HCL.HR

Što se trenutno igra na PC-u?

  • 4870 Odgovora
  • 1152649 Hitova
*

Mzehn

  • ****
  • 1493
  • kakaroto
    • PCGN
Odg: Što se trenutno igra na PC-u?
« Odgovori #3360 : 11. Studeni, 2015., 14:47 »
Već neko vrijeme mic-po-mic igram Deus ex Human Revolution.

Na najvećoj težini, bez da ubijem ikoga i bez da okinem alarm od početka do kraja igre. Rekao bi savršeno stealth iskustvo.

Uz to pokušavam i ovo ulovit. Te unique knjižice su najčešće skrivene na najnedostupnijim mjestima pa mi predstavljaju dodatan izazov.

Ovo mi je inaće treči prelazak igre tako da znam gdje i kako, ali ipak mi je sa ovim svim navedenim trebalo otprilike 5 sati da pređem prvu instancu svih misija u Detroitu. Alarmi i hakiranje općenito je iznimno nemilosrdno na hard.

Jel bi onda stavio Deus Ex: Human Revolution u jednu od najboljih stealth igara?

Pa ako ideš igrat samo sa stealthom na umu, i augmentiraš se sukladno tome, onda zbilja jest vrhunska stealth igra. Jedna od boljih unazad par pa možda i desetak godina svakako, ali jedna od najboljih ikad definitivno nije.
Prvenstveno zato jer su boss bitke užasne kad se igraš samo stealtha (po dvadeset pokušaja mi je trebalo ponekad). Možda su u Directors Cut ediciji to popravili malo, neznam. Ali svejedno boss bitke su skroz promašene, bezidejne i dosadne kako got okreneš.

Ali ako ti se igra na hard, sa samo stealth pristupom, onda je to čista desetka. Navale adrenalina i konstantno proračunavanje kretanja u milisekundu.

Inače, bacio sam se na iznimno zahtjevan Evil Hazard, i još uvijek skoro svakodnevno Valhalla Hills.

Odg: Što se trenutno igra na PC-u?
« Odgovori #3361 : 13. Studeni, 2015., 10:46 »
Već neko vrijeme mic-po-mic igram Deus ex Human Revolution.

Na najvećoj težini, bez da ubijem ikoga i bez da okinem alarm od početka do kraja igre. Rekao bi savršeno stealth iskustvo.

Uz to pokušavam i ovo ulovit. Te unique knjižice su najčešće skrivene na najnedostupnijim mjestima pa mi predstavljaju dodatan izazov.

Ovo mi je inaće treči prelazak igre tako da znam gdje i kako, ali ipak mi je sa ovim svim navedenim trebalo otprilike 5 sati da pređem prvu instancu svih misija u Detroitu. Alarmi i hakiranje općenito je iznimno nemilosrdno na hard.

Jel bi onda stavio Deus Ex: Human Revolution u jednu od najboljih stealth igara?

Pa ako ideš igrat samo sa stealthom na umu, i augmentiraš se sukladno tome, onda zbilja jest vrhunska stealth igra. Jedna od boljih unazad par pa možda i desetak godina svakako, ali jedna od najboljih ikad definitivno nije.
Prvenstveno zato jer su boss bitke užasne kad se igraš samo stealtha (po dvadeset pokušaja mi je trebalo ponekad). Možda su u Directors Cut ediciji to popravili malo, neznam. Ali svejedno boss bitke su skroz promašene, bezidejne i dosadne kako got okreneš.

Ali ako ti se igra na hard, sa samo stealth pristupom, onda je to čista desetka. Navale adrenalina i konstantno proračunavanje kretanja u milisekundu.

Inače, bacio sam se na iznimno zahtjevan Evil Hazard, i još uvijek skoro svakodnevno Valhalla Hills.

Deus ex je dobra stealth igra ali i na hard tezini je prelagan,pritisnes tipku Adam izvrne dvojicu,protivnici prilicno jednolicne rute kretanja imaju sto je sranje.Dishonored mi je puno zahtjevniji ako igras s no kill pristupom,treba duze da savladas protivnika,al opet tu su sjebali s onim magijama pa si sam moras udarit restrikciju na koristenje istih da igra bude izazovnija.Thief 1,2 barem meni do dana danasnjeg su najjace steath igre posebno s ghost pristupom koji je poprilicno izvediv u obje igre.

Odg: Što se trenutno igra na PC-u?
« Odgovori #3362 : 13. Studeni, 2015., 12:41 »
State of Decay

*

zg_rider111

  • ****
  • 1636
  • ಠ_ಠ
Odg: Što se trenutno igra na PC-u?
« Odgovori #3363 : 13. Studeni, 2015., 16:58 »
Fallout 4, već sam nakupio 17h od ponedeljka. :wildboy:


*

Mzehn

  • ****
  • 1493
  • kakaroto
    • PCGN
Odg: Što se trenutno igra na PC-u?
« Odgovori #3364 : 13. Studeni, 2015., 18:06 »
Deus ex je dobra stealth igra ali i na hard tezini je prelagan,pritisnes tipku Adam izvrne dvojicu,protivnici prilicno jednolicne rute kretanja imaju sto je sranje.Dishonored mi je puno zahtjevniji ako igras s no kill pristupom,treba duze da savladas protivnika,al opet tu su sjebali s onim magijama pa si sam moras udarit restrikciju na koristenje istih da igra bude izazovnija.Thief 1,2 barem meni do dana danasnjeg su najjace steath igre posebno s ghost pristupom koji je poprilicno izvediv u obje igre.

Cone of vision je drastično veći na hard, i vrijeme reakcije od "alerted" do "hostile" stanja je doslovno dvije sekunde dok na normal težini bez problema smugneš negdje u zaklon.

Kamere i turreti te vide u prostoru od par centimetira i isto kao i kad su u pitanju ljudi, od "suspicious" do "alerted" stanja u roku par sekundi (s time da ovaj koncept po kojem sam igrao pada u vodu ako roboti/turreti/kamere postanu "alerted"). Borba kao takva nije ništa teža, barem ova melee jer se napucavao nisam, ali svakako je jednostavnije zaobić neprijatelje nego ih nokautirat pa vuć okolo naokolo da ih ne nađu.

Uz to ima jako malo onih "čokoladica" za pokupit u igri, tako da si veliku većinu vremena na jednoj bateriji za nevidljvost ili bešumno kretanje. Znao sam od prije par skrivenih soba (npr ona svlačionica sa hiljadu ormarića) gdje si se mogao opskrbit s tim stvarima za narednih par sati igre, a na hard si sretan ako išta nađeš.

Ovo što kažeš za Dishonored sam čuo već od više ljudi, već se jako dugo hrustim na to :approve

*

Hrv4tin4

  • Gost
Odg: Što se trenutno igra na PC-u?
« Odgovori #3365 : 14. Studeni, 2015., 09:02 »
Krenuo bih igrati Resident Evil 5 u coop-u! Ima li koja zainteresirana duša da odigramo kampanju zajedno?

Odg: Što se trenutno igra na PC-u?
« Odgovori #3366 : 14. Studeni, 2015., 09:08 »
Fallout 4, već sam nakupio 17h od ponedeljka. :wildboy:

Također xd
Nemam ju ni dva puna dana i već preko 8 sati debelo.
Lista odigranih:2015,2016,2017,2018,

*

TCONShadow

  • *
  • 69
  • Dead Meat
Odg: Što se trenutno igra na PC-u?
« Odgovori #3367 : 14. Studeni, 2015., 18:25 »
Counter-Strike: Global Offensive . Gta V . Minecraft , Gta IV , Gta Eflc , L.A. Noire & Payday 2 :P

Neazzy ×× Rockstar Games Fan  ××  Add me on Social Club ×× Youtube Channel

*

9mlg9

  • Gost
Odg: Što se trenutno igra na PC-u?
« Odgovori #3368 : 14. Studeni, 2015., 18:32 »
fm2016 :ementaler:

Odg: Što se trenutno igra na PC-u?
« Odgovori #3369 : 15. Studeni, 2015., 21:50 »
Fallout 4 \:D/
« Zadnja izmjena: 18. Studeni, 2015., 11:04 Boiler1983 »

Odg: Što se trenutno igra na PC-u?
« Odgovori #3370 : 18. Studeni, 2015., 15:35 »
Dal će ko kupit Rainbow six sige?
Keep calm and don't stop gaming

Odg: Što se trenutno igra na PC-u?
« Odgovori #3371 : 19. Studeni, 2015., 15:51 »
Fallout 4 prosli tjedan, a od ovog ponedjeljka Star Wars Battlefront :)


Što se tiče Rainbow Six-a, isprobam open betu sad slijedeći utorak pa odlučim .
« Zadnja izmjena: 19. Studeni, 2015., 15:53 Teknokyo »

*

bartul_9

  • ******
  • 3854
  • Welcome to the matrix.
Odg: Što se trenutno igra na PC-u?
« Odgovori #3372 : 19. Studeni, 2015., 15:57 »
Zavrsavam Max Payne 2, Black Flag, LA Noire, GTA 3 nisam nista palio ima 10 dana od sutra krecem privodit kraju sta imam.

*

IaMarmageddoN

  • **
  • 209
  • i7 Core 5820; 16 GB DDR4; SLi GTX 970 Gigabyte
Odg: Što se trenutno igra na PC-u?
« Odgovori #3373 : 19. Studeni, 2015., 16:02 »
Dal će ko kupit Rainbow six sige?

Ja sam planirao ali i odustao. Jako je dobra igra ali da bude pravi ugođaj treba tu ekipa od barem 3, 4 igrača koji stalno igraju zajedno da to bude OK
kao što se nekad igrao Search & Destroy na CODu, ono klanovi i te fore. Ajde, barem sam u beti uživao. Sviđa mi se ideja makar mi je iskreno SaD na CODu kao mod draži jer
su tamo velike mape pa imaš više opcija. Ovdje je teško čim izgubiš dva člana u ekipi ako nema dogovora između vas, nije to više za mene.

*

Homecoming!

  • *
  • 75
  • CoD2 since 09'
Odg: Što se trenutno igra na PC-u?
« Odgovori #3374 : 19. Studeni, 2015., 22:08 »
Poceo sam skidat Outlast,reko idemo probat
Takoder razmisljam o jos nekim horror igricama tipa DreadOut ili slicno
Life isn't a problem to be solved,but a reality to be

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9