HCL.HR

Steam servis?

  • 68 Odgovora
  • 22234 Hitova
*

Deadwalker

  • *****
  • 2495
  • All the pieces matter
    • HCL
Odg: Steam servis?
« Odgovori #30 : 09. Listopad, 2010., 21:01 »
Zašto.....ZAŠTO bi se sjećao odgovora na tajno pitanje ako se ne sjećam passworda? Tko zna šta sam ja stavio za "Favorite Team", vjerovatno "JEBOTEBOGOLOLO" ili tako nešto jer u 99% slučajeva jednostavno preskočim to "tajno pitanje". Obrisao Steam, Portal, Swarm, gg valve.

Obično si ljudi u tajno pitanje stave nešto što će znati da ih nakon 3 godine probude iz kome i odmah pitaju to.
 :wildboy:
The greatest teacher, failure is.

Odg: Steam servis?
« Odgovori #31 : 09. Listopad, 2010., 21:02 »
Ja ne. :wildboy:
Obično mislim da sam dosta pametan da pamtim šifru. :wildboy:

*

Deadwalker

  • *****
  • 2495
  • All the pieces matter
    • HCL
Odg: Steam servis?
« Odgovori #32 : 09. Listopad, 2010., 21:04 »
Sva sreća pa moja šifra je lako pamtljiva kombinacija od samo 18 znakova koju čine velika i mala slova, brojke te svakojaki znakovi.
Mislim da ni svevišnji ne bi to pogodio.
 :wildboy:
The greatest teacher, failure is.

Odg: Steam servis?
« Odgovori #33 : 09. Listopad, 2010., 21:10 »
Nepotrebna komplikacija kad će ti steam šifru maznut samo key loggerom ili phishanjem, a protiv toga ne pomaže ni najjača šifra na svijetu. Da ne spomenem kako na to dvoje padaju isključivo idioti koji zaslužuju "nastradati". :wildboy:

*

Deadwalker

  • *****
  • 2495
  • All the pieces matter
    • HCL
Odg: Steam servis?
« Odgovori #34 : 09. Listopad, 2010., 21:13 »
Sto sam vec viđao po forumima. A ono, znam to za sifru, samo eto, mazohist sam po tom pitanju :D
The greatest teacher, failure is.

*

smigl

  • **
  • 537
Odg: Steam servis?
« Odgovori #35 : 11. Listopad, 2010., 07:16 »
Sto sam vec viđao po forumima. A ono, znam to za sifru, samo eto, mazohist sam po tom pitanju :D

da pogodim, sifra ti je :

¸1234567890'+qwertzuiopšđ

Nepotrebna komplikacija kad će ti steam šifru maznut samo key loggerom ili phishanjem, a protiv toga ne pomaže ni najjača šifra na svijetu. Da ne spomenem kako na to dvoje padaju isključivo idioti koji zaslužuju "nastradati". :wildboy:

ako se vec toliko bojis postoji i zastita od toga... na cistim (friskim) win si napravis jeadan txt file u kojemu zapises sve sifre koje koristis (po mogucnosti ne nazoves taj file MOJE SIFRE.txt) i spremis negdje na disk, koristis ga kod svakog logina tako da jednostavno radis cisti copy/past ... keylogger ne moze nista, neki bd trojanac je nemocan osim u slucaju da ti se file ne zove kao ovaj gore... ali to je metoda za super geekove koji se tresu i pri pomisli na to da ih netko hacka... znaci za deadwalkera kao stvoreno :p
« Zadnja izmjena: 11. Listopad, 2010., 07:20 smigl »

*

Radim247

  • *****
  • 2274
  • I ♥ kurac
Odg: Steam servis?
« Odgovori #36 : 11. Listopad, 2010., 08:34 »
ILI JOŠ BOLJE STAVIŠ SI SVE ŠIFRE U SIG NA FORUMU I ONDA IH NE MOŽEŠ IZGUBIT ČAK I AKO FORMATIRAŠ WINDOWSE!

HVALA SMIGL KRALJU!  :thumbs:
Nebi bas reko,živim u Zagrebu i evo jedne situacije:Znači tuku se,imaju 12 godina otprilike i prolaze razni likovi i niko nista,cak je jedan u sali reko Koji je pobjedio..

*

smigl

  • **
  • 537
Odg: Steam servis?
« Odgovori #37 : 11. Listopad, 2010., 08:44 »
ILI JOŠ BOLJE STAVIŠ SI SVE ŠIFRE U SIG NA FORUMU I ONDA IH NE MOŽEŠ IZGUBIT ČAK I AKO FORMATIRAŠ WINDOWSE!

HVALA SMIGL KRALJU!  :thumbs:

pokusavas biti smijesan? ironican? glup?

sta zelis uopce reci? ne sumljam da je nesto uber pametno...

*

Facaa

  • ******
  • 4455
  • Full of Stars
    • www.shuma.org
Odg: Steam servis?
« Odgovori #38 : 11. Listopad, 2010., 08:50 »
:)))))))))))
I'm teaching myself to live without sleeping cause i don't trust my dreams.

*

Radim247

  • *****
  • 2274
  • I ♥ kurac
Odg: Steam servis?
« Odgovori #39 : 11. Listopad, 2010., 09:03 »
ILI JOŠ BOLJE STAVIŠ SI SVE ŠIFRE U SIG NA FORUMU I ONDA IH NE MOŽEŠ IZGUBIT ČAK I AKO FORMATIRAŠ WINDOWSE!

HVALA SMIGL KRALJU!  :thumbs:

pokusavas biti smijesan? ironican? glup?

sta zelis uopce reci? ne sumljam da je nesto uber pametno...

Želim reći da moraš biti idiot da passove igdje zapisuješ bilo digitalno ili fizički. I da si malo bolje informiran znao bi da keyloggeri osim što pamte key press pamte i clipboard spremnik za c/p, a bolji i fake OCR-aju ekran "čitajući" tekst iz memorije. Dakle, samo otvarajući ovaj topic čitav tekst je učitan u memoriju koju trojanac analizira i jednostavno kopira čitav sadržaj. Frend je napravio takav trojanac za diplomski u jebenom Delphiju i nije da prepoznavao niti jedan avirus (niti zone alarm nije spriječio slanje podataka na mail).

Tako da....informiraj se malo prije nego kreneš davat SUPER DUPER SAVJETE.

@Facaa
:))))))))))))))))))))
Nebi bas reko,živim u Zagrebu i evo jedne situacije:Znači tuku se,imaju 12 godina otprilike i prolaze razni likovi i niko nista,cak je jedan u sali reko Koji je pobjedio..

*

smigl

  • **
  • 537
Odg: Steam servis?
« Odgovori #40 : 11. Listopad, 2010., 09:41 »
whoho fucking hoooo, nije ga prepoznao antivirus... a sto mislis kako av funkcionira? koji to av je sposoban sam prepoznati virus koji mu nije u bazi? kakav jebeni av.. smijeh

av je sranje koje se prodaje obicnom korisniku metodom utjerivanja straha u kosti... ak nemas av ukrasti ce ti neko pare s racuna, nestati ce ti svi ti xxx filmovi, ukrasti ce ti netko sliku guzenja susjede.. itd

pravu zastitu zna postaviti jako uzasno malo ljudi, i jako su dobro placeni za to i jednako dobro upuceni u metode kojima se koriste hakeri da bi mogli uopce postavljati zastite. stoga nemoj mi prodavati gluposti tipa moj frend je astronaut. moj caca je betmen...

frend ti ne zna postaviti (ajde reci cu i solidan alat) ZA, ili ces mi prodati pricu kak se trojan sam pokrenuo, očitao nesto iz memorije i onda poslao mail bez da je ZA registrirao ista... kao sto rekoh ne zna ti frend postaviti ZA da ne pricamo o nekakvim zastitama koje se uce na cisco tecajevima...

nego daj mi taj programcic o kojem pricas, ili dokazi nekako da on radi..?

*

Radim247

  • *****
  • 2274
  • I ♥ kurac
Odg: Steam servis?
« Odgovori #41 : 11. Listopad, 2010., 09:51 »
da ne pricamo o nekakvim zastitama koje se uce na cisco tecajevima...

Jer naime, ljudi koji završe CISCO drže svoje passworde u txt fajlu na desktopu.

koji to av je sposoban sam prepoznati virus koji mu nije u bazi? kakav jebeni av.. smijeh

Lol, nemaš pojma o čemu pričaš. Kao klinjo sam radio bezopasne viruse koje je detektirao nod jer ima jednostavan hex editor rofl.

Čovjeku je to bila tema diplomskog tako da nije nešto što sam izmislio. Imam i source na kompu negdje pa ti sendam ako možeš kompajlat Deplhi ali ono...random si čovjek jebote, neda mi se tražit to samo da dokažem svoj point. hf  :wildboy:
Nebi bas reko,živim u Zagrebu i evo jedne situacije:Znači tuku se,imaju 12 godina otprilike i prolaze razni likovi i niko nista,cak je jedan u sali reko Koji je pobjedio..

*

Facaa

  • ******
  • 4455
  • Full of Stars
    • www.shuma.org
Odg: Steam servis?
« Odgovori #42 : 11. Listopad, 2010., 09:52 »
I'm teaching myself to live without sleeping cause i don't trust my dreams.

*

progabbeing-jadran

  • ******
  • 5293
  • abrah cadabrah
Odg: Steam servis?
« Odgovori #43 : 11. Listopad, 2010., 10:01 »
ovaj smigl zna KOMPJUTORE.  :hiha: :hiha: :hiha:
Bowie je definitivno najveći umjetnik svih vremena.

Support your local gamers >>> Pro GABBEing Klan

*

dibek

  • ******
  • 5634
  • You put the stone in the case?
Odg: Steam servis?
« Odgovori #44 : 11. Listopad, 2010., 10:13 »
Želim reći da moraš biti idiot da passove igdje zapisuješ bilo digitalno ili fizički.
:hihi:

Zaboravio si pass, mogao si ga bar zapisat FIZICKI :hiha: Ono, ne vidim problem u tome, imam doma puno vaznijih fizickih stvari od passworda za steam :wildboy:

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9