HCL.HR

Što se trenutno igra na PC-u?

  • 4870 Odgovora
  • 1152464 Hitova
*

snowblind

  • Suradnik
  • ******
  • 9339
Odg: Što se trenutno igra na PC-u?
« Odgovori #3060 : 14. Svibanj, 2015., 09:46 »
Nadoknađujem zaostatke - nedavno završio Krater koji je bio solidan, ali ima nekoliko veoma upitnih dizajnerskih odluka. Sad se igra Metro 2033 i poprilično sam zadovoljan s viđenim do sada.

Odg: Što se trenutno igra na PC-u?
« Odgovori #3061 : 14. Svibanj, 2015., 11:46 »
Witcher 2,da fino saznam radnju pre izlaska trojke



*

m3tal

  • *
  • 40
  • d0g
Odg: Što se trenutno igra na PC-u?
« Odgovori #3062 : 14. Svibanj, 2015., 11:56 »
Witcher 2,da fino saznam radnju pre izlaska trojke


i ja sam gledao kako cu poceti witcher 2 prije 3, ali sam zavrsio na dragon ageu :mrgreen:

*

Hrv4tin4

  • Gost
Odg: Što se trenutno igra na PC-u?
« Odgovori #3063 : 14. Svibanj, 2015., 13:16 »
Igram Lego Batman 3 Beyond Gotham i sad na jednoj misiji odem u Batcave i tamo umjesto Alfreda, koji je ozlijeđen, se nalazi Conan O'brien koji sam sebe pretstavlja koa novi batler...

Vrištanje :ave: :loludara:

Odg: Što se trenutno igra na PC-u?
« Odgovori #3064 : 15. Svibanj, 2015., 12:49 »
Imam problem. Instaliram L.A. noire na komp (Athlon 64 2 x 3.0 Ghz, 4 GB ram-a, Radeon 5670) i šteka. U čemu je problem ?

*

Hrv4tin4

  • Gost
Odg: Što se trenutno igra na PC-u?
« Odgovori #3065 : 15. Svibanj, 2015., 12:59 »
Imam problem. Instaliram L.A. noire na komp (Athlon 64 2 x 3.0 Ghz, 4 GB ram-a, Radeon 5670) i šteka. U čemu je problem ?
Jel imaš sve patcheve?
I kako si namjestio rezoluciju i grafičke postavke? Imaš minimum za pokretanje igre... Probaj sve skresati dolje

Odg: Što se trenutno igra na PC-u?
« Odgovori #3066 : 15. Svibanj, 2015., 14:35 »
Imam problem. Instaliram L.A. noire na komp (Athlon 64 2 x 3.0 Ghz, 4 GB ram-a, Radeon 5670) i šteka. U čemu je problem ?
Jel imaš sve patcheve?
I kako si namjestio rezoluciju i grafičke postavke? Imaš minimum za pokretanje igre... Probaj sve skresati dolje

Probao sam smanjiti grafiku na minimum..ista stvar..dok mi recimo Mafia II radi glatko na najjačim postavkama

*

Hrv4tin4

  • Gost
Odg: Što se trenutno igra na PC-u?
« Odgovori #3067 : 15. Svibanj, 2015., 14:42 »
A Jel imaš sve patcheve?
Original igra ili ...?

Odg: Što se trenutno igra na PC-u?
« Odgovori #3068 : 15. Svibanj, 2015., 14:56 »
Just Cause 2, Call of Juarez Gunslinger, Sleeping Dogs, Mafia II
« Zadnja izmjena: 16. Svibanj, 2015., 16:01 Boiler1983 »

*

Hrv4tin4

  • Gost
Odg: Što se trenutno igra na PC-u?
« Odgovori #3069 : 15. Svibanj, 2015., 14:59 »
Momak pročitaj pravila foruma.

Zabranjeno je spominjanje piratizacije, njezino podržavanje ili bilo kakav oblik.
Pitanja i probleme oko takvih stvari ćeš morati potražiti drugdje.

*

Terox

  • ***
  • 650
    • Planet Minecraft-TeroXCro
Odg: Što se trenutno igra na PC-u?
« Odgovori #3070 : 16. Svibanj, 2015., 09:21 »
Šta je to peh.To je ono dok u petak navečer pustiš da ti se instalira Call of Duty 4,a instalacija traje ko zna koliko i odeš vani na vjetar igrat se.Probudiš se ujutro sjetiš se da imaš 14 godina i onda te naglo uklješti živac posred vrata i sad jedino što mogu raditit jest biti na računalu.Nije ni to toliko loše,ali hej boli kao da me upucalo.

 Prešao sam već igru na najlakšu težinu,ali nisam još provao multiplayer hoće li konekcija brzine 7 KB/s (znam sporo za poludit) moći ugodno igrati Multiplayer,zato jer znam da sam Call of Duty 1 igrao na toj konekcija i savršeno  je išla.... Ako pitate jel mi igre dobro idu što se tiće framerate obe držim na max settings i 60 fps locked....Pitam samo hoće li konekcija ako ko zna.

*

Adam Jensen

  • *****
  • 2025
  • i didn't ASK fOr this
Odg: Što se trenutno igra na PC-u?
« Odgovori #3071 : 16. Svibanj, 2015., 10:07 »


Evo i ja počeo igrati ovo čudo od igre i čini se da su svi hvalospjevi o njoj sasvim zasluženi. Kakva imerzivnost, tako što nisam osjećao još od ranog djetinjstva kada sam tek počinjao gamersku "karijeru", ovdje in-game-life baš ono ima vrijednost i kada se nađeš u opasnosti da ga izgubiš adrenalin počinje radit, a tek ide u nebo kada zagineš i ideš po ostavljene duše maksimalno pazeći da ne napraviš kakvu grešku pa da ih trajno izgubiš. Igra cijeni strpljenje i taktički pristup i oštro kažnjava svaki pokušaj brzopletosti, što je baš po mom guštu. Borba je najbolja ikad valjda, ovo mora biti uzor svim RPG-ovima. Dizajn armora je baš pravi srednjovjekovni (a ne fantazijski ko u većini drugih RPG-ova), a i ponašanje oružja i štitova su naprosto fantastični, očito je da su konsultovali stručnjake za ovo polje pri izradi.  Dizajn svijeta i sva ta mističnost koja ga okružuje su za svaku pohvalu a i otkrivanje priče na kapaljku samo još više uvlači u svoj misteriozni svijet. Moram priznati da sam imao negativne predrasude o Souls igrama, mislio sam da je sav taj hype samo zbog njene težine a ne realne kvalitete, međutim ostao sam bez riječi koliko je sve vrhunski napravljeno. Jedna od rijetkih igara koja ne vrijeđa inteligenciju igrača vodeći ga za ruku i tretirajući ga kao invalida i svaka im čast na tome.  Šteta što zadnjih mjeseci nemam mnogo vremena za igranje (1h dnevno) pa će mi za 100%-tni prijelaz trebati godina :mrgreen:.

Odg: Što se trenutno igra na PC-u?
« Odgovori #3072 : 16. Svibanj, 2015., 10:35 »
1 >> 2

:kava:

*

Adam Jensen

  • *****
  • 2025
  • i didn't ASK fOr this
Odg: Što se trenutno igra na PC-u?
« Odgovori #3073 : 16. Svibanj, 2015., 10:55 »
Može biti, ali prije bih rekao da je tu u pitanju ona standardna fanovska ne-smije-nastavak-biti-bolji-od-prethodnika floskula. Ovom čovjeku ipak najviše vjerujem, a on kaže da je dvica bolja :mrgreen:.

*

Freddy

  • ******
  • 5994
  • Briljantin.
Odg: Što se trenutno igra na PC-u?
« Odgovori #3074 : 16. Svibanj, 2015., 10:58 »
1 >>>> 2

Nedavno sam se vratio jedinici i u pol sata se uvjerio u to.

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9