HCL.HR

Što se trenutno igra na PC-u?

  • 4870 Odgovora
  • 1152317 Hitova
*

black_out

  • ******
  • 4118
  • #IgračVrata
Odg: Što se trenutno igra na PC-u?
« Odgovori #2445 : 29. Studeni, 2013., 07:49 »
PSX Longplay [070] Heart of Darkness

Filmični platformer. Duhovni nastavak Another Worlda. Znači ima malo puzanja, malo hodanja, malo trčanja, malo skakanja pa čak i malo pucanja. Tu i tamo trebate promisliti što i kako napraviti. Grafički impresivno čak i danas, baš ono prekrasne animacije kretanja i sve to. Jedina boljka izgleda je bijedna rezolucija. Šteta što igrivost nije na istoj razini. Da, igra ima sasvim solidan dizajn, ali ta užasno jeftina težina kojom se pokušava prikriti činjenica da igra ima trajnost od tek sat i nešto vremena je apsolutni bezobrazluk. Ono, postoji šansa da umreš PECTO puta dok prelaziš jedan ekran, ali čekpojnt je tek na svakom petom. Ili sedmom ili osmom, ako je Eric poželio da baš taj dio igrači zamrze iz dna duše. Drago mi je da je nakon ovoga frajer gotovo u potpunosti odjebao iz industrije igrica na preko čitavo desetljeće - ni ja mu ne bih dao jebeni posao nakon ovakve gluposti.

Inače, preporučam ili gledanje ovog sranja što sam stavio na vrhu ili, ako ste baš mazohist, igranje preko PSX emulatora. Sejvskamajte na svakom ekranu, ako treba i više puta. I obavezno igrajte na Easy.
hardcore gamer | rapist | nerd | cis scum | misogynist |

*

RaZiii

  • **
  • 253
Odg: Što se trenutno igra na PC-u?
« Odgovori #2446 : 30. Studeni, 2013., 00:18 »
roka se WoW i Minecraft  =D>

*

sacred000

  • *
  • 42
  • Perspektiva nam je jeftina cigara
Odg: Što se trenutno igra na PC-u?
« Odgovori #2447 : 01. Prosinac, 2013., 13:46 »
Upravo prešao Metro:Last Light ,igra sa veoma zanimljivim zapletom radnje i u cijelosti pričom.Fasciniran :)

*

Adam Jensen

  • *****
  • 2025
  • i didn't ASK fOr this
Odg: Što se trenutno igra na PC-u?
« Odgovori #2448 : 01. Prosinac, 2013., 14:25 »


Napokon sam krenuo igrati ovo čudo. Već sam podosta prešao i prezadovoljan sam. Crysis je u potpunosti ispunio moja visoka očekivanja, čak bi se usudio reći da je ovo ponajbolja pucačina ikada (iako mi je FC3 i dalje vrh kada su pucačine u pitanju ali treba uzeti u obzir i da je Crysis pet godina stariji brat).
Iako igram na najvećoj težini (delta) ipak se ružno osjećam kao da sam cheater zbog učestale upotrebe cloaka ali jbg šta ćeš kad su nam dali tu mogućnosti i, obzirom da su neprijatelji inteligentniji i mnogo bolje vide nego u ostalim igrama, mora se biti nevidljiv da bi odradio posao neprimjetno kako ja uvijek preferiram.
Jedina sitna zamjerka koju imam je što tzv mele takedown (max strenght + T) nije u urađeno u stilu modernih takedownova kao što su npr. u FC3 ili DE:HR. (jer kada ga samo odalamiš s leđa to nije ni približno satisfaktivno kao npr. kada mu okreneš glavu za 180 stepeni :mrgreen:), dok ona druga varijanta kada ga uhvatiš i baciš na to nemam primjedbe to je odlično napravljeno.
Malo sam igrao i online, i taj segment mi se također dosta sviđa zbog sporijeg gameplaya i većih mapa.

Odg: Što se trenutno igra na PC-u?
« Odgovori #2449 : 01. Prosinac, 2013., 20:14 »
Final Fantasy VII



Joooj, kad sam steam ačivmente vidio... Get Materia Knights of the Round, Defeat the Ruby Weapon, Master all Materias... sve sam to ''radio'' davne 1999.

Odg: Što se trenutno igra na PC-u?
« Odgovori #2450 : 03. Prosinac, 2013., 05:51 »
(Klikni za pregled slike.)



Ako se ne varam, osim boljeg AI-a na Delta težini neprijatelji i viču na Korejskom što u praksi dosta otežava predviđanje njihovih reakcija. Jako zgodan detalj.

Ako si u mogućnosti, upikni si i jednako dobar Crysis Warhead.

Odg: Što se trenutno igra na PC-u?
« Odgovori #2451 : 03. Prosinac, 2013., 21:19 »



Nakon Human Revolutiona nisam znao što da sljedeće krenem igrat pa sam se sjetio ovoga. U cijelom AC serijalu sam samo dvojku prešao pa sad bi bilo vrijeme da i ove ostale zaigram. Inače, odigrao nekih sat, sat i pol i poprilično sam zadovoljan, taman sam nekoliko misija po Rimu obavio i nevjerovatno je kako je grad vrhunski modeliran.

Odg: Što se trenutno igra na PC-u?
« Odgovori #2452 : 04. Prosinac, 2013., 13:37 »
Orcs must die 2. Zahvaljujući novom humble bundle

*

LittleOnE

  • n00b
  • 3
Odg: Što se trenutno igra na PC-u?
« Odgovori #2453 : 04. Prosinac, 2013., 16:23 »
Call of Duty Modern Warfare 3 :D
LittleOnE :)))))

*

mygaming007

  • n00b
  • 4
  • Gaming4Live
    • MyGaming007
Odg: Što se trenutno igra na PC-u?
« Odgovori #2454 : 04. Prosinac, 2013., 17:38 »
Ja trenutno igram JustCouse2 Svidja mi se i grafika je super i otvoren svet samo malo nije realno pri udarima i kada kola uxplodiraju ali je sve ok bas super volim GRAPLING ili kako vec se kaze ima dosta modova koji igru cine veoma zanimljivom :hug
Gamer4Ever

*

DDeffectsCro

  • *
  • 24
  • UZ HCL jer sve je moguče (copyright KTC)
Odg: Što se trenutno igra na PC-u?
« Odgovori #2455 : 06. Prosinac, 2013., 11:08 »
MA šta god stignem XD

*

Mzehn

  • ****
  • 1493
  • kakaroto
    • PCGN
Odg: Što se trenutno igra na PC-u?
« Odgovori #2456 : 06. Prosinac, 2013., 12:08 »
Mark of the Ninja

Od skillova, gadgeta i komboa do fenomenalne igre sjena i zvukova, pravi stealth hedonizam.

Odg: Što se trenutno igra na PC-u?
« Odgovori #2457 : 06. Prosinac, 2013., 21:56 »
evo danas presao call of duty ghosts i nisam ocekivao al stvarno mi je super igrica i jedva cekam sljedeci nastavak ghosts-a jer ima vrlo neocekivan kraj :DD

eh da i kad pređete igricu i kad vam krene credits nemojte odmah ugasit igru jer nakon kraćih credits-a cete vidjet kako zapravo igra zavrsava i sto se dogodi s vama tj ako se ne varam s Loganom :D

*

bigbongman

  • *
  • 8
  • Music is a safe kind of high.
Odg: Što se trenutno igra na PC-u?
« Odgovori #2458 : 08. Prosinac, 2013., 12:02 »
Nabrijao se na raznorazne tycoon igre, pa počeo Tropico 4. Ima itko kakav dobar prijedlog za te managment/tycoon igre? SimCitye sve odigrao uzduž i popreko, kao i novi Prison Architect :D
Excuse me while I kiss the sky.

Odg: Što se trenutno igra na PC-u?
« Odgovori #2459 : 08. Prosinac, 2013., 22:51 »
Nabrijao se na raznorazne tycoon igre, pa počeo Tropico 4. Ima itko kakav dobar prijedlog za te managment/tycoon igre? SimCitye sve odigrao uzduž i popreko, kao i novi Prison Architect :D

Ja preporucam game dev tycoon. Jako dobra igra po meni.
Svakodnevno palim bojler i izmišljam toplu vodu.

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9