vas neko doda na friends listu i ne odgovori vam na poruku koju im pošaljete s upitom tko su i što su - jednostavno šutnite na ignore listu. Ako me iko treba za nešto i online je - sigurno će odgovorit

*

_D0MINIK_

  • *
  • 15
  • _D0MINIK_ steam i mc nick
    • Minecraft --> HCL server najbolji!
Odg: STEAM - komentari, pitanja i odgovori
« Odgovori #456 : 08. Travanj, 2015., 14:13 »
Ima ko link za download steam za Fedoru 21 jer na steam stranici je samo za Ubuntu(.deb ali .deb moze i na debian i na lubuntu)





*

Mzehn

  • ****
  • 1493
  • kakaroto
    • PCGN
Odg: STEAM - komentari, pitanja i odgovori
« Odgovori #457 : 08. Travanj, 2015., 14:23 »
Ja sam pao na sličnu foru s tim da sam dodao nekog lika i kliknuo na poruku. Nisam prihvatio trejd ni išta slično nego samo usao u chat window i u roku keks su mi nestali svi itemi kaj bar nekaj vrijede na steamu i u doti 2. (onak sve zajedno 10 eura lol al ajd)

Frendu se prije koji tjedan desila ista stvar, on igra samo dotu pa ne kuži baš kak steam funkcionira i prihvaća sve requestove. Samo što je njemu iz inventorija nestao neki item zvan Arkana (ak se dobro sjećam) koji u marketu cijene na preko 100€... I mislim da ga ni nije dobio nazad iako je slao steam supportu upite i to, nisam siguran doduše.

Tako da najbolje blokat te lvl0 private profile u startu.

Odg: STEAM - komentari, pitanja i odgovori
« Odgovori #458 : 08. Travanj, 2015., 14:30 »
Naravno uvijek blockat lvl 0.

Nemoguće da je preko 100 eura. Arcane koštaju između 20-30 jedino ako nije on neke lude prism gemove metnuo pa nabio vrijednost.
Neka bude uporan i obavezno neka stavi skrinšot. Bez dokaza nema ništa.
Frend na isti način spušio 4 arcane pa ih je dobio natrag sve i to dobrih tjedan dana nakon mene. Popušili smo na isti dan xd
jedan drugi frend je popušio ama baš sve iteme a frajer ima gomile vrijednih stvari on je bio očajan oko 300€ ali sve je dobio natrag.

Ako mu mjesecima kasnije ne vrate ništa onda tvoj frend nije obavio nešto kak se spada.
« Zadnja izmjena: 08. Travanj, 2015., 14:32 MaliMicek »
Lista odigranih:2015,2016,2017,2018,

Odg: STEAM - komentari, pitanja i odgovori
« Odgovori #459 : 08. Travanj, 2015., 17:45 »
Pozdrav moze li mi molim vas neko odgovoriti
Prednarucio sam gta v preko stranice kao sto su (njuskalo,pik itd) dobio sam gta v kao gift
e da li taj koji mi je dao gift ima pristupa toj igri
da li je samo kopirao na moj account
mozda zvuci glupo ali da li on moze obrisati igru sa mog accaounta taj ko mi je dao gift

*

snowblind

  • Suradnik
  • ******
  • 9339
Odg: STEAM - komentari, pitanja i odgovori
« Odgovori #460 : 08. Travanj, 2015., 17:47 »
Ne, kada prihvatiš gift on se veže za tvoj Steam račun kao da si ti kupio igru sa Steama.

*

duudesoon

  • n00b
  • 1
Odg: STEAM - komentari, pitanja i odgovori
« Odgovori #461 : 17. Travanj, 2015., 18:43 »
http://prntscr.com/5s077d
http://prntscr.com/5s07ej
http://prntscr.com/5s07p9
http://prntscr.com/5s07yl
ako je neko zainteresiran za zamjenu , dajem ovaj steam , za obicni gta v gift ili key , svejedno :)

Odg: STEAM - komentari, pitanja i odgovori
« Odgovori #462 : 17. Travanj, 2015., 19:05 »
Bok ljudi.Zanima me kada kupim csgo na steamu i naravno skinem itd.Problem je u tome sto imam buraza pa bi i on igro,na istom kompu.Da li bi njemu prepoznalo na njegov acc csgo? Ili bi morao kupiti na svom.

*

Hrv4tin4

  • Gost
Odg: STEAM - komentari, pitanja i odgovori
« Odgovori #463 : 17. Travanj, 2015., 19:06 »
Bok ljudi.Zanima me kada kupim csgo na steamu i naravno skinem itd.Problem je u tome sto imam buraza pa bi i on igro,na istom kompu.Da li bi njemu prepoznalo na njegov acc csgo? Ili bi morao kupiti na svom.

Svatko mora kupiti za sebe

Odg: STEAM - komentari, pitanja i odgovori
« Odgovori #464 : 17. Travanj, 2015., 19:13 »
Bok ljudi.Zanima me kada kupim csgo na steamu i naravno skinem itd.Problem je u tome sto imam buraza pa bi i on igro,na istom kompu.Da li bi njemu prepoznalo na njegov acc csgo? Ili bi morao kupiti na svom.

Svatko mora kupiti za sebe
Kada sam bio skinio tf , i on se ulogirao u svoj i odmah mu je prepoznalo,to ocito nemoze kod igrica koje se moraju kupiti ako sam u pravu?

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9