HCL.HR

Što se trenutno igra na PC-u?

  • 4870 Odgovora
  • 1152582 Hitova
*

bartul_9

  • ******
  • 3854
  • Welcome to the matrix.
Odg: Što se trenutno igra na PC-u?
« Odgovori #3255 : 05. Rujan, 2015., 19:13 »
Meni je igra tesko savrsenstvo, dosao do djela gdje dobivam flamethrower, prije toga ima jedan dio iz filma.Prebolesno je necu vam spoilat sta tocno al igra je brutalna...Jedna od rjetkih igara sta sam igrao da se ovako uzivis.Atmosfera je ajme, ajme..Doslovno se osjecam kao da cjelo vrjeme gledam produzenu verziju osmog putnika.

Odg: Što se trenutno igra na PC-u?
« Odgovori #3256 : 06. Rujan, 2015., 08:44 »
Ček. Kaj nisi ti to već prešao?
Valjda sam zabrijao. Ja igru mislim ostavit za sljedeću godinu.

Nisam. Kad sam instalirao u veljači prošao sam možda pet minuta igre, sad zadnjih par dana samo to igram :)
Odlična je igra, odličnog trajanja.

Najviše mi se sviđa posveta prvom filmu. Od samog dizajna pa do sitnica poput one male ptičice na stolovima koja je u filmu drito prije chestburster scene. Ima prostorija koja je identična onoj gdje Brett dobije po pi... kad traži Jonesya. Ima i prostorija koja je posveta dvojci (soba gdje se Newt skrivala) al me najviše iznenadilo od toga kada naletiš kasnije u igri Kad Apollo i sintetičari podivljaju na lika koji je ubijen guranjem časopisa u grlo. (Ash vs Ripley u filmu)

No moje najveće iznenađenje je zapravo činjenica da apsolutno niigdje nisi siguran, brijao sam da alijen ne može u ventilaciju, kako me samo zgrabio dok sam čilo unutra ili pak u one ormare, ja lijepo nutra čekam da frajer ode a frajer me našnjofa, isčupa vrata i gg :D
« Zadnja izmjena: 06. Rujan, 2015., 08:53 MaliMicek »
Lista odigranih:2015,2016,2017,2018,

Odg: Što se trenutno igra na PC-u?
« Odgovori #3257 : 07. Rujan, 2015., 19:05 »
Mad Max i ponovno se prilazi mafia 2 :D

*

Mzehn

  • ****
  • 1493
  • kakaroto
    • PCGN
Odg: Što se trenutno igra na PC-u?
« Odgovori #3258 : 11. Rujan, 2015., 11:30 »
Celestian Tales: Old North

Prvi dio najavljene triologije, i prvi jrpg koji igram nakon doslovno više od 10 godina.
Za sada jako zanimljivo sa puno politike i intriga u priči, sustav borbe klasični turn-based.

Sviđa mi se što se ono klasično japansko infantilno forsanje seks konotacija postepeno gubi kako chapteri prolaze, na početku sam mislio da će me konstantno bombardirat s tim pizdarijama

! No longer available

Kazu da bi se za "pravi kraj" igre trebalo preći igru sa svih 6 glavnih likova, a pošto je priča svakog od njih navodno potpuno drugačija čak bi mi se mozda i dalo to ić radit.


Odg: Što se trenutno igra na PC-u?
« Odgovori #3259 : 16. Rujan, 2015., 10:24 »
Igram s par prijetelja Age of Empires 3 preko lana. Baš sam zaboravio kako rulaju strategije, šteta što ih ne igram češće :wildboy:

*

DakiKŠ

  • **
  • 176
  • Koju poslugu porati?
Odg: Što se trenutno igra na PC-u?
« Odgovori #3260 : 16. Rujan, 2015., 21:29 »
Igram s par prijetelja Age of Empires 3 preko lana. Baš sam zaboravio kako rulaju strategije, šteta što ih ne igram češće :wildboy:
Ja do sada igrao AoE3 da se malo podsetim.
Ljude delim na dve grupe: Gamere (čitaj ljudi kojima nikada nije dosadno) i ostale ljude (čitaj šonje).
-DakiKS 1. april 2015.

Odg: Što se trenutno igra na PC-u?
« Odgovori #3261 : 17. Rujan, 2015., 15:14 »
Na ovaj vreli septembarski dan sam poceo novi carrer mode na fifi sa Evertonom.... na legendary-ju je pa cemo vidjeti, cilj  je izlazak u evropu :mrgreen:

*

Adam Jensen

  • *****
  • 2025
  • i didn't ASK fOr this
Odg: Što se trenutno igra na PC-u?
« Odgovori #3262 : 18. Rujan, 2015., 21:46 »






Odg: Što se trenutno igra na PC-u?
« Odgovori #3263 : 19. Rujan, 2015., 18:30 »
Metro 2033

*

Hrv4tin4

  • Gost
Odg: Što se trenutno igra na PC-u?
« Odgovori #3264 : 23. Rujan, 2015., 10:36 »
Rokam PES 2016, MGS V pokušavam dobiti zadnju misiju :wildboy: i povremeno pokrenem AC II (jer sam krenuo cijeli serijal ispočetka) dok mi Batman Arkham Knight i dalje skuplja prašinu na HDDu...

Odg: Što se trenutno igra na PC-u?
« Odgovori #3265 : 23. Rujan, 2015., 19:06 »


Gotof elijen, malo krize.
valjd već po peti put :wildboy:
Skoro pri kraju pa započeo pomalo i dodatak Crysis: Warhead
Bez obzira na godine još uvijek tehnički i grafički i više nego solidna igra.
Imo neke čudne kreševe i bug za save pozicije taman kad se nabrijo i natjerao se odigrati 2-3 sata u komadu jer mi je već dosadna igra koju skoro znam napamet lol :wildboy:
Warhead se bolje ponaša.



mali krajsis rebus

Invisibility D
Lista odigranih:2015,2016,2017,2018,

*

WEAPONX

  • *****
  • 2209
  • Doom-driven
Odg: Što se trenutno igra na PC-u?
« Odgovori #3266 : 23. Rujan, 2015., 19:18 »
Cloak Engaged?

Isto odigrao nedavno. I dvojku poslije toga koja mi je čak bila zabavnija nego u prvom prolazu.
Lijepo je biti važan, ali je važnije biti lijep.    PREĐENE IGRE | PLAYLISTA | IKONE

*

bartul_9

  • ******
  • 3854
  • Welcome to the matrix.
Odg: Što se trenutno igra na PC-u?
« Odgovori #3267 : 23. Rujan, 2015., 19:47 »
Vratio se na Far Cry 3 i prije su mi bile neke sjene po ekranu i totalno los framerate, a sada se vratio nakon mozda 2 mjeseca i sve radi tip top, nema sjena i frame je vrhunski, a ja nisam napravio nista po tom pitanju.
Takoder zapoceo igrat Tomb Raider i sada udem opet u igru nakon 5,6 dana, nalazim se u nekom velikom gradu i nemam pojma gdje trebam ic.Totalno je zbunjujuce, Boze sacuvaj.
Jos uvjek prelazim Alien Isolation, nisam ga igrao odavno, a ako ga igram to je samo po noci i ne preko 1,2 sata, ubije me ona atmosfera.
Takoder sam iskoristio priliku pa skinuo besplatno Amnesiu tako da cu i to odigrat u skoro vrijeme.

Odg: Što se trenutno igra na PC-u?
« Odgovori #3268 : 24. Rujan, 2015., 15:25 »
Cloak Engaged?

yep.

 Crysis praktički možeš proć na max speed u par sati al zapravo najviše korisitim cloak i šujam se. AI je glup. Desetoricu sam ih izvozao oko jednog povećeg kamena.
Lista odigranih:2015,2016,2017,2018,

*

bartul_9

  • ******
  • 3854
  • Welcome to the matrix.
Odg: Što se trenutno igra na PC-u?
« Odgovori #3269 : 25. Rujan, 2015., 15:42 »
Evo nakon 7 godina upravo se vracam prelasku Crysisa ovaj put bi moglo sve biti na high, very high detaljima, zadnji put kad sam ga igrao bilo je na low-normal..

Cloak engaged..

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9