HCL.HR

Što se trenutno igra na PC-u?

  • 4870 Odgovora
  • 1152431 Hitova
*

Mzehn

  • ****
  • 1493
  • kakaroto
    • PCGN
Odg: Što se trenutno igra na PC-u?
« Odgovori #3225 : 23. Kolovoz, 2015., 13:47 »
Ja sam sad iz fore instalirao Just Cause 2 i igra me opet oduševila količinom zabave i ne realnosti :hihi:
Baš mi paše sad se tako opustiti i bezveze letiti, napucavati i raditi gluposti.

Ako ne misliš prelazit kampanju preporučam ti besplatni Just Cause 2 Multiplayer Mod na steamu. Puno je zabavnije radit kaos s ljudima nego ovako solo kao u SP-u. A i dodane su neke lokacije na mapi.

*

Hrv4tin4

  • Gost
Odg: Što se trenutno igra na PC-u?
« Odgovori #3226 : 23. Kolovoz, 2015., 14:02 »
Već je instaliran :thumbs:

*

Terox

  • ***
  • 650
    • Planet Minecraft-TeroXCro
Odg: Što se trenutno igra na PC-u?
« Odgovori #3227 : 23. Kolovoz, 2015., 14:15 »
Evo taman i ja sad ostao mi samo zadnji level priječ završetak je epski već sam igrao na normal sad igram na Hard igra je vrh vrhova.

*

Terox

  • ***
  • 650
    • Planet Minecraft-TeroXCro
Odg: Što se trenutno igra na PC-u?
« Odgovori #3228 : 23. Kolovoz, 2015., 20:21 »




Developerima ove igre se klanjam i jedva čekam da kupim i ovu a i nastavak.

 :ave: :ave: :ave: :ave: :ave: :ave: :ave: :ave: :ave: :ave:

*

Mzehn

  • ****
  • 1493
  • kakaroto
    • PCGN
Odg: Što se trenutno igra na PC-u?
« Odgovori #3229 : 25. Kolovoz, 2015., 11:22 »
Nisi baš trebao stavljat skrinšot spojlere sa kraja igre jelda...

Jučer me pukla neka nostalgija i instalirao sam si Half Life 2. I to ne onu novu HD verziju, baš sam htio taj stari feel opet.
Nastavio sejv sa steama, negdje oko polovice Ravenholma. Nisam mislio da me oprat paranoja opet ali eto, preznojio sam se pošteno :mrgreen: možda zato jer sam ovo radio na "hard". Umro sam barem pet-šest puta u procesu od onih brzih zombija.

Trenutno sam do ovdje dogurao, ako me sjećanje dobro služi to je taman negdje oko polovice igre.


*

Terox

  • ***
  • 650
    • Planet Minecraft-TeroXCro
Odg: Što se trenutno igra na PC-u?
« Odgovori #3230 : 25. Kolovoz, 2015., 13:40 »
Ispričavam se radi toga.

Nego half-Life 2 sam prešao 3 puta na svaku težinu i tako svaki Half-Life,cijeli serijal jednostavno je zakon i nema mu ravna.Half-Life je najbolja igra na svijetu i niko joj nesmije niti može uzeti tu titulu (osim one igre čije ime nesimijemo spominjati inače je Gabe neče ni najaviti XD).

Odg: Što se trenutno igra na PC-u?
« Odgovori #3231 : 25. Kolovoz, 2015., 15:15 »
Nisi baš trebao stavljat skrinšot spojlere sa kraja igre jelda...

Jučer me pukla neka nostalgija i instalirao sam si Half Life 2. I to ne onu novu HD verziju, baš sam htio taj stari feel opet.
Nastavio sejv sa steama, negdje oko polovice Ravenholma. Nisam mislio da me oprat paranoja opet ali eto, preznojio sam se pošteno :mrgreen: možda zato jer sam ovo radio na "hard". Umro sam barem pet-šest puta u procesu od onih brzih zombija.

Trenutno sam do ovdje dogurao, ako me sjećanje dobro služi to je taman negdje oko polovice igre.

(Klikni za pregled slike.)

:hug

Jedna od rijetkih igara koju sam prošao uzduž i poprijeko jedno 6-7 puta i jedna od rijetkih u kojoj sam htio unlockat sve ačivmente. Također sam se grćil dobit taj ačivment @Mzehn i došao sam skoro do kraja /skoro već do groblja) i onda me sjebala neka granata kae eksplodirala i nije mi se priznao ačivment :mrgreen: Na kraju sam odustao. Mislim da je to jedini koji mi fali iz HL2
« Zadnja izmjena: 25. Kolovoz, 2015., 15:18 MaliMicek »
Lista odigranih:2015,2016,2017,2018,

*

Mzehn

  • ****
  • 1493
  • kakaroto
    • PCGN
Odg: Što se trenutno igra na PC-u?
« Odgovori #3232 : 25. Kolovoz, 2015., 15:30 »
Baš je ono pravo teško bilo za preći tako, jer samo one "pile" na gravity gunu rade instant kilove, a tih pila ima možda 10 na mapi pa se stalno treba mislit iz kojeg kuta ju ispucat da ne odleti u nepovrat. A i igranje lovice s zombijima dok ih onaj pastor tamani sa sačmom naravno :hihi:

Mislim da to i je najteži ačivment u igri. Jedino u čemu bi mogao fejlat kad su ačivmenti u pitanju je pronalaženje svih lambda cacheva. Jer bez guida moram gledat u svaki ćošak, a gledanje tih guidova baš smara jako.



*

Hrv4tin4

  • Gost
Odg: Što se trenutno igra na PC-u?
« Odgovori #3233 : 27. Kolovoz, 2015., 13:27 »
Just Cause 2 mi se stalno crasha na Win 8.1 i ne da mi se istraživati kaj ga muči pa sam odustao.
Vratio sam se na AC franšizu i krenuo s genijalnim AC II koji mi je jedan od najjačih AC u serijalu!
Kao pripremu za MGS V sam ponovno pokrenuo Groun Zeroes koji donosi lijepe bonuse u PPu ako spasite zatvorenike koji će biti u vašoj mother base!
I još uvijek vučem kao puž GTA V kampanju koju nikako završiti.

*

bartul_9

  • ******
  • 3854
  • Welcome to the matrix.
Odg: Što se trenutno igra na PC-u?
« Odgovori #3234 : 27. Kolovoz, 2015., 13:47 »
AC2 je stvarno najjaci u serijalu, Leonardo Da Vinci i prica mi je top.Doduse nisam odigrao black flag, nesto malo kod priatelja to mi je ogroman minus jer obozavam brodove i cjelu piratsku tematiku.Treci dio me razocaro, odustao sam nakon 15-ak sati ponajvise zbog lose optimizacije..
Sta se tice GTA5 neznam za tebe ja sam ga odigrao 2 puta i to prelazak u jednom danu, kad krenem nemogu stat.I to prvo na rodjakovoj PS3 pa na svome PS4 kompletno iz prvog lica, osim voznje naravno.
Ja sada peglam Hearthstone evo zadnja 2 dana sam igrao preko 30 sati i to jucer nekih 20 sati u komadu, topla preporuka da se okusate...
Instalirao sam  jos i Dirty Bomb to cu kasnije pokusat zaigrat, izgleda mi kao dobra pucacina...

*

Hrv4tin4

  • Gost
Odg: Što se trenutno igra na PC-u?
« Odgovori #3235 : 27. Kolovoz, 2015., 13:50 »
Ma GTA V sam 3 puta prešao na PS3 tako d mi nije nešto napeta prica ni igra kad sve znam. Jedinovijendom kad nabacimo kkoji heist.

*

zvucnjak

  • *
  • 130
  • Carpe per diem
Odg: Što se trenutno igra na PC-u?
« Odgovori #3236 : 28. Kolovoz, 2015., 09:56 »
Uglavnom:

Witcher 3
Life Is Strange
Shogo: Mobile Armor Division (da, dobro ste pročitali, igra iz 1999)
Rocket League!

*

Mzehn

  • ****
  • 1493
  • kakaroto
    • PCGN
Odg: Što se trenutno igra na PC-u?
« Odgovori #3237 : 30. Kolovoz, 2015., 15:25 »
Airscape: The Fall of Gravity

! No longer available

U rangu Meat Boya po pitanju težine, bez pretjerivanja. Baš sam ugodno iznenađen s ovim, neke nove mehanike i dugački izazovni leveli. Jedno od većih iznenađenja ove godine, nisam očekivao ovako dobro napravljenu igru.

Odg: Što se trenutno igra na PC-u?
« Odgovori #3238 : 30. Kolovoz, 2015., 17:27 »
Homesick

Odg: Što se trenutno igra na PC-u?
« Odgovori #3239 : 31. Kolovoz, 2015., 13:48 »
Natjerao Witchera da proradi konačno pa nastavljam s igrom. Četvrti chapter :hug

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9