HCL.HR

Što se trenutno igra na PC-u?

  • 4870 Odgovora
  • 1152392 Hitova
*

Mzehn

  • ****
  • 1493
  • kakaroto
    • PCGN
Odg: Što se trenutno igra na PC-u?
« Odgovori #2430 : 19. Studeni, 2013., 18:16 »
Assassins Creed IV: Black Flag

Možda najkompletnija AC igra do sada, neusporedivo sa trojkom i iznad svih mojih očekivanja. Ubacili su sve dobre elemente iz prijašnjih igara i izbacili većinu generičnih smaranja. Ima taman side misija, taman collectiblesa, taman šore i taman steltha. Neke odlične novine tipa treasure maps koje apsolutno rulaju. AI je očigledno poboljšan i daje puno na imerzivnosti, svijet je predivno dizajniran a glavni lik puno zanimljiviji od indijanca.

"Naval" dio igre je priča za sebe, sama činjenica da se može plovit po bukvalno pola karipskog otočja i da svaki otočić ima barem jednu škrinju za nać dovoljno govori.

Nemogu nać niti jedan veći minus za sada, GG Ubisoft.

*

WEAPONX

  • *****
  • 2209
  • Doom-driven
Odg: Što se trenutno igra na PC-u?
« Odgovori #2431 : 19. Studeni, 2013., 19:25 »
Black Flag isto. Jedina zamjerka koju imam za sada je na borbu koju iz nastavka u nastavak uspijevaju napraviti još glupljom.
Lijepo je biti važan, ali je važnije biti lijep.    PREĐENE IGRE | PLAYLISTA | IKONE

Odg: Što se trenutno igra na PC-u?
« Odgovori #2432 : 19. Studeni, 2013., 20:21 »
igra se warcraft III. kriste kako je dobra igra, nemogu vjerovat da sam ju presto igrat ikad  :ave:
''The curse of much knowledge is often indecision.'' - Paarthurnax, Skyrim

*

PhSxX!

  • ***
  • 871
  • You see
Odg: Što se trenutno igra na PC-u?
« Odgovori #2433 : 19. Studeni, 2013., 20:40 »
Counter - Strike: Global Offensive

Nez, old fashioned shooter uz koji su sad dodali ranking sistem i skin dropove, a neki skinove vrijede do 300 eura (i da, ljudi to zbilja kupuju), dosad sam zaradio oko 10 eura, sto znaci da se igra sama otplatila, napucavanje perfektno, sve isto kao i cs 1.6 i CSS samo s novim engineom. Community tako-tako.

Grand Theft Auto IV

Skinuo sam neki patch koji potpuno eliminira micro-stuttere kad se pritiscu WASD tipke, napravilo igru igrivom i zabavnom, framerate malo dipne kad sam u gradu i vozim brzo sa puno okolnih auta i to, ali nista strasno, za moj low pc cudim se da tako dobro ide. Zabavan kao i svaki GTA, ali premalo mjesta za stuntove, tu i tamo koja skakaonica, ali nista zabavno i epsko poput GTA V skokova preko 2 kilometra s nekim bjesnim autom. Dosadi poprilicno brzo i ne mogu igrati vise od 30 minuta u jednom sittingu jer eto, repetitivnost. Vidi se da je iz 2008.
If the brain were so simple we could understand it, we would be so simple we couldn't.

*

Draka

  • **
  • 186
Odg: Što se trenutno igra na PC-u?
« Odgovori #2434 : 19. Studeni, 2013., 21:14 »
Slazem se ss tobom.

I ja često CS:GO opletem, malo je teško u početku dok se navikne čovjek (čitaj Odvikne od 1.6)

Ali nakon toga, nema preko. Stvarno jesu napravili odličnu igru.

*

zg_rider111

  • ****
  • 1636
  • ಠ_ಠ
Odg: Što se trenutno igra na PC-u?
« Odgovori #2435 : 19. Studeni, 2013., 22:38 »
Trenutno igram Assassin's creed IV black flag, a ono izgleda mi c/p ništa previše novog.


Odg: Što se trenutno igra na PC-u?
« Odgovori #2436 : 21. Studeni, 2013., 11:26 »
Malo Amnesjiu, malo Penumbru ( 1.dio), prijatelj mi posudio komp. Dobre igre ali nikako se ne mogu naviknuti na tipkovnicu i miša (izvan RTS okruženja), sve mi je to jako trapavo, ipak sam ja konzolaš navikao da sve kontrole imam na jednom mjestu.

Odg: Što se trenutno igra na PC-u?
« Odgovori #2437 : 24. Studeni, 2013., 23:14 »
           


Igrao već prije al sam ima nekih problema pa nisam završio, sad nakon što sam završio Arkham Asylum počeo sam ponovo igrati i imam bolje dojmove nego kad sam prvi put igrao a nisam ni do pola igre još došao.

Odg: Što se trenutno igra na PC-u?
« Odgovori #2438 : 26. Studeni, 2013., 10:10 »


Jako, jako zabavna igra :D
'sap homiz? Vana kil sam zombis?

*

black_out

  • ******
  • 4118
  • #IgračVrata
Odg: Što se trenutno igra na PC-u?
« Odgovori #2439 : 26. Studeni, 2013., 11:32 »


Odlična igrica! Fenomenalna ČIL glazbica, jake makine i garenje sa murjom su tu - ima čak i helikoptera koji bacaju eksplozivne bačve po vama.
Jedino što fali su dobre trebice i zanimljivi filmići.
hardcore gamer | rapist | nerd | cis scum | misogynist |

*

Adam Jensen

  • *****
  • 2025
  • i didn't ASK fOr this
Odg: Što se trenutno igra na PC-u?
« Odgovori #2440 : 26. Studeni, 2013., 11:50 »
HP2 je jedini NfS u kojem sam baš uživao, predobra igra. Kasniji nastavci mi se uopće nisu svidjeli, sad nisam siguran jesu li lošiji ili mi se možda više ne sviđaju trkaće igre :bonk:.


*

voltronix

  • n00b
  • 2
Odg: Što se trenutno igra na PC-u?
« Odgovori #2442 : 27. Studeni, 2013., 01:47 »
Battlefield 3, GTA5

*

Dragster

  • ******
  • 7719
  • OKO SOKOLOVO xD
Odg: Što se trenutno igra na PC-u?
« Odgovori #2443 : 27. Studeni, 2013., 23:36 »


"There is great strength in numbers, but there is great power in one, for the strength of the will of one may gather numbers to it. There is strength not only in *knowing* the self, but *knowing* how to bring it forth in others."

tl;dr pušite mi kurac xD

*

black_out

  • ******
  • 4118
  • #IgračVrata
Odg: Što se trenutno igra na PC-u?
« Odgovori #2444 : 28. Studeni, 2013., 00:11 »
<3
hardcore gamer | rapist | nerd | cis scum | misogynist |

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9