HCL.HR

Steam servis?

  • 68 Odgovora
  • 22330 Hitova
Odg: Steam servis?
« Odgovori #15 : 02. Rujan, 2010., 17:03 »
Hakirat te mogu samo ako si idiot i padaš na one "daj mi login user i pass da ti stavim 50 igara" fore. :tired:

Steam je najbolja stvar koja se desila distribuciji igara.

*

smigl

  • **
  • 537
Odg: Steam servis?
« Odgovori #16 : 02. Rujan, 2010., 17:39 »
koja ste vi jebena hrpa trolova.... jesam vas jebeno pitao sto vi mislite o steam servisu ili sam vas jebeno pitao da mi kazete kak sam ja u krivo sto ja jebeno mislim o steam servisu.... boli vas jebeni kurac sta ja mislim to je moj stav ako nemate svoj stav ne morate jebeno pljuvati po mom. hrpa jebenih retarda

jebeno....

Odg: Steam servis?
« Odgovori #17 : 02. Rujan, 2010., 17:41 »
Jel ti razumiješ ijedan pojam kojim barataš? Ali ijedan?  :hihi:

Odg: Steam servis?
« Odgovori #18 : 02. Rujan, 2010., 17:57 »
CSadria - Kupovi, LANovi, intervjui i izvještaji s događanja iz Balkan/Adriatic regije.
Web - Facebook - Twitch - Youtube

[/url

*

dibek

  • ******
  • 5634
  • You put the stone in the case?
Odg: Steam servis?
« Odgovori #19 : 02. Rujan, 2010., 18:06 »
Ti kazes svoje misljenje, ja svoje i onda sutimo :wildboy:

Ne kupujem originale ako su bez kutije :hiha:

*

Đester

  • *****
  • 2126
  • OSOBNI TEKST
Odg: Steam servis?
« Odgovori #20 : 02. Rujan, 2010., 18:15 »
koja ste vi jebena hrpa trolova.... jesam vas jebeno pitao sto vi mislite o steam servisu ili sam vas jebeno pitao da mi kazete kak sam ja u krivo sto ja jebeno mislim o steam servisu.... boli vas jebeni kurac sta ja mislim to je moj stav ako nemate svoj stav ne morate jebeno pljuvati po mom. hrpa jebenih retarda

jebeno....


Podsjetilo me na ovo iz nekog razloga :hihi:
Cuando puedo ni siquiera el tabaco, por lo menos voy a ser oblejan,,,,

*

Armor

  • ******
  • 4195
Odg: Steam servis?
« Odgovori #21 : 02. Rujan, 2010., 18:29 »
Kako nepotrebno smigle  :(

Ajmo on-topic dalje...
"Born with less, but you still precious.

You gotta be able to smile through all this bullshit."

*

Ementaler

  • Administrator
  • *********
  • 38936
  • Embrace the mountain
    • HCL.hr
Odg: Steam servis?
« Odgovori #22 : 04. Rujan, 2010., 11:52 »
smiglu opomena zbog ... pa očito nepotrebnog izljeva prostačkog bijesa :(

Mislim, čemu to. I molim te, da više do nekakvog vrijeđanja od strane ostalih forumaša prema tebi ne bi bilo, bolje razmisli prilikom pisanja svojih postova. Da ne bi "monopol" postao novo "intuitivno" :(

*

vilim

  • ****
  • 1389
Odg: Steam servis?
« Odgovori #23 : 04. Rujan, 2010., 12:46 »
Koristio sam steam jedino kad sam skidao mafiu 2 demo... tak da nemam nekih posebnih kritika... jedino dosta bugovit zna bit, primjetio sam.

Al štos mi je što su stalno neke akcije gore, pa tipa CS:S za par dolara. Al neću ga još počet koristit dok nisam zaposlen, jer kad krenem kupovat mislim da nebu kraja... i ljepše mi je naravno kupit igricu u kutiji sa svim onim priručnicima i pizdarijama, al opet kod nas je sve prokleto skupo.
"Women don't respect salad eaters."

*

dibek

  • ******
  • 5634
  • You put the stone in the case?
Odg: Steam servis?
« Odgovori #24 : 04. Rujan, 2010., 14:13 »
Nego, kupio sam Orange Box i instalirao HL2 epizode i nisam mogao igrat jer tad nisam imao net.

Zasto je to tako? :wildboy:

*

lefty

  • **
  • 195
  • Everybody lies.
    • http://www.csf-cro.net
Odg: Steam servis?
« Odgovori #25 : 04. Rujan, 2010., 21:42 »
Smigl, ovakvim stavom zapravo si ti onaj ko biča po Stimu.
Privatnost?
Kakva privatnost, jesi upoznat sa nečim kaj se zove achievements?
Na koji bi način ti raspodjelil ljudima "trofeje" ak menađer (Steam) ne prati tvoj napredak kroz igru?
Pa frendovi, grupe, online općenito.
Smeta ti login - pa stavi nek ti se Steam digne skupa s Winsima i automatski logira...
Trajnost, tj. čuvanje igara - prije budemo nestali mi nego propal Steam, stoga, to nek te ne zamara.
Sve ovo kaj tebi smeta glavne su i pozitivne strane Steama...

Uostalom, ko te tjera da kupuješ igre na tom servisu, koji te očito čini nesretnim
Privikni se na "Stimbrothera" Ili kupi konzolu  :hiha:

u potpunosti se slazem sa svim navedenim ovdje!

*

Weky

  • ******
  • 4733
  • w00t!!!!!11
Odg: Steam servis?
« Odgovori #26 : 04. Rujan, 2010., 22:40 »
privatnost (steam prati sto igras kada igras i kako igras te u skladu s time ti slaze ponude, sto je jedna vrsta monopola)

Iako nema veze s monopolom, kužim što želiš reći. Želiš igrati "za sebe".
Al ono, ja želim da se prati svaka minuta mog igranja, a puno više mi znači što se prati igranje mojih steam frendova. Jer, ako KingMortal kupi igru, i piše mu da ju je u prošla dva tjedna igrao 30 sati, znači da je igra dobra i da ću je i sam kupiti. Ako pod onim popisom "šta su kupili frendovi" vidim da je deset frendova kupilo, ne znam, Civilization 5, kupit ću ga i sam jer znam da ću imati s kim igrait multiplayer.
^^TeBi na čeLu Piše OpasnosT_a zašTo onDa osjećam sLabosT_jeR swiĐam ti se baš kO za PakosT

*

Deadwalker

  • *****
  • 2495
  • All the pieces matter
    • HCL
Odg: Steam servis?
« Odgovori #27 : 05. Rujan, 2010., 18:11 »
Kako rekoše Weky.
Glede nekakve trajnosti i sigurnosti kupljene igre, puno se više pouzdam u Steamove servere, nego na svoj nered u sobi  :wildboy:
The greatest teacher, failure is.

*

Radim247

  • *****
  • 2274
  • I ♥ kurac
Odg: Steam servis?
« Odgovori #28 : 09. Listopad, 2010., 19:25 »
Jebeni Steam.

Imao slobodnog vremena pa rekoh idem odigrat malo Alien Swarm prije nego ga izbrišem jer mi treba mjesta na hardu. Upalim Steam, skužim da ne znam password. Dobro, odem u onaj lost password klinac, primim mail, upišem aktivacijski kod i skužim da treba unijeti odgovor na "tajno pitanje" koje sam ja očito odabrao prilikom instalacije.

Zašto.....ZAŠTO bi se sjećao odgovora na tajno pitanje ako se ne sjećam passworda? Tko zna šta sam ja stavio za "Favorite Team", vjerovatno "JEBOTEBOGOLOLO" ili tako nešto jer u 99% slučajeva jednostavno preskočim to "tajno pitanje". Obrisao Steam, Portal, Swarm, gg valve.

edit:
I nemojte mi sad krenut sa "BUHUHU PA ŠTA NISI UPISAO KOJI TI JE OMILJENI TIM!??!" spikama. Jebalo ih tajno pitanje.
Nebi bas reko,živim u Zagrebu i evo jedne situacije:Znači tuku se,imaju 12 godina otprilike i prolaze razni likovi i niko nista,cak je jedan u sali reko Koji je pobjedio..

*

snowblind

  • Suradnik
  • ******
  • 9339
Odg: Steam servis?
« Odgovori #29 : 09. Listopad, 2010., 19:28 »
Meni je steam danas prestao raditi jer eto došlo mu je, naravno nisam imao backup niti jedne igre što znači pun kurac instaliranja i još više skidanja updateova. Još kada sam vidio da ono smeće od TF2 ima 5.6 gb updejtova odmah je uslijedilo kompletno brisanje igre.

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9