HCL.HR

Što se trenutno igra na PC-u?

  • 4870 Odgovora
  • 1143945 Hitova
*

Mansky Hunt

  • **
  • 254
  • BOGOTACSVEMIRA
    • mAc-O-mAtic SoundCl!ck
Odg: Što se trenutno igra na PC-u?
« Odgovori #810 : 20. Prosinac, 2009., 11:14 »
-.-' A zadnji je baš smeće,neka strip grafika,ono.
Kresni TMNT  :mrgreen:
Prefora igra.

*

Cole

  • ******
  • 13453
    • CroSimRacing
Odg: Što se trenutno igra na PC-u?
« Odgovori #811 : 20. Prosinac, 2009., 14:54 »
Vidiš meni je zadnji bio drugi najbolji u serijalu, a fan sam istoga... Mislim da se nemože nadmašit Sands of Time... vrh  :b_dodo:

*

Armor

  • ******
  • 4195
Odg: Što se trenutno igra na PC-u?
« Odgovori #812 : 20. Prosinac, 2009., 21:54 »
Cjelu večer igral GTR 2
Inače igram DiRT 2 sa najviše maha trenutno.
U planu je DLC za Borderlands
"Born with less, but you still precious.

You gotta be able to smile through all this bullshit."

Odg: Što se trenutno igra na PC-u?
« Odgovori #813 : 20. Prosinac, 2009., 21:59 »
Više toga: MW2, Borderlands, Torchlight

*

Mansky Hunt

  • **
  • 254
  • BOGOTACSVEMIRA
    • mAc-O-mAtic SoundCl!ck
Odg: Što se trenutno igra na PC-u?
« Odgovori #814 : 20. Prosinac, 2009., 22:03 »
a-a :( one stare sam igrao, za najnoviji veli da traži fakane shadere 3 :bonk:
A da se prisjetiš Mafie?  :mrgreen:

*

des3iny

  • ****
  • 1506
  • xD xD xD
Odg: Što se trenutno igra na PC-u?
« Odgovori #815 : 20. Prosinac, 2009., 22:12 »
konfa je athlon 1.8 ghz, 1.5 ddr, radeon x800gto(shaderi 2.0!!)...

imam sličnu konfu ko ti pa ti mogu iz prve ruke preporučiti

Fallout 3 (low detalji)
NWN 2
Torchlight
Mass Effect (ld)
L4D
Portal
HL2 + Epizode

ne znam što si igrao a što nisi pa ti nemrem baš dati full popis preporuka, ovo je onak s vrha glave

*

seedorf

  • ****
  • 970
  • My mision is destroy love on planet Earth
Odg: Što se trenutno igra na PC-u?
« Odgovori #816 : 20. Prosinac, 2009., 22:54 »
konfa je athlon 1.8 ghz, 1.5 ddr, radeon x800gto(shaderi 2.0!!)...


Stari, radeon x800gto ima Shader 3.0.. :piva:

*

vilim

  • ****
  • 1389
Odg: Što se trenutno igra na PC-u?
« Odgovori #817 : 20. Prosinac, 2009., 22:59 »
@mansky hunt: veliki fan mafie, prešao par puta, modao ju... tako da trenutno otpada :mrgreen:

@des3iny: fallout 3 igrao, i eto, na opče iznenađenje, nije mi se svidio. L4D prošao, i u singleu i par puta s frendom u CO-OP. HL2 i epizode također prešao. Portal jednom probao ali nisam dovršio tako da ću to morat. Ove ostale također ću morat probat, neke mi se ovak na prvi pogled više sviđaju, druge manje, pa ću vidit :piva:

@seedorf: sve novije igre i Everest kažu da je 2.0 :kava:
"Women don't respect salad eaters."

*

des3iny

  • ****
  • 1506
  • xD xD xD
Odg: Što se trenutno igra na PC-u?
« Odgovori #818 : 20. Prosinac, 2009., 23:03 »
konfa je athlon 1.8 ghz, 1.5 ddr, radeon x800gto(shaderi 2.0!!)...


Stari, radeon x800gto ima Shader 3.0.. :piva:

Citat:
Support for Shader Model 3.0 is Absent

Technically speaking, the main constraint users are going to face when running a ATI X800 GTO class videocard is that this ATI core does not support Shader Model 3.0.


@vilim - probaj dodat addonove na F3, možda nađeš neke stvari koje ti popravljaju ono što ti se ne sviđa :D
btw, ak se sjetim još nečeg postam ^^

*

vilim

  • ****
  • 1389
Odg: Što se trenutno igra na PC-u?
« Odgovori #819 : 20. Prosinac, 2009., 23:24 »
Hvala kolega na savjetu i pomoći :D

svakako još reci ak se čega sjetiš, jer od 10 predloženih igara, ja ću recimo probat 2-4, jer neke mi se neće sviđat, druge sam već igrao itd...

A brijem da je x800gto zadnja u seriji koja je imala pixel shadere 2, jer se sječam da sam čitao recenziju grafe par dana nakon kaj sam komp uzeo i prigovorili su što nema shadere 3.
"Women don't respect salad eaters."

*

Mansky Hunt

  • **
  • 254
  • BOGOTACSVEMIRA
    • mAc-O-mAtic SoundCl!ck
Odg: Što se trenutno igra na PC-u?
« Odgovori #820 : 20. Prosinac, 2009., 23:51 »
www.systemrequirementslab.com

Idi tu,izaberi igru i vidi jel možeš igrati (pod Video ćeš vidjeti što piše za pixel shadere).

*

vilim

  • ****
  • 1389
Odg: Što se trenutno igra na PC-u?
« Odgovori #821 : 21. Prosinac, 2009., 11:16 »
konfa je athlon 1.8 ghz, 1.5 ddr, radeon x800gto(shaderi 2.0!!)...


Stari, radeon x800gto ima Shader 3.0.. :piva:

Citat:
Support for Shader Model 3.0 is Absent

Technically speaking, the main constraint users are going to face when running a ATI X800 GTO class videocard is that this ATI core does not support Shader Model 3.0.


@vilim - probaj dodat addonove na F3, možda nađeš neke stvari koje ti popravljaju ono što ti se ne sviđa :D
btw, ak se sjetim još nečeg postam ^^


nego, npr. koje addonove? Misliš na službene ili? ajde nabroji neke, stavljam kupovat fallout3 pa da odmah nabavim i te addonove.
"Women don't respect salad eaters."

*

des3iny

  • ****
  • 1506
  • xD xD xD
Odg: Što se trenutno igra na PC-u?
« Odgovori #822 : 21. Prosinac, 2009., 19:45 »


@vilim - probaj dodat addonove na F3, možda nađeš neke stvari koje ti popravljaju ono što ti se ne sviđa :D
btw, ak se sjetim još nečeg postam ^^


nego, npr. koje addonove? Misliš na službene ili? ajde nabroji neke, stavljam kupovat fallout3 pa da odmah nabavim i te addonove.

ma mislio sam na modove (naravno preporuka Fallout 3 GOTY verzija sa svim DLCevima)... mogu ti dati listu onih koje ja koristim i koje dosta srede cijeli sustav, od VATSa, preko boljeg crippleanja itd...

kao prvo će ti trebati ova dva:
http://www.fallout3nexus.com/downloads/file.php?id=640
http://www.fallout3nexus.com/downloads/file.php?id=229
archive invalidation invalidator i fallout mod manager, za jednostavnije instaliranje modova

imaš ih pun Q na www.fallout3nexus.com, a meni bolji su:
MTUI - bolji grafički izgled menija
Amplified Cripple Effects - napokon vrijedi cripplati nekoga (preporuka brutal i pain opcije :D)
Better Frag Grenade Physics - granata se ponaša ko granata a ne kao loptica skočica xD
Misc Item Weight Fix - modificira težinu nekih misc itema koji su inače preteški/prelagani (realnost jelte)
Power Armor Improved - vraća power armorima respekt i stavlja im vrijednosti iz prethodnih igara
VATS Manual Chance Evaluation - realniji VATS, uklonjen pretjeran weapon damaging, sada je više orijentirano na skill nego na crouchanje i udaljenost, i napokon scoped weapon znači nešto
GNR More Where That Came From VEOMA opsežan mod koji dodaje do 100 dodatnih pjesama (možeš izabrat po 'paketima') u Galaxy News Radio (sve su iz istog doba kao i one stare), doduše i velik preko 600MB

Teksture i meshevi:
Cigarete - da nisu samo one sive kutije xD
Alkohol - pravi alkohol umjesto onih generičkih stvari :D
Power Armor - realniji PA kod Brotherhooda i Outcasta
PreWar Book - crveni book za bolji izgled i lakše uočavanje
PreWar Money - realnije i uočljivije pare
Pristine Nuka Cola Machine - kad kažu da je 'pristine' onda nek bude savršeno očuvan :D
Jukebox - isto tako da onaj koji dobiješ doma da bude savršeno očuvan :D
Enhanced Enclave Power Armor & Tesla - realniji PA kod Enclavea
Echo Pipboy - Tamniji pipboy

evo to je onak 'osnovno' što ja sredim igru, zna se naći i kompletnih preinaka ali to je pre hardcore za mene xD

Odg: Što se trenutno igra na PC-u?
« Odgovori #823 : 21. Prosinac, 2009., 20:26 »
Call of Duty 2 Multiplayer
Bishock
Guitar Hero III: The Legends of Rock

Kada zavrsim Bioshock, ili cu se baciti na Dragon Age: Origins, ili Mass  Effect, ali ipak mislim  da cu prvo Fallout 3 ili Dead Space.

*

vilim

  • ****
  • 1389
Odg: Što se trenutno igra na PC-u?
« Odgovori #824 : 21. Prosinac, 2009., 20:48 »


@vilim - probaj dodat addonove na F3, možda nađeš neke stvari koje ti popravljaju ono što ti se ne sviđa :D
btw, ak se sjetim još nečeg postam ^^


nego, npr. koje addonove? Misliš na službene ili? ajde nabroji neke, stavljam kupovat fallout3 pa da odmah nabavim i te addonove.

ma mislio sam na modove (naravno preporuka Fallout 3 GOTY verzija sa svim DLCevima)... mogu ti dati listu onih koje ja koristim i koje dosta srede cijeli sustav, od VATSa, preko boljeg crippleanja itd...

kao prvo će ti trebati ova dva:
http://www.fallout3nexus.com/downloads/file.php?id=640
http://www.fallout3nexus.com/downloads/file.php?id=229
archive invalidation invalidator i fallout mod manager, za jednostavnije instaliranje modova

imaš ih pun Q na www.fallout3nexus.com, a meni bolji su:
MTUI - bolji grafički izgled menija
Amplified Cripple Effects - napokon vrijedi cripplati nekoga (preporuka brutal i pain opcije :D)
Better Frag Grenade Physics - granata se ponaša ko granata a ne kao loptica skočica xD
Misc Item Weight Fix - modificira težinu nekih misc itema koji su inače preteški/prelagani (realnost jelte)
Power Armor Improved - vraća power armorima respekt i stavlja im vrijednosti iz prethodnih igara
VATS Manual Chance Evaluation - realniji VATS, uklonjen pretjeran weapon damaging, sada je više orijentirano na skill nego na crouchanje i udaljenost, i napokon scoped weapon znači nešto
GNR More Where That Came From VEOMA opsežan mod koji dodaje do 100 dodatnih pjesama (možeš izabrat po 'paketima') u Galaxy News Radio (sve su iz istog doba kao i one stare), doduše i velik preko 600MB

Teksture i meshevi:
Cigarete - da nisu samo one sive kutije xD
Alkohol - pravi alkohol umjesto onih generičkih stvari :D
Power Armor - realniji PA kod Brotherhooda i Outcasta
PreWar Book - crveni book za bolji izgled i lakše uočavanje
PreWar Money - realnije i uočljivije pare
Pristine Nuka Cola Machine - kad kažu da je 'pristine' onda nek bude savršeno očuvan :D
Jukebox - isto tako da onaj koji dobiješ doma da bude savršeno očuvan :D
Enhanced Enclave Power Armor & Tesla - realniji PA kod Enclavea
Echo Pipboy - Tamniji pipboy

evo to je onak 'osnovno' što ja sredim igru, zna se naći i kompletnih preinaka ali to je pre hardcore za mene xD


jao kompa, puno hvala :D a za ovo si baš mogao i topic napravit pa da ljudi stavljaju modove koji koriste :piva:
"Women don't respect salad eaters."

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9