HCL.HR

Steam

  • 1044 Odgovora
  • 371149 Hitova
*

snowblind

  • Suradnik
  • ******
  • 9339
Odg: STEAM - komentari, pitanja i odgovori
« Odgovori #885 : 15. Lipanj, 2017., 12:49 »
Promijeni server. Imao taj problem tamo negdje 2009. kad mi nije nikako htio povući punu brzinu pa sam prebacio na Švicarski. Otkako sam na tome serveru nikada problema s brzinom downloada.

*

9mlg9

  • Gost
Odg: STEAM - komentari, pitanja i odgovori
« Odgovori #886 : 15. Lipanj, 2017., 12:59 »
Eee vidiš, vidiš, probat ću. Trenutno sam na Italiji.

*

Hackey

  • *
  • 128
Odg: STEAM - komentari, pitanja i odgovori
« Odgovori #887 : 23. Lipanj, 2017., 21:58 »
Pozdrav ekipa, imam problem sa steamo-om  :fpalm: Kada se desio zadnji update koji je vezan za steam summer sale, sve igre koje sam imao na steamu instalirane više ne prepoznaje, kao da su izbrisane, a igre postoje na računaru, dakle nisu izbrisane.
Je li imao neko sličan problem, pokušavao sam restartovati par puta steam, uvijek isto igre kao da nisu instalirane.. :wildboy: :wildboy:

*

hrv4tin4

  • Gost
Odg: STEAM - komentari, pitanja i odgovori
« Odgovori #888 : 23. Lipanj, 2017., 22:03 »
A da napraviš Verify game data? Možda ti je i izbrisao putanju librarya, ako nije na istom disku gdje se nalazi i sama instalacija Steama.
Probaj to dvoje za početak.

*

Hackey

  • *
  • 128
Odg: STEAM - komentari, pitanja i odgovori
« Odgovori #889 : 23. Lipanj, 2017., 22:11 »
Pokušao, uopšte ne prepoznaje game data ni na jednom disku, izgleda da je kojim slučajem moj blentavi računar sam izbrisao sve igre :fpalm: :fpalm:
Nadam se da su ostali barem save file-ovi, da ne moram ponovo peglati igre neke  :kava:.
U svakom slučaju hvala na savjetu Hrv4tin4  :thumbs:

*

hrv4tin4

  • Gost
Odg: STEAM - komentari, pitanja i odgovori
« Odgovori #890 : 23. Lipanj, 2017., 22:20 »
Za save fileove ti postoji solidan program - GameSaveManager.
Postaviš recimo task da ti jednom tjedno radi backup svih saveova i upload na google drive. I onda si siguran. Ukoliko se bilo što dogodi svi tvoji saveovi će biti na google disku i samo ih skineš i program ih sam raspakira natrag gdje trebaju biti.

*

DanoJebach

  • n00b
  • 1
Odg: STEAM - komentari, pitanja i odgovori
« Odgovori #891 : 27. Lipanj, 2017., 17:57 »
Imam pitanje, mogu li ja sa paypalom na kome nije karitca prikljucena kupiti steam igru a imam na paypalu novac?

Odg: STEAM - komentari, pitanja i odgovori
« Odgovori #892 : 27. Lipanj, 2017., 18:12 »
Dok imaš love na PayPalu nema beda

Odg: STEAM - komentari, pitanja i odgovori
« Odgovori #893 : 28. Lipanj, 2017., 19:09 »
Ljudi je li se ikome od vas dogadalo da se steam download pocne skidati od pocetka iako je vec skinuto nekih 60-70% jer meni se to dogodilo,a imam te skinute datoteke ali steam ih sve opet skida.Nisam sve odjedanput skinuo nego stavim skidat dok sam na poslu pa me zanima mogu li ja tu ista uraditi jer ne zelim opet skidati 50 gb igre.
Edit:Primijetio sam da je u meduvremenu dok sam skidao Black desert izasao patch za tu istu igricu pa sad ne znam je li zbog toga steam opet skida cijelu igricu.
Edit 2:Skidao igru po 2. put sve islo ok skinuo 21 gb od 50 i opet odjednom krenulo od 0 kao da nisam nista skinuo
« Zadnja izmjena: 29. Lipanj, 2017., 17:39 demolisher »

*

habo

  • *
  • 20
Odg: STEAM - komentari, pitanja i odgovori
« Odgovori #894 : 29. Lipanj, 2017., 20:19 »
htio sam kupiti igru na steamu imam maestro kartivu zabe tekuceg racuna i uopce nema odabira maestro kartice

*

bartul_9

  • ******
  • 3854
  • Welcome to the matrix.
Odg: STEAM - komentari, pitanja i odgovori
« Odgovori #895 : 29. Lipanj, 2017., 20:21 »
To ti valjda ide pod Visa.

*

IvanHR

  • **
  • 225
Odg: STEAM - komentari, pitanja i odgovori
« Odgovori #896 : 29. Lipanj, 2017., 20:46 »
To ti valjda ide pod Visa.
Nije to ide pod mastercard. :)
Victory loves preparation

*

habo

  • *
  • 20
Odg: STEAM - komentari, pitanja i odgovori
« Odgovori #897 : 29. Lipanj, 2017., 21:48 »
ako je provjereno hvala :)

*

CoBE10

  • *
  • 6
  • NO PeRsOnaL TexT :(
Odg: STEAM - komentari, pitanja i odgovori
« Odgovori #898 : 05. Srpanj, 2017., 18:04 »
Ljudi je li se ikome od vas dogadalo da se steam download pocne skidati od pocetka iako je vec skinuto nekih 60-70% jer meni se to dogodilo,a imam te skinute datoteke ali steam ih sve opet skida.Nisam sve odjedanput skinuo nego stavim skidat dok sam na poslu pa me zanima mogu li ja tu ista uraditi jer ne zelim opet skidati 50 gb igre.
Edit:Primijetio sam da je u meduvremenu dok sam skidao Black desert izasao patch za tu istu igricu pa sad ne znam je li zbog toga steam opet skida cijelu igricu.
Edit 2:Skidao igru po 2. put sve islo ok skinuo 21 gb od 50 i opet odjednom krenulo od 0 kao da nisam nista skinuo


Mozda is izbrisao download cache, to moze da izbrise podatke koliko si skinuo. Takode mozes da provjeris u C:\Program Files (x86)\Steam\steamapps\downloading da li ti skida.

*

CoBE10

  • *
  • 6
  • NO PeRsOnaL TexT :(
Odg: STEAM - komentari, pitanja i odgovori
« Odgovori #899 : 05. Srpanj, 2017., 18:09 »
Pozdrav ekipa, imam problem sa steamo-om  :fpalm: Kada se desio zadnji update koji je vezan za steam summer sale, sve igre koje sam imao na steamu instalirane više ne prepoznaje, kao da su izbrisane, a igre postoje na računaru, dakle nisu izbrisane.
Je li imao neko sličan problem, pokušavao sam restartovati par puta steam, uvijek isto igre kao da nisu instalirane.. :wildboy: :wildboy:
To se desava sa free to play igrama. Samo odes na steam store, nades tu igru i stisnes Play Now. Pitace te da li zelis da instaliras i kada pocne da skida steam ce prepoznati da je igrica vec skinuta i pitace da li zelis da pokrenes. Ako ima neki update skinuce da normalno.

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9